Skadi Loppet - Sparkassen Jet

Běžecké lyžování
DATUM :16.3.2019 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 8.1 km # 13.0 km # 18.5 km # 23.4 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 8.1 km # 13.0 km # 18.5 km # 23.4 km #
1 1051 detail závodníka SVARC Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec 1. /  H21 1:34:59.4 0:00:00.0 26:32.9 2 0:39:33.5 1 0:57:11.5 2 1:10:57.1 2
2 1001 detail závodníka SIEGEL Jonas GER 1991 WSV Schönsee 2. /  H21 1:35:17.2 0:00:17.7 26:32.4 1 0:39:37.0 2 0:57:11.0 1 1:10:56.6 1
3 1022 detail závodníka FROHMADER Paul GER 1999 WSV Weissenstadt 1. /  Jun 1:35:59.7 0:01:00.2 26:39.9 4 0:39:41.0 3 0:57:36.3 3 1:11:20.3 3
4 1432 detail závodníka MUTSCHELLER Sigrid GER 1976 Fischer Racing Team 1. /  D41 1:37:30.0 0:02:30.5 27:17.9 9 0:40:24.2 4 0:58:17.5 4 1:12:24.1 4
5 1401 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Ski klub Jablonec nad Nisou 1. /  D36 1:39:56.2 0:04:56.7 27:16.1 8 0:40:33.7 5 0:58:46.2 5 1:13:27.6 5
6 1033 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Zizkovsky tygri 1. /  H41 1:40:35.9 0:05:36.5 28:09.7 13 0:42:15.8 12 1:01:09.0 11 1:15:24.6 10
7 1043 detail závodníka SCHREIER Michael GER 1997 Fischer Racing Team 3. /  H21 1:40:42.3 0:05:42.8 26:41.4 5 0:40:52.0 7 1:00:07.6 8 1:15:16.3 6
8 1168 detail závodníka GRILLMAIER Gernot AUT 1978 Team Wipfelwanderweglauf 2. /  H41 1:40:50.4 0:05:51.0 28:05.4 11 0:42:00.0 10 1:00:28.0 9 1:15:18.8 9
9 1044 detail závodníka MUTSCHELLER Uli GER 1966 Fischer Racing Team 1. /  H51 1:40:54.7 0:05:55.2 28:12.6 14 0:42:14.5 11 1:01:08.3 10 1:15:27.1 11
10 1053 detail závodníka FALK Stefan GER 1997 SC Großberg 4. /  H21 1:41:21.2 0:06:21.7 26:39.4 3 0:40:51.2 6 1:00:04.3 6 1:15:17.8 8
11 1047 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 Ottica Mottes 1. /  H46 1:41:27.7 0:06:28.2 26:44.4 6 0:41:06.0 8 1:00:06.5 7 1:15:17.3 7
12 1161 detail závodníka KRÄMER Felix GER 1998 WSV Oberhof 05 5. /  H21 1:41:39.0 0:06:39.5 28:18.4 16 0:42:59.8 16 1:01:46.0 14 1:16:25.6 14
13 1402 detail závodníka DONZALLAZ Nicole SUI 1982 Team First Caution 2. /  D36 1:42:02.1 0:07:02.7 28:04.4 10 0:42:26.7 14 1:01:18.8 13 1:16:10.8 13
14 1003 detail závodníka DOHNAL Tomas CZE 1976 TSV Leuna e.V. 3. /  H41 1:43:03.4 0:08:04.0 26:55.9 7 0:41:42.0 9 1:01:10.5 12 1:16:06.3 12
15 1034 detail závodníka HEROLD Lars GER 1985 GESUNDHEITSPARK Dreiländereck 1. /  H31 1:43:53.2 0:08:53.7 28:07.7 12 0:42:17.8 13 1:01:51.8 15 1:16:54.8 15
