Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :15.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5047 detail závodníka ELIÁŠ David CZE 2005 Ski Sokol Stachy 1. /  Kluci 15 - 16 let 0:12:29.9 0:00:00.0
2 5482 detail závodníka KOŠINA Tobiáš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 2. /  Kluci 15 - 16 let 0:12:39.4 0:00:09.4
3 5483 detail závodníka RÁDL Mikeš CZE 2005 --- 3. /  Kluci 15 - 16 let 0:12:40.0 0:00:10.0
4 5578 detail závodníka STEHLÍK Šimon CZE 2005 Sport Club Plzeň 4. /  Kluci 15 - 16 let 0:12:40.9 0:00:10.9
5 5485 detail závodníka BEŠTA Mikuláš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 5. /  Kluci 15 - 16 let 0:13:08.0 0:00:38.0
6 5591 detail závodníka SVOBODA Antonín CZE 2006 Sport Club Plzeň 1. /  Kluci 13 - 14 let 0:13:15.7 0:00:45.8
7 5037 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Ekonom - Žižkovský Tygři 2. /  Kluci 13 - 14 let 0:13:18.5 0:00:48.5
8 5442 detail závodníka KRUL Michal CZE 2006 LK Slovan K. Vary 3. /  Kluci 13 - 14 let 0:13:22.6 0:00:52.7
9 5523 detail závodníka KULHÁNEK Ondra CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  Kluci 15 - 16 let 0:13:22.9 0:00:53.0
10 5823 detail závodníka DOHNAL Rudolf CZE 2005 Tsv Leuna 7. /  Kluci 15 - 16 let 0:13:27.9 0:00:57.9
11 5450 detail závodníka BAUER David CZE 2007 LK Slovan K.Vary 4. /  Kluci 13 - 14 let 0:13:30.4 0:01:00.4
12 5056 detail závodníka GAŠEK Matouš CZE 2004 Dukla Liberec 8. /  Kluci 15 - 16 let 0:13:36.4 0:01:06.4
13 5513 detail závodníka PÁTKOVÁ Viktorka CZE 2007 --- 1. /  Holky 13 - 14 let 0:13:38.9 0:01:08.9
14 5582 detail závodníka SÝKORA Vojta CZE 2005 Sport Club Plzeň 9. /  Kluci 15 - 16 let 0:13:45.2 0:01:15.2
15 5432 detail závodníka GAŠEK Šimon CZE 2007 LK Slovan K.Vary 5. /  Kluci 13 - 14 let 0:13:48.9 0:01:18.9
16 5487 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ Zuzana CZE 2005 LK Skovan Karlovy Vary 1. /  Holky 15 - 16 let 0:13:49.7 0:01:19.7
17 5520 detail závodníka KOLLÁR Niky CZE 2004 LK Skovan Karlovy Vary 10. /  Kluci 15 - 16 let 0:13:50.2 0:01:20.2
18 5690 detail závodníka NOVÁČKOVÁ Johana CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  Holky 15 - 16 let 0:14:13.4 0:01:43.4
19 5529 detail závodníka PYŠNÝ Jakub CZE 2006 Sport Club Plzeň 6. /  Kluci 13 - 14 let 0:14:16.2 0:01:46.3
20 5459 detail závodníka KOLOVRATOVA Tereza CZE 2006 LK Slovan K.Vary 2. /  Holky 13 - 14 let 0:14:16.6 0:01:46.6
21 5477 detail závodníka BAUEROVÁ Aneta CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  Holky 13 - 14 let 0:14:19.6 0:01:49.7
22 5445 detail závodníka KULHÁNEK Jáchym CZE 2006 LK Skovan Karlovy Vary 7. /  Kluci 13 - 14 let 0:14:20.2 0:01:50.2
23 5488 detail závodníka PEŘINOVÁ Anna CZE 2005 LK Slovan K.Vary 3. /  Holky 15 - 16 let 0:14:27.9 0:01:57.9
24 5030 detail závodníka FLÄMIG Colin GER 2005 SV Großwaltersdorf 11. /  Kluci 15 - 16 let 0:14:37.2 0:02:07.3
25 5620 detail závodníka HOLÍKOVÁ Petra CZE 2006 TJ RADON Vysoká Pec 4. /  Holky 13 - 14 let 0:14:43.7 0:02:13.7
26 5491 detail závodníka HARAKALOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K.Vary 4. /  Holky 15 - 16 let 0:14:43.7 0:02:13.8
27 5573 detail závodníka STEHLÍK Jakub CZE 2007 Sport Club Plzeň 8. /  Kluci 13 - 14 let 0:14:44.6 0:02:14.7
28 5549 detail závodníka KOZÁK Matěj CZE 2006 Sport Club Plzeň 9. /  Kluci 13 - 14 let 0:14:52.2 0:02:22.3
29 5014 detail závodníka ELLEDER David CZE 2006 Hump 10. /  Kluci 13 - 14 let 0:15:00.7 0:02:30.8
30 5496 detail závodníka ČÁSLAVSKÁ Klára CZE 2005 --- 5. /  Holky 15 - 16 let 0:15:01.6 0:02:31.7
31 5430 detail závodníka VYSKOČIL Jan CZE 2006 LK Skovan Karlovy Vary 11. /  Kluci 13 - 14 let 0:15:11.1 0:02:41.2
32 5738 detail závodníka RYBÁKOVÁ Michaela CZE 2005 Biatlon klub OSTROV, z.s. 6. /  Holky 15 - 16 let 0:15:17.8 0:02:47.8
33 5547 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Karla CZE 2004 LK Skovan Karlovy Vary 7. /  Holky 15 - 16 let 0:15:17.8 0:02:47.9
34 5042 detail závodníka BÍBA Mikuláš CZE 2007 LK Škoda Plzen 12. /  Kluci 13 - 14 let 0:15:26.3 0:02:56.4
35 5725 detail závodníka ŘEHÁKOVÁ Mirka CZE 2006 LK Slovan K. Vary 5. /  Holky 13 - 14 let 0:15:26.6 0:02:56.7
36 5032 detail závodníka MRÁZOVÁ Julie CZE 2006 Slovan Praha Zdravotník 6. /  Holky 13 - 14 let 0:15:29.9 0:02:59.9
37 5486 detail závodníka PEŘINOVÁ Zuzana CZE 2005 LK Slovan K.Vary 8. /  Holky 15 - 16 let 0:15:32.1 0:03:02.2
38 5736 detail závodníka KOTLÁNOVÁ Kristýna CZE 2007 Biatlon Klub Ostrov 7. /  Holky 13 - 14 let 0:15:35.4 0:03:05.4
39 5518 detail závodníka DECKER Matouš CZE 2007 --- 13. /  Kluci 13 - 14 let 0:15:36.1 0:03:06.2
40 5046 detail závodníka TOBRMANOVÁ Anna sofie CZE 2006 USK CS Plzeň 8. /  Holky 13 - 14 let 0:15:49.9 0:03:19.9
41 5619 detail závodníka UHER Adam CZE 2005 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  Kluci 15 - 16 let 0:15:57.4 0:03:27.4
42 5460 detail závodníka HOLÁ Valerie CZE 2006 LK Slovan K.Vary 9. /  Holky 13 - 14 let 0:16:05.7 0:03:35.8
43 5739 detail závodníka DROBNÁ Terezie CZE 2006 Biatlon Klub Ostrov 10. /  Holky 13 - 14 let 0:16:06.5 0:03:36.5
44 5040 detail závodníka MENCL Felix CZE 2007 LK Škoda Plzen 14. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:06.6 0:03:36.7
45 5031 detail závodníka NITZSCHE Elena GER 2004 SV Großwaltersdorf 9. /  Holky 15 - 16 let 0:16:10.6 0:03:40.7
46 5750 detail závodníka PEŘINOVÁ Eliška CZE 2007 LK Slovan K. Vary 11. /  Holky 13 - 14 let 0:16:10.6 0:03:40.7
47 5734 detail závodníka KUNC Matyáš CZE 2007 Biatlon Klub Ostrov 15. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:13.6 0:03:43.7
48 5045 detail závodníka JÄGER Jimmy jason GER 2005 ATSV Gebirge-Gelobtland 13. /  Kluci 15 - 16 let 0:16:14.7 0:03:44.8
49 5038 detail závodníka ROZKOŠNÁ Klára CZE 2007 KB Blansko 12. /  Holky 13 - 14 let 0:16:16.0 0:03:46.0
50 5579 detail závodníka KOLENATÁ Ema CZE 2004 LK Slovan K. Vary 10. /  Holky 15 - 16 let 0:16:18.4 0:03:48.4
51 5457 detail závodníka KRAMLING Martin CZE 2006 --- 16. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:18.9 0:03:48.9
52 5833 detail závodníka HOTĚK Jan CZE 2007 BCM Krušné hory 17. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:21.9 0:03:51.9
53 5588 detail závodníka LEGÁTOVÁ Majda CZE 2007 Sport Club Plzeň 13. /  Holky 13 - 14 let 0:16:33.1 0:04:03.2
54 5049 detail závodníka SMÉKALOVÁ Julie CZE 2004 --- 11. /  Holky 15 - 16 let 0:16:36.4 0:04:06.4
55 5737 detail závodníka DROBNÁ Viktorie CZE 2006 Biatlon Klub Ostrov 14. /  Holky 13 - 14 let 0:16:38.4 0:04:08.4
56 5674 detail závodníka LOHR PHILIPP GER 2007 SV Neudorf 18. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:40.9 0:04:10.9
57 5831 detail závodníka PETŘÍK František CZE 2007 BCM Krušné hory 19. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:47.9 0:04:17.9
58 5741 detail závodníka MYSLÍK Vojta CZE 2006 SKOB Ostrov 20. /  Kluci 13 - 14 let 0:16:49.9 0:04:19.9
59 5830 detail závodníka VOJTOVÁ Klára CZE 2007 Žižkovský tygři 15. /  Holky 13 - 14 let 0:16:51.7 0:04:21.8
60 5869 detail závodníka MATOUŠKOVÁ Leontýna CZE 2007 BCM Krušné hory 16. /  Holky 13 - 14 let 0:16:54.9 0:04:24.9
61 5484 detail závodníka FRUHAUFOVÁ Julie CZE 2007 LK Slovan K.Vary 17. /  Holky 13 - 14 let 0:17:02.1 0:04:32.2
62 5618 detail závodníka HOLÍKOVÁ Simona CZE 2005 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  Holky 15 - 16 let 0:17:11.4 0:04:41.4
63 5048 detail závodníka JUNKOVÁ Adéla CZE 2006 LK Škoda Plzen 18. /  Holky 13 - 14 let 0:17:20.4 0:04:50.4
64 5806 detail závodníka GRUNTOVÁ Alena CZE 2006 KB Jílové 19. /  Holky 13 - 14 let 0:17:28.6 0:04:58.7
65 5626 detail závodníka SOUKUP Pavel CZE 2007 TJ RADON Vysoká Pec 21. /  Kluci 13 - 14 let 0:17:29.1 0:04:59.2
66 5585 detail závodníka ŘÁHOVÁ Martina CZE 2006 Sport Club Plzeň 20. /  Holky 13 - 14 let 0:17:37.1 0:05:07.2
67 5622 detail závodníka ANDRŠ Matěj CZE 2006 TJ RADON Vysoká Pec 22. /  Kluci 13 - 14 let 0:17:43.9 0:05:13.9
68 5575 detail závodníka ŠMEJKALOVÁ Viktorka CZE 2004 --- 13. /  Holky 15 - 16 let 0:17:51.4 0:05:21.5
69 5039 detail závodníka KADLECOVÁ Barbora CZE 2007 LK Škoda Plzen 21. /  Holky 13 - 14 let 0:17:51.4 0:05:21.5
70 5489 detail závodníka SOUKUPOVÁ Silvie CZE 2007 --- 22. /  Holky 13 - 14 let 0:18:10.1 0:05:40.2
71 5028 detail závodníka MYŠKOVÁ Hana CZE 2005 Sk rover 14. /  Holky 15 - 16 let 0:18:23.1 0:05:53.2
72 5029 detail závodníka DEVERA Lukáš CZE 2007 Klub biatlonu Klecany 23. /  Kluci 13 - 14 let 0:18:31.1 0:06:01.2
73 5625 detail závodníka MIKEŠOVÁ Kateřina CZE 2007 TJ RADON Vysoká Pec 23. /  Holky 13 - 14 let 0:18:41.0 0:06:11.1
74 5840 detail závodníka TOMÁŠKOVÁ Eliška CZE 2006 BCM Krušné hory 24. /  Holky 13 - 14 let 0:18:42.8 0:06:12.9
75 5050 detail závodníka SMÉKALOVÁ Alice CZE 2006 --- 25. /  Holky 13 - 14 let 0:18:44.1 0:06:14.2
76 5727 detail závodníka NĚMCOVÁ Zuzana CZE 2007 Biatlon Klub Ostrov 26. /  Holky 13 - 14 let 0:19:56.4 0:07:26.5
77 5708 detail závodníka OEDING Leonard CZE 2006 VK Karlovarsko 24. /  Kluci 13 - 14 let 0:20:39.1 0:08:09.1
78 5856 detail závodníka GAJDOVÁ Michaela CZE 2007 TJ Slovan Praha Zdravotník 27. /  Holky 13 - 14 let 0:21:15.9 0:08:45.9
79 5729 detail závodníka MARŠÍK Matěj CZE 2007 Biatlon Klub Ostrov 25. /  Kluci 13 - 14 let 0:21:47.1 0:09:17.1
80 5026 detail závodníka SMETANKOVÁ Barbora CZE 2006 Ski Team Jinočany 28. /  Holky 13 - 14 let 0:22:43.1 0:10:13.1
81 5027 detail závodníka URBAN Vít urban CZE 2006 Kadaň 26. /  Kluci 13 - 14 let 0:25:51.5 0:13:21.6
--- 5002 detail závodníka ŠILHAN Šimon CZE 2007 WiTTE bike team . /  Kluci 13 - 14 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru