FTVŠ Super Šprint Triatlon

Triatlon
DATUM :27 - 28.4.2019 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 220 detail závodníka SUCHÝ Gabriel 2004 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiaci starší 0:14:11.3 0:00:00.0
2 202 detail závodníka VRÁBLOVÁ Margaréta 2005 Slovenská triatlonová akadémia 1. /  Žiačky staršie 0:14:19.7 0:00:08.4
3 221 detail závodníka ŠČEVLÍK Jakub 2005 TK Nové Zámky 2. /  Žiaci starší 0:14:47.7 0:00:36.4
4 201 detail závodníka BEKE Ema 2004 Prestigio Realiz team Bratislava 2. /  Žiačky staršie 0:14:53.8 0:00:42.5
5 215 detail závodníka BÁTOVSKÝ Boris 2005 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiaci starší 0:14:58.1 0:00:46.8
6 218 detail závodníka ROMANČÍK Marek 2004 Športový Triatlonový Klub Pezinok 4. /  Žiaci starší 0:15:08.9 0:00:57.6
7 216 detail závodníka DUBRAVÍK Šimon 2004 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiaci starší 0:15:23.4 0:01:12.1
8 209 detail závodníka HAULÍKOVÁ Paulína 2005 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky staršie 0:15:23.9 0:01:12.6
9 310 detail závodníka JÁNOŠÍK Jakub 2005 Športový Triatlonový Klub Pezinok 6. /  Žiaci starší 0:15:25.5 0:01:14.2
10 206 detail závodníka MACHAJOVÁ Tatiana 2004 Triatlon team Dolný Kubín 4. /  Žiačky staršie 0:15:48.0 0:01:36.7
11 203 detail závodníka KRIDLOVÁ Katarína 2004 Prestigio Realiz team Bratislava 5. /  Žiačky staršie 0:16:07.5 0:01:56.2
12 205 detail závodníka VITKOVÁ Alexandra 2004 Športový Triatlonový Klub Pezinok 6. /  Žiačky staršie 0:16:12.6 0:02:01.3
13 211 detail závodníka UHLÁROVÁ Veronika 2004 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  Žiačky staršie 0:16:13.9 0:02:02.6
14 213 detail závodníka KATRENIAKOVÁ Zuzana 2004 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 8. /  Žiačky staršie 0:16:24.7 0:02:13.4
15 219 detail závodníka SCHLÖGL Jonáš 2004 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Žiaci starší 0:16:41.8 0:02:30.5
16 217 detail závodníka POLÁČIK Adam 2005 Triatlon team Dolný Kubín 8. /  Žiaci starší 0:16:45.3 0:02:34.0
17 208 detail závodníka FEKETE Nina 2004 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiačky staršie 0:17:07.1 0:02:55.8
18 212 detail závodníka STRETAVSKÁ Natália 2005 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  Žiačky staršie 0:17:08.6 0:02:57.3
19 222 detail závodníka VALKO Ján 2005 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiaci starší 0:18:34.2 0:04:22.9
20 210 detail závodníka MICHELÍKOVÁ Tereza 2005 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 11. /  Žiačky staršie 0:18:35.6 0:04:24.3
21 207 detail závodníka DAVIDEKOVA Sara 2005 Prestigio Realiz team Bratislava 12. /  Žiačky staršie 0:19:54.5 0:05:43.2
--- 204 detail závodníka SALAZAR Stefania 2005 3NITY Triathlon team Bratislava . /  Žiačky staršie DNS ---
--- 223 detail závodníka PROKAJ Filip 2004 Triax Bratislava . /  Žiaci starší DNS ---