Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :15.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
1 2039 detail závodníka PETZOLD Luca CZE 2003 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 1. /  Muži 0:34:36.7 0:00:00.0 13:00.3 3 0:25:39.5 1
2 5695 detail závodníka GERSTENBERGER ANDY GER 1988 SV Neudorf 2. /  Muži 0:34:48.6 0:00:11.8 13:00.3 3 0:26:04.5 2
3 5685 detail závodníka HOZÁK Daniel oskar CZE 2003 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  Muži 0:34:56.5 0:00:19.7 13:00.1 1 0:26:06.0 3
4 2043 detail závodníka KOČANDRLE Martin CZE 2002 Sport Club Plzeň 4. /  Muži 0:35:07.5 0:00:30.7 13:07.6 6 0:26:25.0 5
5 2044 detail závodníka ZUNA Ondřej CZE 2002 Sport Club Plzeň 5. /  Muži 0:35:21.2 0:00:44.4 13:00.3 2 0:26:19.7 4
6 5686 detail závodníka ŠTECHER Filip CZE 2003 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  Muži 0:36:10.2 0:01:33.4 13:08.6 7 0:28:13.0 11
7 5688 detail závodníka BAUER Matyáš CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 7. /  Muži 0:36:45.5 0:02:08.7 13:01.3 5 0:27:04.7 6
8 5684 detail závodníka ZATLOUKAL Kryštof CZE 2002 LK Slovan K.Vary 8. /  Muži 0:37:20.2 0:02:43.4 13:32.3 8 0:28:08.0 10
9 2042 detail závodníka HUSÁK Robin CZE 2002 Sport Club Plzeň 9. /  Muži 0:37:21.6 0:02:44.8 13:43.8 10 0:28:07.5 9
10 2025 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 10. /  Muži 0:37:22.2 0:02:45.4 13:43.6 9 0:27:46.5 7
11 5683 detail závodníka BEŠTA Václav CZE 2002 LK Slovan K.Vary 11. /  Muži 0:37:49.0 0:03:12.2 13:44.3 11 0:28:07.5 8
12 2040 detail závodníka DECKER Vojtěch CZE 2004 Sport Club Plzeň 12. /  Muži 0:38:43.5 0:04:06.7 14:06.8 12 0:28:41.0 12
13 2048 detail závodníka KÖHLER MARKUS CZE 2004 SV Neudorf 13. /  Muži 0:39:43.1 0:05:06.3 14:20.8 13 0:29:16.2 13
14 2017 detail závodníka REICHELT Nico GER 1976 TSG Bau Hammerbrücke 14. /  Muži 0:39:57.4 0:05:20.7 14:23.8 15 0:29:33.5 15
15 5880 detail závodníka HOZÁK Timon josef CZE 2001 SKP Ústí nad Labem 15. /  Muži 0:40:08.6 0:05:31.8 14:54.6 20 0:30:13.5 17
16 5617 detail závodníka RICHTER JASMIN CZE 2003 SV Stützengrün 1. /  Ženy 0:40:08.7 0:05:31.9 14:23.1 14 0:29:32.5 14
17 5689 detail závodníka PAVLAS Ondřej CZE 2004 LK Slovan K.Vary 16. /  Muži 0:40:21.4 0:05:44.6 14:46.3 17 0:30:13.5 16
18 2014 detail závodníka NEUBERT Ivo GER 1975 SC Bad Tölz 17. /  Muži 0:40:53.9 0:06:17.1 14:43.6 16 0:30:21.5 19
19 2046 detail závodníka BEROUŠKOVÁ Barbora CZE 2000 Sport Club Plzeň 2. /  Ženy 0:40:55.0 0:06:18.2 14:52.8 18 0:30:29.7 20
20 2050 detail závodníka RIPPIN ALINA CZE 2003 NSV WERNIGERODE 3. /  Ženy 0:40:56.4 0:06:19.6 14:53.1 19 0:30:20.0 18
21 2045 detail závodníka VITÁKOVÁ Petra CZE 2002 Sport Club Plzeň 4. /  Ženy 0:41:39.8 0:07:03.0 15:36.8 25 0:31:04.2 22
