Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského - klasicky

Běžecké lyžování
DATUM :16.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
1 595 detail závodníka GNÜCHTEL JUSTIN GER 2000 SV Stützengrün 1. /  Muži 15-29 let 1:13:13.0 0:00:00.0 15:00.3 1 0:30:22.4 1 0:46:27.6 1 1:02:32.5 1
2 537 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 Olfin Car Skilauf team 1. /  Muži 40-49 let 1:18:16.4 0:05:03.3 15:53.8 3 0:32:30.4 2 0:49:37.4 2 1:06:41.0 2
3 580 detail závodníka DOHNAL Tomas CZE 1976 Tsv Leuna 2. /  Muži 40-49 let 1:20:00.4 0:06:47.3 16:23.8 6 0:33:30.6 4 0:51:15.6 4 1:08:41.7 3
4 506 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Skilauf team 3. /  Muži 40-49 let 1:21:25.6 0:08:12.6 16:22.6 4 0:33:36.6 5 0:51:22.2 5 1:09:09.2 4
5 568 detail závodníka MAKOVIČKA Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team 2. /  Muži 15-29 let 1:22:53.9 0:09:40.8 15:53.7 2 0:32:39.9 3 0:50:43.2 3 1:09:38.5 5
6 5942 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 4. /  Muži 40-49 let 1:23:18.6 0:10:05.5 17:02.1 14 0:34:38.1 11 0:53:00.2 8 1:11:12.7 6
7 507 detail závodníka HOLUB Petr CZE 1966 Kasper - Swix team 1. /  Muži 50-59 let 1:23:43.6 0:10:30.5 16:59.1 10 0:34:26.6 9 0:53:05.9 10 1:11:19.7 7
8 569 detail závodníka STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 5. /  Muži 40-49 let 1:23:59.1 0:10:46.0 16:42.1 7 0:34:07.4 7 0:52:32.9 7 1:11:20.2 8
9 509 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 6. /  Muži 40-49 let 1:24:07.6 0:10:54.5 17:00.1 11 0:34:26.4 8 0:53:05.2 9 1:11:44.2 9
10 590 detail závodníka MAZOCH Jan CZE 2001 Rossignol racing team 3. /  Muži 15-29 let 1:24:50.1 0:11:37.0 16:23.1 5 0:33:42.4 6 0:52:30.4 6 1:11:52.2 10
11 5924 detail závodníka EIGNER Falco GER 2000 ATSV Gebirge-Gelobtland 4. /  Muži 15-29 let 1:25:34.6 0:12:21.5 17:02.6 15 0:34:38.9 12 0:53:55.4 12 1:13:10.5 13
12 560 detail závodníka SUCHÝ Jiří CZE 1976 FEL Praha 7. /  Muži 40-49 let 1:25:48.1 0:12:35.1 16:55.1 9 0:34:40.9 13 0:53:56.2 13 1:13:02.5 11
13 5943 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 2. /  Muži 50-59 let 1:25:56.4 0:12:43.3 17:02.1 13 0:34:55.7 15 0:54:17.2 15 1:13:06.5 12
14 557 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 JOVE ROLL- SKI Vysoké 1. /  Muži 60 a více let 1:26:29.9 0:13:16.8 17:25.6 17 0:35:38.9 17 0:54:22.4 16 1:13:17.7 14
15 502 detail závodníka PRÁŠEK Adam CZE 1999 Kasper - Swix team 5. /  Muži 15-29 let 1:28:28.9 0:15:15.8 16:43.1 8 0:34:42.1 14 0:54:07.9 14 1:14:30.7 15
16 5904 detail závodníka MEUSEL Ronald GER 1970 Team Slow 3. /  Muži 50-59 let 1:28:42.0 0:15:28.9 17:40.3 20 0:36:00.6 20 0:55:39.9 20 1:15:26.5 18
