Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :15.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
1 2039 detail závodníka PETZOLD Luca CZE 2003 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 1. /  Muži 0:34:36.7 0:00:00.0 13:00.3 3 0:25:39.5 1
2 5695 detail závodníka GERSTENBERGER ANDY GER 1988 SV Neudorf 2. /  Muži 0:34:48.6 0:00:11.8 13:00.3 3 0:26:04.5 2
3 5685 detail závodníka HOZÁK Daniel oskar CZE 2003 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  Muži 0:34:56.5 0:00:19.7 13:00.1 1 0:26:06.0 3
4 2043 detail závodníka KOČANDRLE Martin CZE 2002 Sport Club Plzeň 4. /  Muži 0:35:07.5 0:00:30.7 13:07.6 6 0:26:25.0 5
5 2044 detail závodníka ZUNA Ondřej CZE 2002 Sport Club Plzeň 5. /  Muži 0:35:21.2 0:00:44.4 13:00.3 2 0:26:19.7 4
6 5686 detail závodníka ŠTECHER Filip CZE 2003 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  Muži 0:36:10.2 0:01:33.4 13:08.6 7 0:28:13.0 11
7 5688 detail závodníka BAUER Matyáš CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 7. /  Muži 0:36:45.5 0:02:08.7 13:01.3 5 0:27:04.7 6
8 5684 detail závodníka ZATLOUKAL Kryštof CZE 2002 LK Slovan K.Vary 8. /  Muži 0:37:20.2 0:02:43.4 13:32.3 8 0:28:08.0 10
9 2042 detail závodníka HUSÁK Robin CZE 2002 Sport Club Plzeň 9. /  Muži 0:37:21.6 0:02:44.8 13:43.8 10 0:28:07.5 9
10 2025 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 10. /  Muži 0:37:22.2 0:02:45.4 13:43.6 9 0:27:46.5 7
11 5683 detail závodníka BEŠTA Václav CZE 2002 LK Slovan K.Vary 11. /  Muži 0:37:49.0 0:03:12.2 13:44.3 11 0:28:07.5 8
12 2040 detail závodníka DECKER Vojtěch CZE 2004 Sport Club Plzeň 12. /  Muži 0:38:43.5 0:04:06.7 14:06.8 12 0:28:41.0 12
13 2048 detail závodníka KÖHLER MARKUS CZE 2004 SV Neudorf 13. /  Muži 0:39:43.1 0:05:06.3 14:20.8 13 0:29:16.2 13
14 2017 detail závodníka REICHELT Nico GER 1976 TSG Bau Hammerbrücke 14. /  Muži 0:39:57.4 0:05:20.7 14:23.8 14 0:29:33.5 14
15 5880 detail závodníka HOZÁK Timon josef CZE 2001 SKP Ústí nad Labem 15. /  Muži 0:40:08.6 0:05:31.8 14:54.6 17 0:30:13.5 16
16 5689 detail závodníka PAVLAS Ondřej CZE 2004 LK Slovan K.Vary 16. /  Muži 0:40:21.4 0:05:44.6 14:46.3 16 0:30:13.5 15
17 2014 detail závodníka NEUBERT Ivo GER 1975 SC Bad Tölz 17. /  Muži 0:40:53.9 0:06:17.1 14:43.6 15 0:30:21.5 17
18 2013 detail závodníka GÖRLACH Sebastian GER 1978 Nordic Monster Racing Team 18. /  Muži 0:41:43.4 0:07:06.6 15:13.1 18 0:31:03.7 18
19 2029 detail závodníka BÍBA Jan CZE 1976 --- 19. /  Muži 0:42:45.2 0:08:08.4 15:57.8 20 0:31:42.7 19
20 2036 detail závodníka REJZEK Matej GER 2005 eintracht braunschweig 20. /  Muži 0:44:35.9 0:09:59.1 15:56.8 19 0:33:01.7 21
21 2024 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 21. /  Muži 0:44:38.9 0:10:02.1 16:07.8 21 0:33:01.2 20
22 2012 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 22. /  Muži 0:46:08.4 0:11:31.6 16:35.1 22 0:33:55.2 22
23 5657 detail závodníka HANZLIK HOLGER CZE 1952 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 23. /  Muži 0:48:30.9 0:13:54.1 17:54.1 26 0:36:08.6 23
24 5870 detail závodníka STRÁNSKÝ Ladislav CZE 1996 ČKS SKI Jilemncie 24. /  Muži 0:48:39.4 0:14:02.6 17:47.3 25 0:36:19.5 24
25 5700 detail závodníka HENNING Albert GER 1955 SC Lanzenhain 25. /  Muži 0:48:40.9 0:14:04.1 18:21.8 29 0:36:34.0 28
26 2049 detail závodníka PILÁT Tomáš CZE 1975 TJ RADON Vysoká Pec 26. /  Muži 0:48:49.6 0:14:12.8 18:01.3 27 0:36:21.5 25
27 2033 detail závodníka EHRIG Simeon GER 1993 ATSV Gebirge-Gelobtland 27. /  Muži 0:49:05.1 0:14:28.3 18:22.3 30 0:36:29.8 26
28 1056 detail závodníka WAGLER Lutz GER 1957 LJW Racing Team 28. /  Muži 0:49:22.6 0:14:45.8 17:45.8 24 0:36:30.5 27
29 2001 detail závodníka BULAN Jan CZE 1998 SK Zahořany 29. /  Muži 0:49:48.9 0:15:12.1 18:19.8 28 0:37:05.0 29
30 5811 detail závodníka WINTERSTEIN Thomas GER 1976 --- 30. /  Muži 0:50:26.2 0:15:49.4 19:30.6 36 0:38:01.5 30
31 2022 detail závodníka NAVRÁTIL Zdeněk CZE 1979 Prague Runners 31. /  Muži 0:51:36.3 0:16:59.5 18:54.1 32 0:38:22.8 32
32 5855 detail závodníka HNIK Petr CZE 1981 --- 32. /  Muži 0:52:47.3 0:18:10.5 17:44.8 23 0:38:15.5 31
33 2031 detail závodníka TOBRMAN Filip CZE 1974 USK CS Plzeň 33. /  Muži 0:52:59.8 0:18:23.0 18:35.1 31 0:38:39.3 33
34 5698 detail závodníka OEHME ROBERT GER 1981 SG RHEINFELDEN 34. /  Muži 0:53:20.4 0:18:43.6 19:18.4 34 0:39:31.3 34
35 5861 detail závodníka BACH Steffen GER 1965 Team Schlettau 35. /  Muži 0:54:15.6 0:19:38.8 19:26.1 35 0:39:59.8 36
36 5875 detail závodníka SEIDEL Andre GER 1970 ATSV Gebirge-Gelobtland 36. /  Muži 0:54:28.5 0:19:51.7 19:17.6 33 0:39:43.3 35
37 5809 detail závodníka ČUDA Vladimír CZE 1996 Blek Loučná 37. /  Muži 0:54:51.1 0:20:14.3 20:20.3 38 0:41:22.5 37
38 1088 detail závodníka GREGUŠ Antonin CZE 1955 Ski nordic Mariánské Lázně 38. /  Muži 0:56:29.6 0:21:52.8 21:11.6 40 0:41:47.5 38
39 2030 detail závodníka HELBIG J0achim GER 1955 ATSV Gebirge-Gelobtland 39. /  Muži 0:57:39.0 0:23:02.2 20:12.6 37 0:42:16.0 39
40 2010 detail závodníka KŘÍŽ Miloš CZE 1964 --- 40. /  Muži 0:58:01.8 0:23:25.0 20:45.3 39 0:42:57.8 40
41 5643 detail závodníka LANG Christian GER 1966 Halblech 41. /  Muži 0:59:02.3 0:24:25.5 22:10.3 44 0:44:11.3 41
42 5808 detail závodníka ČUDA Vladimír CZE 1967 Blek Loučná 42. /  Muži 1:00:14.4 0:25:37.6 21:34.1 41 0:44:51.8 43
43 2011 detail závodníka FRÖHLICH Dietmar GER 1944 --- 43. /  Muži 1:01:10.8 0:26:34.0 22:03.3 43 0:45:23.3 44
44 2016 detail závodníka NESTLER Frank GER 1957 ATSV Gebirge-Gelobtland 44. /  Muži 1:01:52.7 0:27:16.0 22:01.8 42 0:44:43.5 42
45 2027 detail závodníka VASTL Oldrich CZE 1975 Pupkani KV 45. /  Muži 1:07:01.2 0:32:24.4 22:29.3 45 0:49:16.0 45
46 2019 detail závodníka KALENDA Marek CZE 1976 Pupkani KV 46. /  Muži 1:07:01.7 0:32:24.9 22:36.3 46 0:49:24.3 46
47 5819 detail závodníka SRNKA Martin CZE 1969 Kapslovna 47. /  Muži 1:08:08.2 0:33:31.4 24:17.6 47 0:49:48.3 47
48 2003 detail závodníka HLEDÍK Michal CZE 1991 T+M 48. /  Muži 1:14:43.4 0:40:06.6 28:41.9 50 0:56:42.1 49
49 5873 detail závodníka BUDKA Tomáš CZE 1983 --- 49. /  Muži 1:16:36.9 0:42:00.1 25:16.1 48 0:54:14.8 48
50 5881 detail závodníka PĚCHOTA Jiří CZE 1963 FC Chomutov 50. /  Muži 1:21:43.8 0:47:07.0 26:53.6 49 0:58:29.6 50
51 5877 detail závodníka RICHTER Gerhard GER 1938 TSV Buchholz 51. /  Muži 1:43:43.1 1:09:06.3 28:52.9 51 1:09:13.1 51
--- 2009 detail závodníka HYKL Tomáš CZE 1975 Petr Čech SPORT MTB TEAM . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2026 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 Rolníci TJ ČZU . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2037 detail závodníka DECKER Vojtěch CZE 2004 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- ---