22 2013 detail závodníka GÖRLACH Sebastian GER 1978 Nordic Monster Racing Team 18. /  Muži 0:41:43.4 0:07:06.6 15:13.1 21 0:31:03.7 21
23 5621 detail závodníka FRANZ SELINA CZE 2004 DORFCHEMN 5. /  Ženy 0:42:43.7 0:08:06.9 15:18.6 22 0:31:42.7 24
24 2029 detail závodníka BÍBA Jan CZE 1976 --- 19. /  Muži 0:42:45.2 0:08:08.4 15:57.8 28 0:31:42.7 23
25 5613 detail závodníka WALLER MAGDALENA CZE 2003 SV Neudorf 6. /  Ženy 0:43:12.7 0:08:35.9 15:18.6 23 0:31:47.4 25
26 5692 detail závodníka PAVLASOVÁ Karolína CZE 2001 LK Slovan K.Vary 7. /  Ženy 0:43:22.9 0:08:46.1 15:33.8 24 0:32:01.7 26
27 5687 detail závodníka KLEINOVÁ Lucie CZE 2003 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  Ženy 0:43:52.4 0:09:15.6 15:43.0 26 0:32:22.0 27
28 2036 detail závodníka REJZEK Matej GER 2005 eintracht braunschweig 20. /  Muži 0:44:35.9 0:09:59.1 15:56.8 27 0:33:01.7 29
29 2024 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 21. /  Muži 0:44:38.9 0:10:02.1 16:07.8 29 0:33:01.2 28
30 5682 detail závodníka SLÍVOVÁ Štěpánka CZE 2001 LK Slovan K.Vary 9. /  Ženy 0:45:23.6 0:10:46.8 16:14.6 30 0:33:53.5 30
31 2012 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 22. /  Muži 0:46:08.4 0:11:31.6 16:35.1 32 0:33:55.2 31
32 2041 detail závodníka KOČANDRLOVÁ Adéla CZE 2004 Sport Club Plzeň 10. /  Ženy 0:46:10.4 0:11:33.6 17:12.1 33 0:34:36.0 32
33 2047 detail závodníka NDUWIMANA Eva CZE 1980 KARLOVY VARY 11. /  Ženy 0:46:44.6 0:12:07.8 17:23.8 34 0:34:41.0 33
34 5691 detail závodníka WALCHETSEDEROVÁ Linda CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 12. /  Ženy 0:47:27.9 0:12:51.1 16:32.3 31 0:35:13.4 34
35 5657 detail závodníka HANZLIK HOLGER CZE 1952 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 23. /  Muži 0:48:30.9 0:13:54.1 17:54.1 39 0:36:08.6 35
36 5870 detail závodníka STRÁNSKÝ Ladislav CZE 1996 ČKS SKI Jilemncie 24. /  Muži 0:48:39.4 0:14:02.6 17:47.3 37 0:36:19.5 36
37 5700 detail závodníka HENNING Albert GER 1955 SC Lanzenhain 25. /  Muži 0:48:40.9 0:14:04.1 18:21.8 42 0:36:34.0 41
38 5822 detail závodníka GNUECHTEL Jessica GER 1993 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 13. /  Ženy 0:48:47.9 0:14:11.1 17:48.8 38 0:36:26.7 38
39 2049 detail závodníka PILÁT Tomáš CZE 1975 TJ RADON Vysoká Pec 26. /  Muži 0:48:49.6 0:14:12.8 18:01.3 40 0:36:21.5 37
40 2033 detail závodníka EHRIG Simeon GER 1993 ATSV Gebirge-Gelobtland 27. /  Muži 0:49:05.1 0:14:28.3 18:22.3 43 0:36:29.8 39
41 1056 detail závodníka WAGLER Lutz GER 1957 LJW Racing Team 28. /  Muži 0:49:22.6 0:14:45.8 17:45.8 36 0:36:30.5 40
42 2001 detail závodníka BULAN Jan CZE 1998 SK Zahořany 29. /  Muži 0:49:48.9 0:15:12.1 18:19.8 41 0:37:05.0 42
43 5811 detail závodníka WINTERSTEIN Thomas GER 1976 --- 30. /  Muži 0:50:26.2 0:15:49.4 19:30.6 51 0:38:01.5 43
44 2018 detail závodníka HEJTMANKOVA Eva CZE 1963 LK Abertamy 14. /  Ženy 0:51:34.1 0:16:57.3 18:51.8 45 0:38:19.8 45
45 2022 detail závodníka NAVRÁTIL Zdeněk CZE 1979 Prague Runners 31. /  Muži 0:51:36.3 0:16:59.5 18:54.1 46 0:38:22.8 46
46 2028 detail závodníka KADLECOVÁ Zuzana CZE 1974 LK Škoda Plzen 15. /  Ženy 0:52:27.1 0:17:50.3 19:05.6 47 0:38:43.3 48
47 5855 detail závodníka HNIK Petr CZE 1981 --- 32. /  Muži 0:52:47.3 0:18:10.5 17:44.8 35 0:38:15.5 44
48 2031 detail závodníka TOBRMAN Filip CZE 1974 USK CS Plzeň 33. /  Muži 0:52:59.8 0:18:23.0 18:35.1 44 0:38:39.3 47
49 5698 detail závodníka OEHME ROBERT GER 1981 SG RHEINFELDEN 34. /  Muži 0:53:20.4 0:18:43.6 19:18.4 49 0:39:31.3 49
50 5861 detail závodníka BACH Steffen GER 1965 Team Schlettau 35. /  Muži 0:54:15.6 0:19:38.8 19:26.1 50 0:39:59.8 51
51 5875 detail závodníka SEIDEL Andre GER 1970 ATSV Gebirge-Gelobtland 36. /  Muži 0:54:28.5 0:19:51.7 19:17.6 48 0:39:43.3 50
52 5809 detail závodníka ČUDA Vladimír CZE 1996 Blek Loučná 37. /  Muži 0:54:51.1 0:20:14.3 20:20.3 55 0:41:22.5 54
53 2008 detail závodníka SCHUMANN Christin GER 1985 SV Neudorf 16. /  Ženy 0:55:33.6 0:20:56.8 20:24.6 56 0:41:29.8 55
54 5841 detail závodníka KULHÁNKOVÁ Bára CZE 1973 LK Slovan K.Vary 17. /  Ženy 0:55:59.8 0:21:23.0 20:43.1 57 0:41:47.5 57
55 2035 detail závodníka ČECHOCKÁ Lina CZE 1969 --- 18. /  Ženy 0:56:11.4 0:21:34.6 20:07.1 53 0:41:13.5 52
56 1088 detail závodníka GREGUŠ Antonin CZE 1955 Ski nordic Mariánské Lázně 38. /  Muži 0:56:29.6 0:21:52.8 21:11.6 60 0:41:47.5 56
57 5615 detail závodníka PILÁT Petra CZE 1979 TJ RADON Vysoká Pec 19. /  Ženy 0:56:33.3 0:21:56.5 19:33.8 52 0:41:18.8 53
58 2030 detail závodníka HELBIG J0achim GER 1955 ATSV Gebirge-Gelobtland 39. /  Muži 0:57:39.0 0:23:02.2 20:12.6 54 0:42:16.0 58
59 2010 detail závodníka KŘÍŽ Miloš CZE 1964 --- 40. /  Muži 0:58:01.8 0:23:25.0 20:45.3 58 0:42:57.8 59
60 2023 detail závodníka KINDLOVÁ Hedvika CZE 1979 Ski Rakovník 20. /  Ženy 0:58:31.5 0:23:54.7 20:48.8 59 0:43:10.8 60
61 5643 detail závodníka LANG Christian GER 1966 Halblech 41. /  Muži 0:59:02.3 0:24:25.5 22:10.3 65 0:44:11.3 61
62 2004 detail závodníka HOFMANNOVÁ Adéla CZE 1991 AC Čáslav 21. /  Ženy 0:59:20.5 0:24:43.7 22:00.3 62 0:44:37.0 62
63 5808 detail závodníka ČUDA Vladimír CZE 1967 Blek Loučná 42. /  Muži 1:00:14.4 0:25:37.6 21:34.1 61 0:44:51.8 64
64 2011 detail závodníka FRÖHLICH Dietmar GER 1944 --- 43. /  Muži 1:01:10.8 0:26:34.0 22:03.3 64 0:45:23.3 65
65 2016 detail závodníka NESTLER Frank GER 1957 ATSV Gebirge-Gelobtland 44. /  Muži 1:01:52.7 0:27:16.0 22:01.8 63 0:44:43.5 63
66 2027 detail závodníka VASTL Oldrich CZE 1975 Pupkani KV 45. /  Muži 1:07:01.2 0:32:24.4 22:29.3 66 0:49:16.0 66
67 2019 detail závodníka KALENDA Marek CZE 1976 Pupkani KV 46. /  Muži 1:07:01.7 0:32:24.9 22:36.3 67 0:49:24.3 68
67 2020 detail závodníka KALENDOVÁ Gabriela CZE 1981 Pupkani KV 22. /  Ženy 1:07:01.7 0:32:24.9 24:40.6 71 0:49:21.5 67
69 5820 detail závodníka SRNKOVÁ Zdenka CZE 1979 Kapslovna 23. /  Ženy 1:08:06.8 0:33:30.0 24:18.4 69 0:49:41.0 69
70 5819 detail závodníka SRNKA Martin CZE 1969 Kapslovna 47. /  Muži 1:08:08.2 0:33:31.4 24:17.6 68 0:49:48.3 70
71 5865 detail závodníka ŠPLINAROVÁ Jana CZE 1964 LK Slovan Karlovy Vary 24. /  Ženy 1:11:30.3 0:36:53.5 24:51.1 72 0:52:23.8 71
72 5810 detail závodníka BOHÁČOVÁ Adéla CZE 2002 Blek Loučná 25. /  Ženy 1:12:56.9 0:38:20.1 24:28.4 70 0:53:27.6 72
73 2003 detail závodníka HLEDÍK Michal CZE 1991 T+M 48. /  Muži 1:14:43.4 0:40:06.6 28:41.9 75 0:56:42.1 74
74 5873 detail závodníka BUDKA Tomáš CZE 1983 --- 49. /  Muži 1:16:36.9 0:42:00.1 25:16.1 73 0:54:14.8 73
75 2002 detail závodníka GOJNÁ Tereza CZE 1990 T + M 26. /  Ženy 1:19:23.3 0:44:46.5 29:00.1 77 0:59:25.8 76
76 2021 detail závodníka JOHANISOVA Lucie CZE 1982 --- 27. /  Ženy 1:20:26.8 0:45:50.0 29:19.6 78 0:59:36.1 77
77 5881 detail závodníka PĚCHOTA Jiří CZE 1963 FC Chomutov 50. /  Muži 1:21:43.8 0:47:07.0 26:53.6 74 0:58:29.6 75
78 5743 detail závodníka NOVOTNA Michaela CZE 1974 Vasabrudarna 28. /  Ženy 1:28:21.3 0:53:44.5 32:48.6 79 1:04:59.5 78
79 5744 detail závodníka NILSSON Christina SWE 1975 Vasabrudarna 29. /  Ženy 1:36:48.1 1:02:11.3 37:24.4 81 1:13:19.4 81
80 2015 detail závodníka LORENZOVÁ Petra CZE 1985 --- 30. /  Ženy 1:39:15.9 1:04:39.1 33:02.9 80 1:12:42.9 80
81 5877 detail závodníka RICHTER Gerhard GER 1938 TSV Buchholz 51. /  Muži 1:43:43.1 1:09:06.3 28:52.9 76 1:09:13.1 79
82 5747 detail závodníka WITTE Cecilia CZE 1972 --- 31. /  Ženy 1:59:38.0 1:25:01.2 44:21.9 84 1:28:39.2 83
83 2032 detail závodníka ŠMEJKALOVÁ Romana CZE 2001 --- 32. /  Ženy 2:00:40.5 1:26:03.7 41:55.4 82 1:28:26.2 82
84 2034 detail závodníka FRISCHOVÁ Lucie CZE 2000 --- 33. /  Ženy 2:02:36.5 1:27:59.7 42:41.7 83 1:28:48.7 84
85 2005 detail závodníka HUBÍNKOVÁ Petra CZE 2001 --- 34. /  Ženy 2:28:27.2 1:53:50.4 53:21.2 86 1:46:33.5 85
86 2006 detail závodníka KLOUČKOVÁ Kateřina CZE 2001 --- 35. /  Ženy 2:28:27.7 1:53:50.9 53:19.2 85 1:46:34.2 86
--- 2007 detail závodníka KOUDELOVÁ Kateřina CZE 1992 --- . /  Ženy DNS --- --- --- --- ---
--- 2009 detail závodníka HYKL Tomáš CZE 1975 Petr Čech SPORT MTB TEAM . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2026 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 Rolníci TJ ČZU . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2037 detail závodníka DECKER Vojtěch CZE 2004 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru