Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 202 | ELČKNER Lukáš | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Junioři | 1:13:56.2 | 0:00:00.0 | 14:41.9 [5] | 5 | 14:36.2 [1] | 1 | 14:40.1 [1] | 1 | 14:55.1 [2] | 1 | 15:02.8 [1] | 1 | ||
2 | 210 | MAREK Oskar | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2. / Junioři | 1:14:21.2 | 0:00:25.0 | 14:38.9 [2] | 2 | 14:39.5 [2] | 2 | 14:48.8 [2] | 2 | 14:54.1 [1] | 2 | 15:19.8 [5] | 2 | ||
3 | 204 | SÁSKA Jan | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Junioři | 1:15:21.2 | 0:01:24.9 | 14:40.9 [4] | 4 | 14:50.2 [4] | 4 | 15:07.3 [3] | 4 | 15:29.3 [5] | 3 | 15:13.3 [2] | 3 | ||
4 | 203 | KUČERA Jakub | 2001 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 4. / Junioři | 1:15:28.0 | 0:01:31.7 | 14:38.4 [1] | 1 | 14:48.0 [3] | 3 | 15:11.5 [4] | 3 | 15:30.6 [7] | 4 | 15:19.3 [4] | 4 | ||
5 | 249 | PESCARU Patrick | 2002 | Nomad Merida Cst | 5. / Junioři | 1:15:56.5 | 0:02:00.2 | 14:42.9 [6] | 6 | 14:57.5 [5] | 5 | 15:19.1 [5] | 5 | 15:18.8 [3] | 5 | 15:38.1 [7] | 5 | ||
6 | 207 | TLAMKA Tomáš | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 6. / Junioři | 1:17:39.4 | 0:03:43.2 | 14:44.4 [7] | 7 | 15:11.5 [6] | 6 | 15:44.6 [9] | 6 | 15:47.3 [8] | 6 | 16:11.6 [13] | 6 | ||
7 | 206 | PONÍŽIL Karel | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 7. / Junioři | 1:18:01.7 | 0:04:05.4 | 15:49.6 [17] | 17 | 15:33.4 [8] | 11 | 15:35.8 [7] | 9 | 15:47.6 [9] | 8 | 15:15.1 [3] | 7 | ||
8 | 201 | ŠULC David | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 8. / Junioři | 1:18:23.4 | 0:04:27.2 | 14:39.1 [3] | 3 | 16:14.7 [16] | 8 | 15:19.8 [6] | 7 | 16:04.1 [12] | 7 | 16:05.6 [12] | 8 | ||
9 | 213 | WOHANKA Richard | 2001 | ADASTRA Cycling Team | 9. / Junioři | 1:18:28.7 | 0:04:32.4 | 15:40.7 [14] | 14 | 15:52.8 [12] | 12 | 15:53.3 [11] | 11 | 15:29.6 [6] | 9 | 15:32.1 [6] | 9 | ||
10 | 231 | MACHÁČ Josef | 2002 | CYKLO TEAM KOLARNA | 10. / Junioři | 1:19:09.2 | 0:05:12.9 | 15:33.4 [12] | 12 | 15:42.4 [10] | 9 | 16:04.1 [14] | 10 | 15:55.3 [10] | 10 | 15:53.8 [11] | 10 | ||
11 | 214 | HOVORKA Daniel | 2001 | Gapp system-Cabtech MTB Racing Team | 11. / Junioři | 1:19:55.9 | 0:05:59.7 | 17:24.1 [36] | 36 | 15:34.4 [9] | 18 | 15:48.6 [10] | 18 | 15:21.6 [4] | 12 | 15:47.1 [10] | 11 | ||
12 | 216 | HANÁK Jakub | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 12. / Junioři | 1:20:14.2 | 0:06:17.9 | 15:47.9 [16] | 16 | 15:53.9 [13] | 14 | 16:03.6 [13] | 12 | 16:07.6 [13] | 11 | 16:21.1 [14] | 12 | ||
13 | 212 | ŠINDELÁŘ Jan | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 13. / Junioři | 1:20:26.9 | 0:06:30.6 | 15:34.9 [13] | 13 | 16:18.7 [17] | 16 | 16:24.3 [17] | 15 | 16:26.8 [15] | 16 | 15:42.1 [8] | 13 | ||
14 | 217 | HORÁK Dominik | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 14. / Junioři | 1:20:43.7 | 0:06:47.4 | 16:15.9 [20] | 20 | 16:11.2 [15] | 17 | 15:53.6 [12] | 17 | 15:58.8 [11] | 14 | 16:24.1 [15] | 14 | ||
15 | 209 | KURENSKY Nathan | 2001 | Cunga Cycling Club | 15. / Junioři | 1:20:47.9 | 0:06:51.6 | 15:11.9 [8] | 8 | 15:21.4 [7] | 7 | 15:40.8 [8] | 8 | 18:50.0 [34] | 17 | 15:43.6 [9] | 15 | ||
16 | 211 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 16. / Junioři | 1:20:51.7 | 0:06:55.4 | 15:26.9 [10] | 10 | 16:22.4 [18] | 15 | 16:13.1 [15] | 14 | 16:07.8 [14] | 13 | 16:41.3 [16] | 16 | ||
17 | 242 | JUNG Théo | 2001 | VTT FUN CLUB | 17. / Junioři | 1:21:29.7 | 0:07:33.4 | 15:44.4 [15] | 15 | 15:50.9 [11] | 13 | 16:14.1 [16] | 13 | 16:35.1 [16] | 15 | 17:05.1 [20] | 17 | ||
18 | 219 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 18. / Junioři | 1:22:05.9 | 0:08:09.6 | 15:22.4 [9] | 9 | 15:54.4 [14] | 10 | 17:03.1 [21] | 16 | 16:48.3 [17] | 18 | 16:57.6 [18] | 18 | ||
19 | 237 | BALCÁREK Vít | 2002 | Cykloteam MXM Hulín | 19. / Junioři | 1:24:24.6 | 0:10:28.4 | 16:36.4 [26] | 26 | 16:47.4 [20] | 23 | 16:48.1 [19] | 19 | 17:12.5 [20] | 19 | 17:00.1 [19] | 19 | ||
20 | 230 | MALÝ Jakub | 2001 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 20. / Junioři | 1:24:47.4 | 0:10:51.1 | 16:10.4 [19] | 19 | 17:16.7 [28] | 24 | 17:37.0 [26] | 25 | 16:53.1 [18] | 21 | 16:50.0 [17] | 20 | ||
21 | 245 | LÁVIČKA Adam | 2002 | KROSS Bike Ranch team | 21. / Junioři | 1:25:35.1 | 0:11:38.9 | 16:47.6 [28] | 28 | 17:12.9 [27] | 28 | 17:05.8 [23] | 26 | 16:57.1 [19] | 22 | 17:31.5 [21] | 21 | ||
22 | 225 | BOHDALOVSKÝ Jiří | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 22. / Junioři | 1:26:14.4 | 0:12:18.1 | 16:18.9 [21] | 21 | 16:55.2 [24] | 20 | 17:05.5 [22] | 20 | 17:37.1 [25] | 20 | 18:17.5 [26] | 22 | ||
23 | 234 | KLAUS Matěj | 2001 | BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem | 23. / Junioři | 1:26:30.4 | 0:12:34.1 | 16:25.9 [24] | 24 | 16:48.9 [21] | 21 | 17:39.0 [28] | 23 | 17:25.3 [23] | 23 | 18:11.0 [25] | 23 | ||
24 | 240 | MELIŠ Erik | 2002 | CK EPIC Dohňany | 24. / Junioři | 1:26:43.6 | 0:12:47.3 | 16:45.1 [27] | 27 | 16:55.7 [25] | 27 | 17:05.8 [23] | 22 | 17:47.3 [28] | 24 | 18:09.5 [24] | 24 | ||
25 | 238 | NĚMEC Šimon | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 25. / Junioři | 1:26:53.9 | 0:12:57.6 | 16:19.1 [22] | 22 | 16:52.7 [23] | 19 | 17:33.8 [25] | 21 | 18:21.8 [30] | 25 | 17:46.3 [22] | 25 | ||
26 | 224 | VINKLÁREK František | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 26. / Junioři | 1:28:16.9 | 0:14:20.6 | 17:14.1 [33] | 33 | 17:23.4 [29] | 29 | 17:54.5 [31] | 29 | 17:36.3 [24] | 27 | 18:08.3 [23] | 26 | ||
27 | 227 | KOVAŘÍČEK Vojtěch | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 27. / Junioři | 1:29:39.3 | 0:15:43.1 | 16:52.1 [30] | 30 | 16:44.7 [19] | 26 | 17:38.0 [27] | 27 | 18:42.3 [31] | 26 | 19:42.0 [27] | 27 | ||
28 | 223 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 28. / Junioři | 1:30:50.3 | 0:16:54.1 | 16:32.4 [25] | 25 | 16:50.2 [22] | 22 | 17:40.5 [29] | 24 | 19:14.0 [35] | 28 | 20:33.0 [28] | 28 | ||
29 | 218 | DUŠÁK Martin | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 29. / Junioři | 1:10:25.5 | - 1 Lap(s) | 15:54.6 [18] | 18 | 20:27.1 [39] | 35 | 16:44.1 [18] | 31 | 17:19.5 [22] | 29 | --- | --- | ||
30 | 226 | KOČÍ Štěpán | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 30. / Junioři | 1:10:25.8 | - 1 Lap(s) | 16:25.9 [23] | 23 | 17:10.4 [26] | 25 | 18:02.0 [32] | 28 | 18:47.4 [33] | 30 | --- | --- | ||
31 | 229 | HALBICH Tomáš | 2002 | PROFI SPORT CHEB | 31. / Junioři | 1:10:28.1 | - 1 Lap(s) | 17:22.6 [35] | 35 | 17:36.1 [30] | 31 | 17:47.3 [30] | 30 | 17:41.9 [26] | 31 | --- | --- | ||
32 | 248 | LETEV Jakub | 2001 | GHOST Team | 32. / Junioři | 1:10:54.4 | - 1 Lap(s) | 16:50.9 [29] | 29 | 18:21.4 [33] | 32 | 18:29.0 [34] | 33 | 17:12.9 [21] | 32 | --- | --- | ||
33 | 244 | JEŘÁBEK Ondřej | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 33. / Junioři | 1:11:10.0 | - 1 Lap(s) | 16:57.9 [31] | 31 | 17:57.7 [31] | 30 | 18:27.5 [33] | 32 | 17:46.8 [27] | 33 | --- | --- | ||
34 | 228 | PIETROŇ Filip | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 34. / Junioři | 1:13:01.9 | - 1 Lap(s) | 17:34.1 [37] | 37 | 18:14.9 [32] | 34 | 18:29.3 [35] | 34 | 18:43.4 [32] | 34 | --- | --- | ||
35 | 235 | ŠTYCH Jan | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 35. / Junioři | 1:13:46.6 | - 1 Lap(s) | 15:33.1 [11] | 11 | 23:18.9 [43] | 41 | 16:51.6 [20] | 36 | 18:02.9 [29] | 35 | --- | --- | ||
36 | 243 | SLÁDEK Adam | 2002 | SK Žamberk Tessuti sport | 36. / Junioři | 1:14:44.8 | - 1 Lap(s) | 17:12.4 [32] | 32 | 18:28.1 [34] | 33 | 19:41.0 [39] | 35 | 19:23.1 [36] | 36 | --- | --- | ||
37 | 246 | KOŠŤÁL Tomáš | 2002 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 37. / Junioři | 0:55:57.1 | - 2 Lap(s) | 18:05.4 [40] | 40 | 18:36.4 [35] | 37 | 19:15.3 [37] | 37 | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 232 | CHRZ Petr | 2001 | AUTHOR TEAM STUPNO | 38. / Junioři | 0:56:11.1 | - 2 Lap(s) | 18:02.1 [39] | 39 | 19:11.9 [36] | 38 | 18:57.1 [36] | 38 | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 239 | SUCHÁNEK Vít | 2001 | MORAVEC Team | 39. / Junioři | 0:56:20.8 | - 2 Lap(s) | 17:16.9 [34] | 34 | 19:20.6 [37] | 36 | 19:43.2 [41] | 39 | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 233 | JURSA Vojtěch | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 40. / Junioři | 0:57:11.8 | - 2 Lap(s) | 17:48.1 [38] | 38 | 19:42.1 [38] | 39 | 19:41.4 [40] | 40 | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 241 | STLOUKAL Richard | 2002 | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 41. / Junioři | 0:58:18.8 | - 2 Lap(s) | 18:20.4 [41] | 41 | 20:28.1 [40] | 40 | 19:30.2 [38] | 41 | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 247 | DANĚK Filip | 2002 | MS BIKE ACADEMY RACING | 42. / Junioři | 0:59:44.1 | - 2 Lap(s) | 19:21.6 [42] | 42 | 20:32.4 [41] | 42 | 19:50.0 [42] | 42 | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 236 | HAMPL Ondřej | 2002 | BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem | 43. / Junioři | 0:41:46.9 | - 3 Lap(s) | 20:17.9 [43] | 43 | 21:28.9 [42] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 220 | NERADIL Vojtěch | 2001 | TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE | 44. / Junioři | 0:36:24.0 | - 4 Lap(s) | 36:24.0 [44] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 205 | ŽVAK Daniel | 2002 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | . / Junioři | DNF | --- | 15:10.4 [-] | --- | 31:17.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 208 | HLADÍK Josef | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 14:57.9 [-] | --- | 31:32.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 221 | MAREK Adam | 2002 | PROFI SPORT CHEB | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 222 | STYBLÍK Adam | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | . / Junioři | DNF | --- | 16:09.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 215 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |