FTVŠ Super Šprint Triatlon

Triatlon
DATUM :27 - 28.4.2019 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 284 detail závodníka ŽILECKÝ Oliver 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 1. /  Žiaci Nádeje B 0:06:43.8 0:00:00.0
2 301 detail závodníka GRMANOVÁ Nelly 2011 Chlpaté Gazely 1. /  Žiačky Nádeje B 0:06:47.3 0:00:03.5
3 283 detail závodníka KAŠIAR Hugo 2010 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiaci Nádeje B 0:06:56.8 0:00:13.0
4 293 detail závodníka BRŇÁK Dávid 2011 - nezistený - 3. /  Žiaci Nádeje B 0:06:59.9 0:00:16.1
5 311 detail závodníka CESNEK Šimon 2010 Motigo 4. /  Žiaci Nádeje B 0:07:00.4 0:00:16.6
6 294 detail závodníka JENDEK Jakub 2010 Športový Triatlonový Klub Pezinok 5. /  Žiaci Nádeje B 0:07:08.2 0:00:24.4
7 318 detail závodníka GAJDOŠOVÁ Barbora 2010 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky Nádeje B 0:07:14.0 0:00:30.2
8 296 detail závodníka TAHA Adam 2011 - nezistený - 6. /  Žiaci Nádeje B 0:07:15.1 0:00:31.3
9 287 detail závodníka MIKUŠKA Tomáš 2011 ŠK Atóm Levice 7. /  Žiaci Nádeje B 0:07:24.9 0:00:41.1
10 295 detail závodníka STRETAVSKÝ Oliver 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiaci Nádeje B 0:07:32.3 0:00:48.5
11 314 detail závodníka TADLÁNKOVÁ Lucia 2011 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 3. /  Žiačky Nádeje B 0:07:43.4 0:00:59.6
12 298 detail závodníka BÚZEKOVÁ Laura 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiačky Nádeje B 0:07:44.2 0:01:00.4
13 285 detail závodníka POKOJNÝ Martin 2011 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiaci Nádeje B 0:07:47.6 0:01:03.8
14 309 detail závodníka KALÁS Matúš 2010 --- 10. /  Žiaci Nádeje B 0:07:51.8 0:01:08.0
15 290 detail závodníka CSAPÁK Oliver 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 11. /  Žiaci Nádeje B 0:07:52.6 0:01:08.8
16 289 detail závodníka KLÚČIK Andrej 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 12. /  Žiaci Nádeje B 0:07:55.1 0:01:11.3
17 288 detail závodníka MACHAJ Jakub 2010 Triatlon team Dolný Kubín 13. /  Žiaci Nádeje B 0:08:02.3 0:01:18.5
18 286 detail závodníka MOTAJ Michal 2011 Prestigio Realiz team Bratislava 14. /  Žiaci Nádeje B 0:08:05.7 0:01:21.9
19 300 detail závodníka GÁLLOVÁ Lilly 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 5. /  Žiačky Nádeje B 0:08:10.4 0:01:26.6
20 302 detail závodníka KNAUEROVÁ Lorry 2011 Prestigio Realiz team Bratislava 6. /  Žiačky Nádeje B 0:08:18.1 0:01:34.3
21 315 detail závodníka KNÍŽOVÁ Katarína 2010 TRIAX 7. /  Žiačky Nádeje B 0:08:26.0 0:01:42.2
22 312 detail závodníka HREHOVČÍK Bruno 2011 Motigo 15. /  Žiaci Nádeje B 0:08:40.4 0:01:56.6
23 291 detail závodníka PASTOR Leonard 2011 - nezistený - 16. /  Žiaci Nádeje B 0:08:46.0 0:02:02.2
24 292 detail závodníka HORÍNEK Alex 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 17. /  Žiaci Nádeje B 0:08:49.9 0:02:06.1
25 297 detail závodníka BÚZEKOVÁ Lucia 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiačky Nádeje B 0:08:55.1 0:02:11.3
26 299 detail závodníka DANIELOVÁ Petra 2010 MTB Kolečko 9. /  Žiačky Nádeje B 0:09:21.5 0:02:37.7