FTVŠ Super Šprint Triatlon

Triatlon
DATUM :27 - 28.4.2019 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 268 detail závodníka SPORYSHEV Dmitry 2008 Triax Bratislava 1. /  Žiaci Nádeje A 0:09:00.4 0:00:00.0
2 279 detail závodníka BALUCHOVÁ Nela 2009 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 1. /  Žiačky Nádeje A 0:09:24.8 0:00:24.4
3 273 detail závodníka MIHAĽOV Maxim 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 2. /  Žiaci Nádeje A 0:09:25.7 0:00:25.3
4 266 detail závodníka KNÍŽ Filip 2008 Triax Bratislava 3. /  Žiaci Nádeje A 0:09:34.5 0:00:34.1
5 278 detail závodníka FERIANC Filip 2008 - nezistený - 4. /  Žiaci Nádeje A 0:09:35.8 0:00:35.4
6 270 detail závodníka SLÁVIK Ján 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 5. /  Žiaci Nádeje A 0:09:43.8 0:00:43.4
7 262 detail závodníka CÍCEROVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky Nádeje A 0:09:44.7 0:00:44.3
8 272 detail závodníka MIKUŠKA Richard 2008 ŠK Atóm Levice 6. /  Žiaci Nádeje A 0:09:53.4 0:00:53.0
9 281 detail závodníka KOLENIKOVA Ema 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 3. /  Žiačky Nádeje A 0:09:55.2 0:00:54.8
10 261 detail závodníka STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia 2009 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiačky Nádeje A 0:09:57.8 0:00:57.4
11 276 detail závodníka KOSTOLANI Alexander 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  Žiaci Nádeje A 0:10:03.9 0:01:03.5
12 277 detail závodníka TAHA Marwan 2009 - nezistený - 8. /  Žiaci Nádeje A 0:10:06.2 0:01:05.8
13 269 detail závodníka TEŠOVIČ Oliver 2009 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Žiaci Nádeje A 0:10:27.2 0:01:26.8
14 275 detail závodníka LUKEŽIČ Adam 2008 - nezistený - 10. /  Žiaci Nádeje A 0:10:27.9 0:01:27.5
15 274 detail závodníka KOVÁČIK Filip 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 11. /  Žiaci Nádeje A 0:10:29.8 0:01:29.4
16 271 detail závodníka PAVLÍK Tomáš 2008 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Žiaci Nádeje A 0:10:30.1 0:01:29.7
17 282 detail závodníka KALLOVÁ Ella 2009 - nezistený - 5. /  Žiačky Nádeje A 0:10:52.0 0:01:51.6
18 264 detail závodníka MANDÁKOVÁ Karin 2009 ŠK Atóm Levice 6. /  Žiačky Nádeje A 0:11:07.2 0:02:06.8
19 265 detail závodníka BARTOVÁ Žofia 2009 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Žiačky Nádeje A 0:11:31.2 0:02:30.8
20 267 detail závodníka KOUBEK Matúš 2009 Prestigio Realiz team Bratislava 13. /  Žiaci Nádeje A 0:12:06.2 0:03:05.8
21 280 detail závodníka NESTEPNA Tereza 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 8. /  Žiačky Nádeje A 0:12:11.3 0:03:10.9
22 263 detail závodníka KURATA Kaya 2009 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiačky Nádeje A 0:12:22.4 0:03:22.0