Nova cup Harachov

MTB
DATUM :14.9.2019 MÍSTO :Harachov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Prémie - Čertova hora # 1.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Prémie - Čertova hora # 1.Mezičas #
1 1 detail závodníka ADEL Filip CZE 1990 Superior Velsbike Team 6:02:19.5 0:00:00.0 26:42.1 2 5:16:12.1 1
2 52 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1990 Kross Bike Ranch Team 6:11:01.0 0:08:41.5 25:10.1 1 5:24:29.1 2
3 6 detail závodníka DAMEK Milan CZE 1992 Kilpi Racing Team 6:16:50.3 0:14:30.7 28:35.3 4 5:29:46.4 3
4 54 detail závodníka ŘEHÁK Vít CZE 1994 MITAS CYKLOHELIOS 6:29:53.6 0:27:34.0 27:47.1 3 5:38:42.2 4
5 92 detail závodníka KUBELKA Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ 6:45:43.3 0:43:23.8 29:25.1 5 5:54:16.9 5
6 36 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet Team 6:58:52.1 0:56:32.5 29:51.6 6 6:07:16.5 6
7 22 detail závodníka HLŮŽEK Radim CZE 1992 SKIBIKECENTRUM.CZ team 7:06:47.8 1:04:28.3 31:34.6 7 6:15:25.7 7
8 82 detail závodníka JIRKŮ Jakub CZE 1996 MTBS.cz 7:30:19.9 1:28:00.3 32:19.6 8 6:31:53.0 8
9 106 detail závodníka SRNEC Kryštof CZE 1998 Rafkarna Idea Cycling Team 8:09:15.7 2:06:56.1 34:54.9 9 7:09:39.8 9
10 66 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 CARLA. KUPKOLO.CZ 8:19:57.4 2:17:37.9 35:11.4 11 7:18:12.6 10
11 101 detail závodníka KALISTA Jiří CZE 1992 Cyklodrak 8:23:52.4 2:21:32.9 36:29.4 12 7:20:13.3 11
12 43 detail závodníka NĚMEČEK Aleš CZE 1991 PROMPT 2 Servis cyklo team 8:25:26.7 2:23:07.1 35:04.9 10 7:28:36.1 12
13 73 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 1990 Melcon 4ever 8:38:28.0 2:36:08.4 36:58.9 13 7:36:27.4 14
14 96 detail závodníka DUŠEK Michal CZE 1992 --- 8:38:39.5 2:36:19.9 37:19.4 14 7:35:49.6 13
15 37 detail závodníka KRÁL Milan CZE 1990 SK Kola Víšek 8:49:41.0 2:47:21.4 37:39.1 15 7:44:33.4 15
16 8 detail závodníka DOBŠOVIČ Vojtěch CZE 1997 Kross Bikeranch Team 9:03:12.7 3:00:53.2 38:27.6 16 7:59:12.6 16
17 95 detail závodníka RYDVAL Jakub CZE 1994 --- 9:07:29.8 3:05:10.2 39:13.4 18 7:59:17.4 17
18 64 detail závodníka ŠTOLBA David CZE 1991 Ghost Team 9:38:22.8 3:36:03.3 39:00.4 17 8:21:07.7 18
--- 58 detail závodníka SMUTNÝ Tomáš CZE 1993 Melcon 4ever DNF --- 36:59.1 --- --- ---
--- 62 detail závodníka SVOBODA Jakub CZE 1990 YOGI racing team Ostrava DNF --- 52:21.4 --- --- ---
--- 13 detail závodníka FIALA Tomáš CZE 1995 GAPP SYSTEM-Cabtech DNS --- --- --- --- ---
--- 67 detail závodníka TRUHLÁŘ Josef CZE 1996 Premium Hotel Znojmo DNS --- --- --- --- ---