Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :15.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
1 5623 detail závodníka RYPL Miroslav CZE 1992 Silvini Madhuse Team 1. /  Muži 15-29 let 0:58:46.6 0:00:00.0 12:29.0 1 0:24:36.0 2 0:38:09.1 2 0:50:36.0 1
2 1014 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 adidasXCSteam/SC Norweger Annaberg 1. /  Muži 30-39 let 0:58:57.1 0:00:10.5 12:30.8 4 0:24:28.9 1 0:38:08.9 1 0:50:42.8 2
3 5664 detail závodníka SEIFERT TIM CZE 2001 VSC Klingenthal 2. /  Muži 15-29 let 1:01:44.6 0:02:57.9 12:29.8 2 0:24:38.4 3 0:38:54.1 3 0:52:32.3 3
4 5675 detail závodníka UNGER PHILIPP GER 1998 SV Stützengrün 3. /  Muži 15-29 let 1:02:39.1 0:03:52.4 12:30.3 3 0:25:19.7 4 0:39:56.4 4 0:53:29.8 4
5 1015 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1. /  Muži 40-49 let 1:03:59.6 0:05:13.0 13:15.3 5 0:26:36.9 6 0:41:11.6 5 0:54:56.0 5
6 5676 detail závodníka BARCHEWITZ MAX GER 1998 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 4. /  Muži 15-29 let 1:04:15.1 0:05:28.5 14:03.6 22 0:27:03.6 11 0:41:32.1 7 0:55:12.4 8
7 5696 detail závodníka ROLLINGER TONI CZE 2004 ATSV Gebirge 5. /  Muži 15-29 let 1:04:28.0 0:05:41.4 13:39.5 13 0:27:04.6 12 0:41:33.9 9 0:55:08.3 7
8 5604 detail závodníka HORNÍK Adam CZE 2001 Sport Club Plzeň 6. /  Muži 15-29 let 1:04:30.3 0:05:43.7 13:36.3 10 0:27:03.2 10 0:41:34.6 10 0:55:14.3 9
9 5306 detail závodníka MELŠA Zdeněk CZE 1982 skilauf team 2. /  Muži 30-39 let 1:04:33.8 0:05:47.2 13:36.6 11 0:26:50.7 7 0:41:34.9 11 0:55:22.0 10
10 1016 detail závodníka FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 LK Pernink z.s. 3. /  Muži 30-39 let 1:05:03.0 0:06:16.4 13:17.1 6 0:26:33.1 5 0:41:13.1 6 0:55:08.0 6
11 5389 detail závodníka DOHNAL Tomas CZE 1976 Tsv Leuna 2. /  Muži 40-49 let 1:05:19.0 0:06:32.4 13:35.3 9 0:27:02.9 9 0:41:32.6 8 0:55:35.8 11
12 5666 detail závodníka GLÖCKNER JONAS CZE 2001 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 7. /  Muži 15-29 let 1:06:04.5 0:07:17.9 14:08.3 27 0:27:42.7 18 0:42:29.1 13 0:56:20.4 12
13 5408 detail závodníka HOFFMANN Peter GER 1989 sportcollection racing team 4. /  Muži 30-39 let 1:06:19.9 0:07:33.3 13:17.3 7 0:26:59.7 8 0:42:36.4 17 0:56:54.3 15
14 5400 detail závodníka REJZEK Martin CZE 1972 Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 3. /  Muži 40-49 let 1:06:30.3 0:07:43.6 14:02.8 20 0:27:45.7 20 0:42:33.4 15 0:56:52.0 14
15 5871 detail závodníka FROHMADER Paul GER 1999 WSV Weissenstadt 8. /  Muži 15-29 let 1:06:36.1 0:07:49.4 13:35.0 8 0:27:12.2 13 0:42:16.1 12 0:56:50.2 13
16 5427 detail závodníka MAZOCH Jan CZE 2001 Rossignol racing team 9. /  Muži 15-29 let 1:06:41.4 0:07:54.7 14:03.3 21 0:27:31.9 15 0:42:35.1 16 0:56:56.3 16
17 1074 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 Olfin Car Skilauf team 4. /  Muži 40-49 let 1:07:21.5 0:08:34.9 14:02.1 18 0:27:55.2 21 0:43:14.6 19 0:57:39.5 18
18 5605 detail závodníka VLČEK Martin CZE 2001 Sport Club Plzeň 10. /  Muži 15-29 let 1:07:33.8 0:08:47.1 14:24.6 33 0:28:24.2 24 0:43:39.1 22 0:57:58.3 20
19 1095 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 5. /  Muži 30-39 let 1:07:37.3 0:08:50.6 13:40.1 15 0:27:39.9 17 0:42:30.4 14 0:57:03.6 17
20 1019 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  Muži 50-59 let 1:07:54.3 0:09:07.6 14:00.0 17 0:27:45.2 19 0:43:15.7 20 0:57:57.8 19
21 5425 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 5. /  Muži 40-49 let 1:07:55.8 0:09:09.1 13:41.3 16 0:27:37.4 16 0:43:18.6 21 0:57:59.0 21
22 5426 detail závodníka ZAJÍC Václav CZE 1979 Rossignol racing team 6. /  Muži 40-49 let 1:08:23.6 0:09:36.9 13:37.6 12 0:27:23.4 14 0:42:57.1 18 0:58:15.5 22
23 5608 detail závodníka KRETZSCHMAR RUBEN CZE 2002 SC-Norweger Annaberg 11. /  Muži 15-29 let 1:08:49.5 0:10:02.9 15:40.3 53 0:29:16.0 28 0:44:27.9 26 0:58:59.3 24
24 1029 detail závodníka HOLUB Petr CZE 1966 Kasper - Swix team 2. /  Muži 50-59 let 1:08:53.5 0:10:06.9 14:02.3 19 0:28:05.2 22 0:43:54.6 23 0:58:59.8 25
25 1025 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 7. /  Muži 40-49 let 1:09:09.3 0:10:22.6 14:04.1 24 0:28:13.7 23 0:43:54.6 23 0:58:57.8 23
26 5828 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 8. /  Muži 40-49 let 1:09:24.8 0:10:38.1 13:39.6 14 0:28:24.5 25 0:44:13.1 25 0:59:12.4 26
27 5236 detail závodníka ZEMMRICH Kevin GER 1989 SSV Sayda 6. /  Muži 30-39 let 1:09:32.8 0:10:46.1 14:48.1 38 0:29:19.0 30 0:44:49.1 29 0:59:31.1 29
28 1026 detail závodníka ŠÍMA Jan CZE 1970 www.autopneu-servis.cz 3. /  Muži 50-59 let 1:09:38.0 0:10:51.4 14:03.8 23 0:28:43.7 26 0:44:28.4 27 0:59:21.8 27
29 5602 detail závodníka GOETHELT Max CZE 2002 VSC Klingenthal 12. /  Muži 15-29 let 1:09:40.5 0:10:53.9 16:26.8 81 0:29:32.7 41 0:46:03.1 44 0:59:24.7 28
30 1023 detail závodníka TIBITANZL Michal CZE 1974 --- 9. /  Muži 40-49 let 1:09:49.3 0:11:02.6 14:54.3 45 0:29:23.0 36 0:44:46.4 28 0:59:41.5 30
31 5265 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Team Zipps 7. /  Muži 30-39 let 1:10:10.2 0:11:23.6 14:47.3 37 0:29:23.0 37 0:45:00.6 32 1:00:06.6 31
32 5422 detail závodníka MLADEK Jiri CZE 1988 --- 8. /  Muži 30-39 let 1:10:17.7 0:11:31.1 15:50.8 55 0:30:18.7 50 0:46:02.6 43 1:00:30.1 36
33 5607 detail závodníka ŠVEJNOHA Marek CZE 1994 Sport Club Plzeň 13. /  Muži 15-29 let 1:10:23.3 0:11:36.6 14:21.3 31 0:29:21.0 31 0:45:21.1 35 1:00:29.5 35
34 1018 detail závodníka EBERL Filip CZE 1982 X-Team BaNo K. Vary 9. /  Muži 30-39 let 1:10:28.0 0:11:41.4 14:49.6 39 0:29:22.3 34 0:45:00.6 32 1:00:20.8 33
35 1021 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 --- 4. /  Muži 50-59 let 1:10:29.2 0:11:42.6 14:54.8 46 0:29:22.5 35 0:44:58.6 30 1:00:20.3 32
36 5680 detail závodníka SCHUMACHER LINDA GER 2001 SSV Geyer 1. /  Ženy 15-29 let 1:10:29.8 0:11:43.1 14:46.8 36 0:29:21.2 32 0:45:23.9 37 1:00:31.3 38
37 1030 detail závodníka KLÍMA Jan CZE 1982 LK Jasan Aš 10. /  Muži 30-39 let 1:10:32.0 0:11:45.4 14:50.8 41 0:29:25.5 39 0:45:23.9 37 1:00:32.1 39
38 5395 detail závodníka GAJDA Jan CZE 1968 Slovan Praha Zdravotník 5. /  Muži 50-59 let 1:10:37.2 0:11:50.6 15:17.6 49 0:29:42.7 44 0:45:47.9 40 1:00:44.9 41
39 5606 detail závodníka GRIMMECKE JANNIS CZE 2002 NSV WERNIGERODE 14. /  Muži 15-29 let 1:10:50.2 0:12:03.6 16:29.8 83 0:29:33.8 42 0:46:03.7 46 1:00:58.3 42
40 5597 detail závodníka REICHELT Arvid CZE 2002 sk dresden 15. /  Muži 15-29 let 1:10:55.0 0:12:08.3 14:04.3 25 0:29:24.4 38 0:45:00.1 31 1:00:28.8 34
41 1020 detail závodníka STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 10. /  Muži 40-49 let 1:11:05.4 0:12:18.7 14:15.3 29 0:28:53.2 27 0:45:02.9 34 1:00:30.9 37
42 5253 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 JOVE ROLL- SKI Vysoké 1. /  Muži 60 a více let 1:11:11.0 0:12:24.4 14:27.0 34 0:29:16.5 29 0:45:23.4 36 1:00:40.3 40
43 5645 detail závodníka BENNECKE DENIS CZE 1993 SC DHFK 16. /  Muži 15-29 let 1:11:59.7 0:13:13.1 14:52.8 43 0:29:34.4 43 0:46:00.6 42 1:01:35.4 43
44 5635 detail závodníka ULLMANN TIMO CZE 2005 SV Stützengrün 17. /  Muži 15-29 let 1:12:25.2 0:13:38.6 16:24.1 78 0:31:30.7 64 0:47:27.4 53 1:02:22.1 47
45 5697 detail závodníka PAŘÍK Ondřej CZE 1983 --- 11. /  Muži 30-39 let 1:12:26.5 0:13:39.8 14:52.6 42 0:29:54.6 46 0:45:59.9 41 1:01:41.8 45
46 1009 detail závodníka PRÁŠEK Adam CZE 1999 Kasper - Swix team 18. /  Muži 15-29 let 1:12:42.7 0:13:56.1 14:11.5 28 0:29:31.7 40 0:46:03.1 44 1:01:36.6 44
47 1031 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 6. /  Muži 50-59 let 1:13:09.2 0:14:22.6 14:56.6 47 0:29:56.5 47 0:46:34.4 48 1:02:20.3 46
48 1022 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Skilauf team 11. /  Muži 40-49 let 1:13:13.1 0:14:26.4 14:15.6 30 0:29:44.6 45 0:45:46.1 39 1:02:22.6 48
49 5609 detail závodníka BURT Pavel CZE 1999 Sport Club Plzeň 19. /  Muži 15-29 let 1:13:30.1 0:14:43.5 15:56.3 57 0:30:58.2 55 0:47:23.9 51 1:02:43.3 51
50 5360 detail závodníka WEIß Michael GER 1975 SC Altenau 12. /  Muži 40-49 let 1:13:32.2 0:14:45.5 15:43.8 54 0:30:56.7 54 0:47:26.9 52 1:02:59.8 52
51 1024 detail závodníka SEMMLER Georg GER 1993 SV Großwaltersdorf 20. /  Muži 15-29 let 1:14:00.2 0:15:13.6 15:23.1 51 0:30:15.5 48 0:46:50.9 49 1:02:42.3 50
52 5238 detail závodníka WEIDLICH Janik GER 2005 VSC Klingenthal 21. /  Muži 15-29 let 1:14:02.7 0:15:16.0 16:30.5 84 0:31:36.4 66 0:47:33.1 54 1:03:14.8 55
53 5851 detail závodníka SCHICKER Tim GER 1990 SV Burkhardtsgrün 12. /  Muži 30-39 let 1:14:15.5 0:15:28.8 14:06.6 26 0:29:21.7 33 0:46:11.9 47 1:02:38.3 49
54 1034 detail závodníka MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 13. /  Muži 40-49 let 1:14:25.7 0:15:39.1 14:50.3 40 0:30:16.2 49 0:47:15.6 50 1:03:12.1 53
55 5346 detail závodníka RAGOZIN Roman RUS 1993 XaSki_skiing 22. /  Muži 15-29 let 1:14:34.7 0:15:48.1 16:31.8 86 0:31:26.0 60 0:47:34.9 55 1:03:13.6 54
56 5393 detail závodníka FRIČKOVÁ Pavla CZE 1982 ČVUT FEL Praha 1. /  Ženy 30-39 let 1:14:58.2 0:16:11.6 16:03.1 64 0:31:08.5 57 0:47:54.1 57 1:04:01.1 57
57 1003 detail závodníka FIEDLER Marcel GER 1997 WSV Eppenschlag 23. /  Muži 15-29 let 1:14:59.7 0:16:13.1 16:05.6 69 0:31:29.2 63 0:47:44.9 56 1:03:58.1 56
58 5305 detail závodníka PÖPPEL Swen GER 1974 SAUERLAND SKI TEAM 14. /  Muži 40-49 let 1:15:00.7 0:16:14.1 16:10.8 73 0:31:57.2 79 0:48:51.9 66 1:04:40.8 61
59 5610 detail závodníka SIKORSKI CEDRIC CZE 2003 Tsv Leuna 24. /  Muži 15-29 let 1:15:09.0 0:16:22.3 14:54.1 44 0:30:33.0 51 0:48:20.6 59 1:04:36.1 58
60 1028 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 15. /  Muži 40-49 let 1:15:47.2 0:17:00.6 16:31.3 85 0:32:06.2 81 0:48:56.4 71 1:05:23.3 71
61 5679 detail závodníka MÜNZNER JENNIFER GER 2000 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 2. /  Ženy 15-29 let 1:15:48.1 0:17:01.4 15:53.3 56 0:31:28.3 61 0:48:49.4 64 1:04:54.8 62
62 5304 detail závodníka SYNEK Petr CZE 1985 KK Slavia Praha 13. /  Muži 30-39 let 1:15:49.2 0:17:02.6 15:19.3 50 0:31:07.0 56 0:48:52.2 67 1:05:08.6 63
63 5860 detail závodníka FREYER Gerald GER 1958 Pulsschlag Neuhausen e.V. 2. /  Muži 60 a více let 1:15:51.4 0:17:04.8 15:04.8 48 0:30:42.0 53 0:47:56.6 58 1:04:37.8 59
64 5641 detail závodníka RICHTER JOHANNES CZE 2005 SV Neudorf 25. /  Muži 15-29 let 1:15:52.2 0:17:05.6 16:26.1 80 0:30:35.5 52 0:48:22.9 60 1:04:39.4 60
65 1032 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 7. /  Muži 50-59 let 1:16:06.2 0:17:19.5 16:27.3 82 0:31:54.7 77 0:49:02.9 75 1:05:22.3 70
66 1079 detail závodníka UHLIG Oliver GER 1977 ATSV Gebirge-Gelobtland 16. /  Muži 40-49 let 1:16:12.0 0:17:25.3 16:43.3 90 0:32:18.0 84 0:49:27.9 79 1:05:25.1 72
67 5340 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1962 Kasper Swix Team 8. /  Muži 50-59 let 1:16:16.2 0:17:29.5 16:05.8 70 0:31:47.7 72 0:48:56.7 72 1:05:16.1 66
68 1012 detail závodníka STOKLASOVÁ Eva CZE 1975 Kasper - Swix team 1. /  Ženy 40-49 let 1:16:17.7 0:17:31.1 15:59.6 60 0:31:42.0 71 0:48:53.3 69 1:05:18.6 67
69 5847 detail závodníka ALBERT LUTZ GER 1970 Team Albert 9. /  Muži 50-59 let 1:16:25.7 0:17:39.0 16:06.8 71 0:31:37.0 67 0:48:45.9 61 1:05:12.8 64
70 1083 detail závodníka KÖLBEL Frank siegfreid GER 1962 SC NORWEGER Annaberg 10. /  Muži 50-59 let 1:16:37.8 0:17:51.2 16:03.6 67 0:31:28.7 62 0:48:48.4 62 1:05:13.8 65
71 1035 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 11. /  Muži 50-59 let 1:16:54.5 0:18:07.8 16:03.1 64 0:31:38.2 69 0:48:50.7 65 1:05:20.8 68
72 1033 detail závodníka KODR Ondřej CZE 1985 Ouki Douki 14. /  Muži 30-39 let 1:16:59.7 0:18:13.1 16:10.6 72 0:31:53.0 75 0:49:11.9 76 1:05:54.8 75
73 5315 detail závodníka FAISTAVER Jaroslav CZE 1989 --- 15. /  Muži 30-39 let 1:17:03.7 0:18:17.0 16:17.1 75 0:32:06.5 82 0:49:45.9 82 1:06:03.3 76
74 5826 detail závodníka KUNEŠ Petr CZE 1973 LK Slovan Karlovy Vary 17. /  Muži 40-49 let 1:17:06.6 0:18:19.9 15:59.8 61 0:31:32.5 65 0:48:48.9 63 1:05:21.8 69
75 1027 detail závodníka MEISCHNER Rene GER 1975 SC NORWEGER Annaberg 18. /  Muži 40-49 let 1:17:06.9 0:18:20.3 15:59.1 58 0:31:38.2 68 0:48:54.7 70 1:05:29.8 74
76 1087 detail závodníka HELBIG Steffen GER 1966 SC NORWEGER Annaberg 12. /  Muži 50-59 let 1:17:08.7 0:18:22.0 18:43.1 141 0:34:33.7 105 0:51:05.9 90 1:06:42.3 83
77 5857 detail závodníka OSLÍK Milan CZE 1977 Kanoistika Chomutov 19. /  Muži 40-49 let 1:17:14.2 0:18:27.5 16:02.6 63 0:31:38.2 69 0:48:53.3 68 1:05:27.3 73
78 5339 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1991 Kasper Swix Team 26. /  Muži 15-29 let 1:17:28.5 0:18:41.9 16:21.1 77 0:32:07.2 83 0:50:02.6 84 1:06:26.3 80
79 1045 detail závodníka ROZKOŠNÝ Michal CZE 1978 KB Blansko 20. /  Muži 40-49 let 1:17:31.4 0:18:44.8 16:15.8 74 0:31:57.2 78 0:49:45.4 81 1:06:18.3 78
80 5409 detail závodníka OTTO Grit GER 1990 sportcollection racing team 2. /  Ženy 30-39 let 1:17:37.2 0:18:50.5 16:03.5 66 0:31:49.0 73 0:49:18.1 77 1:06:05.6 77
81 5648 detail závodníka FRITZSCH Nick CZE 1999 ATSV Gebirge 27. /  Muži 15-29 let 1:17:46.2 0:18:59.5 14:23.5 32 0:32:47.7 87 0:49:50.1 83 1:06:23.8 79
82 5399 detail závodníka HEJNÁ Anna-marie CZE 1999 Silvini Madshus team 3. /  Ženy 15-29 let 1:17:51.2 0:19:04.5 16:00.8 62 0:31:51.5 74 0:49:36.6 80 1:06:33.3 82
83 1043 detail závodníka KODROVÁ Kateřina CZE 1987 Ouki Douki 3. /  Ženy 30-39 let 1:18:06.6 0:19:19.9 16:35.6 87 0:32:45.7 86 0:50:12.4 85 1:06:47.8 84
84 1098 detail závodníka HERRMANN Heiko GER 1964 SV Hermsdorf 13. /  Muži 50-59 let 1:18:11.1 0:19:24.5 16:04.6 68 0:31:53.4 76 0:49:22.6 78 1:06:52.3 85
85 1036 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 4. /  Ženy 15-29 let 1:18:43.7 0:19:57.0 15:28.3 52 0:31:23.3 58 0:48:58.4 73 1:06:30.3 81
86 1041 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper - Swix team 16. /  Muži 30-39 let 1:18:49.7 0:20:03.0 17:00.6 97 0:33:07.7 90 0:50:37.4 88 1:07:29.1 88
87 1038 detail závodníka MEISCHNER Marie GER 2000 SC NORWEGER Annaberg 5. /  Ženy 15-29 let 1:19:07.5 0:20:20.9 16:20.6 76 0:32:44.2 85 0:50:18.4 86 1:07:25.3 87
88 1091 detail závodníka BOGACZ Paweł POL 1993 Cartusia 28. /  Muži 15-29 let 1:19:33.2 0:20:46.5 18:13.6 119 0:34:30.5 104 0:51:49.7 94 1:08:33.8 92
89 1040 detail závodníka ŠILHAN Jiří CZE 1976 WiTTE bike team 21. /  Muži 40-49 let 1:19:37.9 0:20:51.3 16:42.1 89 0:33:01.5 89 0:51:08.9 91 1:08:15.8 90
90 5384 detail závodníka WENIGER Andreas GER 1967 ATSV Gebirge-Gelobtland 14. /  Muži 50-59 let 1:19:51.4 0:21:04.8 16:43.3 91 0:33:01.5 88 0:50:49.1 89 1:08:00.6 89
91 5632 detail závodníka BÖHME RICHARD CZE 2004 EINSIEDLER S 29. /  Muži 15-29 let 1:19:59.7 0:21:13.0 14:46.1 35 0:31:24.5 59 0:49:02.4 74 1:06:52.8 86
92 1044 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 --- 3. /  Muži 60 a více let 1:20:31.4 0:21:44.8 16:55.6 94 0:33:36.7 94 0:51:36.7 92 1:08:35.6 93
93 5402 detail závodníka REJZKOVA Helena CZE 1972 Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 2. /  Ženy 40-49 let 1:20:40.2 0:21:53.5 15:59.3 59 0:32:00.7 80 0:50:19.4 87 1:08:18.8 91
94 5813 detail závodníka MUELER Katrin GER 1969 gruen-weis-pirna 1. /  Ženy 50 a více let 1:21:31.2 0:22:44.5 17:47.8 117 0:34:25.7 103 0:52:37.2 96 1:09:55.8 96
95 1042 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 Prazdroj Plzeň 17. /  Muži 30-39 let 1:21:33.6 0:22:47.0 16:40.8 88 0:33:37.7 95 0:51:54.7 95 1:09:19.8 94
96 5651 detail závodníka HAENEL Lutz CZE 1960 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 4. /  Muži 60 a více let 1:22:01.9 0:23:15.2 17:20.6 106 0:34:38.0 106 0:53:44.9 104 1:10:40.6 99
97 5705 detail závodníka BALATKA Jaroslav CZE 1954 Lawi Sport Team 5. /  Muži 60 a více let 1:22:07.4 0:23:20.7 16:24.6 79 0:33:36.2 93 0:51:47.7 93 1:09:42.1 95
98 1069 detail závodníka DUBA Peter GER 1954 SV Tanne Thalheim 6. /  Muži 60 a více let 1:22:09.6 0:23:22.9 18:27.6 126 0:35:03.7 114 0:53:38.4 102 1:10:47.6 100
99 1037 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 15. /  Muži 50-59 let 1:22:19.9 0:23:33.2 17:35.3 110 0:34:44.0 110 0:53:33.4 100 1:10:39.1 98
100 5821 detail závodníka GRILLE Günter CZE 1954 FAHRRAD Grille 7. /  Muži 60 a více let 1:22:26.6 0:23:39.9 17:14.1 101 0:34:10.7 99 0:52:39.9 97 1:10:35.6 97

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru