TOI TOI CUP 2019 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 #
1 1 detail závodníka BELMANS Lennert BEL 2002 IKO-Crelan 10064974422 1. /  Junioři 0:44:12.2 0:00:00.0 06:19.1 [1] 1 06:20.2 [9] 3 06:17.9 [5] 3 06:28.2 [10] 6 06:14.4 [1] 3 06:22.2 [3] 2 06:10.1 [3] 1
2 7 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE 2002 NUTREND SPECIALIZED RACING 10047258380 2. /  Junioři 0:44:14.5 0:00:02.2 06:19.3 [2] 2 06:16.4 [1] 1 06:24.1 [11] 5 06:24.9 [6] 5 06:21.4 [6] 5 06:18.2 [1] 3 06:09.9 [2] 2
3 23 detail závodníka LAURYSSEN Yorben BEL 2002 Callant-Doltcini CT 10064971590 3. /  Junioři 0:44:15.2 0:00:03.0 06:32.8 [10] 10 06:17.9 [3] 9 06:17.4 [4] 8 06:20.4 [1] 7 06:15.1 [2] 4 06:21.9 [2] 5 06:09.4 [1] 3
4 3 detail závodníka KOPECKY Matyas CZE 2003 Callant Doltcini 10022774065 4. /  Junioři 0:44:20.7 0:00:08.5 06:19.6 [4] 4 06:17.7 [2] 2 06:19.6 [6] 2 06:26.2 [8] 3 06:15.9 [3] 1 06:25.6 [7] 4 06:15.9 [4] 4
5 6 detail závodníka ŠULC David CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047213823 5. /  Junioři 0:44:35.5 0:00:23.2 06:20.3 [5] 5 06:19.1 [6] 4 06:17.1 [2] 1 06:24.9 [7] 1 06:17.6 [4] 2 06:22.4 [4] 1 06:33.6 [13] 5
6 26 detail závodníka OLIVO Bryan ITA 2003 DP66 GIANT SMP TEAM 10030624702 6. /  Junioři 0:44:40.2 0:00:28.0 06:26.6 [8] 8 06:26.3 [13] 10 06:07.5 [1] 6 06:24.2 [5] 4 06:24.4 [7] 6 06:27.2 [9] 6 06:23.9 [9] 6
7 16 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 10046370125 7. /  Junioři 0:44:43.0 0:00:30.7 06:29.6 [9] 9 06:18.7 [5] 7 06:19.9 [7] 9 06:23.9 [3] 8 06:20.9 [5] 8 06:26.1 [8] 7 06:23.7 [8] 7
8 2 detail závodníka CAPRA Manuel ITA 2002 ASD Veloce Club Borgo 10029227902 8. /  Junioři 0:44:46.7 0:00:34.5 06:19.3 [3] 3 06:25.1 [11] 6 06:23.4 [10] 7 06:27.1 [9] 9 06:26.7 [9] 9 06:25.1 [6] 9 06:19.7 [7] 8
9 21 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 10092747542 9. /  Junioři 0:44:52.2 0:00:39.9 06:22.8 [6] 6 06:19.4 [7] 5 06:17.1 [3] 4 06:22.4 [2] 2 06:30.6 [11] 7 06:30.6 [12] 8 06:28.9 [10] 9
10 28 detail závodníka PEZZO ROSOLA Kevin ITA 2002 DP66 GIANT SMP TEAM 10048237777 10. /  Junioři 0:44:58.7 0:00:46.5 06:33.6 [11] 11 06:20.1 [8] 12 06:22.4 [8] 11 06:23.9 [4] 10 06:36.9 [14] 11 06:23.6 [5] 10 06:17.9 [5] 10
11 4 detail závodníka ŽVAK Daniel CZE 2002 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047227462 11. /  Junioři 0:44:59.0 0:00:46.7 06:34.6 [12] 12 06:18.4 [4] 11 06:22.9 [9] 10 06:29.1 [11] 11 06:26.2 [8] 10 06:29.6 [10] 11 06:17.9 [6] 11
12 27 detail závodníka CASSOL Daniel ITA 2002 DP66 GIANT SMP TEAM 10030360172 12. /  Junioři 0:45:49.2 0:01:36.9 06:37.6 [14] 14 06:20.6 [10] 13 06:28.4 [12] 13 06:31.4 [14] 13 06:33.4 [12] 12 06:45.1 [17] 12 06:32.4 [12] 12
13 11 detail závodníka PAHLKE Jasper Levi GER 2002 Stevens Racing Team 10036148446 13. /  Junioři 0:45:55.7 0:01:43.4 06:25.1 [7] 7 06:25.4 [12] 8 06:30.4 [13] 12 06:32.6 [15] 12 06:44.7 [21] 13 06:42.9 [16] 13 06:34.4 [14] 13
14 17 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047763689 14. /  Junioři 0:45:59.2 0:01:46.9 06:44.1 [18] 18 06:32.4 [16] 18 06:32.9 [15] 17 06:29.1 [12] 15 06:38.4 [16] 14 06:31.6 [13] 14 06:30.4 [11] 14
15 5 detail závodníka TLAMKA Tomáš CZE 2002 NUTREND SPECIALIZED RACING 10047784406 15. /  Junioři 0:46:06.2 0:01:53.9 06:43.3 [15] 15 06:32.6 [17] 16 06:33.7 [18] 18 06:35.1 [16] 18 06:33.9 [13] 16 06:29.9 [11] 15 06:37.4 [15] 15
16 37 detail závodníka SPORYSCH Daniel CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10056004346 16. /  Junioři 0:46:30.5 0:02:18.2 06:44.1 [17] 17 06:28.4 [14] 15 06:33.1 [16] 14 06:38.1 [19] 17 06:38.6 [17] 18 06:41.4 [15] 17 06:46.4 [16] 16
17 12 detail závodníka LEIN Lennart GER 2002 ESV Lok Zwickau / STEVENS Racing Junior Team 10036315972 17. /  Junioři 0:46:35.5 0:02:23.2 06:37.3 [13] 13 06:32.1 [15] 14 06:36.6 [19] 15 06:36.9 [17] 16 06:37.4 [15] 17 06:33.9 [14] 16 07:00.9 [21] 17
18 18 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047224937 18. /  Junioři 0:46:53.2 0:02:40.9 06:43.6 [16] 16 06:32.6 [18] 17 06:31.4 [14] 16 06:30.6 [13] 14 06:38.9 [18] 15 06:51.1 [19] 18 07:04.6 [23] 18
19 20 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 10047286672 19. /  Junioři 0:47:05.0 0:02:52.7 06:51.6 [23] 23 06:35.2 [20] 20 06:33.6 [17] 19 06:39.7 [20] 19 06:41.4 [19] 19 06:50.6 [18] 19 06:52.7 [17] 19
20 32 detail závodníka VEVERKA Václav CZE 2003 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou 10047443084 20. /  Junioři 0:47:21.7 0:03:09.4 06:49.8 [22] 22 06:34.1 [19] 19 06:38.6 [21] 20 06:44.4 [21] 21 06:46.4 [22] 21 06:54.9 [21] 20 06:53.1 [18] 20
21 25 detail závodníka NADALUTTI Valentino ITA 2002 ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028847780 21. /  Junioři 0:47:32.0 0:03:19.7 06:49.6 [21] 21 06:38.6 [22] 23 06:39.1 [22] 22 06:37.1 [18] 20 06:48.6 [23] 20 06:57.9 [22] 21 07:00.6 [20] 21
22 31 detail závodníka SOKOLÍK Lukáš SVK 2003 Slovak national team 10066069916 22. /  Junioři 0:47:46.7 0:03:34.4 06:48.1 [20] 20 06:38.7 [23] 21 06:38.6 [20] 21 06:47.4 [22] 22 06:57.6 [26] 22 06:54.6 [20] 22 07:01.4 [22] 22
23 19 detail závodníka VYKYDAL Jaroslav CZE 2003 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10047376905 23. /  Junioři 0:48:05.2 0:03:52.9 07:00.3 [26] 26 06:43.6 [25] 25 06:49.6 [24] 25 06:48.9 [23] 25 06:43.4 [20] 23 06:58.7 [23] 23 07:00.4 [19] 23
24 30 detail závodníka KOVÁČ Samuel SVK 2003 Slovak national team 10046017992 24. /  Junioři 0:48:20.7 0:04:08.4 06:55.6 [25] 25 06:38.4 [21] 24 06:48.1 [23] 24 06:50.1 [24] 23 06:54.6 [25] 24 07:04.1 [24] 24 07:09.4 [24] 24
25 14 detail závodníka KUBÍK Adam CZE 2003 CYCLING ACADEMY TÁBOR 10084713013 25. /  Junioři 0:48:55.4 0:04:43.2 06:45.1 [19] 19 06:42.9 [24] 22 06:50.4 [25] 23 07:01.1 [26] 24 07:05.6 [27] 25 07:13.1 [27] 25 07:16.9 [26] 25
26 22 detail závodníka ČERVÍČEK David CZE 2003 DUKLA PRAHA 10047248377 26. /  Junioři 0:49:26.2 0:05:13.9 07:00.6 [27] 27 06:47.6 [26] 26 06:55.6 [26] 26 07:04.4 [28] 26 07:06.6 [28] 26 07:13.4 [28] 26 07:17.6 [27] 26
27 24 detail závodníka DRUSIN Fabio ITA 2003 ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10084785054 27. /  Junioři 0:49:49.4 0:05:37.2 07:10.3 [30] 30 06:57.4 [28] 28 07:02.9 [27] 28 07:04.1 [27] 28 07:18.1 [32] 27 07:04.4 [25] 27 07:11.9 [25] 27
28 9 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10081493825 28. /  Junioři 0:50:05.4 0:05:53.2 07:02.1 [28] 28 07:06.1 [30] 29 07:11.7 [30] 29 07:11.9 [31] 30 07:08.9 [29] 30 07:05.9 [26] 28 07:18.6 [28] 28
29 36 detail závodníka HAVRLANT Jakub CZE 2003 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 10055481556 29. /  Junioři 0:50:22.7 0:06:10.4 07:16.3 [33] 33 06:59.4 [29] 30 07:04.6 [28] 30 07:06.9 [30] 29 07:10.9 [30] 28 07:18.1 [29] 29 07:26.1 [29] 29
30 13 detail závodníka PIGA Matej SVK 2002 Slovak national team 10046049217 30. /  Junioři 0:43:35.0 - 1 Lap(s) 06:55.3 [24] 24 06:56.6 [27] 27 07:14.6 [31] 27 07:05.9 [29] 27 07:27.9 [35] 29 07:54.3 [32] 30 --- ---
31 10 detail závodníka ČÍŽEK Vojtěch CZE 2002 TJ STADION LOUNY 10047448744 31. /  Junioři 0:43:45.0 - 1 Lap(s) 07:10.1 [29] 29 07:19.4 [33] 32 07:10.4 [29] 32 07:14.9 [32] 31 07:27.7 [34] 32 07:22.3 [30] 31 --- ---
32 44 detail závodníka JANICKI Szymon POL 2002 Lsk Ziemia Opolska --- 32. /  Junioři 0:43:55.0 - 1 Lap(s) 07:13.1 [32] 32 07:08.4 [31] 31 07:18.4 [34] 31 07:16.4 [33] 32 07:26.1 [33] 31 07:32.3 [31] 32 --- ---
33 33 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 10047308193 33. /  Junioři 0:36:35.0 - 2 Lap(s) 07:21.3 [35] 35 07:10.9 [32] 33 07:18.4 [33] 33 07:27.1 [34] 33 07:17.0 [31] 33 --- --- --- ---
34 38 detail závodníka ŠIGUT David CZE 2003 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10085678464 34. /  Junioři 0:36:45.0 - 2 Lap(s) 07:12.8 [31] 31 07:23.1 [35] 34 07:45.9 [37] 35 07:54.4 [36] 35 06:28.5 [10] 34 --- --- --- ---
34 40 detail závodníka OSWALD Jan CZE 2003 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 10092711166 34. /  Junioři 0:36:45.0 - 2 Lap(s) 07:18.8 [34] 34 07:22.6 [34] 35 07:27.6 [35] 34 07:46.7 [35] 34 06:49.0 [24] 34 --- --- --- ---
36 34 detail závodníka SKRBEK Jan CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 10081030447 36. /  Junioři 0:30:35.0 - 3 Lap(s) 07:26.3 [36] 36 07:34.1 [36] 36 07:39.6 [36] 36 07:54.7 [37] 36 --- --- --- --- --- ---
37 41 detail závodníka ŠKUREK Kryštof CZE 2003 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 10047289201 37. /  Junioři 0:30:45.0 - 3 Lap(s) 07:43.6 [37] 37 07:55.1 [37] 37 08:07.4 [38] 37 06:58.7 [25] 37 --- --- --- --- --- ---
38 42 detail závodníka ZÁBRODSKÝ Filip CZE 2003 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 10080408233 38. /  Junioři 0:24:35.0 - 4 Lap(s) 08:33.3 [38] 38 08:43.6 [38] 38 07:17.9 [32] 38 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 8 detail závodníka BREDLER Matyáš Jiří CZE 2002 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10047256461 . /  Junioři DNF --- 13:26.0 [-] --- 20:16.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 15 detail závodníka DZIAMBOR Karol POL 2002 TEOBIKE EVANLITE TTEAM 10053755259 . /  Junioři DNF --- 07:11.1 [-] --- 14:49.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru