XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - Xterra Czech KIDS + Herbis run
DATUM : | 2.8.2019 | MÍSTO : | Prachatice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | BERÁNEK Šimon | 1994 | Sk Slavoj Koloděje | 1. / Muži | 0:22:03.3 | 0:00:00.0 | |
2 | 18 | ČEJKA Bořivoj | 1980 | Triathlon Team Chrudim | 2. / Muži | 0:25:15.3 | 0:03:11.9 | |
3 | 26 | WENIGER Julia | 1989 | --- | 1. / Ženy | 0:26:15.8 | 0:04:12.4 | |
4 | 35 | MARTA Fontana | 1969 | woman triathlon italia | 2. / Ženy | 0:26:28.5 | 0:04:25.2 | |
5 | 10 | HORA Ondřej | 1992 | VP | 3. / Muži | 0:26:59.8 | 0:04:56.4 | |
6 | 25 | OUREDNIK Jakub | 1989 | Los Duos Tragikomikos | 4. / Muži | 0:27:04.3 | 0:05:00.9 | |
7 | 40 | ČERNÝ Patrik | 1993 | AČR | 5. / Muži | 0:27:20.5 | 0:05:17.2 | |
8 | 4 | VEČEŘOVÁ Eva | 1991 | --- | 3. / Ženy | 0:29:05.3 | 0:07:01.9 | |
9 | 34 | HERBST Christina | 1980 | LTU Linz | 4. / Ženy | 0:29:14.3 | 0:07:10.9 | |
10 | 19 | SABÓ Ondřej | 1988 | --- | 6. / Muži | 0:30:08.2 | 0:08:04.9 | |
11 | 28 | PAŠEK Miloslav | 1973 | Lipovka | 7. / Muži | 0:30:12.5 | 0:08:09.1 | |
12 | 43 | ANELLI ANAIS | 1988 | MYROCK | 5. / Ženy | 0:30:18.7 | 0:08:15.4 | |
13 | 30 | ŠTUMPAUEROVÁ Monika | 1976 | Prachatice | 6. / Ženy | 0:30:54.7 | 0:08:51.4 | |
14 | 44 | PANCER VACLAV | 1978 | TJ Sokol Prachatice | 8. / Muži | 0:31:56.2 | 0:09:52.9 | |
15 | 11 | VARGA Ervin Mihály | 1955 | --- | 9. / Muži | 0:32:44.0 | 0:10:40.6 | |
16 | 37 | ČERNÝ Adam | 1996 | AČR | 10. / Muži | 0:33:31.5 | 0:11:28.1 | |
17 | 31 | BUGANSKÁ Petra | 1991 | --- | 7. / Ženy | 0:33:37.5 | 0:11:34.1 | |
18 | 17 | PROCHÁZKA Ivo | 1969 | --- | 11. / Muži | 0:34:10.4 | 0:12:07.0 | |
19 | 22 | REZKOVÁ Petra | 1989 | bike notoric | 8. / Ženy | 0:34:22.2 | 0:12:18.9 | |
20 | 32 | ŠTĚRBA Ladislav | 1967 | --- | 12. / Muži | 0:35:28.2 | 0:13:24.9 | |
21 | 9 | KREJSOVÁ Blanka | 1983 | --- | 9. / Ženy | 0:35:34.2 | 0:13:30.9 | |
22 | 39 | NOHEJL David | 1985 | AČR | 13. / Muži | 0:35:37.0 | 0:13:33.6 | |
23 | 42 | VLK Pavel | 1998 | AČR | 14. / Muži | 0:35:37.0 | 0:13:33.6 | |
24 | 41 | KRIŠTOF Milan | 1990 | AČR | 15. / Muži | 0:35:37.2 | 0:13:33.9 | |
25 | 38 | PROCHÁZKA Vojtěch | 1998 | AČR | 16. / Muži | 0:35:37.5 | 0:13:34.1 | |
26 | 15 | JEDLIČKOVÁ Blanka | 1977 | TJ Sokol Maxičky | 10. / Ženy | 0:36:05.5 | 0:14:02.1 | |
27 | 20 | HACKNER Eva | 1967 | Triha | 11. / Ženy | 0:36:10.7 | 0:14:07.4 | |
28 | 12 | ŠTUKOVSKÁ Petra | 1988 | ERA a.s. | 12. / Ženy | 0:38:54.7 | 0:16:51.3 | |
29 | 14 | CABALKOVÁ Iva | 1968 | Run4fun | 13. / Ženy | 0:38:57.1 | 0:16:53.8 | |
30 | 27 | PAŠKOVÁ Monika | 1974 | Lipovka | 14. / Ženy | 0:39:08.2 | 0:17:04.8 | |
31 | 23 | ZAPOMĚL Robert | 1986 | --- | 17. / Muži | 0:40:14.1 | 0:18:10.7 | |
32 | 13 | CABALKA Ladislav | 1957 | I.CA | 18. / Muži | 0:40:19.9 | 0:18:16.6 | |
33 | 33 | KUNEŠ Lukáš | 1995 | VSK Humanita Praha | 19. / Muži | 0:40:57.2 | 0:18:53.8 | |
34 | 29 | DUDKOVÁ Lucie | 1995 | --- | 15. / Ženy | 0:41:02.9 | 0:18:59.6 | |
35 | 21 | ZAPOMĚL Petr | 1988 | --- | 20. / Muži | 0:42:01.8 | 0:19:58.5 | |
36 | 24 | JABŮRKOVÁ Veronika | 1989 | --- | 16. / Ženy | 0:45:15.7 | 0:23:12.3 |