Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :15.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5084 detail závodníka MICHÁLKOVÁ Daniela CZE 2012 Žižkovský tygři 1. /  Holky do 8 let 0:02:34.2 0:00:00.0
2 5095 detail závodníka REJZKOVA Adelka CZE 2012 eintracht braunschweig 2. /  Holky do 8 let 0:02:34.3 0:00:00.0
3 5642 detail závodníka BLAHOUTOVÁ Barbora CZE 2012 --- 3. /  Holky do 8 let 0:02:38.4 0:00:04.2
4 5093 detail závodníka ŽIŽKOVSKÁ Beáta CZE 2012 LK Škoda Plzen 4. /  Holky do 8 let 0:02:46.2 0:00:11.9
5 5640 detail závodníka BAUEROVÁ Lucie CZE 2012 LK Slovan K. Vary 5. /  Holky do 8 let 0:02:47.7 0:00:13.4
6 5629 detail závodníka KUNEŠ Matěj CZE 2013 LK Slovan K. Vary 1. /  Kluci do 8 let 0:02:55.7 0:00:21.5
7 5060 detail závodníka NEUBERT Elena GER 2012 --- 6. /  Holky do 8 let 0:03:03.1 0:00:28.9
8 5096 detail závodníka MRÁZOVÁ Lucie CZE 2012 TJ Slovan Praha Zdravotník 7. /  Holky do 8 let 0:03:11.6 0:00:37.4
9 5656 detail závodníka RUTRLE Michal CZE 2012 TJ RADON Vysoká Pec 2. /  Kluci do 8 let 0:03:12.7 0:00:38.4
10 5735 detail závodníka HYNKOVÁ Anna CZE 2012 --- 8. /  Holky do 8 let 0:03:13.2 0:00:38.9
11 5660 detail závodníka ŠPERLOVÁ Kateřina CZE 2013 TJ RADON Vysoká Pec 9. /  Holky do 8 let 0:03:17.4 0:00:43.2
12 5890 detail závodníka PÁVKOVÁ Helena CZE 2013 TJ RADON Vysoká Pec 10. /  Holky do 8 let 0:03:22.4 0:00:48.2
13 5058 detail závodníka SCHUMANN Fabian GER 2014 SV Neudorf 3. /  Kluci do 8 let 0:03:46.2 0:01:11.9
14 5601 detail závodníka KLEINOVÁ Natálka CZE 2013 LK Slovan K. Vary 11. /  Holky do 8 let 0:03:50.2 0:01:15.9
15 5627 detail závodníka KUNEŠ Tomáš CZE 2013 LK Slovan K. Vary 4. /  Kluci do 8 let 0:03:51.9 0:01:17.7
16 5655 detail závodníka ŠPIČKA David CZE 2012 TJ RADON Vysoká Pec 5. /  Kluci do 8 let 0:03:54.4 0:01:20.2
17 5836 detail závodníka KOVARDINSKÝ Vojtěch CZE 2012 BCM Krušné hory 6. /  Kluci do 8 let 0:04:03.7 0:01:29.4
18 5663 detail závodníka KROPÁČEK Antonín CZE 2013 TJ RADON Vysoká Pec 7. /  Kluci do 8 let 0:04:13.2 0:01:38.9
19 5667 detail závodníka PEJŠA Antonín CZE 2013 TJ RADON Vysoká Pec 8. /  Kluci do 8 let 0:04:19.8 0:01:45.5
20 5094 detail závodníka HELBIG Freya lynn GER 2013 ATSV Gebirge-Gelobtland 12. /  Holky do 8 let 0:04:19.8 0:01:45.5
21 5665 detail závodníka DRAGOUN Jan CZE 2013 TJ RADON Vysoká Pec 9. /  Kluci do 8 let 0:04:21.9 0:01:47.7
22 5098 detail závodníka BATUNOVÁ Ella CZE 2013 Batunalegal 13. /  Holky do 8 let 0:04:22.9 0:01:48.7
23 5059 detail závodníka ŠILHAN Kryštof CZE 2013 WiTTE bike team 10. /  Kluci do 8 let 0:04:30.7 0:01:56.4
24 5653 detail závodníka PILÁT Lukáš CZE 2012 TJ RADON Vysoká Pec 11. /  Kluci do 8 let 0:04:33.2 0:01:59.0
25 5658 detail závodníka BRŠŤÁK Vít CZE 2012 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  Kluci do 8 let 0:04:37.4 0:02:03.2
26 5839 detail závodníka NEUMANN Josef CZE 2013 --- 13. /  Kluci do 8 let 0:04:40.4 0:02:06.2
27 5596 detail závodníka KREUTZIGEROVÁ Viktorie CZE 2014 LK Slovan K. Vary 14. /  Holky do 8 let 0:04:47.4 0:02:13.2
28 5603 detail závodníka MOHRMAN Beáta CZE 2013 LK Slovan K. Vary 15. /  Holky do 8 let 0:04:58.2 0:02:23.9
29 5647 detail závodníka KLEMENT Jakub CZE 2012 LK Slovan K. Vary 14. /  Kluci do 8 let 0:05:02.9 0:02:28.7
30 5812 detail závodníka BARTOSINSKÁ Stela CZE 2012 --- 16. /  Holky do 8 let 0:05:13.7 0:02:39.4
31 5668 detail závodníka VOLNÝ Oliver CZE 2014 TJ RADON Vysoká Pec 15. /  Kluci do 8 let 0:05:14.7 0:02:40.4
32 5662 detail závodníka MIŠEK Michal CZE 2013 TJ RADON Vysoká Pec 16. /  Kluci do 8 let 0:05:19.5 0:02:45.3
33 5673 detail závodníka ŠPERLOVÁ Marie CZE 2016 TJ RADON Vysoká Pec 17. /  Holky do 8 let 0:05:19.6 0:02:45.4
34 5733 detail závodníka CHALUPOVÁ Julie CZE 2014 Biatlon klub OSTROV, z.s. 18. /  Holky do 8 let 0:05:55.9 0:03:21.7
35 5669 detail závodníka BRŠŤÁK Aleš CZE 2014 TJ RADON Vysoká Pec 17. /  Kluci do 8 let 0:06:00.5 0:03:26.3
36 5850 detail závodníka HNIK Ondřej CZE 2015 --- 18. /  Kluci do 8 let 0:06:57.7 0:04:23.4
37 5845 detail závodníka FRIČEK Ondřej CZE 2015 --- 19. /  Kluci do 8 let 0:08:03.1 0:05:28.9
38 5846 detail závodníka FRIČEK Vojtěch CZE 2016 --- 20. /  Kluci do 8 let 0:08:10.9 0:05:36.7
39 5097 detail závodníka BATUNA Adam CZE 2016 Batunalegal 21. /  Kluci do 8 let 0:08:41.1 0:06:06.9
40 5693 detail závodníka ERETOVÁ ANDULKA CZE 2015 LK Slovan K. Vary 19. /  Holky do 8 let 0:08:48.2 0:06:14.0
41 5672 detail závodníka VOLNÝ Laura CZE 2016 TJ RADON Vysoká Pec 20. /  Holky do 8 let 0:09:49.6 0:07:15.4
--- 5639 detail závodníka KOUŘIL Michal CZE 2013 LK Slovan K. Vary . /  Kluci do 8 let DNS ---
--- 5670 detail závodníka ŠLAPOVÁ Sofie CZE 2015 TJ RADON Vysoká Pec . /  Holky do 8 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru