Nova cup Harachov

MTB
DATUM :14.9.2019 MÍSTO :Harachov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Prémie - Čertova hora # 1.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Prémie - Čertova hora # 1.Mezičas #
1 56 detail závodníka SCHEJBAL Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 6:50:23.3 0:00:00.0 30:38.7 1 5:57:56.9 1
2 49 detail závodníka POROŚ DARIUSZ POL 1979 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA MTB TEAM 6:58:09.6 0:07:46.2 30:47.9 2 6:04:41.7 2
3 88 detail závodníka FAJT Milan CZE 1977 Eurofoam Team 7:09:01.9 0:18:38.5 31:49.1 4 6:13:49.2 3
4 77 detail závodníka ZÁRYBNICKÝ Jiří CZE 1976 CK Vinohradské šlapky 7:19:00.6 0:28:37.2 31:04.9 3 6:19:27.5 4
5 28 detail závodníka JANDA Tomáš CZE 1972 TJ COPR Přeštice 7:31:24.6 0:41:01.2 34:06.1 5 6:38:52.8 5
6 86 detail závodníka STRNAD Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod 7:53:31.9 1:03:08.5 34:46.1 7 6:55:14.0 6
7 117 detail závodníka JUKL Karel CZE 1977 Cyklodrak Stříbro 7:54:51.7 1:04:28.3 34:36.6 6 6:56:29.8 7
8 91 detail závodníka ŠUPICH Martin CZE 1977 Pítrs bikes team 7:58:27.2 1:08:03.8 35:30.9 10 7:02:14.0 8
9 68 detail závodníka TŘÍSKA Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team 8:07:02.7 1:16:39.3 35:01.6 8 7:06:56.1 9
10 12 detail závodníka ERNEST Jiří CZE 1972 Praha 8:21:44.7 1:31:21.3 39:06.1 15 7:25:34.3 11
11 51 detail závodníka PŘIBYL Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň 8:21:53.9 1:31:30.6 36:42.9 11 7:09:35.8 10
12 84 detail závodníka PITHART Jan CZE 1978 --- 8:33:05.7 1:42:42.3 35:07.1 9 7:28:40.1 12
13 7 detail závodníka DEJDAR Miroslav CZE 1972 Třebovice 8:59:52.5 2:09:29.1 37:40.1 13 7:52:56.1 13
14 46 detail závodníka NEUMAN Radim CZE 1977 CYKLO PROFI GOLD FREN 9:00:38.2 2:10:14.9 37:23.1 12 7:53:17.1 14
15 38 detail závodníka LISKA Jan CZE 1977 Flying Foxes 9:15:30.3 2:25:06.9 41:17.4 16 8:07:59.2 15
16 39 detail závodníka LORENZ Daniel CZE 1974 Kibolski KS 9:30:13.3 2:39:49.9 43:10.9 20 8:20:51.4 16
17 60 detail závodníka STRÓŻEK Jan POL 1972 Kopaniec 9:50:26.1 3:00:02.7 41:33.4 18 8:38:55.7 18
18 27 detail závodníka JAKEŠ Jiří CZE 1977 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9:50:53.3 3:00:29.9 43:13.4 21 8:41:53.7 19
19 15 detail závodníka FRÖHLICH Vlastimil CZE 1973 Juliánovské nám. 1 Brno 63600 9:51:03.1 3:00:39.7 38:16.1 14 8:25:21.4 17
20 76 detail závodníka WRÓBEL Tomasz POL 1979 Komorniki MTB Team 9:59:26.1 3:09:02.7 41:39.6 19 8:47:22.0 21
21 103 detail závodníka SVOBODA Vojtěch CZE 1979 --- 9:59:43.1 3:09:19.7 45:11.6 23 8:45:08.2 20
22 109 detail závodníka SASKA Josef CZE 1970 BEďof 10:08:49.3 3:18:26.0 44:04.9 22 8:51:15.7 22
23 25 detail závodníka HOLMAN Leoš CZE 1970 HOKL CLUB Lužec nad Cidlinou 10:26:48.7 3:36:25.3 41:21.4 17 9:05:22.5 23
--- 18 detail závodníka HAMOUZ Michal CZE 1974 Benatky nad Jizerou DNF --- 38:10.1 --- --- ---
--- 81 detail závodníka KEIMLING Thomas GER 1973 Ebm-Team Seiffen DNF --- 35:24.4 --- --- ---
--- 85 detail závodníka STRNAD Tomáš CZE 1972 INS Atelier Náchod DNF --- 34:47.6 --- --- ---
--- 98 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 --- DNF --- 40:50.6 --- --- ---
--- 5 detail závodníka ČÁSTKA Kryštof CZE 1977 Tatran Železná Ruda DNS --- --- --- --- ---
--- 65 detail závodníka ŠTRBÍK Roman CZE 1977 Ghost Team DNS --- --- --- --- ---