Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DATUM : | 15.2.2020 | MÍSTO : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | 3.Mezičas | # | 4.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1015 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1:03:59.6 | 0:00:00.0 | 13:15.3 | 1 | 26:36.9 | 1 | 0:41:11.6 | 1 | 0:54:56.0 | 1 | ||
2 | diplom | 5389 | DOHNAL Tomas | 1976 | Tsv Leuna | 1:05:19.0 | 0:01:19.4 | 13:35.3 | 2 | 27:02.9 | 2 | 0:41:32.6 | 2 | 0:55:35.8 | 2 | ||
3 | diplom | 5400 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1:06:30.3 | 0:02:30.6 | 14:02.8 | 7 | 27:45.7 | 5 | 0:42:33.4 | 3 | 0:56:52.0 | 3 | ||
4 | diplom | 1074 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Olfin Car Skilauf team | 1:07:21.5 | 0:03:21.9 | 14:02.1 | 6 | 27:55.2 | 6 | 0:43:14.6 | 5 | 0:57:39.5 | 4 | ||
5 | diplom | 5425 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 1:07:55.8 | 0:03:56.1 | 13:41.3 | 5 | 27:37.4 | 4 | 0:43:18.6 | 6 | 0:57:59.0 | 5 | ||
6 | diplom | 5426 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 1:08:23.6 | 0:04:23.9 | 13:37.6 | 3 | 27:23.4 | 3 | 0:42:57.1 | 4 | 0:58:15.5 | 6 | ||
7 | diplom | 1025 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 1:09:09.3 | 0:05:09.6 | 14:04.1 | 8 | 28:13.7 | 7 | 0:43:54.6 | 7 | 0:58:57.8 | 7 | ||
8 | diplom | 5828 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 1:09:24.8 | 0:05:25.1 | 13:39.6 | 4 | 28:24.5 | 8 | 0:44:13.1 | 8 | 0:59:12.4 | 8 | ||
9 | diplom | 1023 | TIBITANZL Michal | 1974 | --- | 1:09:49.3 | 0:05:49.6 | 14:54.3 | 12 | 29:23.0 | 10 | 0:44:46.4 | 9 | 0:59:41.5 | 9 | ||
10 | diplom | 1020 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 1:11:05.4 | 0:07:05.7 | 14:15.3 | 9 | 28:53.2 | 9 | 0:45:02.9 | 10 | 1:00:30.9 | 10 | ||
11 | diplom | 1022 | HAVEL Lukáš | 1974 | Olfin Car Skilauf team | 1:13:13.1 | 0:09:13.4 | 14:15.6 | 10 | 29:44.6 | 11 | 0:45:46.1 | 11 | 1:02:22.6 | 11 | ||
12 | diplom | 5360 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 1:13:32.2 | 0:09:32.5 | 15:43.8 | 13 | 30:56.7 | 13 | 0:47:26.9 | 13 | 1:02:59.8 | 12 | ||
13 | diplom | 1034 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 1:14:25.7 | 0:10:26.1 | 14:50.3 | 11 | 30:16.2 | 12 | 0:47:15.6 | 12 | 1:03:12.1 | 13 | ||
14 | diplom | 5305 | PÖPPEL Swen | 1974 | SAUERLAND SKI TEAM | 1:15:00.7 | 0:11:01.1 | 16:10.8 | 17 | 31:57.2 | 18 | 0:48:51.9 | 15 | 1:04:40.8 | 14 | ||
15 | diplom | 1028 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 1:15:47.2 | 0:11:47.5 | 16:31.3 | 19 | 32:06.2 | 19 | 0:48:56.4 | 18 | 1:05:23.3 | 16 | ||
16 | diplom | 1079 | UHLIG Oliver | 1977 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 1:16:12.0 | 0:12:12.3 | 16:43.3 | 21 | 32:18.0 | 20 | 0:49:27.9 | 19 | 1:05:25.1 | 17 | ||
17 | diplom | 5826 | KUNEŠ Petr | 1973 | LK Slovan Karlovy Vary | 1:17:06.6 | 0:13:06.9 | 15:59.8 | 15 | 31:32.5 | 14 | 0:48:48.9 | 14 | 1:05:21.8 | 15 | ||
18 | diplom | 1027 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC NORWEGER Annaberg | 1:17:06.9 | 0:13:07.3 | 15:59.1 | 14 | 31:38.2 | 15 | 0:48:54.7 | 17 | 1:05:29.8 | 19 | ||
19 | diplom | 5857 | OSLÍK Milan | 1977 | Kanoistika Chomutov | 1:17:14.2 | 0:13:14.5 | 16:02.6 | 16 | 31:38.2 | 16 | 0:48:53.3 | 16 | 1:05:27.3 | 18 | ||
20 | diplom | 1045 | ROZKOŠNÝ Michal | 1978 | KB Blansko | 1:17:31.4 | 0:13:31.8 | 16:15.8 | 18 | 31:57.2 | 17 | 0:49:45.4 | 20 | 1:06:18.3 | 20 | ||
21 | diplom | 1040 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | 1:19:37.9 | 0:15:38.3 | 16:42.1 | 20 | 33:01.5 | 21 | 0:51:08.9 | 21 | 1:08:15.8 | 21 | ||
22 | diplom | 5307 | LUDVÍK Petr | 1972 | Rolníci TJ ČZU | 1:23:02.4 | 0:19:02.7 | 17:42.1 | 26 | 34:40.7 | 25 | 0:53:31.4 | 22 | 1:11:04.1 | 22 | ||
23 | diplom | 5280 | ANWAND Tino | 1979 | Traktor Albernau | 1:23:27.4 | 0:19:27.7 | 18:46.3 | 32 | 36:14.7 | 29 | 0:54:22.9 | 26 | 1:11:51.6 | 23 | ||
24 | diplom | 5423 | BATUNA Adam | 1976 | Batunalegal | 1:23:54.9 | 0:19:55.3 | 17:40.6 | 25 | 36:09.4 | 28 | 0:53:42.9 | 23 | 1:12:16.8 | 24 | ||
25 | diplom | 1039 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | Mattoni | 1:24:51.4 | 0:20:51.7 | 18:38.6 | 30 | 35:48.0 | 26 | 0:54:18.4 | 25 | 1:12:24.6 | 25 | ||
26 | diplom | 1057 | KROUPA Štěpán | 1975 | Café Racers | 1:25:10.6 | 0:21:11.0 | 18:30.1 | 29 | 36:00.2 | 27 | 0:55:10.9 | 27 | 1:13:16.6 | 26 | ||
27 | diplom | 5308 | RIPPEL Milan | 1980 | PRAHA 6 | 1:26:13.5 | 0:22:13.8 | 19:52.1 | 38 | 37:17.2 | 33 | 0:56:41.7 | 28 | 1:14:21.3 | 28 | ||
28 | diplom | 5277 | SCHMIDT Karsten | 1980 | Traktor Albernau | 1:28:12.1 | 0:24:12.4 | 20:13.3 | 39 | 38:07.2 | 35 | 0:57:30.4 | 31 | 1:14:55.3 | 29 | ||
29 | diplom | 5380 | ŠÁRA František | 1976 | TJ Chemička Ústí n/L | 1:29:34.6 | 0:25:34.9 | 18:40.8 | 31 | 36:44.0 | 31 | 0:56:52.9 | 29 | 1:16:18.4 | 30 | ||
30 | diplom | 5612 | DĚDINA Ondřej | 1979 | --- | 1:30:11.6 | 0:26:11.9 | 18:22.3 | 28 | 37:14.5 | 32 | 0:57:42.4 | 32 | 1:17:21.1 | 31 | ||
31 | diplom | 1053 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 1:31:02.8 | 0:27:03.2 | 18:19.6 | 27 | 36:42.7 | 30 | 0:57:26.4 | 30 | 1:17:26.6 | 32 | ||
32 | diplom | 5351 | ŠÁRA Pavel | 1974 | VSK Humanita Praha | 1:31:25.8 | 0:27:26.2 | 17:00.1 | 23 | 33:21.2 | 22 | 1:02:32.2 | 38 | 1:19:45.6 | 34 | ||
33 | diplom | 1082 | SVATÝ Jakub | 1976 | SK Praga | 1:32:49.8 | 0:28:50.1 | 19:43.8 | 37 | 38:51.5 | 36 | 0:59:45.9 | 34 | 1:19:41.6 | 33 | ||
34 | diplom | 5611 | ŠEBESTA Jakub | 1978 | TJ RADON Vysoká Pec | 1:33:35.5 | 0:29:35.9 | 17:04.3 | 24 | 33:24.2 | 23 | 1:03:56.4 | 44 | 1:21:33.9 | 38 | ||
35 | diplom | 5864 | WALDHAUSER Jaroslav | 1976 | PRAHA 8 | 1:33:43.8 | 0:29:44.1 | 20:53.1 | 43 | 39:52.7 | 39 | 1:00:54.7 | 36 | 1:20:31.6 | 36 | ||
36 | diplom | 5659 | BARTOLOMĚJEV Pavel | 1972 | KERTEAM-Olymp Praha | 1:34:04.8 | 0:30:05.1 | 18:48.1 | 33 | 37:50.7 | 34 | 0:59:37.9 | 33 | 1:20:16.6 | 35 | ||
37 | diplom | 1061 | PLACHÝ Jan | 1974 | CT WEBER Tábor | 1:35:45.4 | 0:31:45.8 | 19:32.3 | 35 | 38:57.0 | 37 | 0:59:49.7 | 35 | 1:20:38.1 | 37 | ||
38 | diplom | 5614 | MEISSNER Petr | 1979 | --- | 1:35:55.5 | 0:31:55.8 | 19:27.6 | 34 | 39:05.7 | 38 | 1:02:00.7 | 37 | 1:22:23.9 | 39 | ||
39 | diplom | 5392 | BROŽ Jaroslav | 1972 | --- | 1:36:32.3 | 0:32:32.6 | 20:56.3 | 44 | 40:58.5 | 43 | 1:02:48.9 | 39 | 1:22:47.9 | 40 | ||
40 | diplom | 1090 | CORBUS Stefan | 1975 | --- | 1:37:57.2 | 0:33:57.6 | 21:28.8 | 47 | 41:27.2 | 45 | 1:03:14.2 | 41 | 1:23:51.9 | 42 | ||
41 | diplom | 1060 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 1:38:05.2 | 0:34:05.6 | 19:39.3 | 36 | 39:55.2 | 40 | 1:03:14.2 | 41 | 1:23:44.4 | 41 | ||
42 | diplom | 1008 | POTAPOV Denis | 1978 | XaSki_skiing | 1:38:15.5 | 0:34:15.8 | 20:43.3 | 41 | 40:40.5 | 42 | 1:03:31.9 | 43 | 1:24:09.4 | 43 | ||
43 | diplom | 1011 | STOKLASA Roman | 1971 | AKD Trutnov | 1:40:10.9 | 0:36:11.2 | 21:09.6 | 46 | 42:07.5 | 47 | 1:04:28.5 | 47 | 1:25:45.1 | 46 | ||
44 | diplom | 1077 | ŠOCH Miloslav | 1978 | --- | 1:40:53.5 | 0:36:53.8 | 20:49.8 | 42 | 41:41.2 | 46 | 1:04:11.4 | 46 | 1:25:41.4 | 45 | ||
45 | diplom | 5749 | ADAM Jiří | 1974 | WBP | 1:41:59.2 | 0:37:59.6 | 20:14.8 | 40 | 41:06.0 | 44 | 1:04:03.7 | 45 | 1:26:24.6 | 47 | ||
46 | diplom | 5350 | PODHAJSKÝ Pavel | 1977 | Kasper Swix Team | 1:42:03.2 | 0:38:03.6 | 21:31.1 | 48 | 42:26.5 | 48 | 1:05:42.7 | 48 | 1:26:54.1 | 48 | ||
47 | diplom | 5805 | CHLUPÁČEK David | 1975 | FC Rantířov | 1:42:46.5 | 0:38:46.8 | 20:57.6 | 45 | 40:28.0 | 41 | 1:02:57.2 | 40 | 1:25:06.6 | 44 | ||
48 | diplom | 5616 | HEJCMAN Pavel | 1977 | --- | 1:43:43.7 | 0:39:44.1 | 21:50.6 | 49 | 43:18.2 | 49 | 1:06:21.7 | 49 | 1:28:16.6 | 49 | ||
49 | diplom | 1089 | KROFTA Jan | 1972 | SC LETNÁ | 1:56:47.1 | 0:52:47.4 | 23:36.8 | 51 | 52:40.3 | 52 | 1:19:01.5 | 51 | 1:41:16.4 | 51 | ||
50 | diplom | 1002 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 1:58:46.8 | 0:54:47.2 | 16:50.4 | 22 | 34:09.5 | 24 | 0:54:00.9 | 24 | 1:13:46.3 | 27 | ||
51 | diplom | 5883 | FRÝDEK Pavel | 1973 | ACT leraK Blansko | 2:01:54.5 | 0:57:54.9 | 23:19.6 | 50 | 47:17.8 | 50 | 1:13:44.5 | 50 | 1:40:16.9 | 50 | ||
52 | diplom | 5745 | JANDL František | 1980 | SK - JAFAWOOD | 2:04:22.0 | 1:00:22.4 | 24:06.6 | 52 | 49:42.0 | 51 | 1:20:21.0 | 52 | 1:45:25.5 | 52 | ||
--- | 1001 | ARNDT Sven | 1977 | ATSV Gebirge-Gelobtland | DNF | --- | 26:41.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1071 | DAVID Martin | 1972 | TJ Sokol Budyně nad Ohří | DNF | --- | 23:33.6 | --- | 53:02.3 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1075 | NOVÝ Lukáš | 1976 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1096 | MORAVEC Jiří | 1975 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5396 | ELIÁŠ Radek | 1971 | Tri klub Příbram | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |