TOI TOI CUP 2019 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 # Lap8 # Lap9 # Lap10 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 # Lap8 # Lap9 # Lap10 #
1 1 detail závodníka MEISEN Marcel GER 1989 Corendon-Circus Cycling Team 10004853014 1. /  Muži 0:59:48.2 0:00:00.0 06:13.2 [10] 10 05:58.4 [1] 8 05:55.7 [4] 7 05:57.1 [2] 5 05:57.4 [2] 5 05:58.2 [4] 5 05:54.9 [4] 3 06:00.9 [2] 1 06:01.9 [6] 1 05:50.1 [1] 1
2 2 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ČEZ Cyklo Team Tábor 10006629326 2. /  Muži 0:59:48.9 0:00:00.7 06:02.4 [1] 1 06:03.9 [12] 3 05:56.9 [7] 4 06:01.2 [9] 6 05:57.9 [3] 6 05:59.1 [8] 6 05:53.9 [1] 4 06:00.9 [3] 2 06:01.6 [5] 2 05:50.6 [2] 2
3 9 detail závodníka WILDHABER Marcel SUI 1985 Velo Wildhaber/ VC Eschenbach 10004313652 3. /  Muži 0:59:49.4 0:00:01.2 06:05.2 [4] 4 06:02.2 [10] 5 05:56.1 [6] 5 05:55.1 [1] 1 05:59.4 [7] 1 05:57.6 [3] 1 06:00.9 [8] 5 06:02.7 [6] 3 05:58.6 [1] 2 05:51.1 [3] 3
4 3 detail závodníka NESVADBA Jan CZE 1991 ČEZ Cyklo Team Tábor 10006456241 4. /  Muži 0:59:53.0 0:00:04.8 06:04.4 [2] 2 06:00.7 [6] 1 05:55.6 [3] 2 06:00.4 [8] 4 05:58.4 [4] 3 05:56.9 [2] 2 05:57.6 [5] 2 06:05.2 [8] 4 06:01.4 [4] 5 05:52.0 [4] 4
5 12 detail závodníka BOSMANS Wietse BEL 1991 Heist Cycling Team 10006119367 5. /  Muži 0:59:54.7 0:00:06.5 06:05.7 [5] 5 06:00.1 [5] 2 05:54.7 [1] 1 05:59.4 [5] 3 06:00.1 [8] 4 05:58.6 [6] 4 05:54.7 [3] 1 06:06.4 [9] 6 05:58.9 [2] 4 05:55.7 [7] 5
6 4 detail závodníka MERLIER Braam BEL 1994 Creafin-Fristads 10007952869 6. /  Muži 0:59:57.0 0:00:08.7 06:10.4 [6] 6 06:04.1 [14] 10 05:57.4 [8] 9 05:59.9 [6] 9 05:55.9 [1] 8 05:56.9 [1] 8 05:54.4 [2] 7 06:01.4 [4] 7 06:00.9 [3] 6 05:55.2 [5] 6
7 14 detail závodníka VANDEBOSCH Toon BEL 1999 PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team 10010943604 7. /  Muži 0:59:59.4 0:00:11.2 06:04.9 [3] 3 06:01.9 [8] 4 05:54.7 [2] 3 05:57.6 [3] 2 05:58.9 [6] 2 05:59.1 [7] 3 06:00.1 [6] 6 06:02.4 [5] 5 06:03.9 [8] 7 05:55.4 [6] 7
8 5 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10006629528 8. /  Muži 1:00:36.9 0:00:48.7 06:10.9 [8] 8 05:59.6 [3] 6 05:56.1 [5] 6 05:58.1 [4] 7 05:58.7 [5] 7 05:58.6 [5] 7 06:00.1 [7] 8 06:03.9 [7] 8 06:09.7 [10] 8 06:20.6 [20] 8
9 26 detail závodníka VANDEBOSCH Victor BEL 1998 PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team 10009747874 9. /  Muži 1:01:03.2 0:01:14.9 06:10.5 [7] 7 06:00.1 [4] 7 05:59.1 [9] 8 06:00.1 [7] 8 06:00.9 [9] 9 06:05.1 [9] 9 06:11.2 [13] 9 06:10.6 [13] 9 06:11.9 [12] 9 06:13.1 [15] 9
10 16 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK 10009745652 10. /  Muži 1:01:15.2 0:01:26.9 06:16.4 [12] 12 06:01.9 [9] 12 06:05.1 [11] 11 06:07.9 [12] 10 06:05.1 [11] 11 06:07.6 [10] 10 06:08.4 [11] 11 06:09.9 [10] 11 06:03.1 [7] 10 06:09.1 [11] 10
11 17 detail závodníka ROMBOUTS Seppe BEL 1998 Individueel 10009768587 11. /  Muži 1:01:27.7 0:01:39.4 06:26.2 [17] 17 06:05.9 [17] 17 06:04.9 [10] 15 06:07.7 [11] 14 06:05.4 [12] 13 06:08.4 [11] 12 06:05.1 [9] 12 06:10.1 [12] 12 06:05.4 [9] 12 06:08.1 [9] 11
12 18 detail závodníka MIKLER Bartosz POL 1994 Victoria Jarocin Accent team 10009007543 12. /  Muži 1:01:31.9 0:01:43.7 06:14.7 [11] 11 06:03.9 [13] 13 06:05.4 [12] 12 06:07.6 [10] 11 06:04.2 [10] 10 06:10.4 [14] 11 06:06.1 [10] 10 06:09.9 [11] 10 06:12.1 [13] 11 06:17.1 [17] 12
13 11 detail závodníka ULÍK Matěj SVK 1997 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10009336737 13. /  Muži 1:02:02.9 0:02:14.7 06:13.2 [9] 9 06:00.9 [7] 9 06:05.9 [13] 10 06:13.2 [16] 12 06:14.4 [16] 12 06:12.9 [16] 13 06:11.4 [14] 13 06:11.7 [14] 13 06:14.4 [15] 13 06:24.6 [22] 13
14 24 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10023478933 14. /  Muži 1:02:13.6 0:02:25.4 06:18.9 [16] 16 06:04.2 [15] 15 06:07.1 [14] 13 06:14.1 [17] 13 06:17.6 [17] 15 06:09.6 [13] 14 06:13.7 [15] 14 06:14.1 [15] 14 06:13.9 [14] 14 06:19.9 [19] 14
15 47 detail závodníka TONEATTI Davide ITA 2001 DP66 GIANT SMP TEAM 10030672491 15. /  Muži 1:02:26.4 0:02:38.2 06:29.9 [19] 19 06:02.4 [11] 18 06:08.4 [15] 16 06:10.6 [13] 16 06:11.4 [14] 16 06:15.2 [18] 16 06:17.1 [19] 16 06:20.4 [21] 17 06:23.4 [22] 16 06:07.1 [8] 15
16 6 detail závodníka GLAJZA Ondrej SVK 1994 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10007582855 16. /  Muži 1:02:32.9 0:02:44.7 06:18.7 [15] 15 06:10.4 [18] 16 06:13.9 [17] 17 06:12.9 [15] 18 06:13.4 [15] 17 06:16.2 [19] 17 06:09.6 [12] 17 06:20.1 [20] 16 06:23.4 [21] 15 06:13.9 [16] 16
17 15 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY 10008624593 17. /  Muži 1:03:04.2 0:03:15.9 06:16.7 [13] 13 05:58.6 [2] 11 06:28.6 [35] 18 06:11.6 [14] 17 06:21.2 [20] 18 06:21.1 [24] 18 06:19.6 [24] 18 06:19.4 [19] 19 06:21.9 [20] 17 06:24.9 [23] 17
18 20 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 10010966943 18. /  Muži 1:03:33.1 0:03:44.9 06:17.4 [14] 14 06:04.7 [16] 14 06:10.9 [16] 14 06:16.1 [18] 15 06:10.6 [13] 14 06:12.1 [15] 15 06:13.7 [16] 15 06:43.6 [33] 18 06:37.1 [28] 18 06:46.4 [30] 18
19 8 detail závodníka HEKELE Emil CZE 1977 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 10001515002 19. /  Muži 1:03:36.6 0:03:48.4 06:40.7 [25] 25 06:11.4 [19] 22 06:22.4 [22] 22 06:22.2 [23] 20 06:31.6 [34] 20 06:22.4 [25] 22 06:19.1 [23] 22 06:16.7 [16] 20 06:20.9 [19] 20 06:08.9 [10] 19
20 27 detail závodníka MÖBIS Maximilian GER 1998 Gunsha KMC Gravel Team 10036177546 20. /  Muži 1:03:40.1 0:03:51.9 06:55.9 [35] 35 06:17.9 [27] 34 06:24.2 [25] 31 06:21.9 [22] 29 06:21.2 [21] 27 06:15.1 [17] 25 06:16.1 [17] 24 06:19.1 [18] 22 06:16.1 [16] 21 06:12.1 [14] 20
21 23 detail závodníka ZUBER Adam POL 1979 CROSS CARTEL 10001374249 21. /  Muži 1:03:44.2 0:03:55.9 06:29.4 [18] 18 06:16.2 [23] 19 06:28.1 [34] 21 06:24.1 [28] 21 06:31.1 [33] 23 06:19.6 [22] 21 06:18.1 [22] 20 06:21.9 [23] 21 06:17.9 [17] 19 06:17.1 [17] 21
22 34 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 10023503989 22. /  Muži 1:03:54.2 0:04:05.9 06:47.2 [30] 30 06:19.4 [29] 29 06:23.4 [24] 26 06:23.4 [26] 26 06:22.6 [23] 25 06:19.9 [23] 24 06:16.9 [18] 25 06:18.9 [17] 24 06:19.4 [18] 22 06:22.7 [21] 22
23 13 detail závodníka KOPECKY Tomas CZE 2000 Pauwels Sauzen - Bingoal 10011227227 23. /  Muži 1:04:01.9 0:04:13.7 07:38.7 [48] 48 06:12.6 [20] 44 06:16.9 [18] 38 06:16.9 [19] 34 06:18.9 [19] 33 06:09.4 [12] 30 06:17.2 [21] 29 06:29.1 [26] 29 06:11.9 [11] 25 06:09.9 [12] 23
24 28 detail závodníka TOMÁŠEK Alvin CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10023479034 24. /  Muži 1:04:03.4 0:04:15.2 06:49.2 [31] 31 06:17.4 [25] 28 06:19.9 [19] 25 06:22.9 [25] 25 06:25.6 [25] 24 06:23.6 [28] 27 06:25.9 [28] 27 06:21.1 [22] 26 06:25.7 [24] 24 06:11.6 [13] 24
25 38 detail závodníka CAMRDA Karel CZE 2001 ČEZ Cyklo Team Tábor 10000832665 25. /  Muži 1:04:20.1 0:04:31.9 06:40.4 [24] 24 06:17.7 [26] 23 06:22.9 [23] 23 06:17.1 [20] 22 06:30.4 [31] 21 06:22.4 [26] 23 06:20.7 [26] 23 06:27.9 [25] 25 06:32.4 [27] 27 06:27.9 [24] 25
26 44 detail závodníka BERGAGNA Tommaso ITA 2001 ASD JAM'S BIKE TEAM 10030685831 26. /  Muži 1:04:26.4 0:04:38.2 06:44.4 [29] 29 06:15.9 [22] 24 06:20.9 [20] 24 06:21.1 [21] 24 06:26.4 [26] 22 06:18.9 [21] 20 06:17.1 [20] 19 06:26.9 [24] 23 06:31.4 [26] 23 06:42.9 [29] 26
27 30 detail závodníka KUNÁŠEK Josef CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10023478832 27. /  Muži 1:04:31.9 0:04:43.7 06:32.7 [21] 21 06:14.6 [21] 20 06:21.6 [21] 19 06:26.9 [32] 19 06:27.1 [28] 19 06:24.1 [29] 19 06:20.4 [25] 21 06:38.4 [31] 27 06:25.7 [25] 26 06:39.9 [26] 27
28 46 detail závodníka PESCARMONA Luca ITA 2001 DP66 GIANT SMP TEAM 10029214360 28. /  Muži 1:04:36.4 0:04:48.2 06:32.4 [20] 20 06:16.4 [24] 21 06:24.7 [26] 20 06:25.9 [30] 23 06:37.9 [37] 26 06:23.1 [27] 28 06:23.9 [27] 26 06:34.4 [27] 28 06:25.4 [23] 28 06:31.9 [25] 28
29 19 detail závodníka KURTY Jakub SVK 1997 Slovak national team 10009337444 29. /  Muži 1:05:13.9 0:05:25.7 06:38.4 [22] 22 06:27.9 [35] 27 06:27.6 [32] 28 06:24.9 [29] 28 06:22.4 [22] 28 06:17.1 [20] 26 06:28.4 [30] 28 06:37.6 [29] 30 06:42.1 [31] 29 06:46.9 [31] 29
30 33 detail závodníka BENDA Michal CZE 1983 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 10003350120 30. /  Muži 1:05:20.6 0:05:32.4 06:43.7 [28] 28 06:25.4 [33] 30 06:26.1 [27] 29 06:23.4 [27] 27 06:26.9 [27] 29 06:27.9 [31] 31 06:29.6 [31] 31 06:36.4 [28] 31 06:40.2 [29] 30 06:40.6 [27] 30
31 31 detail závodníka SMOLA Lukáš CZE 1992 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 10007292158 31. /  Muži 1:05:27.4 0:05:39.1 06:50.4 [33] 33 06:18.9 [28] 31 06:26.4 [30] 30 06:27.2 [33] 32 06:23.4 [24] 30 06:26.4 [30] 29 06:29.9 [32] 30 06:39.9 [32] 32 06:41.6 [30] 31 06:42.9 [28] 31
32 29 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 10014825523 32. /  Muži 1:03:00.2 - 1 Lap(s) 06:40.9 [26] 26 06:25.1 [32] 25 06:26.9 [31] 27 06:29.1 [34] 31 06:30.1 [30] 31 06:35.6 [36] 33 06:36.1 [36] 33 06:37.9 [30] 33 10:37.8 [32] 32 --- ---
33 59 detail závodníka GONDA Pavel CZE 1981 DURATEC SKILS HOTELTIME 100009848110 33. /  Muži 1:03:10.2 - 1 Lap(s) 07:04.9 [41] 41 06:32.9 [36] 38 06:28.1 [33] 37 06:30.4 [35] 37 06:34.6 [35] 37 06:31.4 [34] 36 06:27.2 [29] 35 03:30.0 [1] 15 13:30.2 [34] 33 --- ---
34 35 detail závodníka POSPÍŠIL Filip CZE 1998 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10081026407 34. /  Muži 1:03:20.2 - 1 Lap(s) 06:51.9 [34] 34 06:21.4 [30] 33 06:26.2 [28] 32 06:22.4 [24] 30 06:30.6 [32] 32 06:28.1 [32] 32 06:35.4 [35] 32 06:48.1 [34] 34 10:55.6 [33] 34 --- ---
35 39 detail závodníka HLADÍK Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047920711 35. /  Muži 0:57:00.2 - 2 Lap(s) 06:56.2 [38] 38 06:41.9 [43] 39 06:26.4 [29] 36 06:26.4 [31] 36 06:29.1 [29] 35 06:30.4 [33] 34 06:32.6 [34] 34 10:56.8 [35] 35 --- --- --- ---
36 22 detail závodníka HÄHNEL Frederik GER 1996 Team Shop4cross - Mohrmann Bau 10011075764 36. /  Muži 0:57:10.2 - 2 Lap(s) 06:58.9 [39] 39 06:26.6 [34] 35 06:29.1 [36] 35 06:32.9 [36] 35 06:35.9 [36] 36 06:32.6 [35] 35 06:36.6 [37] 36 10:57.0 [36] 36 --- --- --- ---
37 52 detail závodníka STLOUKAL Štěpán CZE 2000 ACT LeraK Blansko 10023561785 37. /  Muži 0:47:00.2 - 3 Lap(s) 06:41.4 [27] 27 06:24.7 [31] 26 06:33.4 [37] 33 06:38.4 [37] 33 06:41.9 [38] 34 06:53.9 [40] 37 07:06.2 [38] 37 --- --- --- --- --- ---
38 55 detail závodníka RATAJCZAK Jakub POL 1996 --- 10073695429 38. /  Muži 0:47:10.2 - 3 Lap(s) 07:06.7 [42] 42 06:38.4 [38] 41 06:39.6 [38] 40 06:42.4 [38] 39 06:45.6 [39] 39 06:46.4 [37] 38 06:30.7 [33] 38 --- --- --- --- --- ---
39 40 detail závodníka JEŽEK Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047914950 39. /  Muži 0:41:00.2 - 4 Lap(s) 06:39.7 [23] 23 06:33.4 [37] 32 06:41.1 [39] 34 06:50.1 [39] 38 07:03.1 [45] 38 07:12.4 [43] 39 --- --- --- --- --- --- --- ---
40 37 detail závodníka KUBÍN Michael CZE 1993 ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 10012252801 40. /  Muži 0:41:10.2 - 4 Lap(s) 06:55.9 [36] 36 06:39.4 [40] 37 06:59.4 [44] 42 06:53.4 [41] 42 06:49.9 [42] 40 06:51.9 [39] 40 --- --- --- --- --- --- --- ---
41 32 detail závodníka KUNT Lukáš CZE 1997 GHOST Team 10009335222 41. /  Muži 0:41:20.2 - 4 Lap(s) 06:50.2 [32] 32 06:39.1 [39] 36 06:48.9 [42] 39 07:22.9 [45] 43 06:48.4 [41] 43 06:50.4 [38] 41 --- --- --- --- --- --- --- ---
42 56 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 Superior riders 10014821681 42. /  Muži 0:41:30.2 - 4 Lap(s) 07:02.9 [40] 40 06:40.1 [41] 40 06:46.2 [41] 41 06:55.3 [43] 40 06:53.7 [43] 41 07:11.6 [42] 42 --- --- --- --- --- --- --- ---
43 36 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří CZE 1992 NUTREND SPECIALIZED RACING 10007177677 43. /  Muži 0:41:40.2 - 4 Lap(s) 06:55.9 [37] 37 06:54.4 [44] 43 06:59.4 [43] 44 06:54.4 [42] 44 06:47.9 [40] 44 07:07.9 [41] 43 --- --- --- --- --- --- --- ---
44 43 detail závodníka DOLEŽAL Adam CZE 2000 ČEZ Cyklo Team Tábor 10023479539 44. /  Muži 0:41:50.2 - 4 Lap(s) 07:08.4 [43] 43 06:41.6 [42] 42 06:45.1 [40] 43 06:50.6 [40] 41 06:53.9 [44] 42 07:30.2 [44] 44 --- --- --- --- --- --- --- ---
45 45 detail závodníka KRUMMER Radek CZE 1988 ČEZ Cyklo Team Tábor 10005715001 45. /  Muži 0:35:00.2 - 5 Lap(s) 07:14.2 [44] 44 07:11.1 [46] 46 07:15.1 [46] 46 07:00.6 [44] 45 06:18.9 [18] 45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
46 54 detail závodníka SKŘIČKA David CZE 2000 Author team Stupno 10047418836 46. /  Muži 0:29:00.2 - 6 Lap(s) 07:14.4 [45] 45 07:06.6 [45] 45 07:12.9 [45] 45 07:26.1 [46] 46 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
47 58 detail závodníka SVATOŠ Václav CZE 1986 TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 10012758716 47. /  Muži 0:39:00.2 - 6 Lap(s) 07:19.2 [46] 46 07:13.9 [47] 47 07:30.4 [47] 47 16:56.6 [47] 47 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
48 51 detail závodníka ŠŤASTNÝ Radim CZE 2001 N1 TEAM 10066018584 48. /  Muži 0:23:00.2 - 7 Lap(s) 07:37.9 [47] 47 07:31.4 [48] 48 07:50.8 [48] 48 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 41 detail závodníka HORULKO Vladyslav CZE 2001 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10047449855 . /  Muži DNF --- 07:07.2 [-] --- 13:56.4 [-] --- 21:13.8 [-] --- 28:58.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 49 detail závodníka NAGY Simon SVK 2001 Slovak national team 10046056590 . /  Muži DNF --- 06:29.7 [-] --- 12:52.4 [-] --- 19:18.1 [-] --- 25:53.0 [-] --- 32:28.4 [-] --- 39:14.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 50 detail závodníka LINDNER Tom GER 2001 Stevens Racing Junior Team 10036323450 . /  Muži DNF --- 06:41.9 [-] --- 13:54.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 53 detail závodníka KUČERA Jakub CZE 2001 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047288288 . /  Muži DNF --- 06:26.2 [-] --- 12:45.1 [-] --- 19:17.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru