Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 354 | JEVOŠ Dominik | 2008 | ZSTRE-Atletická škôlka | 1. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:24.9 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 147 | MEDVIĎOVÁ Diana | 2008 | ZŠ-Zalužice | 1. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:02:30.8 | 0:00:05.9 | |
3 | diplom | 357 | ZÁMBORSKÝ Peter | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 2. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:30.8 | 0:00:05.9 | |
4 | diplom | 584 | BUKAJ Boris | 2010 | MALÝ RUSKOV | 3. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:37.3 | 0:00:12.4 | |
5 | diplom | 143 | LUKÁČOVÁ Lívia | 2009 | Košice | 2. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:02:37.5 | 0:00:12.6 | |
6 | diplom | 359 | BABIČOVÁ Barbora | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 3. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:02:38.3 | 0:00:13.4 | |
7 | diplom | 631 | ZBOJOVSKA Alexandra | 2008 | --- | 4. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:02:39.3 | 0:00:14.4 | |
8 | diplom | 225 | JAKUBEC Adam | 2010 | Parchovany | 4. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:41.9 | 0:00:17.0 | |
9 | diplom | 426 | HURT Samuel | 2008 | Remetske Hámre | 5. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:42.8 | 0:00:17.9 | |
10 | diplom | 624 | SVISTUNOVÁ Andrea | 2008 | --- | 5. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:02:42.8 | 0:00:17.9 | |
11 | diplom | 628 | SOSA Taavi | 2010 | --- | 6. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:46.8 | 0:00:21.9 | |
12 | diplom | 390 | KUNDEK Filip | 2010 | Trebišov | 7. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:47.5 | 0:00:22.6 | |
13 | diplom | 625 | ČERŇÁKOVÁ Sára | 2008 | --- | 6. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:02:51.9 | 0:00:27.0 | |
14 | diplom | 427 | IHNAT Sebastian | 2010 | Remetske Hámre | 8. / Chlapci 9-11 rokov | 0:02:57.5 | 0:00:32.6 | |
15 | diplom | 363 | JEVOŠOVÁ Ema | 2010 | ZSTRE-Atletická škôlka | 7. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:03.8 | 0:00:38.9 | |
16 | diplom | 516 | GRECULA Filip | 2010 | Trebišov | 9. / Chlapci 9-11 rokov | 0:03:06.5 | 0:00:41.6 | |
17 | diplom | 630 | ZBOJOVSKÝ Tomáš | 2010 | --- | 10. / Chlapci 9-11 rokov | 0:03:09.9 | 0:00:45.0 | |
18 | diplom | 310 | DORČÁKOVÁ Nela | 2009 | DeutschMann | 8. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:10.3 | 0:00:45.4 | |
19 | diplom | 525 | OLEXOVÁ Ema | 2010 | Trebišov | 9. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:10.6 | 0:00:45.6 | |
20 | diplom | 355 | KNIEŽOVÁ Jana | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 10. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:13.1 | 0:00:48.1 | |
21 | diplom | 446 | CHOMIŠÁKOVÁ Nina | 2008 | Novosad | 11. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:13.1 | 0:00:48.1 | |
22 | diplom | 405 | FEŤKOVÁ Vivien | 2010 | Somotor | 12. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:13.1 | 0:00:48.1 | |
23 | diplom | 417 | SUCHÁ Vanda | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 13. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:16.3 | 0:00:51.4 | |
24 | diplom | 311 | ONODYOVÁ Sára | 2009 | DeutschMann | 14. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:18.6 | 0:00:53.6 | |
25 | diplom | 379 | LEŠO Peter | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 11. / Chlapci 9-11 rokov | 0:03:18.8 | 0:00:53.9 | |
26 | diplom | 361 | PALENČÍK Simon | 2010 | ZSTRE-Atletická škôlka | 12. / Chlapci 9-11 rokov | 0:03:22.8 | 0:00:57.9 | |
27 | diplom | 360 | TEJKO Adam | 2010 | ZSTRE-Atletická škôlka | 13. / Chlapci 9-11 rokov | 0:03:23.5 | 0:00:58.6 | |
28 | diplom | 418 | PETROVÁ Lora | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 15. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:33.3 | 0:01:08.4 | |
29 | diplom | 533 | WILKOVÁ Laura | 2009 | Trebišov | 16. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:37.9 | 0:01:13.0 | |
30 | diplom | 294 | KRAJNÍK Maxik | 2010 | DeutschMann | 14. / Chlapci 9-11 rokov | 0:03:38.3 | 0:01:13.4 | |
31 | diplom | 356 | ČIERNÍKOVÁ Zuzana | 2009 | ZSTRE-Atletická škôlka | 17. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:40.3 | 0:01:15.4 | |
32 | diplom | 362 | POĽACKÁ Sára | 2010 | ZSTRE-Atletická škôlka | 18. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:41.9 | 0:01:17.0 | |
33 | diplom | 425 | FEŤKOVÁ Žofia | 2008 | Somotor | 19. / Dievčatá 9-11 rokov | 0:03:51.3 | 0:01:26.4 |