20. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :8.6.2019 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna #
1 2092 detail závodníka RŮŽIČKA Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy 1:43:45.7 0:00:00.0 0:47:34.4 1
2 2270 detail závodníka HOŘÁK Radek CZE 2000 --- 1:46:57.2 0:03:11.5 0:48:12.2 2
3 2263 detail závodníka WURSTER Leo GER 1993 TSV Dettingen / Erms 1:50:35.5 0:06:49.7 0:49:01.4 3
4 2196 detail závodníka SUCHÝ David CZE 1989 A.V.S. Team KV 1:54:44.3 0:10:58.5 0:52:23.7 6
5 2126 detail závodníka WIELAND Erik GER 1991 RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e. V. 1:54:50.0 0:11:04.2 0:52:20.7 4
6 2201 detail závodníka KOVÁŘ Petr CZE 1975 Eleven Mercedes Mitas 1:56:48.0 0:13:02.2 0:52:24.7 7
7 2205 detail závodníka PUŠMAN Petr CZE 1986 ZPcyklo PROOFY Corratec team 1:57:12.3 0:13:26.5 0:52:23.4 5
8 2188 detail závodníka SCHEIBNER Tobias GER 1988 --- 1:58:08.5 0:14:22.7 0:53:43.9 11
9 2113 detail závodníka STEINMEIER Nils GER 1986 Radteam Tharandter Wald 1:58:50.5 0:15:04.7 0:53:27.7 9
10 2257 detail závodníka PÖHLANDT Rocco CZE 1969 --- 1:58:59.8 0:15:14.0 0:53:42.9 10
11 2267 detail závodníka FÖRSTER Eric GER 1986 --- 1:59:35.8 0:15:50.0 0:54:46.7 18
12 2004 detail závodníka CHRUDIMSKY Radek CZE 1982 Česká spořitelna 2:01:19.5 0:17:33.7 0:54:16.9 15
13 2207 detail závodníka MATZEL Maik GER 1988 Team Stein Bikes 2:01:25.8 0:17:40.0 0:54:15.2 12
14 2216 detail závodníka SCHWARZ Robert GER 1985 RSV Chemnitz 2:01:29.0 0:17:43.2 0:54:15.4 13
15 2276 detail závodníka KAPALLA Marvin GER 1996 --- 2:01:38.3 0:17:52.5 0:54:15.6 14
16 2006 detail závodníka HECHT Martin GER 1979 OLSON 2:01:47.5 0:18:01.7 0:54:16.9 15
17 2204 detail závodníka KOČÍ Martin CZE 1992 ZPcyklo PROOFY Corratec team 2:02:25.8 0:18:40.0 0:52:25.4 8
18 2165 detail závodníka KOLAŘÍK Martin CZE 1981 T-MC66 2:03:16.8 0:19:31.0 0:55:27.4 22
19 2018 detail závodníka NÁJEMNÍK Martin CZE 1980 NNkovovyrobs 2:03:19.0 0:19:33.2 0:55:23.0 20
20 2146 detail závodníka OTTE Stefan GER 1982 r2-Bike.com MTN CREW 2:03:20.8 0:19:35.0 0:56:32.7 28
21 2244 detail závodníka OSWALD Jan CZE 1969 --- 2:03:27.3 0:19:41.5 0:54:22.7 17
22 2218 detail závodníka KNIHA Martin CZE 1972 CK Kolokrám 2:04:32.5 0:20:46.7 0:55:21.7 19
23 2272 detail závodníka ZSCHEKED Mario GER 1984 --- 2:04:39.8 0:20:54.0 0:56:05.7 26
24 2005 detail závodníka KOUDELKA Dominik CZE 2000 CARLA. KUPKOLO.CZ 2:04:43.5 0:20:57.7 0:56:01.7 24
25 2136 detail závodníka KLINGORA Lukáš CZE 1992 Lukymountain 2:07:22.8 0:23:37.0 0:57:18.7 30
26 2160 detail závodníka PIŽL Jan CZE 1980 --- 2:07:24.3 0:23:38.5 0:56:05.4 25
27 2147 detail závodníka ŠAFRÁN Martin CZE 1990 --- 2:07:45.3 0:23:59.5 0:59:58.7 44
28 2014 detail závodníka ŠLAMBOR Michal CZE 1976 Pakli sport klub 2:08:29.6 0:24:43.8 0:56:22.4 27
29 2108 detail závodníka NEUBAUER Marc GER 1982 RC Sulzbach 09 2:09:47.8 0:26:02.0 1:00:00.2 46
30 2271 detail závodníka OVSIAK Petr CZE 1977 Mia 2:10:35.0 0:26:49.2 0:58:12.9 34
31 2016 detail závodníka VÁCLAVÍK Lukáš CZE 1994 Lawi Stars Team 2:10:53.3 0:27:07.5 0:57:49.7 32
32 2011 detail závodníka STIEHLER Jens GER 1965 Helden am Sonntag 2:11:05.8 0:27:20.0 0:58:13.2 35
33 2170 detail závodníka ČERMÁK Martin CZE 1973 X tri KV 2:11:09.8 0:27:24.0 0:59:56.7 43
34 2008 detail závodníka TONDR David CZE 1979 LAWI Stars - GIANT 2:11:12.5 0:27:26.7 0:57:50.0 33
35 2250 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 1976 Sport team Hrádek 2:11:21.0 0:27:35.2 0:58:14.2 36
36 2012 detail závodníka JAKOB René GER 1978 WhiteStone Racing Team 2:11:28.5 0:27:42.7 0:57:04.7 29
37 2043 detail závodníka MRÁZEK Pavel CZE 1994 Sport team Hrádek 2:11:38.5 0:27:52.7 0:58:21.2 37
38 2200 detail závodníka GAALOUL Adnene CZE 1974 --- 2:11:46.0 0:28:00.2 0:57:44.7 31
39 2220 detail závodníka DVOŘÁK Miroslav CZE 1987 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:11:59.8 0:28:14.0 0:55:24.9 21
40 2278 detail závodníka KOCÁNEK Jiří CZE 1980 Puravida 2:12:21.0 0:28:35.2 1:00:41.4 52
41 2231 detail závodníka DŽERENGA Jiří CZE 1971 Radlik bike team 2:13:09.0 0:29:23.2 0:59:29.7 39
42 2213 detail závodníka MATTHÄUS Vait GER 1973 Bautzener LV 2:14:08.3 0:30:22.5 0:59:29.7 39
43 2174 detail závodníka HANWALD Matěj CZE 1988 --- 2:14:10.3 0:30:24.5 0:59:59.2 45
44 2022 detail závodníka HORÁČEK Roman CZE 1966 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:15:00.0 0:31:14.2 0:59:55.2 42
45 2009 detail závodníka NADĚJE Petr CZE 1972 --- 2:15:13.5 0:31:27.7 1:00:21.2 50
46 2007 detail závodníka ŠIMRAL Jan CZE 1982 --- 2:15:20.5 0:31:34.7 1:00:15.4 47
47 2239 detail závodníka NOUZA Roman CZE 1981 Würth MTB Racing Team 2:16:34.5 0:32:48.7 1:00:18.9 49
48 2124 detail závodníka MÜHLER Tobias GER 1982 --- 2:16:54.0 0:33:08.2 0:59:31.7 41
49 2151 detail závodníka HASOŇ Petr CZE 1982 --- 2:17:32.8 0:33:47.0 1:01:59.9 59
50 2260 detail závodníka PINDÍK Václav CZE 1976 --- 2:17:48.8 0:34:03.0 1:02:13.7 62
51 2237 detail závodníka NÉMET Michael CZE 1997 Würth MTB Racing Team 2:18:46.0 0:35:00.2 1:00:16.2 48
52 2159 detail závodníka ROČEK Martin CZE 1970 SDH Vysoká u Holic 2:19:01.8 0:35:16.0 1:01:32.4 56
53 2258 detail závodníka BEMMANN Sven CZE 1965 --- 2:19:07.5 0:35:21.7 0:59:29.2 38
54 2035 detail závodníka FRIŠ Jaroslav CZE 1963 Mácháč Team Bike 2:19:49.8 0:36:04.0 1:01:28.9 53
55 2195 detail závodníka KRÝSL Tomáš CZE 1971 --- 2:20:06.5 0:36:20.7 1:01:30.2 54
56 2132 detail závodníka KEBSCHULL Sebastian GER 1982 --- 2:20:30.8 0:36:45.0 1:01:33.4 57
57 2027 detail závodníka BLÁHA Marek CZE 1969 Topeak-Ergon Racing Team Canyon 2:20:56.8 0:37:11.0 1:02:08.4 60
58 2067 detail závodníka VASZILY Lumir CZE 1986 SK Skivelo neslysicich Olomouc 2:21:31.5 0:37:45.7 1:01:31.7 55
59 2171 detail závodníka HODAŇ Lukáš CZE 1980 SAFEREX AF TEAM 2:22:41.0 0:38:55.2 1:04:20.7 71
60 2090 detail závodníka BOSKOVSKÝ Martin CZE 1973 Mácháč Team Bike 2:23:28.3 0:39:42.5 1:02:11.5 61
61 2249 detail závodníka VÁVRA Vítězslav CZE 1998 Sport team Hrádek 2:24:49.3 0:41:03.5 1:02:42.4 63
62 2265 detail závodníka BARTHOLD Norman GER 1977 TEAM KBC - RSV Erzgebirje 2:25:18.8 0:41:33.0 1:00:21.9 51
63 2084 detail závodníka MÖLLER Steven GER 1988 Görlitzer Falken 2:25:19.3 0:41:33.5 1:04:03.2 70
64 2030 detail závodníka NAVOLY David GER 1983 RSV Erzgebirge 2:25:41.0 0:41:55.2 1:05:05.7 74
65 2225 detail závodníka FRANKE Florian GER 1990 Chemnitz-Mitte 2:25:52.0 0:42:06.2 1:04:32.7 72
66 2045 detail závodníka HEPNAR Roman CZE 1975 --- 2:26:00.8 0:42:15.0 1:03:50.7 66
67 2115 detail závodníka BÖHME Andy GER 1988 --- 2:26:49.5 0:43:03.7 1:05:13.7 75
68 2037 detail závodníka VACLAVIK Josef CZE 1962 ŠKODA Auto Team 2:27:20.8 0:43:35.0 1:02:57.5 64
69 2033 detail závodníka GAŠPAR Ivan CZE 1974 --- 2:27:47.0 0:44:01.2 1:03:48.9 65
70 2222 detail závodníka LEHMANN Klaus GER 1969 JOLE Biker 2:28:20.8 0:44:35.0 1:01:34.2 58
71 2032 detail závodníka MARTÍNEK Aleš CZE 1976 SKIBIKECENTRUM.CZ team 2:28:27.0 0:44:41.2 1:06:51.7 90
72 2023 detail závodníka MÜLLER Marko GER 1972 --- 2:28:29.8 0:44:44.0 1:05:38.5 78
73 2238 detail závodníka NÉMET; Vladimír CZE 1965 Würth MTB Racing Team 2:28:46.5 0:45:00.7 1:06:08.5 82
74 2024 detail závodníka BACHMANN Richard GER 1999 PSV Zittau 2:28:48.3 0:45:02.5 1:04:02.0 68
75 2166 detail závodníka BEJR Tomáš CZE 1975 Nová Paka 2:29:21.6 0:45:35.8 1:05:38.0 77
76 2047 detail závodníka STERZIK Ronny GER 1975 --- 2:29:23.3 0:45:37.5 1:06:11.7 83
77 2189 detail závodníka PROUZA Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí 2:30:31.8 0:46:46.0 1:05:30.4 76
78 2128 detail závodníka NEUMANN Andreas GER 1977 Metalfront Oberlausitz 2:30:34.0 0:46:48.2 1:04:34.0 73
79 2252 detail závodníka ŠMEJKAL Martin CZE 1969 --- 2:30:53.0 0:47:07.2 1:06:15.5 84
80 2194 detail závodníka OTTO Tobias GER 1978 Tobi’s Projekt 2:31:15.3 0:47:29.5 1:03:51.9 67
81 2118 detail závodníka VEJMELKA Marcel CZE 1978 --- 2:31:21.3 0:47:35.5 1:04:02.5 69
82 2020 detail závodníka DRAHOS Jan CZE 1973 X -Tri KV 2:31:22.5 0:47:36.7 1:10:22.2 112
83 2036 detail závodníka JACOB Hartmut GER 1957 Steile Wand/Team Lorenz 2:32:03.8 0:48:18.0 1:06:42.2 88
84 2088 detail závodníka HUZIL Oldřich CZE 1964 Mácháč Team Bike 2:32:06.3 0:48:20.5 1:05:42.7 79
85 2173 detail závodníka VÁLEK Ondřej CZE 1979 Aktivit Nový Bor 2:32:52.3 0:49:06.5 1:07:07.0 93
86 2215 detail závodníka LOJÍN František CZE 1966 BSK Racing 2:33:10.0 0:49:24.2 1:06:57.5 91
87 2031 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 2:33:21.8 0:49:36.0 1:05:54.7 81
88 2111 detail závodníka KOSOUR Tomáš CZE 1976 --- 2:33:32.8 0:49:47.0 1:08:42.5 100
89 2143 detail závodníka BURDYS Michal CZE 1997 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:34:10.8 0:50:25.0 1:05:45.5 80
90 2034 detail závodníka SCHÖNFELDER Tobias GER 1990 SV Eckartsberg 2:34:22.8 0:50:37.0 1:07:21.5 94
91 2141 detail závodníka HEINZE Ralf GER 1964 --- 2:34:44.5 0:50:58.8 1:06:25.2 85
92 2214 detail závodníka ERBEN Lukáš CZE 1996 --- 2:34:44.8 0:50:59.0 1:10:53.5 117
93 2052 detail závodníka PÁL Mikuláš CZE 1998 Pakli sport klub 2:34:48.5 0:51:02.7 1:06:38.9 87
94 2091 detail závodníka MALÍNEK Vít CZE 1973 --- 2:35:30.3 0:51:44.5 1:11:01.5 120
95 2242 detail závodníka ZENKO Pavel CZE 1961 --- 2:35:32.5 0:51:46.7 1:08:53.5 102
96 2185 detail závodníka KUČERA Antonín CZE 1969 --- 2:35:39.8 0:51:54.0 1:08:55.7 104
97 2235 detail závodníka WITSCHEL Falk GER 1983 Bauing`s 04 2:36:09.0 0:52:23.3 1:08:04.5 97
98 2079 detail závodníka ONDRÁČEK Vladimír CZE 1985 --- 2:36:14.8 0:52:29.0 1:08:46.2 101
99 2125 detail závodníka SVOBODA Michal CZE 1974 --- 2:37:09.3 0:53:23.5 1:06:32.5 86
100 2049 detail závodníka STRNÁDEK Roman CZE 1972 --- 2:37:12.8 0:53:27.0 1:06:50.7 89