Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :15.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5133 detail závodníka ROZKOŠNÝ Jakub CZE 2009 KB Blansko 1. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:09.7 0:00:00.0
2 5824 detail závodníka DOHNAL Richard CZE 2008 Tsv Leuna 2. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:14.0 0:00:04.3
3 5449 detail závodníka CIPRYSOVÁ Alžběta CZE 2008 LK Slovan K.Vary 1. /  Holky 11 - 12 let 0:03:17.0 0:00:07.2
4 5441 detail závodníka TUREK Jakub CZE 2008 LK Slovan K.Vary 3. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:26.5 0:00:16.7
5 5428 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 4. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:27.2 0:00:17.4
6 5429 detail závodníka HOLÝ Tobiáš CZE 2008 LK Slovan K.Vary 5. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:34.0 0:00:24.2
7 5458 detail závodníka BÁRTOVÁ Kornelie CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  Holky 11 - 12 let 0:03:42.0 0:00:32.2
8 5151 detail závodníka TOBRMAN Filip albert CZE 2008 USK CS Plzeň 6. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:42.2 0:00:32.5
9 5110 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 biatlon blansko 7. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:42.7 0:00:33.0
10 5731 detail závodníka RYBÁKOVÁ Lucie CZE 2009 Biatlon klub OSTROV, z.s. 3. /  Holky 11 - 12 let 0:03:49.2 0:00:39.4
11 5140 detail závodníka HENNIG Hanna GER 2009 --- 4. /  Holky 11 - 12 let 0:03:50.7 0:00:40.9
12 5728 detail závodníka KUNC Adam CZE 2008 Biatlon Klub Ostrov 8. /  Kluci 11 - 12 let 0:03:51.2 0:00:41.5
13 5115 detail závodníka ELLEDER Jan CZE 2010 Hump 1. /  Kluci 9 - 10 let 0:03:53.0 0:00:43.2
14 5136 detail závodníka MENCLOVÁ Luisa CZE 2009 LK Škoda Plzen 5. /  Holky 11 - 12 let 0:03:54.5 0:00:44.7
15 5135 detail závodníka KADLECOVÁ Žofie CZE 2009 LK Škoda Plzen 6. /  Holky 11 - 12 let 0:03:55.1 0:00:45.3
16 5154 detail závodníka MRÁZOVÁ Ema CZE 2009 TJ Slovan Praha Zdravotník 7. /  Holky 11 - 12 let 0:04:01.2 0:00:51.4
17 5448 detail závodníka ŠPERLOVÁ Iva CZE 2008 LK Slovan K.Vary 8. /  Holky 11 - 12 let 0:04:01.3 0:00:51.5
18 5726 detail závodníka MYSLÍK Antonín CZE 2008 Biatlon klub OSTROV, z.s. 9. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:08.3 0:00:58.5
19 5631 detail závodníka MIŠEKOVÁ Lucie CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 1. /  Holky 9 - 10 let 0:04:08.5 0:00:58.7
20 5730 detail závodníka CHALUPA Šimon CZE 2009 Biatlon klub OSTROV, z.s. 10. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:10.2 0:01:00.4
21 5123 detail závodníka ŠEDIVÝ Antonín CZE 2011 Bicykl Team Ústí nad Labem 2. /  Kluci 9 - 10 let 0:04:13.7 0:01:03.9
22 5671 detail závodníka LOHR MAXIMILIAN GER 2009 SV Neudorf 11. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:14.5 0:01:04.7
23 5586 detail závodníka VOLFOVÁ Zuzana CZE 2008 --- 9. /  Holky 11 - 12 let 0:04:17.2 0:01:07.4
24 5590 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán CZE 2009 LK Slovan K.Vary 12. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:22.2 0:01:12.4
25 5599 detail závodníka VASTL Viktor CZE 2008 --- 13. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:22.2 0:01:12.4
26 5580 detail závodníka CIPRYSOVÁ Magdalena CZE 2010 LK Slovan 2. /  Holky 9 - 10 let 0:04:24.5 0:01:14.7
27 5490 detail závodníka KOZÁK Vojta CZE 2009 --- 14. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:25.9 0:01:16.2
28 5583 detail závodníka VÁŇOVÁ Eliška CZE 2008 LK Slovan K. Vary 10. /  Holky 11 - 12 let 0:04:27.0 0:01:17.2
29 5732 detail závodníka CHALUPA Mikuláš CZE 2011 Biatlon klub OSTROV, z.s. 3. /  Kluci 9 - 10 let 0:04:27.4 0:01:17.7
30 5111 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 15. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:28.5 0:01:18.7
31 5138 detail závodníka ŽIŽKOVSKÝ Čeněk CZE 2009 LK Škoda Plzen 16. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:30.9 0:01:21.2
32 5153 detail závodníka ČECHOCKÁ Nikol CZE 2009 BCM Krušné hory 11. /  Holky 11 - 12 let 0:04:31.8 0:01:22.0
33 5630 detail závodníka ŠEBESTOVÁ Bára CZE 2009 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  Holky 11 - 12 let 0:04:34.2 0:01:24.4
34 5628 detail závodníka KRAUS Christian CZE 2008 TJ RADON Vysoká Pec 17. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:36.7 0:01:26.9
35 5132 detail závodníka MICHÁLEK Antonín CZE 2009 Žižkovský tygři 18. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:37.7 0:01:27.9
36 5598 detail závodníka KUNEŠ Petr CZE 2008 --- 19. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:39.2 0:01:29.5
37 5719 detail závodníka KINDL Oliver CZE 2009 Iron Stars 20. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:41.4 0:01:31.7
38 5595 detail závodníka MOHRMANN Jonáš CZE 2008 LK Slovan K.Vary 21. /  Kluci 11 - 12 let 0:04:42.7 0:01:32.9
39 5574 detail závodníka BÁRTOVÁ Darina CZE 2010 --- 3. /  Holky 9 - 10 let 0:04:44.7 0:01:34.9
40 5577 detail závodníka BLAHOUTOVÁ Klára CZE 2010 --- 4. /  Holky 9 - 10 let 0:04:47.8 0:01:38.0
41 5137 detail závodníka BÍBA Tadeáš CZE 2010 LK Škoda Plzen 4. /  Kluci 9 - 10 let 0:04:54.0 0:01:44.2
42 5636 detail závodníka ANDRESÍK Matyáš CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 5. /  Kluci 9 - 10 let 0:04:54.8 0:01:45.0
43 5530 detail závodníka NDUWIMANA Lisa CZE 2009 KARLOVY VARY 13. /  Holky 11 - 12 let 0:04:58.7 0:01:48.9
44 5099 detail závodníka SCHUMANN Julia GER 2011 SV Neudorf 5. /  Holky 9 - 10 let 0:05:01.2 0:01:51.4
45 5742 detail závodníka DRAHORÁDOVÁ Ema CZE 2010 Biatlon ostrov 6. /  Holky 9 - 10 let 0:05:02.8 0:01:53.0
46 5134 detail závodníka ROZKOŠNÁ Erika CZE 2011 KB Blansko 7. /  Holky 9 - 10 let 0:05:19.2 0:02:09.4
47 5593 detail závodníka SÝKORA Tadeáš CZE 2009 Sport Club Plzeň 22. /  Kluci 11 - 12 let 0:05:21.9 0:02:12.1
48 5581 detail závodníka ŠPERLOVÁ Anna CZE 2010 LK Slovan K. Vary 8. /  Holky 9 - 10 let 0:05:35.7 0:02:25.9
49 5879 detail závodníka LHOTKA Matěj CZE 2009 --- 23. /  Kluci 11 - 12 let 0:05:38.9 0:02:29.1
50 5141 detail závodníka KORELLUS Lukáš CZE 2009 Ski klub Karlovy Vary 24. /  Kluci 11 - 12 let 0:05:41.0 0:02:31.3
51 5587 detail závodníka KROUPA Daniel CZE 2011 LK Slovan K. Vary 6. /  Kluci 9 - 10 let 0:05:42.7 0:02:32.9
52 5550 detail závodníka TURKOVÁ Klára CZE 2011 --- 9. /  Holky 9 - 10 let 0:05:43.7 0:02:33.9
53 5584 detail závodníka NEDBALOVÁ Kamila CZE 2008 LK Slovan K.Vary 14. /  Holky 11 - 12 let 0:05:44.7 0:02:34.9
54 5677 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Jana CZE 2010 LK Slovan K. Vary 10. /  Holky 9 - 10 let 0:05:45.2 0:02:35.4
55 5511 detail závodníka STEHLÍKOVÁ Tereza CZE 2009 --- 15. /  Holky 11 - 12 let 0:05:47.5 0:02:37.7
56 5576 detail závodníka SUCHÁ Adéla CZE 2010 --- 11. /  Holky 9 - 10 let 0:05:47.5 0:02:37.7
57 5707 detail závodníka POTŮČEK Adam CZE 2010 --- 7. /  Kluci 9 - 10 let 0:05:47.9 0:02:38.2
58 5519 detail závodníka NDUWIMANA Ania CZE 2011 LK Slovan K.Vary 12. /  Holky 9 - 10 let 0:05:51.2 0:02:41.4
59 5842 detail závodníka NEUMANNOVÁ Vanda CZE 2008 SK Aritma Praha 16. /  Holky 11 - 12 let 0:05:51.3 0:02:41.5
60 5119 detail závodníka SMETANKOVÁ Amálie CZE 2010 Ski Team Jinočany 13. /  Holky 9 - 10 let 0:05:56.9 0:02:47.2
61 5633 detail závodníka LEBEDOVÁ Veronika CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 14. /  Holky 9 - 10 let 0:06:00.2 0:02:50.4
62 5646 detail závodníka REICHEL Matyáš CZE 2011 LK Slovan K. Vary 8. /  Kluci 9 - 10 let 0:06:01.9 0:02:52.2
63 5867 detail závodníka WALDHAUSER Jan CZE 2010 TJ Sokol Dolní Chabry 9. /  Kluci 9 - 10 let 0:06:07.4 0:02:57.7
64 5144 detail závodníka KORELLUS Jakub CZE 2011 Ski klub Karlovy Vary 10. /  Kluci 9 - 10 let 0:06:08.2 0:02:58.4
65 5868 detail závodníka MATOUŠKOVÁ Šarlota CZE 2010 BCM Krušné hory 15. /  Holky 9 - 10 let 0:06:13.0 0:03:03.3
66 5652 detail závodníka ŠEBESTOVÁ Sára CZE 2011 TJ RADON Vysoká Pec 16. /  Holky 9 - 10 let 0:06:13.0 0:03:03.3
67 5551 detail závodníka VASTLOVÁ Bára CZE 2011 --- 11. /  Kluci 9 - 10 let 0:06:42.2 0:03:32.4
68 5878 detail závodníka LHOTKOVÁ Julie CZE 2011 --- 12. /  Kluci 9 - 10 let 0:06:47.4 0:03:37.7
69 5124 detail závodníka HAVEL Vojtech CZE 2011 --- 13. /  Kluci 9 - 10 let 0:06:50.4 0:03:40.7
70 5589 detail závodníka NEDBAL Daniel CZE 2011 LK Slovan K. Vary 14. /  Kluci 9 - 10 let 0:07:15.4 0:04:05.7
71 5638 detail závodníka KRATOCHVÍL André CZE 2011 TJ RADON Vysoká Pec 15. /  Kluci 9 - 10 let 0:08:38.2 0:05:28.4
72 5634 detail závodníka BRŠŤÁK Antonín CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 16. /  Kluci 9 - 10 let 0:08:50.2 0:05:40.4
73 5100 detail závodníka LORENZ Miroslav CZE 2010 --- 17. /  Kluci 9 - 10 let 0:11:28.9 0:08:19.1
--- 5118 detail závodníka DRAUDVILA Andris LTH 2011 Gavaitis . /  Kluci 9 - 10 let DNS ---
--- 5130 detail závodníka KUDRNA Martin CZE 2008 --- . /  Kluci 11 - 12 let DNS ---
--- 5131 detail závodníka FÖRSTER Lilu GER 2008 SV Großwaltersdorf . /  Holky 11 - 12 let DNS ---
--- 5139 detail závodníka ČERNÝ Jakub CZE 2009 LK Škoda Plzen . /  Kluci 11 - 12 let DNS ---
--- 5548 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Nikol CZE 2011 --- . /  Holky 9 - 10 let DNS ---
--- 5592 detail závodníka KOLLÁR Lubor CZE 2009 LK Slovan K.Vary . /  Kluci 11 - 12 let DNS ---
--- 5594 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 2008 LK Slovan K. Vary . /  Kluci 11 - 12 let DNS ---
--- 5644 detail závodníka REICHEL Jana CZE 2011 LK Slovan K. Vary . /  Holky 9 - 10 let DNS ---
--- 5724 detail závodníka PRŮCHOVÁ Julie CZE 2011 BTT Libochovice . /  Holky 9 - 10 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru