Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 150 km | # | 191 km | # | 264 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3125 | GERSTENBERGER Kai-Uwe | 1969 | Sprintax Bielefeld | 10:18:07.4 | 0:00:00.0 | 5:07:42.9 | 1 | 6:33:26.8 | 1 | 8:53:56.0 | 1 | ||
2 | diplom | 3096 | KOPKA Jan | 1963 | Jan Kopka | 10:35:07.4 | 0:17:00.0 | 5:09:11.6 | 2 | 6:40:54.3 | 2 | 9:10:33.2 | 2 | ||
3 | diplom | 3003 | PROKEŠ Stanislav | 1968 | Prokesteam | 10:35:11.9 | 0:17:04.5 | 5:17:08.4 | 3 | 6:46:05.0 | 3 | 9:10:36.3 | 3 | ||
4 | diplom | 3115 | SCHULTZ Rigo | 1969 | RSV Speiche | 11:17:00.2 | 0:58:52.8 | 5:40:11.7 | 4 | 7:14:01.4 | 4 | 9:50:18.7 | 4 | ||
5 | diplom | 3085 | WAHLS Peter | 1961 | SV Vöhringen | 11:37:54.5 | 1:19:47.1 | 5:51:18.7 | 6 | 7:30:28.1 | 5 | 10:08:59.2 | 6 | ||
6 | diplom | 3016 | KRÜGER Andreas | 1966 | RSV Blankenfelde | 11:43:12.1 | 1:25:04.7 | 5:55:15.0 | 7 | 7:32:51.1 | 6 | 10:07:49.4 | 5 | ||
7 | diplom | 3018 | PRAGER Karel | 1963 | CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY | 12:00:47.6 | 1:42:40.2 | 5:50:19.7 | 5 | 7:37:25.8 | 7 | 10:23:09.2 | 7 | ||
8 | diplom | 3060 | WISSEL Ralf | 1968 | Tri-Sport Lübeck e.V. | 12:06:00.3 | 1:47:52.9 | 5:58:18.0 | 8 | 7:37:36.2 | 8 | 10:29:37.4 | 8 | ||
9 | diplom | 3026 | GÁBRIŠ Jan | 1963 | Gapp System Cabtech | 12:06:51.1 | 1:48:43.7 | 5:59:17.0 | 9 | 7:44:23.4 | 9 | 10:32:26.7 | 9 | ||
10 | diplom | 3056 | GROTE Andree | 1964 | TSVE 1890 Bielefeld | 12:09:37.0 | 1:51:29.6 | 6:03:25.0 | 11 | 7:46:51.9 | 10 | 10:33:34.0 | 10 | ||
11 | diplom | 3028 | REICHELT Thorsten | 1966 | THC Westerkappeln | 12:14:25.7 | 1:56:18.3 | 6:03:26.2 | 12 | 7:50:04.1 | 11 | 10:44:35.9 | 12 | ||
12 | diplom | 3023 | STORCH Ingo | 1968 | --- | 12:23:04.2 | 2:04:56.8 | 6:01:37.2 | 10 | 7:50:13.9 | 12 | 10:44:35.4 | 11 | ||
13 | diplom | 3072 | BEZROUK Jiří | 1962 | --- | 12:25:20.0 | 2:07:12.6 | 6:17:13.2 | 15 | 8:07:22.5 | 15 | 10:51:33.9 | 13 | ||
14 | diplom | 3141 | OTTO Axel | 1961 | --- | 12:31:06.8 | 2:12:59.4 | 6:07:18.5 | 14 | 7:54:57.9 | 13 | 10:51:40.8 | 14 | ||
15 | diplom | 3090 | WAWRZETZ Alexej | 1968 | Cycle Hornets | 12:40:01.3 | 2:21:53.9 | 6:05:37.2 | 13 | 7:57:37.0 | 14 | 10:55:24.4 | 15 | ||
16 | diplom | 3113 | FEIST Jaroslav | 1969 | TJ-Jiskra Jaroměř | 12:59:19.3 | 2:41:11.9 | 6:25:38.8 | 19 | 8:15:51.1 | 17 | 11:14:08.2 | 16 | ||
17 | diplom | 3033 | PRŮŠA Roman | 1967 | Litoměřice | 13:03:09.1 | 2:45:01.7 | 6:21:27.5 | 16 | 8:13:46.4 | 16 | 11:14:13.0 | 17 | ||
18 | diplom | 3048 | METZGER Christian | 1968 | RSC Ruhr-Süd Witten e.V. | 13:04:48.1 | 2:46:40.7 | 6:25:12.1 | 18 | 8:19:52.7 | 18 | 11:21:09.2 | 18 | ||
19 | diplom | 3128 | DRUM Christian | 1965 | Forstenrieder SC München | 13:04:50.8 | 2:46:43.4 | 6:25:08.8 | 17 | 8:19:52.9 | 19 | 11:21:10.2 | 19 | ||
20 | diplom | 3079 | CHARUZA Jiří | 1969 | KCL Kooperativa-Svijany | 13:29:00.2 | 3:10:52.8 | 6:28:46.8 | 20 | 8:27:15.9 | 20 | 11:36:07.0 | 20 | ||
21 | diplom | 3054 | THÉTARD Jörg | 1967 | RSC Kattenberg | 13:37:46.7 | 3:19:39.3 | 6:38:35.3 | 22 | 8:44:08.4 | 22 | 11:53:07.1 | 22 | ||
22 | diplom | 3091 | TVARŮŽEK Tomáš | 1963 | Tatraorol | 13:42:45.2 | 3:24:37.8 | 6:35:16.8 | 21 | 8:33:30.7 | 21 | 11:47:12.3 | 21 | ||
23 | diplom | 3095 | ŠIMEK Roman | 1964 | CykloŠkoda | 13:52:58.2 | 3:34:50.8 | 7:07:47.1 | 23 | 9:00:06.9 | 23 | 12:07:03.7 | 23 | ||
--- | 3073 | ROTTMANN Jürgen | 1960 | THC Westerkappeln | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3108 | SINKULE Václav | 1969 | 3STA | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3078 | KACEROVSKÝ Martin | 1968 | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3111 | HORKÝ Lubomír | 1968 | Cykloklub Morava | DNF | --- | 6:07:20.1 | --- | 8:09:25.0 | --- | --- | --- | |||
--- | 3157 | WIENHOLZ Ingo | 1965 | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3052 | KUEHNAPFEL Joerg | 1967 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3080 | GHOST Sam | 1960 | RSC Wolnzach | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3103 | POKORNÝ Petr | 1961 | Koloshop team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3145 | KIRCHNER Martin | 1963 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |