TOI TOI CUP 2019 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 3 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 Dukla Praha 1. /  Žáci 0:21:24.6 0:00:00.0 07:06.2 [1] 1 07:06.9 [1] 1 07:11.4 [7] 1
2 1 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 DUKLA PRAHA 2. /  Žáci 0:21:40.6 0:00:16.0 07:19.5 [3] 3 07:18.6 [7] 3 07:02.4 [1] 2
3 5 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 3. /  Žáci 0:21:41.3 0:00:16.7 07:19.7 [4] 4 07:17.9 [5] 2 07:03.6 [2] 3
4 52 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 4. /  Žáci 0:21:47.4 0:00:22.7 07:22.7 [5] 5 07:15.6 [4] 4 07:08.9 [3] 4
5 9 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 5. /  Žáci 0:21:48.1 0:00:23.5 07:23.7 [6] 6 07:15.1 [3] 5 07:09.1 [5] 5
6 7 detail závodníka KRAUS Tomáš CZE 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 6. /  Žáci 0:21:48.1 0:00:23.5 07:19.0 [2] 2 07:20.1 [10] 6 07:08.9 [4] 6
7 64 detail závodníka SVATUŠKA Jakub CZE 2006 KOVO PRAHA 7. /  Žáci 0:22:01.6 0:00:37.0 07:32.6 [11] 11 07:10.8 [2] 8 07:18.1 [9] 7
8 6 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 8. /  Žáci 0:22:02.1 0:00:37.5 07:25.2 [8] 8 07:17.9 [6] 7 07:18.9 [10] 8
9 16 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 RAJEC 100% TREK 9. /  Žáci 0:22:02.3 0:00:37.7 07:24.7 [7] 7 07:19.4 [9] 9 07:18.1 [8] 9
10 2 detail závodníka BRADÁČ Adam CZE 2006 DUKLA PRAHA 10. /  Žáci 0:22:20.6 0:00:55.9 07:50.0 [20] 20 07:19.4 [8] 13 07:11.1 [6] 10
11 12 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 11. /  Žáci 0:22:27.3 0:01:02.7 07:29.0 [9] 9 07:28.1 [16] 10 07:30.1 [17] 11
12 10 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 12. /  Žáci 0:22:32.6 0:01:07.9 07:32.4 [10] 10 07:36.5 [20] 11 07:23.6 [12] 12
13 20 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Bike freaks Holice 13. /  Žáci 0:22:34.3 0:01:09.7 07:46.2 [16] 16 07:24.4 [14] 15 07:23.6 [13] 13
14 47 detail závodníka MELOUN Jakub CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 14. /  Žáci 0:22:35.8 0:01:11.2 07:47.0 [18] 18 07:22.1 [12] 12 07:26.6 [15] 14
15 56 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 15. /  Žáci 0:22:40.6 0:01:15.9 07:37.5 [13] 13 07:32.1 [18] 14 07:30.9 [18] 15
16 41 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 16. /  Žáci 0:22:41.6 0:01:16.9 07:53.2 [24] 24 07:23.6 [13] 16 07:24.6 [14] 16
17 4 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 RAJEC 100% TREK 17. /  Žáci 0:22:42.3 0:01:17.7 07:52.7 [23] 23 07:26.9 [15] 18 07:22.6 [11] 17
18 61 detail závodníka VLK Josef CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 18. /  Žáci 0:22:47.3 0:01:22.7 07:58.0 [26] 26 07:22.1 [11] 19 07:27.1 [16] 18
19 68 detail závodníka ZEMAN Petr CZE 2007 Bike club Město Touškov 19. /  Žáci 0:22:55.3 0:01:30.7 07:52.2 [22] 22 07:31.4 [17] 20 07:31.6 [19] 19
20 13 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 20. /  Žáci 0:23:03.8 0:01:39.2 07:39.7 [15] 15 07:38.6 [23] 17 07:45.4 [26] 20
21 26 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 CYKLO TEAM KOLARNA 21. /  Žáci 0:23:11.8 0:01:47.2 07:58.5 [27] 27 07:34.1 [19] 24 07:39.1 [21] 21
22 15 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal 22. /  Žáci 0:23:13.8 0:01:49.2 07:49.5 [19] 19 07:40.9 [24] 23 07:43.4 [23] 22
23 18 detail závodníka ZEDNÍK Jiří CZE 2006 TJ STADION LOUNY 23. /  Žáci 0:23:14.6 0:01:49.9 08:01.0 [29] 29 07:38.6 [22] 27 07:34.9 [20] 23
24 11 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 24. /  Žáci 0:23:14.8 0:01:50.2 07:50.2 [21] 21 07:38.1 [21] 22 07:46.4 [28] 24
25 28 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 25. /  Žáci 0:23:23.3 0:01:58.7 07:38.2 [14] 14 07:48.4 [29] 21 07:56.6 [33] 25
26 17 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 26. /  Žáci 0:23:29.8 0:02:05.2 07:46.5 [17] 17 07:46.9 [27] 25 07:56.4 [32] 26
27 37 detail závodníka VOREL Lukáš CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 27. /  Žáci 0:23:32.3 0:02:07.7 07:58.7 [28] 28 07:49.6 [31] 28 07:43.9 [25] 27
28 25 detail závodníka VAŠÍČEK Denis CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 28. /  Žáci 0:23:33.8 0:02:09.2 07:54.2 [25] 25 07:44.4 [25] 26 07:55.1 [31] 28
29 34 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 29. /  Žáci 0:23:37.3 0:02:12.7 08:06.7 [30] 30 07:50.1 [32] 29 07:40.4 [22] 29
30 73 detail závodníka MEDVEĎ Jerguš SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 30. /  Žáci 0:23:52.8 0:02:28.2 08:24.5 [37] 37 07:44.6 [26] 31 07:43.6 [24] 30
31 76 detail závodníka FOMČENKO Gleb CZE 2007 TJ STADION LOUNY 31. /  Žáci 0:24:00.1 0:02:35.4 08:23.0 [35] 35 07:47.1 [28] 32 07:49.9 [29] 31
32 14 detail závodníka FEDOR Samuel SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 32. /  Žáci 0:24:13.8 0:02:49.2 07:33.5 [12] 12 08:34.6 [61] 30 08:05.6 [40] 32
33 67 detail závodníka BRABEC Šimon CZE 2007 Bike club Město Touškov 33. /  Žáci 0:24:17.3 0:02:52.7 08:31.5 [42] 42 07:49.1 [30] 35 07:56.6 [34] 33
34 29 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 34. /  Žáci 0:24:23.8 0:02:59.2 08:25.7 [39] 39 08:05.4 [38] 37 07:52.6 [30] 34
35 65 detail závodníka PITÁK Matěj CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 35. /  Žáci 0:24:26.3 0:03:01.7 08:15.0 [33] 33 08:01.1 [36] 33 08:10.1 [47] 35
36 80 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 36. /  Žáci 0:24:31.8 0:03:07.2 08:51.5 [57] 57 07:54.1 [34] 41 07:46.1 [27] 36
37 38 detail závodníka VÝBORNÝ Kryštof CZE 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 37. /  Žáci 0:24:40.3 0:03:15.7 08:30.5 [40] 40 07:54.1 [33] 36 08:15.6 [50] 37
38 21 detail závodníka KERL Sebastian CZE 2007 Author team Stupno 38. /  Žáci 0:24:46.3 0:03:21.7 08:19.7 [34] 34 08:16.4 [46] 40 08:10.1 [46] 38
39 84 detail závodníka RAUSCHERT Albert CZE 2007 DUKLA PRAHA 39. /  Žáci 0:24:48.6 0:03:23.9 08:47.2 [50] 50 08:00.4 [35] 43 08:00.9 [37] 39
40 30 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 40. /  Žáci 0:24:49.3 0:03:24.7 08:25.0 [38] 38 08:06.4 [39] 38 08:17.9 [52] 40
41 40 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 41. /  Žáci 0:24:50.1 0:03:25.4 08:32.5 [43] 43 08:13.4 [42] 42 08:04.1 [38] 41
42 81 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 42. /  Žáci 0:24:52.3 0:03:27.7 08:44.2 [48] 48 08:09.9 [40] 44 07:58.2 [35] 42
43 19 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 43. /  Žáci 0:25:05.3 0:03:40.7 08:12.2 [31] 31 08:04.9 [37] 34 08:48.1 [64] 43
44 70 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 TJ STADION LOUNY 44. /  Žáci 0:25:06.3 0:03:41.7 08:34.5 [44] 44 08:25.1 [56] 46 08:06.6 [42] 44
45 82 detail závodníka TICHÁČEK Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 45. /  Žáci 0:25:08.8 0:03:44.2 08:45.7 [49] 49 08:14.6 [43] 48 08:08.4 [44] 45
46 24 detail závodníka NĚMEC Jakub CZE 2007 Cykloteam Ostrov 46. /  Žáci 0:25:08.8 0:03:44.2 08:38.6 [45] 45 08:20.7 [51] 45 08:09.4 [45] 46
47 35 detail závodníka POSPÍŠIL Filip CZE 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 47. /  Žáci 0:25:12.1 0:03:47.4 08:49.7 [55] 55 08:15.1 [44] 51 08:07.1 [43] 47
48 27 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 48. /  Žáci 0:25:15.6 0:03:50.9 08:30.7 [41] 41 08:29.1 [59] 47 08:15.6 [51] 48
49 32 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 49. /  Žáci 0:25:17.6 0:03:52.9 08:42.2 [47] 47 08:21.4 [53] 49 08:13.9 [48] 49
50 78 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 50. /  Žáci 0:25:20.6 0:03:55.9 08:55.7 [60] 60 08:18.1 [47] 56 08:06.6 [41] 50
51 66 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2006 Author team Stupno 51. /  Žáci 0:25:22.1 0:03:57.4 08:23.0 [36] 36 08:12.6 [41] 39 08:46.4 [62] 51
52 55 detail závodníka KUKLA Dominik CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 52. /  Žáci 0:25:22.6 0:03:57.9 08:47.7 [52] 52 08:19.4 [48] 53 08:15.4 [49] 52
53 42 detail závodníka NÁGR Ondřej CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 53. /  Žáci 0:25:23.3 0:03:58.7 08:49.8 [56] 56 08:29.0 [58] 58 08:04.4 [39] 53
54 53 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 54. /  Žáci 0:25:29.1 0:04:04.4 08:42.0 [46] 46 08:24.9 [55] 52 08:22.1 [53] 54
55 74 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 55. /  Žáci 0:25:35.1 0:04:10.4 08:49.2 [54] 54 08:20.9 [52] 54 08:24.9 [54] 55
56 33 detail závodníka LEFFLER Kryštof CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 56. /  Žáci 0:25:44.1 0:04:19.4 08:47.7 [51] 51 08:15.9 [45] 50 08:40.4 [60] 56
57 58 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 57. /  Žáci 0:25:44.6 0:04:19.9 08:48.0 [53] 53 08:25.6 [57] 55 08:30.9 [58] 57
58 63 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 58. /  Žáci 0:25:45.1 0:04:20.4 08:54.5 [58] 58 08:20.1 [50] 57 08:30.4 [56] 58
59 83 detail závodníka PÍGL Jan CZE 2006 TJ STADION LOUNY 59. /  Žáci 0:25:57.2 0:04:32.6 09:02.7 [63] 63 08:20.1 [49] 59 08:34.3 [59] 59
60 45 detail závodníka DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 60. /  Žáci 0:26:00.3 0:04:35.7 09:10.2 [67] 67 08:24.6 [54] 61 08:25.4 [55] 60
61 79 detail závodníka BARTOŠ Karel CZE 2006 Expres Cz - Tufo Team KolÍn 61. /  Žáci 0:26:06.8 0:04:42.2 08:55.7 [59] 59 08:40.3 [63] 62 08:30.7 [57] 61
62 60 detail závodníka HRONEK Jaroslav CZE 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 62. /  Žáci 0:26:15.0 0:04:50.4 08:57.7 [61] 61 08:35.6 [62] 60 08:41.6 [61] 62
63 49 detail závodníka BREDLER Jonáš Pavel CZE 2008 TJ AŠ ML.BOLESLAV 63. /  Žáci 0:26:30.8 0:05:06.2 09:08.5 [66] 66 08:34.4 [60] 64 08:47.8 [63] 63
64 44 detail závodníka VANKA Matouš CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 64. /  Žáci 0:26:40.8 0:05:16.2 09:01.2 [62] 62 08:41.1 [65] 63 08:58.4 [67] 64
65 31 detail závodníka MIŇOVSKÝ Petr CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 65. /  Žáci 0:26:42.8 0:05:18.2 09:08.0 [65] 65 08:40.5 [64] 65 08:54.2 [65] 65
66 39 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 66. /  Žáci 0:26:47.8 0:05:23.2 08:12.7 [32] 32 10:34.9 [73] 72 08:00.1 [36] 66
67 72 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 67. /  Žáci 0:27:29.8 0:06:05.2 09:17.7 [68] 68 09:14.6 [71] 68 08:57.4 [66] 67
68 71 detail závodníka KRYL Karol CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 68. /  Žáci 0:27:39.0 0:06:14.4 09:27.5 [70] 70 09:04.4 [67] 67 09:07.1 [69] 68
69 75 detail závodníka KRÁL Matyáš CZE 2009 DUKLA PRAHA 69. /  Žáci 0:27:49.3 0:06:24.6 09:28.2 [71] 71 09:14.4 [69] 70 09:06.6 [68] 69
70 51 detail závodníka RAŠKA Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal 70. /  Žáci 0:27:53.0 0:06:28.4 09:04.2 [64] 64 09:02.9 [66] 66 09:45.8 [73] 70
71 50 detail závodníka PODHAISKÝ Ondřej CZE 2009 TJ AŠ ML.BOLESLAV 71. /  Žáci 0:27:58.8 0:06:34.2 09:23.9 [69] 69 09:18.5 [72] 69 09:16.2 [71] 71
72 69 detail závodníka GÖRÖG Štěpán CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 72. /  Žáci 0:28:03.3 0:06:38.6 09:33.7 [72] 72 09:12.4 [68] 71 09:17.1 [72] 72
73 59 detail závodníka PARMA Václav CZE 2006 TJ STADION LOUNY 73. /  Žáci 0:28:05.3 0:06:40.6 09:36.2 [73] 73 09:14.6 [70] 73 09:14.4 [70] 73

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru