Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 123 | HLADÍK Josef | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 0:06:07.7 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 125 | ELIÁŠOVÁ Edita | 2000 | --- | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:06:20.3 | 0:00:12.6 | |
3 | diplom | 232 | VAVŘÍK Michal | 2000 | BIKE PRO RACING | 2. / Žáci 10-11 let | 0:06:22.5 | 0:00:14.8 | |
4 | diplom | 124 | KRÝDA Miloslav | 2000 | CYKLO SPORT bendl | 3. / Žáci 10-11 let | 0:06:24.6 | 0:00:16.9 | |
5 | diplom | 154 | JEŽEK Tomáš | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:06:27.9 | 0:00:20.2 | |
6 | diplom | 226 | KUČEROVÁ Monika | 2000 | BIKE PRO RACING | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:06:32.2 | 0:00:24.5 | |
7 | diplom | 231 | VESECKÝ Bartoloměj | 2000 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:06:36.1 | 0:00:28.4 | |
8 | diplom | 128 | ŽUREK Ondřej | 2000 | BIKE PRO RACING | 6. / Žáci 10-11 let | 0:06:36.2 | 0:00:28.5 | |
9 | diplom | 182 | DOLEJŠÍ Adam | 2000 | Cyklo Bendl Klub | 7. / Žáci 10-11 let | 0:06:45.1 | 0:00:37.4 | |
10 | diplom | 145 | KLIMEK David | 2000 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:06:46.6 | 0:00:38.9 | |
11 | diplom | 183 | DOLEJŠÍ Daniel | 2000 | Cyklo Bendl Klub | 9. / Žáci 10-11 let | 0:06:52.3 | 0:00:44.6 | |
12 | diplom | 127 | NÁBĚLKOVÁ Adéla | 2001 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:06:55.2 | 0:00:47.5 | |
13 | diplom | 133 | POULÍKOVÁ Karolína | 2000 | --- | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:06:55.8 | 0:00:48.1 | |
14 | diplom | 187 | ŠÍBL Jakub | 2001 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 0:06:57.0 | 0:00:49.3 | |
15 | diplom | 126 | NĚMEC Patrik | 2001 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:06:58.2 | 0:00:50.5 | |
16 | diplom | 129 | KOVÁŘ Martin | 2000 | RBT Slimáci | 12. / Žáci 10-11 let | 0:07:01.3 | 0:00:53.6 | |
17 | diplom | 130 | PRCHALOVÁ Libuše | 2001 | HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:07:03.2 | 0:00:55.5 | |
18 | diplom | 160 | BRÁBLÍK Marvin | 2000 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:07:03.6 | 0:00:55.9 | |
19 | diplom | 150 | POSPÍŠIL Jonáš | 2001 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:07:05.5 | 0:00:57.8 | |
20 | diplom | 203 | PAVELKOVÁ Klára | 2000 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:07:18.1 | 0:01:10.4 | |
21 | diplom | 209 | VELC Petr | 2001 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:07:24.3 | 0:01:16.6 | |
22 | diplom | 197 | HALÁKOVÁ Neza | 2000 | SKM Zlaté hory | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:07:33.7 | 0:01:26.0 | |
23 | diplom | 62 | BARTUŇKOVÁ Eliška | 2001 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:07:40.0 | 0:01:32.3 | |
24 | diplom | 169 | MAČKOWSKI Michal | 2001 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:07:41.6 | 0:01:33.9 | |
25 | diplom | 158 | SCHREIEROVÁ Anna | 2000 | Fenix Ski team Jeseník | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:07:42.1 | 0:01:34.4 | |
26 | diplom | 148 | KŇAVA Maxim | 2001 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:07:45.5 | 0:01:37.8 | |
27 | diplom | 134 | NOVÁK Jan | 2001 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:07:49.6 | 0:01:41.9 | |
28 | diplom | 131 | DOUBRAVOVÁ Petra | 2000 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:07:56.2 | 0:01:48.5 | |
29 | diplom | 237 | LAŠ Jakub | 2001 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:08:18.1 | 0:02:10.4 | |
30 | diplom | 132 | STŘÍBNÝ Matyáš | 2001 | Dolní Benešov | 20. / Žáci 10-11 let | 0:08:18.3 | 0:02:10.6 | |
31 | diplom | 251 | KOPŘIVOVÁ Lenka | 2001 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:08:19.6 | 0:02:11.9 | |
32 | diplom | 239 | PROCHÁZKOVÁ Sára | 2001 | --- | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:08:36.6 | 0:02:28.9 |