TOI TOI CUP 2019 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
1 3 detail závodníka JECH Filip CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 1. /  Kadeti 0:33:24.4 0:00:00.0 06:41.6 [1] 1 06:36.6 [1] 1 06:38.6 [2] 1 06:43.7 [1] 1 06:43.6 [1] 1
2 2 detail závodníka SEEMAN Adam CZE 2004 TJ STADION LOUNY 2. /  Kadeti 0:33:37.9 0:00:13.5 06:48.9 [4] 4 06:37.4 [2] 3 06:38.6 [1] 2 06:46.9 [2] 2 06:45.9 [2] 2
3 4 detail závodníka MÜLLER Mirek CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 3. /  Kadeti 0:33:56.4 0:00:32.0 06:43.6 [3] 3 06:41.9 [4] 2 06:39.4 [3] 3 06:48.9 [3] 3 07:02.4 [15] 3
4 24 detail závodníka HAAS Christian SVK 2004 Slovak national team 4. /  Kadeti 0:34:14.4 0:00:49.9 06:53.1 [7] 7 06:39.4 [3] 5 06:46.9 [4] 4 06:55.1 [9] 4 06:59.6 [13] 4
5 11 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Kadeti 0:34:24.6 0:01:00.2 06:52.6 [5] 5 06:51.9 [13] 9 06:48.4 [6] 7 06:53.6 [8] 5 06:57.9 [12] 5
6 29 detail závodníka SCHWARZBACHER Matthias SVK 2005 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 6. /  Kadeti 0:34:31.4 0:01:06.9 06:56.4 [10] 10 06:42.6 [5] 6 06:53.6 [12] 6 07:00.9 [12] 6 06:57.6 [10] 6
7 17 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 7. /  Kadeti 0:34:34.4 0:01:09.9 06:55.1 [8] 8 06:50.1 [9] 10 06:51.8 [9] 9 07:01.9 [14] 8 06:55.1 [6] 7
8 18 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 8. /  Kadeti 0:34:34.8 0:01:10.3 06:52.9 [6] 6 06:51.6 [11] 8 06:52.3 [10] 8 07:01.2 [13] 7 06:56.5 [9] 8
9 26 detail závodníka NOVÁK Pavel CZE 2004 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 9. /  Kadeti 0:34:34.9 0:01:10.4 07:18.6 [25] 25 06:50.1 [10] 17 06:47.1 [5] 13 06:49.6 [6] 11 06:49.1 [3] 9
10 8 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10. /  Kadeti 0:34:35.1 0:01:10.7 07:01.3 [11] 11 07:03.0 [23] 12 06:50.8 [8] 12 06:49.3 [4] 10 06:50.6 [4] 10
11 13 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 11. /  Kadeti 0:34:46.9 0:01:22.4 07:15.4 [22] 22 06:52.1 [14] 15 06:50.6 [7] 14 06:52.9 [7] 12 06:55.6 [8] 11
12 55 detail závodníka STŘÍŽ Matyáš CZE 2004 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 12. /  Kadeti 0:34:53.9 0:01:29.4 07:05.6 [14] 14 06:49.6 [8] 11 06:59.4 [16] 11 06:59.1 [11] 13 06:59.9 [14] 12
13 23 detail závodníka KUBA Jakub CZE 2005 TJ AŠ ML.BOLESLAV 13. /  Kadeti 0:35:01.1 0:01:36.7 07:17.6 [24] 24 06:52.6 [15] 20 07:03.4 [20] 15 06:49.4 [5] 14 06:57.9 [11] 13
14 6 detail závodníka PAŘEZ Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 14. /  Kadeti 0:35:16.1 0:01:51.7 06:41.9 [2] 2 06:44.4 [6] 4 06:58.6 [15] 5 07:14.6 [24] 9 07:36.4 [35] 14
15 7 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 Author team Stupno 15. /  Kadeti 0:35:19.1 0:01:54.7 06:55.4 [9] 9 06:48.9 [7] 7 06:54.6 [13] 10 07:33.4 [34] 15 07:06.6 [19] 15
16 30 detail závodníka JOHÁNEK Dalibor CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 16. /  Kadeti 0:35:32.4 0:02:07.9 07:23.1 [26] 26 06:56.6 [16] 24 07:00.3 [17] 22 07:06.9 [16] 16 07:05.2 [16] 16
17 1 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 TJ UNIČOV 17. /  Kadeti 0:35:33.4 0:02:08.9 07:50.6 [38] 38 06:51.7 [12] 31 06:57.9 [14] 27 06:58.7 [10] 23 06:54.4 [5] 17
18 21 detail závodníka ŠIMEČEK David CZE 2005 CYCLING ACADEMY TÁBOR 18. /  Kadeti 0:35:34.7 0:02:10.2 07:12.4 [21] 21 06:57.4 [18] 19 07:04.1 [21] 16 07:14.9 [26] 19 07:05.7 [17] 18
19 43 detail závodníka BARTA Martin CZE 2005 TJ STADION LOUNY 19. /  Kadeti 0:35:34.9 0:02:10.4 07:25.6 [28] 28 07:04.1 [25] 26 07:02.4 [18] 26 07:07.1 [17] 24 06:55.4 [7] 19
20 10 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA 20. /  Kadeti 0:35:36.6 0:02:12.2 07:07.1 [16] 16 07:00.6 [22] 16 07:06.4 [23] 17 07:13.1 [20] 17 07:09.2 [21] 20
21 16 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 21. /  Kadeti 0:35:44.6 0:02:20.2 07:07.6 [17] 17 06:56.9 [17] 13 07:14.9 [28] 20 07:09.1 [19] 18 07:15.9 [26] 21
22 36 detail závodníka KREŠÁK Kryštof CZE 2005 CYCLING ACADEMY TÁBOR 22. /  Kadeti 0:35:45.9 0:02:21.4 07:27.4 [29] 29 06:58.4 [20] 25 07:03.2 [19] 25 07:08.6 [18] 22 07:08.1 [20] 22
23 20 detail závodníka POSPÍŠIL Matěj CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 23. /  Kadeti 0:35:45.9 0:02:21.4 07:11.6 [19] 19 07:03.4 [24] 22 07:09.9 [26] 23 07:14.4 [22] 24 07:06.4 [18] 23
24 15 detail závodníka TERŠL Robin CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 24. /  Kadeti 0:35:49.4 0:02:24.9 07:02.4 [12] 12 07:10.6 [29] 21 07:05.9 [22] 19 07:14.9 [25] 20 07:15.4 [25] 24
25 49 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 SK VELO PRAHA 25. /  Kadeti 0:35:55.6 0:02:31.2 07:11.1 [18] 18 07:05.9 [26] 23 07:09.4 [25] 24 07:14.4 [23] 26 07:14.6 [24] 25
26 9 detail závodníka KOBR Richard CZE 2005 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 26. /  Kadeti 0:36:10.1 0:02:45.7 07:06.1 [15] 15 07:00.1 [21] 14 07:08.9 [24] 18 07:21.8 [27] 21 07:32.9 [32] 26
27 12 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 27. /  Kadeti 0:36:17.3 0:02:52.9 07:11.9 [20] 20 06:57.6 [19] 18 07:09.9 [27] 20 07:26.9 [30] 27 07:30.9 [30] 27
28 19 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 28. /  Kadeti 0:36:30.9 0:03:06.4 07:24.9 [27] 27 07:09.4 [28] 27 07:17.1 [29] 28 07:26.1 [29] 28 07:13.1 [23] 28
29 14 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 29. /  Kadeti 0:36:47.3 0:03:22.9 08:16.4 [46] 46 07:21.1 [32] 42 06:53.1 [11] 32 07:06.2 [15] 32 07:10.4 [22] 29
30 5 detail závodníka FRÜHAUF Jan CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 30. /  Kadeti 0:36:57.8 0:03:33.4 07:16.6 [23] 23 07:18.7 [31] 28 07:22.6 [30] 29 07:32.9 [33] 29 07:26.9 [27] 30
31 27 detail závodníka ŠVEC Libor CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 31. /  Kadeti 0:37:03.6 0:03:39.2 07:28.4 [30] 30 07:13.6 [30] 30 07:29.1 [33] 31 07:24.4 [28] 31 07:27.9 [29] 31
32 35 detail závodníka MIŇOVSKÝ Prokop CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 32. /  Kadeti 0:37:30.6 0:04:06.2 07:32.4 [31] 31 07:07.4 [27] 29 07:25.6 [31] 30 07:29.9 [32] 30 07:55.1 [40] 32
33 58 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 33. /  Kadeti 0:37:46.2 0:04:21.7 07:38.6 [33] 33 07:24.9 [33] 32 07:31.9 [35] 33 07:38.9 [37] 33 07:31.7 [31] 33
34 34 detail závodníka ČERMÁK Joel CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 34. /  Kadeti 0:37:46.3 0:04:21.9 07:56.4 [43] 43 07:24.9 [34] 35 07:28.1 [32] 35 07:29.6 [31] 34 07:27.1 [28] 34
35 57 detail závodníka UHER David CZE 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 35. /  Kadeti 0:38:05.1 0:04:40.7 07:41.9 [34] 34 07:25.6 [35] 33 07:37.6 [37] 34 07:34.6 [35] 35 07:45.1 [37] 35
36 40 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej CZE 2004 Bike 2000 36. /  Kadeti 0:38:17.3 0:04:52.9 07:50.4 [37] 37 07:33.6 [39] 38 07:29.6 [34] 36 07:48.1 [41] 37 07:35.4 [34] 36
37 32 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 37. /  Kadeti 0:38:20.3 0:04:55.9 07:48.9 [36] 36 07:32.9 [38] 36 07:43.1 [40] 40 07:38.4 [36] 38 07:36.9 [36] 37
38 54 detail závodníka HAĽAK Adam SVK 2005 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 38. /  Kadeti 0:38:22.8 0:04:58.4 07:55.4 [42] 42 07:29.4 [36] 39 07:38.6 [39] 39 07:43.9 [38] 39 07:35.4 [33] 38
39 33 detail závodníka GROH Daniel CZE 2005 Author team Stupno 39. /  Kadeti 0:38:39.6 0:05:15.2 07:34.4 [32] 32 07:41.8 [43] 34 07:37.7 [38] 37 07:46.9 [40] 36 07:58.6 [42] 39
40 56 detail závodníka KLICMAN Adam CZE 2004 CYCLING ACADEMY TÁBOR 40. /  Kadeti 0:38:54.6 0:05:30.2 07:53.8 [40] 40 07:36.4 [40] 41 07:43.4 [41] 41 07:46.4 [39] 40 07:54.4 [39] 40
41 45 detail závodníka ŠVIDRNOCH Jakub CZE 2004 Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s. 41. /  Kadeti 0:39:03.6 0:05:39.2 07:53.6 [39] 39 07:32.1 [37] 40 07:36.1 [36] 38 08:10.9 [46] 41 07:50.6 [38] 41
42 50 detail závodníka HAVELKA Štěpán CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 42. /  Kadeti 0:39:19.8 0:05:55.4 07:43.1 [35] 35 07:38.9 [41] 37 07:54.4 [45] 42 08:05.1 [44] 42 07:58.1 [41] 42
43 22 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 Cykloteam Ostrov 43. /  Kadeti 0:39:27.3 0:06:02.9 07:54.4 [41] 41 07:47.9 [44] 44 07:48.6 [43] 43 07:56.1 [42] 43 08:00.1 [43] 43
44 44 detail závodníka HYNEČEK Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 44. /  Kadeti 0:39:42.8 0:06:18.4 07:57.9 [44] 44 07:40.9 [42] 43 07:52.4 [44] 44 07:56.1 [43] 44 08:15.4 [44] 44
45 48 detail závodníka BRABEC Adam CZE 2005 Bike club Město Touškov 45. /  Kadeti 0:32:16.3 - 1 Lap(s) 08:01.9 [45] 45 07:49.4 [45] 45 08:15.9 [46] 45 08:09.0 [45] 45 --- ---
46 52 detail závodníka HEZINA Jan CZE 2005 TJ STADION LOUNY 46. /  Kadeti 0:32:26.3 - 1 Lap(s) 08:28.6 [49] 49 08:14.6 [46] 46 08:28.9 [47] 46 07:14.0 [21] 46 --- ---
47 25 detail závodníka KOBR Robert CZE 2005 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 47. /  Kadeti 0:25:16.3 - 2 Lap(s) 07:02.4 [13] 13 10:26.6 [51] 51 07:47.2 [42] 47 --- --- --- ---
48 51 detail závodníka ŽIROVNICKÝ Jan CZE 2005 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 48. /  Kadeti 0:25:26.3 - 2 Lap(s) 08:22.4 [47] 47 08:26.6 [49] 48 08:37.2 [48] 48 --- --- --- ---
49 41 detail závodníka WALDHAUSER Vít CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 49. /  Kadeti 0:32:36.3 - 2 Lap(s) 08:27.6 [48] 48 08:20.9 [48] 47 15:47.7 [49] 49 --- --- --- ---
50 53 detail závodníka KVÁČ David CZE 2004 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou 50. /  Kadeti 0:32:46.3 - 2 Lap(s) 08:37.9 [51] 51 08:19.1 [47] 49 15:49.2 [50] 50 --- --- --- ---
51 47 detail závodníka PODZIMEK Ondřej CZE 2004 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 51. /  Kadeti 0:32:56.3 - 2 Lap(s) 08:31.9 [50] 50 08:28.1 [50] 50 15:56.2 [51] 51 --- --- --- ---
--- 37 detail závodníka ŠILHAVÝ Daniel CZE 2005 KOVO PRAHA . /  Kadeti DNF --- 07:22.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 39 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CK LOKO Rakovník . /  Kadeti DNF --- 07:19.1 [-] --- 14:19.6 [-] --- 21:22.0 [-] --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru