Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 392 | LODR Oliver | 2012 | TJ Autoškola | 1. / Kluci 6-7 let | 0:01:38.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | 335 | KUDRNA Matyáš | 2012 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 2. / Kluci 6-7 let | 0:01:50.1 | 0:00:11.2 | ||
3 | 312 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM Nové Město na Moravě | 1. / Holky 6-7 let | 0:01:54.0 | 0:00:15.0 | ||
4 | 363 | SYCHROVSKÝ Petr | 2012 | Aerotec sport team | 3. / Kluci 6-7 let | 0:01:55.1 | 0:00:16.2 | ||
5 | 395 | HORÁK Mikuláš | 2012 | --- | 4. / Kluci 6-7 let | 0:01:59.9 | 0:00:21.0 | ||
6 | 305 | BURSIKOVA Anna | 2012 | Bikehome | 2. / Holky 6-7 let | 0:02:01.0 | 0:00:22.1 | ||
7 | 341 | LHOTÁKOVÁ Sofie | 2013 | Rohozec Amulet Team | 3. / Holky 6-7 let | 0:02:03.7 | 0:00:24.8 | ||
8 | 366 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | BEANY | 4. / Holky 6-7 let | 0:02:04.5 | 0:00:25.6 | ||
9 | 309 | FAMFULÍKOVÁ Elena | 2013 | Bakako Nová Paka | 5. / Holky 6-7 let | 0:02:08.5 | 0:00:29.6 | ||
10 | 348 | OLŠÁK Tomáš | 2013 | Podviní | 5. / Kluci 6-7 let | 0:02:28.4 | 0:00:49.5 | ||
11 | 315 | GAMBA Kryštof | 2013 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 6. / Kluci 6-7 let | 0:02:32.6 | 0:00:53.7 | ||
12 | 394 | JEŽEK Adam | 2012 | Harranti Harrachov | 7. / Kluci 6-7 let | 0:02:32.9 | 0:00:54.0 | ||
13 | 397 | NÁJEMNÍKOVÁ Sofie | 2012 | --- | 6. / Holky 6-7 let | 0:02:42.5 | 0:01:03.6 | ||
14 | 322 | HNYK Samuel | 2012 | Praha 8 | 8. / Kluci 6-7 let | 0:02:49.9 | 0:01:11.0 | ||
15 | 376 | TRHALEC David | 2012 | Hořické Kolonožky | 9. / Kluci 6-7 let | 0:02:57.1 | 0:01:18.2 | ||
16 | 371 | TULACH Vojtěch | 2013 | cykloliberec.cz | 10. / Kluci 6-7 let | 0:02:58.1 | 0:01:19.2 | ||
17 | 353 | PORTYCH Jan | 2013 | Starobucké Debrné | 11. / Kluci 6-7 let | 0:03:08.9 | 0:01:30.0 | ||
18 | 373 | JAKEŠ Filip | 2013 | Ghost Team | 12. / Kluci 6-7 let | 0:03:11.9 | 0:01:33.0 | ||
19 | 332 | KRUŠINOVÁ Anděla | 2013 | Hořice v podkrkonoší | 7. / Holky 6-7 let | 0:03:17.0 | 0:01:38.1 | ||
20 | 390 | VALDMAN Hynek | 2013 | KRuh | 13. / Kluci 6-7 let | 0:03:18.6 | 0:01:39.7 | ||
21 | 377 | TRHALEC Jakub | 2012 | Hořické Kolonožky | 14. / Kluci 6-7 let | 0:03:19.4 | 0:01:40.5 | ||
22 | 324 | CHVOJKOVÁ Alžběta | 2013 | GHOST junior team | 8. / Holky 6-7 let | 0:03:28.2 | 0:01:49.3 | ||
23 | 230 | KRAMER Jonáš | 2013 | --- | 15. / Kluci 6-7 let | 0:03:37.1 | 0:01:58.2 | ||
24 | 225 | HAMÁČEK Josef | 2012 | --- | 16. / Kluci 6-7 let | 0:03:38.4 | 0:01:59.5 | ||
25 | 338 | LÁZNIČKOVÁ Veronika | 2013 | GHOST junior team | 9. / Holky 6-7 let | 0:06:02.9 | 0:04:24.0 | ||
--- | 228 | KÖHLER Richard | 2013 | --- | . / Kluci 6-7 let | DNS | --- | ||
--- | 302 | BENC Oliver | 2012 | Paseky nad Jizerou | . / Kluci 6-7 let | DNS | --- | ||
--- | 308 | ECLEROVÁ Leona | 2013 | Moravec Team | . / Holky 6-7 let | DNS | --- |