Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 7.8 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1633 | MUELLER Franziska | 1995 | SC Immenstadt | 1. / D21 | 0:51:26.5 | 0:00:00.0 | 0:28:47.9 | 1 | ||
2 | diplom | 1611 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / D21 | 0:52:44.2 | 0:01:17.7 | 0:29:33.6 | 2 | ||
3 | diplom | 1670 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 1. / J17W | 0:55:47.2 | 0:04:20.7 | 0:32:16.4 | 3 | ||
4 | diplom | 1609 | GROIß Laura | 2001 | SU-Böhmerwald | 2. / J17W | 0:56:59.6 | 0:05:33.1 | 0:32:17.8 | 4 | ||
5 | diplom | 1793 | STICH Anna-lena | 1994 | SG Hausham | 3. / D21 | 1:03:27.5 | 0:12:01.0 | 0:34:23.3 | 5 | ||
6 | diplom | 1762 | JAKOB Isabel | 1993 | SV Großwaltersdorf | 4. / D21 | 1:03:35.0 | 0:12:08.5 | 0:35:19.8 | 6 | ||
7 | diplom | 1636 | KÖLBEL Sandra karen | 1973 | SC Norweger Annaberg | 1. / D46 | 1:04:16.5 | 0:12:50.0 | 0:36:19.8 | 8 | ||
8 | diplom | 1831 | GABRIEL Edith | 1972 | SU-Böhmerwald | 2. / D46 | 1:04:46.5 | 0:13:20.0 | 0:36:00.8 | 7 | ||
9 | diplom | 1800 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 3. / J17W | 1:05:46.9 | 0:14:20.4 | 0:36:59.6 | 9 | ||
10 | diplom | 1639 | ROIDER Juliane | 1986 | SpVgg Lam Ski Nordisch | 1. / D31 | 1:08:23.5 | 0:16:57.0 | 0:38:30.1 | 10 | ||
11 | diplom | 1839 | WERDER Raili | 1968 | TSG Backnang Ski | 1. / D51 | 1:08:26.7 | 0:17:00.2 | 0:38:38.3 | 11 | ||
12 | diplom | 1787 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D61 | 1:09:16.2 | 0:17:49.7 | 0:39:11.3 | 14 | ||
13 | diplom | 1828 | JIŘIŠTOVÁ Zuzana | 1982 | SK Peřimov | 1. / D36 | 1:10:17.5 | 0:18:51.0 | 0:38:56.3 | 12 | ||
14 | diplom | 1847 | STEMPLINGER Tina | 2000 | WSV DJK Rastbüchl | 1. / JunD | 1:10:34.2 | 0:19:07.7 | 0:39:00.4 | 13 | ||
15 | diplom | 1859 | GALLISTL Silvia | 1977 | SU Eidenberg | 1. / D41 | 1:10:46.5 | 0:19:20.0 | 0:40:45.1 | 18 | ||
16 | diplom | 1704 | SPORKERT Sibylle | 1966 | SLC Kirchberg im Wald | 2. / D51 | 1:11:01.3 | 0:19:34.7 | 0:39:56.6 | 15 | ||
17 | diplom | 1716 | NEBEL Antje | 1969 | --- | 3. / D46 | 1:12:06.5 | 0:20:40.0 | 0:40:30.3 | 17 | ||
18 | diplom | 1755 | WERL Franziska | 1998 | WSV Elbingerode | 5. / D21 | 1:12:09.7 | 0:20:43.2 | 0:40:21.9 | 16 | ||
19 | diplom | 1729 | TIMOTHY Rebecca | 1966 | WSV RAMSAU AM DACHSTEIN | 3. / D51 | 1:12:13.8 | 0:20:47.2 | 0:41:05.3 | 19 | ||
20 | diplom | 1803 | SELTER Sabine | 1968 | TV Attendorn | 4. / D51 | 1:14:04.2 | 0:22:37.7 | 0:41:43.6 | 22 | ||
21 | diplom | 1756 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV Zittau e.V. | 5. / D51 | 1:14:15.0 | 0:22:48.5 | 0:41:06.9 | 20 | ||
22 | diplom | 1806 | OESTREICH Corina | 1964 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / D51 | 1:14:33.7 | 0:23:07.2 | 0:41:37.6 | 21 | ||
23 | diplom | 1659 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AIN Skimarathon Team | 2. / D41 | 1:14:40.7 | 0:23:14.2 | 0:42:20.4 | 23 | ||
24 | diplom | 1757 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 4. / J17W | 1:15:38.8 | 0:24:12.3 | 0:44:05.9 | 27 | ||
25 | diplom | 1705 | SEYFFERTH Denise | 1994 | --- | 6. / D21 | 1:17:16.9 | 0:25:50.4 | 0:42:45.1 | 24 | ||
26 | diplom | 1855 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 7. / D51 | 1:18:23.5 | 0:26:57.0 | 0:43:50.1 | 26 | ||
27 | diplom | 1630 | FUCHS-EISNER Andrea | 1967 | SU-Böhmerwald | 8. / D51 | 1:19:07.0 | 0:27:40.5 | 0:44:49.6 | 29 | ||
28 | diplom | 1819 | BARTRAM Leonie | 2003 | SC Buntenbock | 1. / J16W | 1:19:44.6 | 0:28:18.1 | 0:43:45.1 | 25 | ||
29 | diplom | 1820 | GRAVES Catriona | 1996 | Edinburgh University Hare & Hounds | 7. / D21 | 1:20:25.0 | 0:28:58.5 | 0:46:37.4 | 34 | ||
30 | diplom | 1760 | SEMMLER Lea | 2000 | SV Großwaltersdorf | 2. / JunD | 1:21:00.8 | 0:29:34.3 | 0:44:08.4 | 28 | ||
31 | diplom | 1710 | KLEIN Brigitte | 1964 | --- | 9. / D51 | 1:21:22.4 | 0:29:55.8 | 0:46:12.4 | 32 | ||
32 | diplom | 1763 | MORGENSTERN Saskia | 1997 | SV Großwaltersdorf | 8. / D21 | 1:21:52.3 | 0:30:25.8 | 0:45:50.9 | 30 | ||
33 | diplom | 1739 | PREIBISCH Sylvia | 1979 | TSV Bad Reichenhall | 2. / D36 | 1:22:31.5 | 0:31:05.0 | 0:47:51.1 | 39 | ||
34 | diplom | 1807 | STEINBÜGL Sabine | 1976 | SC Großberg | 3. / D41 | 1:22:55.8 | 0:31:29.3 | 0:46:03.9 | 31 | ||
35 | diplom | 1813 | EIGNER Camilla | 1996 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 9. / D21 | 1:22:57.8 | 0:31:31.3 | 0:47:25.1 | 37 | ||
36 | diplom | 1830 | GOERITZ Leonie | 2001 | SC Buntenbock | 5. / J17W | 1:23:00.8 | 0:31:34.3 | 0:46:28.6 | 33 | ||
37 | diplom | 1651 | ONDRUSKOVA Eliska | 1997 | Fortex Ski MB | 10. / D21 | 1:23:24.5 | 0:31:58.0 | 0:46:42.1 | 35 | ||
38 | diplom | 1845 | LOŠŤÁKOVÁ Ivana | 1977 | SOKOL Hřivice | 4. / D41 | 1:23:33.8 | 0:32:07.2 | 0:47:03.1 | 36 | ||
39 | diplom | 1707 | SNOW Denise | 1953 | --- | 1. / D66 | 1:24:14.8 | 0:32:48.3 | 0:48:24.9 | 41 | ||
40 | diplom | 1742 | FREY Edith | 1953 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / D66 | 1:24:24.6 | 0:32:58.0 | 0:48:17.1 | 40 | ||
41 | diplom | 1808 | NAUJOKAT Julia | 1999 | SG Klotzsche e.V. | 3. / JunD | 1:25:31.3 | 0:34:04.8 | 0:47:33.4 | 38 | ||
42 | diplom | 1797 | WEISER Sindy | 1980 | --- | 3. / D36 | 1:29:30.8 | 0:38:04.3 | 0:50:45.6 | 42 | ||
43 | diplom | 1840 | MÜLLER Marie-Noelle | 2003 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / J16W | 1:29:49.0 | 0:38:22.5 | 0:51:31.6 | 43 | ||
44 | diplom | 1841 | WIEDERKEHR Annette | 1966 | --- | 10. / D51 | 1:35:13.3 | 0:43:46.8 | 0:54:01.9 | 45 | ||
45 | diplom | 1644 | PIETZCKER Manja | 1969 | Skiverein Flügelradbaude | 4. / D46 | 1:35:38.3 | 0:44:11.8 | 0:54:02.4 | 46 | ||
46 | diplom | 1779 | BORRMANN Petra | 1966 | Sturmvogel München | 11. / D51 | 1:36:56.2 | 0:45:29.7 | 0:53:09.1 | 44 | ||
47 | diplom | 1822 | BAUER Nadine | 1994 | --- | 11. / D21 | 1:38:57.6 | 0:47:31.1 | 0:55:17.4 | 47 | ||
48 | diplom | 1635 | HUBER Anja | 1969 | --- | 5. / D46 | 1:40:58.9 | 0:49:32.3 | 0:58:28.2 | 48 | ||
49 | diplom | 1666 | JAHNOVÁ Michaela | 1978 | Bogas Team | 5. / D41 | 1:44:41.4 | 0:53:14.8 | 0:59:18.4 | 49 | ||
50 | diplom | 1723 | MÜLLER Franziska | 1987 | --- | 2. / D31 | 1:50:11.6 | 0:58:45.1 | 1:03:20.4 | 50 | ||
51 | diplom | 1646 | KAJDAS Teresa | 1956 | --- | 2. / D61 | 1:57:20.9 | 1:05:54.4 | 1:06:57.2 | 51 | ||
52 | diplom | 1754 | GILL Elke | 1952 | sc riesa | 3. / D66 | 1:57:43.4 | 1:06:16.9 | 1:08:52.7 | 52 | ||
53 | diplom | 1825 | LERZER-TORNOW Erna | 1939 | Erle | 1. / D76 | 2:11:19.7 | 1:19:53.1 | --- | --- | ||
54 | diplom | 1656 | GREINER Ingrid | 1950 | --- | 4. / D66 | 2:18:06.0 | 1:26:39.5 | --- | --- | ||
--- | 1709 | SCHÜTZ Grit | 1964 | Hohburger SV 1990 | . / D51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1712 | MÜLLER Carola | 1962 | Hohburger SV 1990 | . / D56 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1849 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / J16W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1857 | ŘEZNÍKOVÁ Tereza | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / JunD | DNS | --- | --- | --- |