AUTHOR Král Šumavy MTB - memoriál Františka Šraita

MTB
DATUM :22.8.2020 MÍSTO :Klatovy

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
1 82 detail závodníka ALBERTI Matthias GER 1988 KTM MTB FACTORYTEAM 4:41:53.1 0:00:00.0 2:23:31.0 1 4:07:12.8 1
2 121 detail závodníka GATHOF Daniel GER 1981 DG Sport 5:09:08.2 0:27:15.0 2:32:49.5 2 4:30:13.8 2
3 1 detail závodníka PITEL Lukáš CZE 1983 BIG SHOCK TEAM z.s. 5:11:37.6 0:29:44.5 2:33:04.0 3 4:33:55.6 3
4 16 detail závodníka HAVEL Josef CZE 1982 STATIKA J.S.K.K. 5:16:18.1 0:34:24.9 2:39:17.0 4 4:36:56.6 4
5 14 detail závodníka GÖTZ Daniel CZE 1995 Radynebike.cz 5:29:05.8 0:47:12.6 2:43:49.0 6 4:48:00.3 5
6 331 detail závodníka RADL Jakub CZE 1992 Velosport Domažlice 5:31:55.0 0:50:01.8 2:40:23.8 5 4:50:31.3 6
7 114 detail závodníka ERHARDT Dominik GER 1981 --- 5:35:06.5 0:53:13.3 2:46:11.5 8 4:52:25.1 7
8 23 detail závodníka JENŠÍK Jan CZE 1988 BIG SHOCK TEAM 5:37:30.2 0:55:37.0 2:50:57.8 11 4:56:02.8 8
9 44 detail závodníka NĚMEČEK Aleš CZE 1991 PROMPT 2 Servis 5:40:50.4 0:58:57.3 2:49:45.5 10 4:58:12.6 9
10 319 detail závodníka ZEIBIG Florian GER 1991 RSG Vilstal 5:42:12.2 1:00:19.0 2:49:07.3 9 4:58:57.1 11
11 213 detail závodníka NEVORAL Petr CZE 1986 Cyklo Galík 5:43:13.2 1:01:20.0 2:51:17.5 14 4:58:52.1 10
12 134 detail závodníka HOCHMUT Milan CZE 1987 --- 5:43:31.9 1:01:38.7 2:46:04.8 7 4:59:21.8 12
13 37 detail závodníka KYNDL Jakub CZE 1986 Kid on bike 5:50:47.9 1:08:54.7 2:54:30.8 18 5:05:20.7 13
14 2 detail závodníka AUTERSKÝ Václav CZE 1988 Radynebike.cz 5:51:15.4 1:09:22.2 2:51:05.5 13 5:08:58.6 14
15 41 detail závodníka MIKEŠ Jakub CZE 1990 Bike Team REMIŠVEHA 5:51:45.4 1:09:52.2 2:51:03.5 12 5:09:34.6 15
16 40 detail závodníka MARKES Jirka CZE 1987 Trimet Dobříš 5:52:14.3 1:10:21.1 2:54:43.5 19 5:09:57.1 16
17 59 detail závodníka STRIEŽENEC Martin CZE 1985 Bike Terror Crew 5:53:15.8 1:11:22.7 2:52:55.0 17 5:11:34.6 17
18 61 detail závodníka SUCHÝ Jaromír CZE 1981 www.RadyneBike.cz 5:56:04.3 1:14:11.1 2:51:30.0 15 5:13:33.8 18
19 63 detail závodníka ŠMÍD Václav CZE 1985 Alsap cycling 6:01:22.8 1:19:29.6 3:00:12.0 22 5:17:53.6 20
20 212 detail závodníka NEVORAL Jiří CZE 1983 Cyklo Galík 6:02:24.8 1:20:31.6 3:01:32.8 25 5:17:33.1 19
21 250 detail závodníka SCHÜTZE Maik GER 1988 Stoneman MME Team 6:05:06.0 1:23:12.8 3:05:27.0 26 5:21:48.1 21
22 72 detail závodníka WALDMANN Václav CZE 1988 Ready2Win 6:07:40.2 1:25:47.1 2:57:16.0 21 5:22:58.8 22
23 12 detail závodníka FIALA Josef CZE 1998 CEZ Cyklo Team Tabor 6:09:59.5 1:28:06.3 3:01:21.6 23 5:25:45.1 23
24 132 detail závodníka HIRT Ondrej CZE 1983 --- 6:11:45.5 1:29:52.3 2:52:20.8 16 5:27:55.3 25
25 93 detail závodníka BÜSCHEL Kevin GER 1995 Stoneman MME Team 6:15:24.7 1:33:31.5 3:01:28.3 24 5:32:11.8 30
26 83 detail závodníka ANTL Daniel CZE 1991 --- 6:15:24.7 1:33:31.5 3:06:19.8 27 5:28:10.1 26
27 46 detail závodníka PACLT Tomáš CZE 1983 N.A.C.O. LIBEREC 6:15:41.9 1:33:48.8 3:08:34.3 31 5:29:47.6 27
28 130 detail závodníka HEČKO Martin CZE 1987 Valachbajk team 6:16:09.4 1:34:16.3 3:06:31.3 28 5:27:31.8 24
29 17 detail závodníka HOLMAN Lukáš CZE 1983 Varta 6:16:36.7 1:34:43.5 3:08:21.5 30 5:30:55.3 29
30 73 detail závodníka ZACHATA Vojtěch CZE 1981 Messenger MTB Team 6:17:17.2 1:35:24.0 3:11:39.5 33 5:35:18.1 32
31 297 detail závodníka VELÍK Stanislav CZE 1995 Ottobock 6:17:24.7 1:35:31.5 3:08:37.5 32 5:32:56.6 31
32 57 detail závodníka SÁZAVSKÝ Jan CZE 1982 Velosport Domažlice 6:17:52.2 1:35:59.0 2:55:39.8 20 5:30:07.8 28
33 258 detail závodníka SOVA Ondřej CZE 1981 MTB Šumava Riders 6:25:18.6 1:43:25.4 3:15:28.0 38 5:41:34.3 33
34 345 detail závodníka PETRILAK Petr CZE 1995 Interflon Scott 6:30:47.6 1:48:54.4 3:14:58.0 37 5:47:25.3 36
35 275 detail závodníka ŠANDERA Ondřej CZE 1982 ATLETIKO FRYMBURK 6:31:21.6 1:49:28.4 3:12:07.0 34 5:43:45.1 34
36 136 detail závodníka HOLUB Marek CZE 1982 Mezzo café 6:32:06.1 1:50:12.9 3:20:22.3 44 5:44:57.1 35
37 173 detail závodníka KORDINA Zdeněk CZE 1987 PIVO TEAM 6:36:06.3 1:54:13.1 3:12:47.0 35 5:47:56.3 37
38 363 detail závodníka RENDL Jan CZE 1993 --- 6:42:03.0 2:00:09.8 3:20:13.8 42 5:52:54.3 39
39 55 detail závodníka ŘEZÁČ Martin CZE 1982 ATLETIKO FRYMBURK 6:44:24.5 2:02:31.3 3:13:44.8 36 5:55:49.3 40
40 505 detail závodníka BREBURDA Jan CZE 1987 SKI TEAM ŠUMAVA 6:44:42.7 2:02:49.6 3:08:03.3 29 5:51:18.3 38
41 104 detail závodníka DOLEJŠ Jiří CZE 1983 TJ Sokol Mochtín 6:45:36.5 2:03:43.3 3:20:16.5 43 5:59:05.1 41
42 192 detail závodníka KUNZE Falko GER 1981 Dowe Sportswear Team / MTB-Team Böbrach 6:46:39.0 2:04:45.8 3:23:01.5 48 6:01:03.8 43
43 214 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1985 CYKLO ERBEN MĚLNÍK 6:47:20.2 2:05:27.0 3:20:25.8 47 5:59:15.1 42
44 67 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1981 KPŠ Kvíčovice 6:50:27.7 2:08:34.5 3:19:46.8 41 6:04:34.1 45
45 237 detail závodníka RAJDL Miloš CZE 1985 --- 6:50:51.9 2:08:58.8 3:16:17.5 39 6:03:50.1 44
46 302 detail závodníka VOKOUN Jan CZE 1984 Team Goofy 6:56:19.1 2:14:26.0 3:29:06.8 52 6:07:30.6 46
47 183 detail závodníka KUBEŠ Kamil CZE 1985 Fuky Fuky 6:57:21.1 2:15:28.0 3:28:19.5 51 6:10:58.9 48
48 290 detail závodníka UHLÁŘ Michal CZE 1981 Sokol Košutka 6:59:13.1 2:17:19.9 3:20:24.3 46 6:10:45.1 47
49 47 detail závodníka PÁRECKÝ Šimon CZE 2000 OP KOLA Sušice 7:02:58.3 2:21:05.2 3:17:40.3 40 6:13:22.1 49
50 125 detail závodníka HANZLÍK Pavel CZE 1983 Cyklan Kakov 7:06:46.1 2:24:52.9 3:39:20.5 58 6:19:52.1 50
51 164 detail závodníka KLIMEŠ Martin CZE 1982 Faurecia seating 7:09:34.8 2:27:41.6 3:27:04.5 50 6:20:17.6 51
52 15 detail závodníka HAVEL David CZE 1981 Radynebike.cz 7:12:13.3 2:30:20.1 3:31:03.0 53 6:22:13.9 52
53 129 detail závodníka HECZKO Jan CZE 1987 --- 7:14:28.0 2:32:34.8 3:26:25.0 49 6:24:34.1 54
54 144 detail závodníka HVĚZDA Martin CZE 1989 --- 7:15:55.3 2:34:02.1 3:38:59.5 57 6:24:22.6 53
55 90 detail závodníka HABARTA Lukáš CZE 1989 --- 7:20:38.2 2:38:45.0 3:36:28.6 55 6:31:15.6 55
56 109 detail závodníka ĎUROVIČ Libor CZE 1981 --- 7:20:51.7 2:38:58.5 3:40:58.8 59 6:32:15.4 56
57 272 detail závodníka SYKORA Bohuslav CZE 1982 Eurosoftware 7:23:48.2 2:41:55.0 3:42:03.8 60 6:35:46.5 57
58 178 detail závodníka KRAJICEK Martin CZE 1982 Sokol Veltez 7:28:13.4 2:46:20.2 3:35:06.3 54 6:36:04.4 58
59 143 detail závodníka HUŇKA Pavel CZE 1987 --- 7:28:57.4 2:47:04.2 3:20:22.3 45 6:39:11.9 62
60 358 detail závodníka KOHOUT Tomáš CZE 1986 --- 7:29:01.7 2:47:08.5 3:42:23.5 61 6:38:23.4 59
61 162 detail závodníka KERTYS Daniel CZE 1990 TŘINOHYBAJK 7:29:43.2 2:47:50.0 3:42:32.8 63 6:38:55.6 60
62 270 detail závodníka SUCHOPAR Peter CZE 1981 Alsap cycling 7:30:56.4 2:49:03.2 3:42:26.8 62 6:39:03.6 61
63 224 detail závodníka PASTOREK Štěpán CZE 1991 --- 7:38:00.1 2:56:06.9 3:46:31.0 68 6:41:32.4 63
64 310 detail závodníka VRAŠTIL Eduard CZE 1983 --- 7:38:49.9 2:56:56.7 3:46:30.3 67 6:46:36.9 66
65 138 detail závodníka HORSKÝ Jaromír CZE 1984 --- 7:39:22.1 2:57:28.9 3:47:14.8 69 6:45:51.1 65
66 259 detail závodníka SPURNÝ Ondřej CZE 1985 --- 7:39:25.8 2:57:32.7 3:37:13.0 56 6:45:27.6 64
67 351 detail závodníka PETR Matějka CZE 1994 Sušice 7:40:32.3 2:58:39.2 3:50:56.8 71 6:50:42.4 67
68 362 detail závodníka ZAVŘEL Jiří CZE 1993 Pilsen Beer Bikers 7:49:07.8 3:07:14.6 3:45:44.5 64 6:58:31.6 69
69 352 detail závodníka KOLÁŘ Jiří CZE 1987 Pilsen Beer Bikers 7:49:22.8 3:07:29.6 3:45:55.5 66 6:58:33.9 70
70 209 detail závodníka MUŽÍK Jiří CZE 1990 --- 7:49:37.3 3:07:44.1 3:45:53.5 65 6:56:25.9 68
71 299 detail závodníka VESELÝ Petr CZE 1983 SDH Měčín 7:52:27.0 3:10:33.8 3:50:18.5 70 7:01:36.4 71
72 264 detail závodníka STEHLÍK David CZE 1982 Louda Team 7:54:50.0 3:12:56.8 3:55:41.0 74 7:02:27.4 72
73 338 detail závodníka MELKA Jakub CZE 1990 Hradešice 8:04:57.2 3:23:04.0 4:02:55.3 78 7:11:16.1 74
74 283 detail závodníka ŠULC Michal CZE 1992 Divišov 8:13:57.1 3:32:03.9 3:54:57.8 72 7:18:03.2 75
75 267 detail závodníka STODŮLKA Vladimír CZE 1985 Cyklodrak Stříbro 8:22:36.3 3:40:43.1 3:55:30.0 73 7:20:52.9 76
76 344 detail závodníka HOŠEK Viktor CZE 1981 Pilsen Beer Bikers 8:24:33.0 3:42:39.8 4:01:39.5 77 7:22:25.2 77
77 346 detail závodníka ZDAŘIL Roman CZE 1985 Pilsen Beer Bikers 8:26:47.2 3:44:54.1 4:01:37.8 76 7:22:25.4 78
78 220 detail závodníka PAPEŽ Zdeněk CZE 1986 SAP Concur 8:27:30.8 3:45:37.6 4:00:37.0 75 7:06:07.1 73
79 86 detail závodníka BĚLOUŠEK Pavel CZE 1990 BK 8:31:13.0 3:49:19.8 4:14:39.3 82 7:31:42.9 79
80 232 detail závodníka POSPÍŠIL Ondřej CZE 1991 --- 8:31:54.0 3:50:00.8 4:12:57.8 81 7:31:58.4 80
81 116 detail závodníka FIALA Martin CZE 1992 --- 8:37:11.9 3:55:18.7 4:05:30.8 79 7:38:36.4 82
82 137 detail závodníka HORÁK Jan CZE 1993 goofy team 8:37:21.9 3:55:28.7 4:18:19.5 84 7:35:23.7 81
83 194 detail závodníka KUTAČ Filip CZE 1983 BIKE DATA 112 8:47:36.1 4:05:42.9 4:16:04.5 83 7:43:28.7 83
84 370 detail závodníka HERODES Vaclav CZE 1990 Slavia 8:59:48.8 4:17:55.6 4:08:03.0 80 7:53:50.9 84
85 263 detail závodníka STAUBER Marek CZE 1983 KPŠ Kvíčovice 9:16:07.9 4:34:14.7 4:23:42.5 86 8:07:03.0 85
86 246 detail závodníka SEIDL Petr CZE 1981 SK Soutice 9:24:00.8 4:42:07.7 4:22:46.0 85 8:13:06.8 86
87 219 detail závodníka PAHORECKÝ Jan CZE 1988 --- 9:26:46.8 4:44:53.6 4:23:43.0 87 8:15:28.2 87
88 176 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1999 --- 9:56:51.9 5:14:58.7 4:40:04.0 88 8:30:57.8 88
89 204 detail závodníka MELKA Lukáš CZE 1990 --- 10:14:30.2 5:32:37.0 4:50:37.0 90 8:59:22.1 89
90 92 detail závodníka BULAN Jakub CZE 1985 Řemesnící Kramolín 10:21:38.9 5:39:45.7 4:41:47.5 89 9:06:46.8 90
--- 36 detail závodníka KVĚTON Václav CZE 1983 A Team u Koz DSQ --- --- --- --- ---
--- 155 detail závodníka JEŽO Jakub CZE 1992 TŘINOHYBAJK DNF --- --- --- --- ---
--- 200 detail závodníka MATAS Jan CZE 1990 KPC Praha DNF --- --- --- --- ---
--- 201 detail závodníka BENEŠ Jan CZE 1990 --- DNF --- --- --- --- ---
--- 242 detail závodníka RYTÍŘ Dalibor CZE 1984 --- DNF --- 4:58:26.0 --- --- ---
--- 245 detail závodníka SAMKO Mikuláš CZE 1994 --- DNF --- --- --- --- ---
--- 248 detail závodníka SEWALD Pavel CZE 1987 --- DNF --- --- --- --- ---
--- 323 detail závodníka CHUM Martin CZE 1996 Rambo DNF --- 3:56:38.3 --- --- ---
--- 4 detail závodníka BOUDA Jan CZE 1991 Jiskra Třeboň DNS --- --- --- --- ---
--- 29 detail závodníka KNYTL Martin CZE 1988 Kola Ledeč DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru