Challenge Prague 2019 - HERVIS CHALLENGE JUNIOR
DATUM : | 26.7.2019 | MÍSTO : | Praha |
---|
POŘADATEL : | Český Svaz Triatlonu | WEBOVÉ STRÁNKY : | challenge-prague.com |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 504 | OSPALÝ Adam | 2008 | --- | 1. / Boys M10-11 | 0:01:19.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 518 | FOLKMANN Filip | 2009 | --- | 2. / Boys M10-11 | 0:01:20.9 | 0:00:01.0 | |
3 | 522 | MARCHESI Alberto | 2008 | --- | 3. / Boys M10-11 | 0:01:21.7 | 0:00:01.8 | |
4 | 520 | BLAŠKOVÁ Alexandra | 2008 | --- | 1. / Girls W10-11 | 0:01:25.2 | 0:00:05.3 | |
5 | 506 | JESNÝ Branislav | 2010 | --- | 1. / Boys M8-9 | 0:01:27.5 | 0:00:07.5 | |
6 | 508 | BANCZYK Ole Niclas | 2010 | --- | 2. / Boys M8-9 | 0:01:28.5 | 0:00:08.5 | |
7 | 519 | THURY Tim | 2010 | --- | 3. / Boys M8-9 | 0:01:30.3 | 0:00:10.3 | |
8 | 523 | VABROUŠKOVÁ Věra | 2011 | --- | 1. / Girls W8-9 | 0:01:30.7 | 0:00:10.8 | |
9 | 517 | PATÁKOVÁ Tereza | 2009 | --- | 2. / Girls W10-11 | 0:01:31.5 | 0:00:11.5 | |
10 | 501 | IRSENSKI Akexandros | 2010 | --- | 4. / Boys M8-9 | 0:01:32.0 | 0:00:12.0 | |
11 | 515 | STRANGMULLER Max | 2011 | --- | 5. / Boys M8-9 | 0:01:35.4 | 0:00:15.5 | |
12 | 503 | BLON Jode | 2011 | --- | 2. / Girls W8-9 | 0:01:35.5 | 0:00:15.5 | |
13 | 509 | ELLUL Nathan Micallef | 2008 | --- | 4. / Boys M10-11 | 0:01:38.4 | 0:00:18.5 | |
14 | 516 | HLAVÁČOVÁ Sdéla | 2011 | --- | 3. / Girls W8-9 | 0:01:38.7 | 0:00:18.8 | |
15 | 511 | GRUZDEV Alexey | 2011 | --- | 6. / Boys M8-9 | 0:01:39.7 | 0:00:19.8 | |
16 | 512 | ŠANTRŮČEK Vít | 2009 | --- | 5. / Boys M10-11 | 0:01:42.7 | 0:00:22.7 | |
17 | 514 | VAŠÍČKOVÁ Vanda | 2009 | --- | 3. / Girls W10-11 | 0:01:43.2 | 0:00:23.3 | |
18 | 502 | MOHAR Sara | 2009 | --- | 4. / Girls W10-11 | 0:01:47.7 | 0:00:27.8 | |
19 | 521 | DANĚK Jidřich | 2011 | --- | 7. / Boys M8-9 | 0:01:50.7 | 0:00:30.8 | |
20 | 513 | ŠANTRŮČKOVÁ Viola | 2011 | --- | 4. / Girls W8-9 | 0:01:51.2 | 0:00:31.3 | |
21 | 507 | LACHOUT Tobiáš | 2010 | --- | 8. / Boys M8-9 | 0:01:52.2 | 0:00:32.3 | |
22 | 510 | ELLUL Jake Micallef | 2011 | --- | 9. / Boys M8-9 | 0:01:52.7 | 0:00:32.8 | |
23 | 505 | NOVAK Patryk | 2011 | --- | 10. / Boys M8-9 | 0:01:57.7 | 0:00:37.8 |