16 1024 detail závodníka BOKOVIKOV Alexey RUS 1984 --- 2. /  H31 1:44:36.3 0:09:36.9 28:13.9 15 0:42:46.3 15 1:02:04.8 16 1:17:18.8 16
17 1136 detail závodníka KOLOMEETS Anatoly RUS 1991 --- 6. /  H21 1:46:38.8 0:11:39.4 29:14.2 17 0:44:11.8 17 1:04:17.3 19 1:19:32.3 18
18 1123 detail závodníka GASSER Lukas ITA 1994 --- 7. /  H21 1:46:44.3 0:11:44.9 29:46.4 21 0:44:28.9 20 1:04:09.8 17 1:19:31.1 17
19 1005 detail závodníka LECHERMANN Thomas GER 1984 Hopfen und Malz Racing-Team 3. /  H31 1:46:54.7 0:11:55.2 29:14.4 18 0:44:20.8 19 1:04:16.0 18 1:19:39.6 20
20 1119 detail závodníka TEMKIN Pavel RUS 1986 SC Alfa-Bitza 4. /  H31 1:47:16.6 0:12:17.1 29:19.9 19 0:44:13.3 18 1:04:26.5 20 1:19:39.6 19
21 1027 detail závodníka DIETZE Albrecht GER 1968 Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge 2. /  H51 1:47:34.9 0:12:35.5 31:10.7 37 0:46:19.3 30 1:05:48.3 25 1:21:09.4 23
22 1190 detail závodníka RIEXINGER Jochen GER 1983 SZ Römerstein 1. /  H36 1:47:58.7 0:12:59.3 29:49.4 22 0:45:09.3 22 1:05:16.5 22 1:21:03.6 22
23 1015 detail závodníka TCAREV Sergey RUS 1968 --- 3. /  H51 1:48:01.5 0:13:02.0 29:52.4 24 0:45:08.0 21 1:05:27.8 24 1:21:11.6 25
24 1036 detail závodníka INNEREBNER Sigmar ITA 1979 LLC Sarntal 2. /  H36 1:48:22.4 0:13:23.0 29:52.9 25 0:45:09.3 23 1:05:09.3 21 1:20:53.9 21
25 1406 detail závodníka SCHÖTTES Melina GER 1998 SC Oberhundem/SAUERLAND SKITEAM 1. /  D21 1:49:06.4 0:14:07.0 29:51.9 23 0:45:24.5 26 1:06:03.0 26 1:21:57.8 26
26 1010 detail závodníka SCHMID Thomas GER 1981 SpVgg Lam Ski Nordisch 3. /  H36 1:49:27.5 0:14:28.0 29:58.2 27 0:45:13.0 25 1:05:17.8 23 1:21:10.6 24
27 1007 detail závodníka FIEDLER Marcel GER 1997 WSV Eppenschlag 8. /  H21 1:50:20.5 0:15:21.0 29:54.9 26 0:45:35.3 27 1:06:17.3 29 1:22:11.1 28
28 1004 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 4. /  H36 1:50:22.7 0:15:23.3 29:45.7 20 0:45:10.5 24 1:06:14.8 27 1:22:10.9 27
29 1006 detail závodníka MÜNZBERG Uwe GER 1968 SV Grün-Weiß Pirna 4. /  H51 1:50:43.0 0:15:43.6 30:16.4 29 0:45:56.3 29 1:06:30.5 30 1:22:26.1 30
30 1014 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 5. /  H51 1:50:48.7 0:15:49.3 31:10.7 37 0:46:38.0 31 1:07:05.3 31 1:23:00.1 31
31 1008 detail závodníka HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 1. /  H56 1:51:19.7 0:16:20.3 33:03.2 63 0:48:39.0 52 1:08:29.6 37 1:24:06.4 33
32 1021 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche e.V. 9. /  H21 1:51:26.2 0:16:26.8 30:49.4 30 0:46:40.3 32 1:07:35.8 32 1:23:44.4 32
33 1025 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 2. /  H56 1:52:00.7 0:17:01.3 30:15.4 28 0:45:48.0 28 1:06:17.0 28 1:22:24.6 29
34 1116 detail závodníka GABRIEL Carl GER 1997 SV Großwaltersdorf 10. /  H21 1:52:16.0 0:17:16.5 31:05.7 35 0:47:29.5 40 1:08:27.5 35 1:24:36.6 35
35 1185 detail závodníka OSIPOV Vitaly RUS 1988 TGV Schotten 5. /  H31 1:52:17.0 0:17:17.5 31:15.0 39 0:47:00.3 35 1:08:16.5 33 1:24:23.6 34
36 1175 detail závodníka BOŘÁNEK Petr CZE 1970 USK Praha 2. /  H46 1:52:25.5 0:17:26.0 32:30.7 56 0:48:24.8 49 1:09:01.7 41 1:24:59.4 38
37 1146 detail závodníka RUPNIK Marko SLO 1968 --- 6. /  H51 1:52:57.0 0:17:57.6 31:05.4 34 0:47:02.5 36 1:08:23.0 34 1:24:51.1 36
38 1108 detail závodníka MYHR Kasper NOR 1954 Klaebu il 1. /  H61 1:53:04.8 0:18:05.3 31:33.7 42 0:47:25.0 39 1:08:50.8 40 1:24:56.9 37
39 1431 detail závodníka KÄFFERLEIN Sarina GER 1973 --- 1. /  D46 1:53:30.7 0:18:31.2 32:13.2 51 0:48:21.0 47 1:09:06.8 43 1:25:29.8 42
40 1134 detail závodníka NAGIBIN Andrey RUS 1985 --- 6. /  H31 1:53:39.0 0:18:39.6 31:59.9 48 0:48:11.5 44 1:09:05.8 42 1:25:25.4 41
41 1414 detail závodníka FRIČKOVÁ Pavla CZE 1982 VSK ELEKTRO ČVUT Praha 3. /  D36 1:54:47.6 0:19:48.1 31:30.7 41 0:47:34.2 41 1:09:28.6 45 1:25:58.3 43
42 1009 detail závodníka SEMMLER Georg GER 1993 SV Großwaltersdorf 11. /  H21 1:55:06.4 0:20:07.0 30:52.2 31 0:46:55.8 34 1:08:43.0 38 1:25:04.6 39
43 1403 detail závodníka UZICK Liudmila GER 1969 Sk Rueckenwind 2. /  D46 1:55:24.7 0:20:25.2 30:56.4 32 0:46:44.5 33 1:08:29.3 36 1:25:22.1 40
44 1155 detail závodníka HARBAUER Georg GER 1971 LG Würzburg 3. /  H46 1:55:57.7 0:20:58.3 32:21.7 53 0:48:13.8 46 1:09:33.8 47 1:26:08.6 44
45 1405 detail závodníka STADLEROVA Sarka CZE 1994 SV Bayer. Eisenstein 2. /  D21 1:56:09.2 0:21:09.7 32:11.9 50 0:48:21.0 47 1:09:30.8 46 1:26:26.6 45
46 1127 detail závodníka PURNINS Janis LAT 1966 Loppet Team Latvija 7. /  H51 1:56:14.2 0:21:14.8 31:58.4 46 0:48:35.3 51 1:10:03.8 48 1:27:13.5 50
47 1013 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 --- 4. /  H46 1:56:17.0 0:21:17.5 32:20.9 52 0:48:45.3 55 1:10:25.8 53 1:27:25.1 51
48 1054 detail závodníka SELIGER Matthias GER 1989 Team Comfortskates 12. /  H21 1:56:43.7 0:21:44.3 31:39.7 43 0:48:09.8 43 1:10:15.3 50 1:26:53.4 48
49 1320 detail závodníka OLIVER Alraun GER 1992 --- 13. /  H21 1:56:55.2 0:21:55.7 31:59.7 47 0:48:12.0 45 1:10:16.5 51 1:27:12.1 49
50 1106 detail závodníka WANNER Stefan AUT 1980 TriTeam SC Leutasch 5. /  H36 1:57:04.0 0:22:04.5 31:07.4 36 0:47:19.5 38 1:09:28.0 44 1:26:30.6 46
51 1018 detail závodníka REYER Torsten GER 1999 Schöneck 2. /  Jun 1:57:15.7 0:22:16.3 32:05.2 49 0:48:39.8 53 1:11:12.0 55 1:28:02.1 53
52 1102 detail závodníka WEINEL Dietmar GER 1964 SC Lanzenhain 8. /  H51 1:57:38.2 0:22:38.8 33:33.7 69 0:50:01.0 64 1:11:47.3 58 1:28:26.4 56
53 1032 detail závodníka SCHWARZ Daniel GER 1989 SpVgg Lam Ski Nordisch 14. /  H21 1:57:53.5 0:22:54.0 32:42.4 59 0:49:29.1 59 1:11:20.8 56 1:28:15.4 54
54 1011 detail závodníka SELTMANN Jens GER 1974 SV Tanne Thalheim 4. /  H41 1:58:25.7 0:23:26.3 32:55.7 61 0:49:39.3 61 1:11:53.0 60 1:28:51.1 59
55 1184 detail závodníka LANDL Toni AUT 1961 --- 3. /  H56 1:58:34.7 0:23:35.3 33:28.7 68 0:50:01.3 65 1:11:59.0 63 1:28:52.9 61
56 1167 detail závodníka WALLINGER Patrick AUT 1995 SC Kuchl 15. /  H21 1:58:39.2 0:23:39.8 31:25.7 40 0:47:54.8 42 1:10:05.0 49 1:27:57.1 52
57 1050 detail závodníka HENNIG Manfred GER 1967 --- 9. /  H51 1:58:42.7 0:23:43.3 32:43.2 60 0:49:31.8 60 1:11:54.0 61 1:28:55.1 62
58 1336 detail závodníka VONDRAŠ Petr CZE 1970 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  H46 1:58:43.8 0:23:44.3 31:41.9 44 0:48:43.5 54 1:11:07.5 54 1:28:24.9 55
59 1040 detail závodníka GILLESSEN Martin GER 1984 Team Zipps TuWi-Adenau 7. /  H31 1:58:45.2 0:23:45.7 31:49.9 45 0:48:34.0 50 1:10:24.0 52 1:28:46.6 58
60 1042 detail závodníka OESTGAARD Arve NOR 1963 --- 4. /  H56 1:59:13.7 0:24:14.3 33:47.9 73 0:50:47.8 72 1:12:31.5 67 1:29:48.6 63
61 1417 detail závodníka LEHMANN Sarah GER 1989 Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge 3. /  D21 1:59:14.9 0:24:15.5 32:32.7 57 0:49:06.5 57 1:11:23.5 57 1:28:42.3 57
62 1017 detail závodníka MÜLLER Frank GER 1965 SV Grün-Weiß Pirna 10. /  H51 1:59:38.0 0:24:38.5 32:21.7 54 0:49:00.5 56 1:11:51.1 59 1:28:51.9 60
63 1427 detail závodníka BÖTTCHER Rika elin GER 1998 SC Buntenbock 4. /  D21 1:59:53.5 0:24:54.0 33:21.9 67 0:50:27.8 68 1:12:20.0 65 1:29:59.3 67
64 1125 detail závodníka DEISENRIEDER Sebastian GER 1985 --- 8. /  H31 2:00:11.5 0:25:12.0 34:04.3 75 0:50:37.0 71 1:13:01.0 68 1:29:57.4 65
65 1048 detail závodníka SCHAFHAUSER Stefan GER 1979 SC Zwiesel 6. /  H36 2:00:42.0 0:25:42.5 32:41.7 58 0:49:50.1 62 1:11:58.1 62 1:29:58.1 66
66 1172 detail závodníka ZALLINGER Christoph AUT 1983 biking6.at 7. /  H36 2:01:15.3 0:26:15.8 33:34.7 70 0:50:10.0 67 1:13:07.5 69 1:30:23.1 69
67 1329 detail závodníka ZACHRAU Andreas GER 1990 TuS Frammersbach 16. /  H21 2:01:17.0 0:26:17.5 34:41.7 88 0:51:36.3 80 1:14:05.6 75 1:31:11.6 71
68 1019 detail závodníka RASTER Christian GER 1972 TSV Regen 6. /  H46 2:01:24.0 0:26:24.5 34:54.9 91 0:52:29.5 87 1:14:43.8 81 1:32:05.1 76
69 1049 detail závodníka WUTTE Toni AUT 1958 DSG-Sele-Zell 2. /  H61 2:01:25.8 0:26:26.3 33:52.2 74 0:51:10.8 76 1:14:05.1 74 1:31:28.1 74
70 1035 detail závodníka RAINER Martin ITA 1974 ASV Freienfeld 5. /  H41 2:01:34.8 0:26:35.3 32:56.9 62 0:50:03.3 66 1:13:09.5 70 1:31:00.1 70
71 1425 detail závodníka EISCHER Birgit AUT 1972 USC Atomic St. Leonhard 3. /  D46 2:01:51.0 0:26:51.6 32:24.7 55 0:49:13.7 58 1:12:25.8 66 1:30:04.1 68
72 1143 detail závodníka BREU Bernhard GER 1955 SV Linde Tacherting 3. /  H61 2:01:54.0 0:26:54.5 33:10.2 65 0:49:52.5 63 1:12:04.1 64 1:29:54.9 64
73 1169 detail závodníka BERCHTOLD Axel AUT 1971 --- 7. /  H46 2:02:08.8 0:27:09.3 34:25.4 79 0:51:09.0 75 1:14:02.3 73 1:31:27.6 73
74 1139 detail závodníka WIEDERKEHR Tony USA 1965 --- 11. /  H51 2:02:26.7 0:27:27.2 34:33.4 85 0:51:13.0 78 1:14:08.3 76 1:31:31.1 75
75 1030 detail závodníka SCHIENDORFER Johannes AUT 1970 WSV Strobl 8. /  H46 2:02:34.3 0:27:34.8 34:32.4 83 0:51:20.0 79 1:14:45.3 82 1:32:05.6 77
76 1311 detail závodníka GATTERMANN Mark AUT 1982 SC Waldzell 8. /  H36 2:02:37.0 0:27:37.6 31:03.9 33 0:47:15.6 37 1:08:48.7 39 1:26:40.6 47
77 1176 detail závodníka CIPRIAN Fausto ITA 1978 SPORT AUER Obertilliach 6. /  H41 2:02:56.0 0:27:56.5 33:46.2 72 0:51:11.5 77 1:14:27.4 79 1:32:19.9 79
78 1434 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Ottica Mottes 4. /  D46 2:03:08.7 0:28:09.3 33:14.2 66 0:50:27.8 68 1:13:26.8 71 1:31:22.6 72
79 1170 detail závodníka MÜLLER Marcus GER 1989 WSV Schmiedefeld 17. /  H21 2:03:44.5 0:28:45.0 34:34.2 86 0:51:59.3 82 1:15:14.1 83 1:32:40.6 82
80 1156 detail závodníka ZIMARE Hagen GER 1964 SG Klotzsche e.V. 12. /  H51 2:04:26.3 0:29:26.8 34:18.5 76 0:51:08.8 74 1:14:18.1 77 1:32:38.4 81
81 1173 detail závodníka ZALLINGER Markus AUT 1975 biking6.at 7. /  H41 2:04:31.5 0:29:32.1 33:38.3 71 0:50:55.5 73 1:14:22.8 78 1:32:17.4 78
82 1149 detail závodníka PÖHLMANN Gunnar GER 1974 Ski-Club Lauf 8. /  H41 2:05:18.5 0:30:19.1 34:23.4 78 0:51:41.0 81 1:14:37.3 80 1:32:54.1 83
83 1416 detail závodníka MÜLLER Katrin GER 1969 SV Grün -Weiß - Pirna 5. /  D46 2:05:39.5 0:30:40.0 33:04.9 64 0:50:31.2 70 1:13:58.5 72 1:32:23.1 80
84 1038 detail závodníka WOLFF Nadja GER 1982 xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team 4. /  D36 2:05:40.0 0:30:40.5 35:41.2 94 0:53:11.5 93 1:16:28.8 88 1:34:11.6 87
85 1117 detail závodníka DUBA Peter GER 1954 SV-Tanne Thalheim 4. /  H61 2:05:41.3 0:30:41.8 34:31.4 82 0:52:00.0 84 1:15:17.3 84 1:33:31.6 84
86 1029 detail závodníka EISL Gerhard AUT 1964 WSV Strobl 13. /  H51 2:05:46.8 0:30:47.3 34:51.9 90 0:52:16.8 85 1:15:37.3 86 1:33:42.1 85
87 1046 detail závodníka LICHTENEGGER Heinz AUT 1969 Velden 9. /  H46 2:05:48.5 0:30:49.1 34:31.2 81 0:52:38.8 89 1:15:38.1 87 1:33:42.1 85
88 1312 detail závodníka HANISCH Rene GER 1976 SC Kottmar 9. /  H41 2:06:41.5 0:31:42.1 35:51.2 99 0:53:37.5 98 1:17:22.6 94 1:35:13.1 92
89 1109 detail závodníka AKHMETDINOV Vitaly RUS 1961 SIXC 5. /  H56 2:06:43.3 0:31:43.8 35:48.6 97 0:53:33.3 97 1:16:56.6 92 1:34:44.6 90
90 1171 detail závodníka LEHMANN Marcus GER 1987 ESV Lok Beucha 9. /  H31 2:07:30.0 0:32:30.6 34:47.7 89 0:52:38.5 88 1:16:32.8 89 1:34:43.9 89
91 1020 detail závodníka SCHMIDT André GER 1969 --- 10. /  H46 2:07:47.8 0:32:48.3 34:32.7 84 0:51:59.8 83 1:15:34.8 85 1:34:11.9 88
92 1151 detail závodníka KIRIK Sergey RUS 1953 Metallurg Magnitogorsk 1. /  H66 2:07:49.5 0:32:50.0 35:41.9 95 0:53:33.0 96 1:16:59.1 93 1:35:23.4 93
93 1012 detail závodníka MAJER Jan CZE 1973 Silvini Madshus team 11. /  H46 2:08:08.5 0:33:09.0 34:30.4 80 0:52:21.0 86 1:16:51.3 91 1:35:31.9 94
94 1120 detail závodníka WÜNSCHE Frank GER 1969 TSV 90 Neukirch 12. /  H46 2:08:14.0 0:33:14.6 34:56.5 92 0:53:15.8 94 1:17:40.6 95 1:35:54.4 95
95 1321 detail závodníka OTTAWA Felix GER 1994 --- 18. /  H21 2:08:23.1 0:33:23.7 34:37.7 87 0:52:56.0 91 1:16:46.8 90 1:35:12.6 91
96 1138 detail závodníka JEŽOWICZ Roman SVK 1980 Žižkovský Tygři 9. /  H36 2:08:23.5 0:33:24.1 35:54.7 100 0:54:06.0 101 1:18:18.8 99 1:36:55.4 98
97 1124 detail závodníka ANWAND Tino GER 1979 Traktor Albernau 10. /  H36 2:09:06.8 0:34:07.3 35:50.4 98 0:53:39.3 99 1:17:46.6 96 1:36:03.1 96
98 1404 detail závodníka ROCKSTROH Anna GER 1998 SV Trebsen 5. /  D21 2:10:03.7 0:35:04.2 34:21.9 77 0:52:52.3 90 1:17:51.8 97 1:36:54.6 97
99 1317 detail závodníka JAHN Bohumil CZE 1980 Bogas Team 11. /  H36 2:10:13.9 0:35:14.5 36:54.9 110 0:55:02.8 103 1:19:40.0 103 1:37:52.4 100
100 1114 detail závodníka SCHMIEDER Hubert GER 1953 --- 2. /  H66 2:11:52.8 0:36:53.3 37:44.4 117 0:56:21.0 112 1:20:48.6 110 1:39:30.4 106

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru