Houštecký cyklomaraton

MTB
DATUM :12.9.2020 MÍSTO :Houštka

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 701 detail závodníka ŽEMLIČKA Vojtěch CZE 2001 Adastra Cycling Team 1. /  MK muži 0:46:05.9 0:00:00.0
2 702 detail závodníka MINX Jan CZE 1973 Kbely cycling team 2. /  MK muži 0:48:18.9 0:02:12.9
3 756 detail závodníka SCHOVAL František CZE 1988 2BWinner 3. /  MK muži 0:49:46.9 0:03:40.9
4 706 detail závodníka HLUCHÝ Petr CZE 1966 --- 4. /  MK muži 0:50:25.6 0:04:19.7
5 704 detail závodníka ŠIMEK Michal CZE 1969 Besta Zápy 5. /  MK muži 0:53:22.3 0:07:16.4
6 765 detail závodníka STRUNZ Petr CZE 1963 PROFIKA.CZ 6. /  MK muži 0:53:26.6 0:07:20.6
7 714 detail závodníka ŽEMLIČKA Petr CZE 1971 --- 7. /  MK muži 0:54:22.5 0:08:16.6
8 831 detail závodníka MALÝ Ondřej CZE 2001 --- 8. /  MK muži 0:54:32.3 0:08:26.4
9 738 detail závodníka RATAJ Jiří CZE 1964 --- 9. /  MK muži 0:54:33.6 0:08:27.6
10 787 detail závodníka KREJČÍK Jiří CZE 1966 --- 10. /  MK muži 0:54:36.6 0:08:30.6
11 802 detail závodníka RYBÁŘ Pavel CZE 1983 Odřepsy 11. /  MK muži 0:55:23.1 0:09:17.1
12 707 detail závodníka TICHÝ Albert CZE 2004 --- 12. /  MK muži 0:55:26.1 0:09:20.1
13 730 detail závodníka TOMALA Filip CZE 2004 Remi 13. /  MK muži 0:55:28.6 0:09:22.6
14 852 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 Černí koně 14. /  MK muži 0:55:32.1 0:09:26.1
15 785 detail závodníka SPALENKA Marek CZE 1974 --- 15. /  MK muži 0:55:58.0 0:09:52.0
16 850 detail závodníka HYBŠ Dominik CZE 2006 --- 16. /  MK muži 0:56:09.3 0:10:03.4
17 717 detail závodníka PRSKAVEC Zdeněk CZE 1972 --- 17. /  MK muži 0:56:20.8 0:10:14.9
18 724 detail závodníka ZÍTEK Aleš CZE 1980 Brandýs nad labem 18. /  MK muži 0:56:33.1 0:10:27.1
19 781 detail závodníka BAČOVSKÝ Jan CZE 2002 --- 19. /  MK muži 0:57:10.6 0:11:04.7
20 780 detail závodníka HAAS Vítězslav CZE 2006 Potkol 20. /  MK muži 0:57:18.0 0:11:12.0
21 737 detail závodníka KRAJÍČEK Lukáš CZE 2004 --- 21. /  MK muži 0:57:18.2 0:11:12.3
22 705 detail závodníka ŠUBRTOVÁ Petra CZE 1982 Bike and Surf Team 1. /  ZK ženy 0:57:18.8 0:11:12.8
22 869 detail závodníka VAŠÍČEK David CZE 2005 --- 22. /  MK muži 0:57:18.8 0:11:12.8
24 760 detail závodníka MOTTL Martin CZE 1967 --- 23. /  MK muži 0:57:20.7 0:11:14.7
25 794 detail závodníka BĚLOHLÁVEK Vladimír CZE 1949 --- 24. /  MK muži 0:57:38.8 0:11:32.8
26 772 detail závodníka RYCHETSKÝ Martin CZE 1982 --- 25. /  MK muži 0:58:42.8 0:12:36.8
27 861 detail závodníka VOLÁK Ondřej CZE 2006 POCTA 26. /  MK muži 0:59:37.0 0:13:31.1
28 816 detail závodníka JIRSOVÁ Zuzana CZE 1986 --- 2. /  ZK ženy 0:59:38.0 0:13:32.1
29 873 detail závodníka KINDL Petr CZE 2008 --- 27. /  MK muži 0:59:57.2 0:13:51.3
30 777 detail závodníka MAREK Jiří CZE 2007 KC Kutná Hora 28. /  MK muži 0:59:58.5 0:13:52.6
31 771 detail závodníka PRŮŠOVÁ Kateřina CZE 1996 TETA TEAM 3. /  ZK ženy 1:00:01.8 0:13:55.8
32 798 detail závodníka MIZERA Vít CZE 2006 Cyklo SB 29. /  MK muži 1:00:18.5 0:14:12.6
33 797 detail závodníka BOHUSLAV Bohumil CZE 1966 Cyklo SB 30. /  MK muži 1:00:18.7 0:14:12.8
34 734 detail závodníka RONNIE Zborka CZE 1981 Koloshop Team 31. /  MK muži 1:00:29.5 0:14:23.6
35 804 detail závodníka PUDILOVÁ Lucie CZE 1997 Tomíno 4. /  ZK ženy 1:00:53.9 0:14:48.0
36 732 detail závodníka SOUŠKOVÁ Hana CZE 1962 --- 5. /  ZK ženy 1:01:01.2 0:14:55.2
37 755 detail závodníka NACHTIGALOVÁ Iva CZE 1971 --- 6. /  ZK ženy 1:01:01.3 0:14:55.3
38 731 detail závodníka KRBCOVÁ Zuzana CZE 1990 --- 7. /  ZK ženy 1:01:04.3 0:14:58.3
39 858 detail závodníka ŠAUER Jan CZE 1970 --- 32. /  MK muži 1:01:44.9 0:15:39.0
40 808 detail závodníka KŮLA Tomáš CZE 1998 Tomíno 33. /  MK muži 1:02:07.2 0:16:01.3
41 838 detail závodníka JUN Pavel CZE 2004 --- 34. /  MK muži 1:02:24.0 0:16:18.1
42 810 detail závodníka PAPEŽÍK Adma CZE 2005 SK Blíževedly 35. /  MK muži 1:02:26.3 0:16:20.3
43 841 detail závodníka ŠEDIVEC Matěj CZE 2007 --- 36. /  MK muži 1:02:34.0 0:16:28.1
44 727 detail závodníka ZAJÍČKOVÁ Marcela CZE 1968 --- 8. /  ZK ženy 1:02:35.8 0:16:29.8
45 809 detail závodníka BROŽOVÁ Veronika CZE 1978 SK Blíževedly 9. /  ZK ženy 1:02:37.0 0:16:31.1
46 723 detail závodníka LÉROVÁ Veronika CZE 1990 --- 10. /  ZK ženy 1:02:48.2 0:16:42.3
47 775 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2007 --- 37. /  MK muži 1:03:38.0 0:17:32.0
48 776 detail závodníka ŠMÍD David CZE 1971 --- 38. /  MK muži 1:03:38.2 0:17:32.3
49 774 detail závodníka VAVRUŠKOVÁ Lenka CZE 1976 --- 11. /  ZK ženy 1:03:55.4 0:17:49.5
50 793 detail závodníka ŠIMEROVÁ Olga CZE 1970 --- 12. /  ZK ženy 1:03:55.5 0:17:49.5
51 716 detail závodníka PÍSAČKOVÁ Adéla CZE 2004 --- 13. /  ZK ženy 1:04:02.0 0:17:56.0
52 803 detail závodníka ZLÁMALOVÁ Anna CZE 2004 Tomíno 14. /  ZK ženy 1:04:22.9 0:18:17.0
53 884 detail závodníka VACHTL Jiří CZE 2007 --- 39. /  MK muži 1:05:07.5 0:19:01.5
54 849 detail závodníka HYBŠ Daniel CZE 2007 --- 40. /  MK muži 1:05:11.2 0:19:05.3
55 778 detail závodníka WINTEROVA Helena CZE 1985 --- 15. /  ZK ženy 1:05:19.4 0:19:13.5
56 790 detail závodníka KOMOROUSOVÁ Ema CZE 2007 KomoTeam 16. /  ZK ženy 1:05:24.4 0:19:18.5
57 807 detail závodníka RYCHNOVSKÁ Iva CZE 1985 Odřepsy 17. /  ZK ženy 1:05:36.0 0:19:30.0
58 711 detail závodníka MILDORF František CZE 2010 --- 41. /  MK muži 1:05:36.0 0:19:30.0
59 883 detail závodníka VACHTLOVÁ Lenka CZE 1978 --- 18. /  ZK ženy 1:05:43.5 0:19:37.5
60 722 detail závodníka BUDĚJSKÝ Miroslav CZE 1953 --- 42. /  MK muži 1:05:49.2 0:19:43.3
61 728 detail závodníka PETRÁKOVÁ Lucie CZE 1990 --- 19. /  ZK ženy 1:06:14.5 0:20:08.6
62 872 detail závodníka ŠTEKL Karolína CZE 1992 --- 20. /  ZK ženy 1:06:15.2 0:20:09.3
63 820 detail závodníka SLÁMOVÁ Dana CZE 1966 Slamáci 21. /  ZK ženy 1:06:42.2 0:20:36.2
64 786 detail závodníka SPALENKOVA Lenka CZE 1976 --- 22. /  ZK ženy 1:06:52.6 0:20:46.7
65 875 detail závodníka JAROLIMOVÁ Tereza CZE 1996 --- 23. /  ZK ženy 1:07:22.2 0:21:16.3
66 712 detail závodníka MACAS Tomáš CZE 2011 --- 43. /  MK muži 1:07:25.0 0:21:19.0
67 713 detail závodníka MACAS Tomáš CZE 1976 --- 44. /  MK muži 1:07:25.5 0:21:19.5
68 773 detail závodníka HÁJEK Roman CZE 2009 --- 45. /  MK muži 1:07:45.0 0:21:39.0
69 882 detail závodníka HÁJKOVÁ Tereza CZE 2008 --- 24. /  ZK ženy 1:07:45.7 0:21:39.7
70 815 detail závodníka FETTR Michal CZE 1965 Cyklo FE3 46. /  MK muži 1:08:54.7 0:22:48.8
71 783 detail závodníka HÁJKOVÁ Martina CZE 1982 --- 25. /  ZK ženy 1:09:03.7 0:22:57.7
72 818 detail závodníka SLÁMA Kryštof CZE 2010 --- 47. /  MK muži 1:09:52.4 0:23:46.5
73 725 detail závodníka DVOŘÁK Ronald CZE 1995 --- 48. /  MK muži 1:09:55.9 0:23:50.0
74 817 detail závodníka SKLENAR Adam CZE 2010 XCT sport team 49. /  MK muži 1:10:48.5 0:24:42.5
75 801 detail závodníka SKLENAR Vladimir CZE 1963 XCT sport Hospůdka Karolína 50. /  MK muži 1:10:50.0 0:24:44.1
76 835 detail závodníka DRESSLER Martin CZE 1974 --- 51. /  MK muži 1:10:51.1 0:24:45.2
77 862 detail závodníka VOLÁKOVÁ Jana CZE 1974 POCTA 26. /  ZK ženy 1:11:24.4 0:25:18.4
78 715 detail závodníka PAVELKOVÁ Lydie CZE 1968 Slamáci 27. /  ZK ženy 1:11:39.9 0:25:34.0
79 876 detail závodníka KREČ Luboš CZE 1980 --- 52. /  MK muži 1:12:03.1 0:25:57.1
80 710 detail závodníka MILDORF Lukáš CZE 1979 --- 53. /  MK muži 1:12:03.6 0:25:57.7
81 709 detail závodníka MILDORF Antonín CZE 2012 --- 54. /  MK muži 1:12:03.7 0:25:57.7
82 874 detail závodníka KREČOVÁ Ema CZE 2009 --- 28. /  ZK ženy 1:12:46.4 0:26:40.5
83 848 detail závodníka KŘENOVÁ Tereza CZE 1983 --- 29. /  ZK ženy 1:12:46.7 0:26:40.7
84 726 detail závodníka KÁŇOVÁ Anna CZE 2008 --- 30. /  ZK ženy 1:12:53.2 0:26:47.2
84 859 detail závodníka FUČÍKOVÁ Hermína CZE 2008 --- 30. /  ZK ženy 1:12:53.2 0:26:47.2
86 729 detail závodníka ZAJÍČKOVÁ Barbora CZE 2006 --- 32. /  ZK ženy 1:13:11.2 0:27:05.2
87 836 detail závodníka VLASÁK Tomáš CZE 2008 --- 55. /  MK muži 1:13:17.9 0:27:12.0
87 837 detail závodníka VLASÁK Josef CZE 1973 Y ÚČAST SE POČÍTÁ 55. /  MK muži 1:13:17.9 0:27:12.0
89 833 detail závodníka JIRÁKOVÁ Markéta CZE 1967 --- 33. /  ZK ženy 1:13:18.9 0:27:13.0
90 825 detail závodníka POSPÍŠIL Pavel CZE 1971 ESKIMO Chlumec nad Cidlinou 57. /  MK muži 1:13:19.9 0:27:14.0
91 828 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Lenka CZE 1976 ESKIMO Chlumec nad Cidlinou 34. /  ZK ženy 1:13:20.2 0:27:14.2
92 753 detail závodníka MALEČKOVÁ Markéta CZE 1973 --- 35. /  ZK ženy 1:13:30.3 0:27:24.4
93 812 detail závodníka KOLÁČEK Vít CZE 2010 --- 58. /  MK muži 1:13:32.9 0:27:26.9
94 761 detail závodníka MOTTL Jiří CZE 1996 --- 59. /  MK muži 1:13:39.3 0:27:33.4
95 878 detail závodníka VACEK Jakub CZE 2009 --- 60. /  MK muži 1:13:58.7 0:27:52.7
96 791 detail závodníka KOMOROUS Adam CZE 2009 KomoTeam 61. /  MK muži 1:14:08.9 0:28:03.0
97 843 detail závodníka NOVOTNÁ Magda CZE 1979 --- 36. /  ZK ženy 1:14:22.4 0:28:16.5
98 900 detail závodníka BUREŠOVÁ Anna CZE 2010 Burešky 37. /  ZK ženy 1:14:37.1 0:28:31.2
99 840 detail závodníka ŽIŽKOVÁ Janina CZE 1970 --- 38. /  ZK ženy 1:14:39.5 0:28:33.5
100 719 detail závodníka RŮŽOVÁ Radka CZE 1987 --- 39. /  ZK ženy 1:14:40.8 0:28:34.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru