TOI TOI CUP 2019 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta lap1 # lap2 # lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta lap1 # lap2 # lap3 #
1 1 detail závodníka HLADÍKOVÁ Kateřina CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Kadetky 0:22:15.2 0:00:00.0 07:13.4 [1] 1 07:33.4 [1] 1 07:28.4 [1] 1
2 6 detail závodníka VIKTOROVÁ Nela CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 2. /  Kadetky 0:22:55.0 0:00:39.7 07:38.1 [4] 4 07:44.6 [2] 2 07:32.1 [2] 2
3 2 detail závodníka DLASKOVÁ Vanda CZE 2005 TJ AŠ ML.BOLESLAV 3. /  Kadetky 0:22:57.0 0:00:41.7 07:37.9 [3] 3 07:45.6 [3] 4 07:33.4 [3] 3
4 5 detail závodníka HANÁKOVÁ Eliška CZE 2005 MORAVEC Team 4. /  Kadetky 0:22:58.5 0:00:43.2 07:33.7 [2] 2 07:49.3 [4] 3 07:35.4 [4] 4
5 8 detail závodníka RUNTOVÁ Hanka CZE 2004 TJ STADION LOUNY 5. /  Kadetky 0:23:39.0 0:01:23.7 07:48.2 [7] 7 07:52.2 [6] 5 07:58.4 [11] 5
6 15 detail závodníka RADOVÁ Daniela CZE 2005 STEVENS Cykloklub Benešov 6. /  Kadetky 0:23:40.2 0:01:24.9 07:53.6 [8] 8 07:52.6 [7] 6 07:53.9 [8] 6
7 17 detail závodníka VIKOVÁ Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA 7. /  Kadetky 0:23:40.2 0:01:25.0 08:00.6 [9] 9 07:50.1 [5] 7 07:49.4 [5] 7
8 3 detail závodníka FOLTÝNOVÁ Adéla CZE 2004 MS BIKE ACADEMY RACING 8. /  Kadetky 0:23:46.2 0:01:30.9 08:00.6 [10] 10 07:53.4 [9] 8 07:52.1 [6] 8
9 14 detail závodníka MIKŠANÍKOVÁ Natálie CZE 2004 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 9. /  Kadetky 0:23:58.7 0:01:43.4 07:48.1 [6] 6 08:09.9 [20] 10 08:00.6 [15] 9
10 19 detail závodníka DLOUHÁ Aneta CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Kadetky 0:24:00.7 0:01:45.4 08:03.6 [13] 13 07:54.1 [10] 9 08:02.9 [16] 10
11 12 detail závodníka TERŠL Anna CZE 2004 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 11. /  Kadetky 0:24:01.7 0:01:46.4 07:46.8 [5] 5 08:14.5 [24] 11 08:00.3 [14] 11
12 21 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 12. /  Kadetky 0:24:05.2 0:01:49.9 08:08.4 [16] 16 07:58.1 [12] 12 07:58.6 [12] 12
13 47 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 Bsk Racing 13. /  Kadetky 0:24:08.0 0:01:52.7 08:11.8 [20] 20 07:59.9 [13] 16 07:56.1 [9] 13
14 45 detail závodníka HANÁKOVÁ Anna CZE 2007 MORAVEC Team 14. /  Kadetky 0:24:10.4 0:01:55.2 08:10.1 [18] 18 08:00.6 [14] 15 07:59.6 [13] 14
15 22 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 15. /  Kadetky 0:24:11.2 0:01:55.9 08:20.7 [25] 25 07:56.8 [11] 18 07:53.6 [7] 15
16 20 detail závodníka HODLOVÁ Nikola CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 16. /  Kadetky 0:24:12.2 0:01:56.9 08:10.8 [19] 19 08:02.9 [15] 17 07:58.4 [10] 16
17 13 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Anna CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 17. /  Kadetky 0:24:19.0 0:02:03.7 08:01.9 [11] 11 08:07.1 [18] 13 08:09.9 [17] 17
18 11 detail závodníka ČERNÁ Karolína CZE 2006 TJ AŠ ML.BOLESLAV 18. /  Kadetky 0:24:21.7 0:02:06.5 08:01.9 [12] 12 08:07.4 [19] 14 08:12.4 [19] 18
19 4 detail závodníka NAVRKALOVÁ Nikola CZE 2005 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou zs 19. /  Kadetky 0:24:31.5 0:02:16.2 08:12.1 [21] 21 08:05.4 [16] 19 08:13.9 [21] 19
20 18 detail závodníka DOUDĚROVÁ Kateřina CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20. /  Kadetky 0:24:40.7 0:02:25.4 08:09.9 [17] 17 08:19.9 [28] 22 08:10.9 [18] 20
21 16 detail závodníka MARKOVÁ Adéla CZE 2005 DUKLA PRAHA 21. /  Kadetky 0:24:43.4 0:02:28.2 08:20.3 [23] 23 08:09.9 [20] 23 08:13.1 [20] 21
22 7 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Justýna CZE 2004 TJ AŠ ML.BOLESLAV 22. /  Kadetky 0:24:48.9 0:02:33.7 08:04.3 [14] 14 08:23.1 [30] 20 08:21.4 [27] 22
23 10 detail závodníka JUROVÁ Hana CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 23. /  Kadetky 0:24:50.7 0:02:35.4 08:06.8 [15] 15 08:22.6 [29] 21 08:21.1 [26] 23
24 35 detail závodníka VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 24. /  Kadetky 0:24:51.7 0:02:36.4 08:20.6 [24] 24 08:16.4 [27] 26 08:14.6 [22] 24
25 9 detail závodníka JEŘÁBKOVÁ Barbora CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 25. /  Kadetky 0:24:53.9 0:02:38.7 08:16.3 [22] 22 08:14.1 [23] 24 08:23.4 [28] 25
26 23 detail závodníka ŠPICAROVÁ Karolína CZE 2008 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 26. /  Kadetky 0:24:54.7 0:02:39.4 08:29.1 [27] 27 08:05.6 [17] 25 08:19.9 [25] 26
27 36 detail závodníka GROHOVÁ Lucie CZE 2008 Author team Stupno 27. /  Kadetky 0:24:58.9 0:02:43.7 08:33.1 [29] 29 08:10.1 [22] 27 08:15.6 [23] 27
28 29 detail závodníka HRDINOVÁ Anna CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 28. /  Kadetky 0:25:18.7 0:03:03.4 08:44.9 [32] 32 08:15.9 [26] 29 08:17.9 [24] 28
29 43 detail závodníka BEYEROVÁ Kateřina CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 29. /  Kadetky 0:25:20.7 0:03:05.4 08:28.9 [26] 26 08:24.6 [31] 28 08:27.1 [31] 29
30 53 detail závodníka KRYSTKOWIAK Zofia POL 2005 Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka 30. /  Kadetky 0:25:30.9 0:03:15.7 08:38.1 [30] 30 08:28.4 [32] 31 08:24.4 [29] 30
31 34 detail závodníka NOVÁKOVÁ Karla CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 31. /  Kadetky 0:25:35.4 0:03:20.2 08:55.6 [34] 34 08:15.4 [25] 32 08:24.4 [29] 31
32 24 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 TJ AŠ ML.BOLESLAV 32. /  Kadetky 0:26:21.2 0:04:05.9 08:32.6 [28] 28 08:33.1 [33] 30 09:15.4 [41] 32
33 41 detail závodníka BERANOVÁ Jana CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 33. /  Kadetky 0:26:37.9 0:04:22.7 08:48.1 [33] 33 08:49.6 [34] 33 09:00.1 [36] 33
34 51 detail závodníka JANÍKOVÁ Anna CZE 2006 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 34. /  Kadetky 0:26:45.7 0:04:30.4 08:44.6 [31] 31 08:55.9 [35] 34 09:05.1 [38] 34
35 52 detail závodníka KUNČÍKOVÁ Ella CZE 2007 BIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN 35. /  Kadetky 0:27:05.2 0:04:49.9 09:10.6 [35] 35 09:00.6 [38] 35 08:53.9 [34] 35
36 56 detail závodníka CEBULOVÁ Klára CZE 2006 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 36. /  Kadetky 0:27:14.9 0:04:59.6 09:22.8 [39] 39 08:58.9 [36] 36 08:53.1 [33] 36
37 40 detail závodníka BURGERMEISTEROVÁ Lucie CZE 2008 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 37. /  Kadetky 0:27:22.7 0:05:07.4 09:33.3 [47] 47 08:59.6 [37] 39 08:49.6 [32] 37
38 33 detail závodníka SYSLOVÁ Barbara CZE 2007 ČEZ Cyklo Team Tábor 38. /  Kadetky 0:27:35.4 0:05:20.1 09:22.3 [38] 38 09:00.9 [39] 37 09:12.1 [40] 38
39 50 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 39. /  Kadetky 0:27:39.2 0:05:23.9 09:19.8 [36] 36 09:10.4 [40] 38 09:08.9 [39] 39
40 38 detail závodníka FRYDRYCHOVÁ Karolína CZE 2009 TJ AŠ ML.BOLESLAV 40. /  Kadetky 0:27:42.7 0:05:27.4 09:26.3 [41] 41 09:19.2 [46] 44 08:57.0 [35] 40
41 55 detail závodníka ROTHBAUEROVÁ Karolína CZE 2009 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 41. /  Kadetky 0:27:48.7 0:05:33.4 09:32.3 [46] 46 09:11.9 [42] 42 09:04.4 [37] 41
42 32 detail závodníka LIENERTOVÁ Monika CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 42. /  Kadetky 0:27:54.7 0:05:39.4 09:25.6 [40] 40 09:11.6 [41] 40 09:17.4 [42] 42
43 46 detail závodníka LIŠKOVÁ Viola CZE 2007 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 43. /  Kadetky 0:28:10.7 0:05:55.4 09:30.6 [44] 44 09:14.4 [44] 43 09:25.6 [43] 43
44 44 detail závodníka HORKÁ Veronika CZE 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 44. /  Kadetky 0:28:17.2 0:06:01.9 09:30.3 [43] 43 09:15.4 [45] 45 09:31.4 [44] 44
45 42 detail závodníka FALTYSOVÁ Nela CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 45. /  Kadetky 0:28:17.4 0:06:02.2 09:30.1 [42] 42 09:13.9 [43] 41 09:33.4 [45] 45
46 49 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 MORAVEC Team 46. /  Kadetky 0:28:57.9 0:06:42.6 09:32.1 [45] 45 09:35.4 [48] 47 09:50.4 [46] 46
47 27 detail závodníka LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 CK Jihočeské naděje 47. /  Kadetky 0:29:18.9 0:07:03.6 09:21.4 [37] 37 09:35.1 [47] 46 10:22.4 [48] 47
48 48 detail závodníka ANDELTOVÁ Eva CZE 2004 N1 TEAM 48. /  Kadetky 0:29:28.9 0:07:13.6 09:39.3 [48] 48 09:54.8 [50] 49 09:54.6 [47] 48
49 54 detail závodníka KOTLÍNOVÁ Hana CZE 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 49. /  Kadetky 0:30:03.9 0:07:48.6 09:41.3 [49] 49 09:42.4 [49] 48 10:40.1 [49] 49
50 28 detail závodníka PLONEROVÁ Barbora CZE 2009 CK Jihočeské naděje 50. /  Kadetky 0:20:13.2 - 1 Lap(s) 12:19.8 [50] 50 07:53.4 [8] 50 --- ---
--- 57 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Adéla CZE 2004 CK LOKO Rakovník . /  Kadetky DNF --- 10:20.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka BATELKOVÁ Daniela CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Kadetky DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail závodníka BATELKOVÁ Klára CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Kadetky DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru