RALLYE SUDETY 2019

MTB
DATUM :7.9.2019 MÍSTO :Teplice nad Metují
POŘADATEL : Red Point Team WEBOVÉ STRÁNKY :redpointteam.cz/rallye-sudety/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Honský pas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Honský pas #
1 1288 detail závodníka KUNÁŠEK Josef CZE 2000 EXPRES TULO TEAM KOLÍN 2:39:31.9 0:00:00.0 1:22:04.9 1
2 1315 detail závodníka ELČKNER Lukáš CZE 2001 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2:41:48.2 0:02:16.2 1:22:05.9 2
3 1188 detail závodníka MATOCHA Pavel CZE 1990 GAPP System - Cabtech/VSA 2:43:07.9 0:03:35.9 1:22:57.4 3
4 1265 detail závodníka ŠIMEK Jakub CZE 2001 Kross Bikeranch Team 2:50:24.8 0:10:52.9 1:23:06.7 4
5 1236 detail závodníka MILERET Milan CZE 2001 --- 2:52:16.8 0:12:44.8 1:26:16.2 5
6 1243 detail závodníka MATĚJKA Radim CZE 1997 Cyklo Bendl 2:53:08.0 0:13:36.1 1:26:17.0 6
7 1010 detail závodníka LISIČAN Petr CZE 1990 GAPP System - Cabtech/VSA 2:56:52.3 0:17:20.3 1:30:50.0 8
8 1185 detail závodníka KOPEC Jiří CZE 1993 GAPP System - Cabtech/VSA 2:56:52.4 0:17:20.4 1:30:51.2 9
9 1184 detail závodníka POSPÍŠIL Lukáš CZE 1998 Redpoint Eleven Team 3:01:29.7 0:21:57.8 1:37:18.7 14
10 1015 detail závodníka ŠTĚPÁN Martin CZE 2001 --- 3:02:07.0 0:22:35.0 1:28:04.7 7
11 1146 detail závodníka KYNDL Lukáš CZE 1993 BSK racing team 3:05:42.4 0:26:10.5 1:36:22.5 12
12 1069 detail závodníka SLÁDEK Adam CZE 2002 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 3:07:25.2 0:27:53.2 1:38:40.5 15
13 1189 detail závodníka MICHALEC Petr CZE 1995 Pítrs bikes team 3:12:41.4 0:33:09.4 1:38:52.0 16
14 1220 detail závodníka KOLDA Pavel CZE 1990 BAKAKO Nová Paka 3:17:16.1 0:37:44.1 1:40:38.2 18
15 1170 detail závodníka TALÁB Tomáš CZE 2000 --- 3:19:14.8 0:39:42.8 1:35:39.7 11
16 1303 detail závodníka UHLÍŘ Miroslav CZE 1990 Cyklo Profi Gold Fren 3:19:18.1 0:39:46.1 1:48:19.8 23
17 1119 detail závodníka THÉR Jan CZE 1999 SKIBIKECENTRUM.CZ team 3:19:29.8 0:39:57.8 1:35:38.5 10
18 1218 detail závodníka BARTOŠ Marek CZE 1998 --- 3:29:33.7 0:50:01.8 1:47:56.0 20
19 1202 detail závodníka KRAUS Lukáš CZE 2003 Lázně Bělohrad 3:31:57.2 0:52:25.2 1:36:57.5 13
20 1253 detail závodníka KUDLÁČEK Tomáš CZE 1994 --- 3:35:29.2 0:55:57.2 1:48:07.3 22
21 1169 detail závodníka DOSTÁL Erik CZE 1995 --- 3:38:22.9 0:58:50.9 1:50:51.0 25
22 1028 detail závodníka CHYTIL Tomáš CZE 1995 SIX MONKEYS 3:51:43.0 1:12:11.0 1:40:12.2 17
23 1271 detail závodníka DOSTÁL Patrik CZE 1991 Rafkarna IDEA Cycling Team 3:54:21.2 1:14:49.3 1:57:39.3 27
24 1255 detail závodníka STEINER Filip CZE 2004 --- 4:01:24.2 1:21:52.2 1:50:41.0 24
25 1072 detail závodníka ŠUBRT Maik CZE 2002 --- 4:01:30.7 1:21:58.7 1:48:06.0 21
26 1064 detail závodníka SMOLA Luboš CZE 1990 Granit Lipnice 4:02:01.9 1:22:30.0 1:58:21.1 29
27 1122 detail závodníka HRADIL Jakub CZE 1991 Bike sport Hradec Králové 4:06:19.1 1:26:47.2 2:01:30.3 30
28 1098 detail závodníka LELEK Matyáš CZE 2003 Čolek team 4:10:07.1 1:30:35.1 1:45:55.8 19
29 1254 detail závodníka VÝBORNÝ Václav CZE 1990 Mumorium Jitky Výborné 4:14:34.8 1:35:02.8 1:52:23.5 26
30 1277 detail závodníka PRÁZNÝ Vilém CZE 2004 VKBLESK 4:21:38.8 1:42:06.8 1:57:54.3 28
31 1065 detail závodníka KESTŘÁNEK Tomáš CZE 1996 Cykloservis Pankrác 4:26:49.2 1:47:17.2 2:06:09.6 31
32 1190 detail závodníka KAŠKA Karel CZE 2004 Team Bike Perštejn 4:35:57.1 1:56:25.2 2:11:23.8 32
33 1123 detail závodníka HEJNYŠ Marek CZE 2004 Hobuk 5:08:35.8 2:29:03.9 2:25:09.1 34
34 1209 detail závodníka SOLDÁN Martin CZE 2001 --- 5:17:48.7 2:38:16.8 2:20:11.1 33
35 1178 detail závodníka TÉR Filip CZE 2001 S-sport Hronov 5:29:31.9 2:49:59.9 2:43:58.2 37
36 1139 detail závodníka PATRNÝ Ladislav CZE 1990 CONTINENTAL ADRŠPACH 5:29:35.9 2:50:03.9 2:40:47.2 35
37 1153 detail závodníka ŠEDIVÝ Vojtěch CZE 2002 --- 6:00:19.1 3:20:47.2 2:43:42.2 36
--- 1103 detail závodníka LAURYN Radek CZE 1997 Redpoint Eleven Team DNF --- 1:37:15.0 ---
--- 1225 detail závodníka ALVAREZ Josef Jav CZE 2004 SKI Police nad Metují DNF --- --- ---
--- 1261 detail závodníka SKLENÁŘ Adam CZE 1994 --- DNF --- 2:12:32.3 ---
--- 1096 detail závodníka VALENTA Petr CZE 1996 --- DNS --- --- ---
--- 1116 detail závodníka ŽĎÁRSKÝ Jan CZE 2001 --- DNS --- --- ---
--- 1192 detail závodníka PFEIFER Pavel CZE 1991 sk hasičů královehradeckého kraje DNS --- --- ---
--- 1199 detail závodníka MICHÁLEK Ondřej CZE 2002 --- DNS --- --- ---
--- 1244 detail závodníka PETR Michal CZE 2004 INS ATELIER NÁCHOD DNS --- --- ---
--- 1259 detail závodníka CHALOUPKA Petr CZE 1992 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM DNS --- --- ---