20. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :8.6.2019 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1281 detail závodníka KALITA Radek CZE 1969 České dráhy 3:07:57.5 0:00:00.0 0:54:14.1 2 2:54:31.4 1
2 1019 detail závodníka DVOŘÁK Otakar CZE 1962 Transbrody 3:09:20.3 0:01:22.7 0:54:58.1 4 2:56:16.2 2
3 1155 detail závodníka DOLECEK Mario GER 1969 EBM-Team Seiffen 3:14:26.5 0:06:29.0 0:54:11.6 1 3:01:31.7 3
4 1056 detail závodníka MUCK Henry GER 1965 TSV Großschönau 3:16:14.0 0:08:16.5 0:55:40.9 6 3:02:32.4 4
5 1237 detail závodníka HAMANN Lutz GER 1963 MTB Team Bertsdorfer SV 3:16:24.3 0:08:26.7 0:55:40.6 5 3:02:45.9 5
6 1332 detail závodníka BRHEL Bohumil CZE 1965 --- 3:16:46.5 0:08:49.0 0:55:58.1 7 3:02:45.9 5
7 1324 detail závodníka KUČERA Jan CZE 1969 --- 3:20:30.8 0:12:33.2 0:54:57.2 3 3:05:59.4 7
8 1399 detail závodníka CIRKOVSKÝ David CZE 1968 Auto I.S.R. 3:24:51.3 0:16:53.7 0:57:32.4 11 3:10:18.2 8
9 1380 detail závodníka POLÍVKA Petr CZE 1963 Dámy na kole fan 3:25:59.5 0:18:02.0 0:57:39.6 13 3:12:42.4 9
10 1333 detail závodníka ZEMAN Igor CZE 1964 bajker.eu 3:28:25.6 0:20:28.0 0:57:39.1 12 3:13:05.4 10
11 1039 detail závodníka KUNATH Jens GER 1967 Z Team MTB 3:28:44.0 0:20:46.5 0:57:09.1 10 3:14:20.2 11
12 1377 detail závodníka MACHÁČEK Martin CZE 1964 --- 3:29:06.3 0:21:08.7 1:00:55.9 25 3:14:54.4 12
13 1367 detail závodníka BOCZAN Jan CZE 1969 Autonemecko.cz 3:30:51.3 0:22:53.7 0:56:52.9 9 3:17:17.7 13
14 1048 detail závodníka BRÜNGER Andreas GER 1965 Nutrixxion 3:34:03.1 0:26:05.5 1:00:52.4 24 3:18:20.0 14
15 1275 detail závodníka SEBASTIANELLI Luca ITA 1969 RACING TEAM JIČÍN 3:34:52.6 0:26:55.0 0:56:31.4 8 3:18:45.0 15
16 1362 detail závodníka PINKNEY Graham CZE 1964 --- 3:36:20.8 0:28:23.2 0:59:06.4 18 3:20:56.5 16
17 1060 detail závodníka BERAN Petr CZE 1966 AB Řež 3:37:49.1 0:29:51.5 0:58:08.1 14 3:21:44.0 17
18 1355 detail závodníka ZSIGMOND Frantisek SVK 1966 --- 3:39:22.1 0:31:24.5 1:00:19.5 22 3:24:57.7 19
19 1225 detail závodníka VESELÝ Miroslav CZE 1968 KL sport Most 3:39:34.3 0:31:36.7 1:01:19.4 28 3:24:50.0 18
20 1049 detail závodníka LICHAN Ralf GER 1966 --- 3:41:38.3 0:33:40.7 0:59:04.6 17 3:26:24.7 22
21 1326 detail závodníka SCHWAGER Klaus GER 1961 O-See Sports e.V. 3:41:56.6 0:33:59.0 1:03:33.1 31 3:26:22.0 21
22 1369 detail závodníka KNAPPE Steffen GER 1967 --- 3:41:57.6 0:34:00.0 1:03:54.9 32 3:25:28.5 20
23 1150 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany 3:44:42.1 0:36:44.5 0:59:46.9 20 3:29:27.2 23
24 1393 detail závodníka ČERMÁK Pavel CZE 1967 --- 3:45:05.3 0:37:07.7 1:05:48.4 38 3:29:29.0 25
25 1189 detail závodníka PÖSCHL Peter AUT 1960 --- 3:45:57.3 0:37:59.7 0:58:29.4 15 3:29:28.3 24
26 1373 detail závodníka KNIRSCH Jürgen GER 1962 --- 3:46:19.3 0:38:21.7 1:07:16.7 41 3:30:41.2 26
27 1162 detail závodníka SZCZEPANIAK Marek POL 1969 NoName 3:48:17.1 0:40:19.5 1:01:13.4 27 3:32:07.7 27
28 1057 detail závodníka KUBÍN Karel CZE 1967 SK Velo Praha 3:49:14.6 0:41:17.0 0:58:59.6 16 3:33:43.5 28
29 1302 detail závodníka ZENKNER Torsten GER 1969 RAD-ART - ErdingerAlkoholfrei 3:49:24.6 0:41:27.0 1:05:26.7 36 3:34:23.2 29
30 1273 detail závodníka PERGNER Davcid CZE 1969 RACING TEAM JIČÍN 3:50:51.1 0:42:53.5 0:59:40.6 19 3:34:44.7 30
31 1137 detail závodníka GLÄßEL Jürgen GER 1968 CUBE Fichtelmountains Racing Team by SC-Wunsiedel 3:52:42.8 0:44:45.2 1:00:31.1 23 3:37:19.2 31
32 1264 detail závodníka MÁCHA Jirka CZE 1969 GHOST Team 3:52:59.6 0:45:02.0 1:07:54.9 43 3:37:46.7 32
33 1401 detail závodníka HRUBÝ Petr CZE 1963 RACING TEAM JIČÍN 3:55:42.1 0:47:44.5 1:01:00.4 26 3:38:35.5 33
34 1317 detail závodníka BUSSE Steffen GER 1964 BSV Chemie Tschernitz 3:56:07.6 0:48:10.0 1:02:54.6 30 3:39:34.2 35
35 1386 detail závodníka ŠPONAR Petr CZE 1968 --- 3:57:34.3 0:49:36.7 1:02:24.4 29 3:39:07.5 34
36 1071 detail závodníka RICHTER Jürgen GER 1961 2Rad Spiess 4:05:35.3 0:57:37.7 1:04:13.9 34 3:49:53.0 38
37 1149 detail závodníka LEIßNER Ralf GER 1965 Radschlag Chemnitz 4:07:50.6 0:59:53.0 1:04:10.4 33 3:50:27.0 39
38 1113 detail závodníka BERÁNEK Michal CZE 1967 Je-Be-Ti Aussig 4:07:53.1 0:59:55.5 1:08:12.2 45 3:50:52.0 40
39 1101 detail závodníka LIŠKA Oldřich CZE 1960 KISS 4:09:05.1 1:01:07.5 1:07:05.9 40 3:49:34.0 37
40 1171 detail závodníka GRUBE Hagen GER 1966 --- 4:12:22.3 1:04:24.7 1:05:51.7 39 3:54:15.0 41
41 1188 detail závodníka SIDOR Josef AUT 1963 --- 4:12:53.6 1:04:56.0 0:59:47.6 21 3:49:15.5 36
42 1196 detail závodníka KÖGEL Rainer GER 1967 SV Grün-Weiß Bremsdorf 4:13:12.6 1:05:15.0 1:05:41.2 37 3:54:42.5 42
43 1090 detail závodníka HOLEČEK Pavel CZE 1961 SAZU.cz 4:13:33.8 1:05:36.2 1:08:13.4 46 3:57:39.0 43
44 1067 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL sport Děčín 4:14:19.6 1:06:22.0 1:04:26.2 35 3:59:38.3 45
45 1256 detail závodníka GRAUPNER Jens GER 1968 Zweirad Seidel Zschopau 4:15:38.6 1:07:41.0 1:10:06.4 51 3:58:28.0 44
46 1076 detail závodníka SCHIRMER Thomas GER 1966 Zeppelin-Team OSC Potsdam 4:22:17.8 1:14:20.2 1:22:48.7 68 4:03:41.5 46
47 1164 detail závodníka ČÁSENSKÝ Jiří CZE 1968 --- 4:24:48.1 1:16:50.5 1:08:02.7 44 4:04:41.5 47
48 1359 detail závodníka FRIEBOLIN Roland GER 1965 --- 4:24:54.8 1:16:57.3 1:13:04.2 59 4:06:59.3 48
49 1191 detail závodníka MASOPUST Petr CZE 1964 Peters bike ski team 4:25:14.3 1:17:16.7 1:11:41.4 54 4:09:46.8 50
50 1288 detail závodníka WENZEL Tobias GER 1967 EBM TEAM Seiffen 4:28:49.6 1:20:52.0 1:11:54.9 56 4:09:17.5 49
51 1320 detail závodníka HOLEČEK Karel CZE 1967 --- 4:28:59.6 1:21:02.0 1:09:52.7 47 4:11:43.8 52
52 1087 detail závodníka BURDA Ales CZE 1966 BT Trubin 4:29:32.6 1:21:35.0 1:07:42.7 42 4:11:24.3 51
53 1310 detail závodníka KNOFLÍČEK Jiří CZE 1962 KNF BIKE CLUB 4:36:30.8 1:28:33.2 1:11:50.2 55 4:17:09.0 54
54 1187 detail závodníka NĚMEC Libor CZE 1964 GHOST Team 4:37:48.1 1:29:50.5 1:10:03.2 50 4:15:31.0 53
55 1271 detail závodníka STREUBEL Leo CZE 1960 --- 4:38:52.4 1:30:54.8 1:10:53.7 53 4:17:11.8 55
56 1388 detail závodníka TRÖBER Maik GER 1967 --- 4:39:11.3 1:31:13.7 1:13:29.7 61 4:19:01.6 56
57 1394 detail závodníka ČÍŽEK Jiří CZE 1968 --- 4:40:52.6 1:32:55.0 1:10:28.2 52 4:19:07.8 57
58 1290 detail závodníka VOKOUN Pavel CZE 1963 --- 4:46:03.8 1:38:06.2 1:12:59.9 58 4:25:37.6 58
59 1267 detail závodníka MARTÍNEK Dušan CZE 1960 Like Bike Rasochy 5:05:33.3 1:57:35.7 1:17:04.9 63 4:42:21.6 59
60 1142 detail závodníka GAŽUR Pavel CZE 1963 Beton Bike Litvínov 5:05:34.6 1:57:37.0 1:13:25.4 60 4:42:41.1 61
61 1329 detail závodníka LHOTA Luděk CZE 1966 --- 5:06:24.1 1:58:26.5 1:09:56.9 48 4:42:27.8 60
62 1115 detail závodníka MAZÁNEK Karel CZE 1963 SK-Svárov 5:06:47.3 1:58:49.7 1:12:55.7 57 4:44:56.3 62
63 1120 detail závodníka SCHUBERT Ralph GER 1969 Pulsschlag 5:09:25.1 2:01:27.5 1:13:45.9 62 4:48:46.8 64
64 1154 detail závodníka WOKURKA Jiří CZE 1969 --- 5:15:14.6 2:07:17.0 1:09:59.7 49 4:48:44.8 63
65 1198 detail závodníka MUZIKÁŘ Mojmír CZE 1966 yasukam 5:24:49.6 2:16:52.0 1:18:00.2 64 5:03:25.6 66
66 1123 detail závodníka STRATIL Přemysl CZE 1968 --- 5:25:51.8 2:17:54.2 1:33:25.9 70 5:04:06.1 67
67 1118 detail závodníka PAUL Tino GER 1968 O-See Sports e.V. 5:28:00.1 2:20:02.5 1:18:42.2 65 5:00:24.6 65
68 1174 detail závodníka ABRAHAM Libor CZE 1962 --- 5:43:48.1 2:35:50.5 1:20:36.9 66 5:16:56.9 68
69 1243 detail závodníka MARTINKA Petr CZE 1969 --- 5:43:52.0 2:35:54.4 1:21:25.7 67 5:16:59.4 69
70 1248 detail závodníka TUROK Petr CZE 1966 --- 6:14:50.5 3:06:52.9 1:22:50.9 69 5:50:22.7 70
--- 1102 detail závodníka POKORNÝ Petr CZE 1961 Koloshop Team Teplice DNF --- 1:12:39.9 --- --- ---
--- 1272 detail závodníka BRHEL Libor CZE 1963 --- DNF --- 1:19:04.2 --- --- ---
--- 1363 detail závodníka SOVA Radek CZE 1965 TEAM GOOFY DNF --- 1:35:49.7 --- --- ---
--- 1075 detail závodníka PÍNA Jaroslav CZE 1963 AB Řež DNS --- --- --- --- ---
--- 1126 detail závodníka HARNISCHMACHER Peter-michael GER 1964 Olympischer Sport Club Berlin DNS --- --- --- --- ---
--- 1190 detail závodníka MIKEŠ Ivan CZE 1967 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1304 detail závodníka ŠKLEBENÝ Vítězslav CZE 1967 Triatlon klub Klatovy DNS --- --- --- --- ---
--- 1343 detail závodníka HRDLIČKA Jiří CZE 1964 KBELY cycling team DNS --- --- --- --- ---