17 589 detail závodníka ZAJÍC Václav CZE 1979 Rossignol racing team 8. /  Muži 40-49 let 1:28:46.3 0:15:33.2 17:43.1 22 0:35:32.7 16 0:54:55.7 17 1:15:15.0 17
18 508 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 4. /  Muži 50-59 let 1:28:48.8 0:15:35.7 17:26.1 18 0:35:39.4 18 0:54:58.4 18 1:14:53.5 16
19 512 detail závodníka CIBULKA Petr CZE 1976 AUTHOR MASTERS 9. /  Muži 40-49 let 1:29:38.3 0:16:25.2 17:38.8 19 0:36:19.9 21 0:56:07.4 21 1:16:07.8 21
20 588 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 10. /  Muži 40-49 let 1:29:49.1 0:16:36.0 17:21.8 16 0:35:44.7 19 0:55:24.7 19 1:16:06.3 20
21 559 detail závodníka RENNER Viktor GER 1969 TSV Mönchröden 5. /  Muži 50-59 let 1:30:36.5 0:17:23.5 18:53.1 26 0:37:36.4 23 0:57:28.4 22 1:17:16.3 22
22 591 detail závodníka RICHTER JOHANNES CZE 2005 SV Neudorf 6. /  Muži 15-29 let 1:31:49.3 0:18:36.2 19:12.3 28 0:37:49.1 24 0:57:29.2 23 1:17:55.0 23
23 5852 detail závodníka SCHICKER Tim GER 1990 SV Burkhardtsgrün 1. /  Muži 30-39 let 1:32:51.2 0:19:38.2 17:01.3 12 0:34:27.6 10 0:53:33.2 11 1:15:56.8 19
24 593 detail závodníka ŘEHÁK Miroslav CZE 1971 --- 11. /  Muži 40-49 let 1:32:56.5 0:19:43.5 19:28.1 31 0:38:19.1 28 0:59:23.7 27 1:19:34.0 24
25 578 detail závodníka WENIGER Andreas GER 1967 ATSV Gebirge-Gelobtland 6. /  Muži 50-59 let 1:33:52.4 0:20:39.3 18:32.3 25 0:38:02.6 26 0:58:31.4 25 1:19:41.0 25
26 575 detail závodníka VOLDŘICH Jan CZE 1994 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  Muži 15-29 let 1:34:03.3 0:20:50.2 20:00.8 41 0:39:38.1 34 1:00:11.4 34 1:20:30.0 26
27 5926 detail závodníka SELTMANN Jens GER 1974 SV Tanne Thalheim 12. /  Muži 40-49 let 1:34:37.3 0:21:24.2 19:44.6 35 0:39:28.1 33 1:00:10.4 33 1:20:51.0 29
28 567 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1962 Kasper Swix Team 7. /  Muži 50-59 let 1:35:02.0 0:21:48.9 18:54.6 27 0:39:04.4 30 0:59:48.9 29 1:21:06.3 32
29 555 detail závodníka WEIDLICH Janik GER 2005 VSC Klingenthal 8. /  Muži 15-29 let 1:35:17.5 0:22:04.4 19:23.1 29 0:39:05.9 31 0:59:59.7 31 1:20:31.0 27
30 5959 detail závodníka KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 LK Tatran Chodov 2. /  Muži 60 a více let 1:35:24.0 0:22:10.9 19:34.3 33 0:39:19.6 32 1:00:03.9 32 1:20:59.8 31
31 592 detail závodníka BENNECKE DENIS CZE 1993 SC DHFK 9. /  Muži 15-29 let 1:36:12.3 0:22:59.2 19:44.1 34 0:38:38.9 29 0:59:37.2 28 1:21:40.0 33
32 547 detail závodníka JANAK Karel CZE 1957 TITAN TRILIFE 3. /  Muži 60 a více let 1:36:20.0 0:23:06.9 19:54.6 39 0:40:10.6 37 1:01:25.7 36 1:22:24.3 34
33 510 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 8. /  Muži 50-59 let 1:36:42.6 0:23:29.6 18:29.6 24 0:37:49.9 25 0:58:31.9 26 1:20:43.8 28
34 5802 detail závodníka LANGER Jens GER 1964 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 9. /  Muži 50-59 let 1:37:25.5 0:24:12.4 17:41.8 21 0:37:16.6 22 0:58:22.9 24 1:20:57.8 30
35 5948 detail závodníka UHLIG Insa CZE 2003 SK Dresden Niedersedlitz 1. /  Ženy 15-29 let 1:38:13.5 0:25:00.4 19:24.6 30 0:39:43.6 35 1:01:03.2 35 1:23:14.0 35
36 566 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1991 Kasper Swix Team 10. /  Muži 15-29 let 1:38:44.5 0:25:31.4 19:28.3 32 0:40:05.1 36 1:02:27.4 38 1:24:38.3 37
37 511 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1958 TJ Praga 4. /  Muži 60 a více let 1:39:20.7 0:26:07.6 19:55.6 40 0:40:22.9 38 1:01:46.9 37 1:24:04.3 36
38 565 detail závodníka ROZKOŠNÝ Michal CZE 1978 KB Blansko 13. /  Muži 40-49 let 1:39:38.0 0:26:24.9 19:54.1 38 0:40:46.4 40 1:02:41.4 39 1:24:52.5 38
39 5961 detail závodníka HÖLL Petr CZE 1968 LK Tatran Chodov 10. /  Muži 50-59 let 1:40:07.0 0:26:53.9 21:12.3 51 0:42:00.4 46 1:03:28.9 41 1:25:09.0 40
40 5886 detail závodníka TÜNNERMANN Dirk GER 1955 Seesen 5. /  Muži 60 a více let 1:41:38.5 0:28:25.4 20:53.3 47 0:41:30.2 43 1:03:58.2 43 1:27:03.8 43
41 5936 detail závodníka PÄSSLER Marko GER 1972 --- 14. /  Muži 40-49 let 1:41:44.2 0:28:31.1 19:46.8 36 0:40:25.9 39 1:03:02.9 40 1:26:13.8 41
42 5721 detail závodníka KRETZSCHMAR Doreen GER 1970 SC-Norweger Annaberg 1. /  Ženy 50 a více let 1:42:06.2 0:28:53.1 20:16.6 44 0:41:16.4 41 1:03:41.7 42 1:26:32.5 42
43 519 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 11. /  Muži 50-59 let 1:43:26.3 0:30:13.2 22:00.1 59 0:43:18.7 49 1:06:19.2 48 1:28:34.0 45
44 5900 detail závodníka OPOČENSKÝ Matěj CZE 1996 Kasper - Swix team 11. /  Muži 15-29 let 1:43:27.7 0:30:14.6 18:03.1 23 0:38:09.4 27 0:59:53.4 30 1:25:03.0 39
45 5915 detail závodníka KRAUS Ladislav CZE 1963 LKSlovan Karlovy Vary 12. /  Muži 50-59 let 1:43:56.9 0:30:43.8 20:16.1 43 0:41:47.4 44 1:04:20.2 44 1:27:55.5 44
46 5898 detail závodníka VESELÁ Iva CZE 1975 TJ SOKOL SENOHRABY 1. /  Ženy 40-49 let 1:44:19.9 0:31:06.9 20:09.6 42 0:41:59.9 45 1:05:21.9 47 1:28:36.5 46
47 513 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 2. /  Ženy 15-29 let 1:44:45.9 0:31:32.8 19:47.6 37 0:41:17.7 42 1:04:38.7 45 1:28:37.8 47
48 5950 detail závodníka WEIDLICH Antje GER 1959 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 2. /  Ženy 50 a více let 1:44:51.4 0:31:38.3 21:46.8 58 0:43:33.9 52 1:06:36.9 50 1:29:19.8 48
49 5885 detail závodníka SUNKOVSKÝ Miroslav CZE 1972 Sunsetbike 15. /  Muži 40-49 let 1:46:07.2 0:32:54.1 22:37.8 64 0:44:47.4 59 1:08:35.2 57 1:31:13.0 51
50 515 detail závodníka SMETANKA Aleš CZE 1976 Ski Team Jinočany 16. /  Muži 40-49 let 1:46:14.0 0:33:01.0 20:38.1 45 0:42:30.4 48 1:06:25.5 49 1:30:18.1 50
51 5968 detail závodníka REICHEL Bernd GER 1949 TSV 1872 Pobershau 6. /  Muži 60 a více let 1:47:41.3 0:34:28.2 21:24.6 53 0:44:09.7 55 1:08:11.7 56 1:31:54.5 55
52 518 detail závodníka LENC Jaroslav CZE 1979 --- 17. /  Muži 40-49 let 1:47:55.3 0:34:42.2 20:53.3 47 0:42:23.6 47 1:05:02.2 46 1:29:47.5 49
53 528 detail závodníka FORNER Ulf GER 1969 --- 13. /  Muži 50-59 let 1:48:09.6 0:34:56.6 22:12.6 60 0:44:12.2 57 1:08:03.2 54 1:31:48.6 54
54 600 detail závodníka CIPRYS František CZE 1981 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  Muži 30-39 let 1:48:13.2 0:35:00.1 21:26.1 55 0:43:20.4 50 1:07:24.4 51 1:31:20.3 52
55 517 detail závodníka ŠIMEK Tomáš CZE 1963 FEL Praha 14. /  Muži 50-59 let 1:48:18.7 0:35:05.6 21:25.3 54 0:43:56.4 54 1:07:27.7 53 1:31:40.3 53
56 5892 detail závodníka UHER Adam CZE 2005 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  Muži 15-29 let 1:48:33.4 0:35:20.3 21:03.3 49 0:43:26.9 51 1:07:24.7 52 1:32:25.8 56
57 551 detail závodníka POBOŘIL Pavel CZE 1974 --- 18. /  Muži 40-49 let 1:49:26.1 0:36:13.1 21:46.1 57 0:44:12.0 56 1:08:10.8 55 1:32:36.8 57
58 5945 detail závodníka UHLIG Ines GER 1970 Skiklub Dresden 3. /  Ženy 50 a více let 1:50:20.1 0:37:07.0 21:21.1 52 0:44:32.9 58 1:08:52.2 58 1:33:05.8 58
59 5927 detail závodníka SELTMANN Annika GER 2003 SV Tanne Thalheim 3. /  Ženy 15-29 let 1:50:54.6 0:37:41.5 23:12.1 70 0:45:54.2 62 1:10:27.7 62 1:35:01.6 62
60 554 detail závodníka ČIPERA Radek CZE 1964 Radvanice 15. /  Muži 50-59 let 1:50:54.9 0:37:41.8 22:52.8 66 0:45:34.7 61 1:10:16.4 61 1:34:15.3 60
61 564 detail závodníka NEUHÄUSEROVÁ Laďka CZE 1981 --- 1. /  Ženy 30-39 let 1:50:59.6 0:37:46.5 22:36.6 62 0:45:22.9 60 1:09:44.4 60 1:34:15.6 61
62 5918 detail závodníka HEIDRICH Lucas GER 1999 Ski-Verein Triebes e.V. 13. /  Muži 15-29 let 1:52:05.4 0:38:52.3 21:05.6 50 0:43:53.4 53 1:08:55.2 59 1:34:12.0 59
63 553 detail závodníka VOLDŘICH Pavel CZE 1953 Silvini Madshus team 7. /  Muži 60 a více let 1:54:23.3 0:41:10.3 22:24.6 61 0:46:08.9 64 1:11:52.0 63 1:37:09.6 63
64 523 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Glade team 4. /  Ženy 50 a více let 1:54:27.1 0:41:14.0 21:42.8 56 0:46:06.4 63 1:12:06.5 66 1:37:35.8 64
65 520 detail závodníka HOLÝ Luděk CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 19. /  Muži 40-49 let 1:54:44.5 0:41:31.4 22:54.8 68 0:46:34.2 67 1:12:48.7 67 1:37:50.4 65
66 522 detail závodníka URBAN Michael GER 1959 Team Slow 8. /  Muži 60 a více let 1:55:49.3 0:42:36.3 22:53.6 67 0:46:26.7 66 1:12:02.5 65 1:38:29.6 67
67 558 detail závodníka DEVEROVÁ Monika CZE 1966 Klub biatlonu Klecany 5. /  Ženy 50 a více let 1:55:52.2 0:42:39.1 23:40.3 73 0:46:48.2 70 1:12:57.7 68 1:38:37.3 69
68 5960 detail závodníka MANIK Jan CZE 1980 LK Tatran Chodov 20. /  Muži 40-49 let 1:56:03.8 0:42:50.8 24:21.9 79 0:47:38.9 73 1:14:15.0 74 1:39:12.6 73
69 572 detail závodníka NAXEROVÁ Jana CZE 1966 USK CS Plzeň 6. /  Ženy 50 a více let 1:56:04.8 0:42:51.7 23:20.6 72 0:47:17.9 71 1:13:08.5 69 1:38:36.1 68
70 570 detail závodníka HELBIG J0achim GER 1955 ATSV Gebirge-Gelobtland 9. /  Muži 60 a více let 1:56:09.6 0:42:56.5 24:15.1 78 0:48:50.7 77 1:13:45.7 71 1:39:33.6 74
70 596 detail závodníka FRITZSCH GÜNTER GER 1955 ATSV Gebirge-Gelobtland 9. /  Muži 60 a více let 1:56:09.6 0:42:56.5 23:49.1 74 0:47:32.9 72 1:13:47.7 72 1:39:04.1 72
72 599 detail závodníka NOVÁČEK Jan CZE 1969 LK Slovan K. Vary 16. /  Muži 50-59 let 1:56:13.6 0:43:00.5 24:36.6 80 0:48:03.2 75 1:13:54.0 73 1:38:57.3 70
73 5933 detail závodníka THAN Frank GER 1961 Skiverein Schönheide 17. /  Muži 50-59 let 1:56:31.3 0:43:18.2 23:10.1 69 0:46:44.7 69 1:13:08.7 70 1:39:03.1 71
74 579 detail závodníka JIŘIŠTOVÁ Zuzana CZE 1982 SK Peřimov 2. /  Ženy 30-39 let 1:56:43.3 0:43:30.2 22:37.3 63 0:46:10.7 65 1:11:58.5 64 1:37:58.6 66
75 5940 detail závodníka DAUBNER Torsten GER 1964 LAC Erdgas Chemnitz 18. /  Muži 50-59 let 1:58:49.1 0:45:36.0 29:53.3 108 0:52:21.2 89 1:17:21.7 81 1:41:39.8 75
76 586 detail závodníka KUBOTEIT Marco GER 1970 Lutherstadt Eisleben 19. /  Muži 50-59 let 2:00:28.8 0:47:15.7 26:25.8 88 0:50:14.7 82 1:17:11.2 80 1:42:37.6 77
77 542 detail závodníka HALBICH Václav CZE 1985 --- 3. /  Muži 30-39 let 2:00:39.8 0:47:26.7 22:38.1 65 0:47:53.9 74 1:14:53.0 75 1:42:28.3 76
78 5977 detail závodníka BANG Christoph GER 1980 BANG Kransysteme Racing Team 21. /  Muži 40-49 let 2:01:26.0 0:48:13.0 23:56.1 77 0:49:04.9 80 1:18:14.7 84 1:44:28.6 81
79 548 detail závodníka LEŠINSKÝ Jiří CZE 1946 --- 11. /  Muži 60 a více let 2:01:32.7 0:48:19.7 27:08.1 91 0:51:28.7 85 1:17:36.7 82 1:43:39.6 79
80 541 detail závodníka FRÖHLICH Dietmar GER 1944 --- 12. /  Muži 60 a více let 2:01:44.0 0:48:31.0 24:49.6 81 0:49:55.7 81 1:17:05.0 79 1:43:53.1 80
81 525 detail závodníka NOVOTNÝ Pavel CZE 1976 HK VYŠEHRAD 22. /  Muži 40-49 let 2:02:40.9 0:49:27.8 23:54.3 76 0:48:28.4 76 1:15:29.2 77 1:43:31.1 78
82 556 detail závodníka KOTAS Pavel CZE 1955 CK Continental Frenštát p. R. 13. /  Muži 60 a více let 2:04:00.5 0:50:47.4 24:52.6 82 0:50:48.4 83 1:18:09.2 83 1:45:38.6 83
83 545 detail závodníka MUSIL Štěpán CZE 2003 Vltava Fund Ski Team 14. /  Muži 15-29 let 2:04:24.3 0:51:11.2 20:52.3 46 0:46:37.7 68 1:15:27.0 76 1:46:10.1 84
84 5946 detail závodníka ŠTEJNAROVÁ Radka CZE 1975 Horoklub Chomutov 2. /  Ženy 40-49 let 2:04:44.1 0:51:31.1 23:49.8 75 0:48:55.7 78 1:16:40.7 78 1:45:02.6 82
85 5801 detail závodníka BERGER Filip CZE 1972 Pupkani K.Vary 23. /  Muži 40-49 let 2:05:49.7 0:52:36.7 27:05.3 89 0:51:25.7 84 1:19:28.5 86 1:46:58.4 86
86 526 detail závodníka KUJICEK Tomas CZE 1975 --- 24. /  Muži 40-49 let 2:07:13.3 0:54:00.2 26:16.6 86 0:51:47.1 88 1:19:49.2 87 1:48:08.1 87
87 5909 detail závodníka BURACHOVIČOVÁ Martina CZE 1979 LKSlovan Karlovy Vary 3. /  Ženy 40-49 let 2:09:00.0 0:55:46.9 25:50.8 84 0:51:30.2 86 1:20:38.0 89 1:49:30.4 88
88 583 detail závodníka KOMÍN Ondřej CZE 2004 --- 15. /  Muži 15-29 let 2:10:39.2 0:57:26.1 27:39.3 95 0:53:29.7 91 1:21:38.0 90 1:50:20.1 89
89 5889 detail závodníka HOLÍKOVÁ Simona CZE 2005 TJ RADON Vysoká Pec 4. /  Ženy 15-29 let 2:11:11.7 0:57:58.6 23:20.1 71 0:48:55.9 79 1:18:20.5 85 1:46:56.1 85
90 5978 detail závodníka MATOUŠEK Marek CZE 1979 --- 25. /  Muži 40-49 let 2:11:58.4 0:58:45.4 26:14.4 85 0:51:40.7 87 1:20:13.7 88 1:52:31.4 90
91 527 detail závodníka KUČERA Radek CZE 1972 --- 26. /  Muži 40-49 let 2:12:04.9 0:58:51.9 27:09.3 92 0:54:20.2 94 1:23:23.0 92 1:52:45.1 91
92 504 detail závodníka KROSS Katrin GER 1961 --- 7. /  Ženy 50 a více let 2:12:46.4 0:59:33.3 29:03.8 104 0:55:46.7 97 1:25:29.0 95 1:53:22.4 93
93 5818 detail závodníka FORETNÍK Ladislav CZE 1963 KRTZ 20. /  Muži 50-59 let 2:13:49.4 1:00:36.3 27:07.9 90 0:53:32.9 92 1:22:55.5 91 1:53:02.6 92
94 582 detail závodníka KOMÍN Martin CZE 2000 --- 16. /  Muži 15-29 let 2:17:11.1 1:03:58.1 28:50.9 101 0:55:45.7 96 1:25:10.2 94 1:55:44.9 94
95 585 detail závodníka JACHIM Jaroslav CZE 1979 #KV_Rachlici 27. /  Muži 40-49 let 2:17:13.1 1:04:00.1 30:08.3 109 0:57:44.4 105 1:28:03.8 101 1:57:38.9 98
96 573 detail závodníka HEITZER Babs GER 1971 Team Slow 4. /  Ženy 40-49 let 2:17:16.2 1:04:03.1 27:46.1 97 0:55:09.9 95 1:25:46.3 97 1:55:49.6 95
97 571 detail závodníka HEITZER Rainer GER 1970 Team Slow 21. /  Muži 50-59 let 2:18:34.4 1:05:21.3 26:23.9 87 0:53:49.4 93 1:25:39.2 96 1:56:33.1 96
98 5920 detail závodníka WICHE Joachim GER 1958 Ski-Verein Triebes e.V. 14. /  Muži 60 a více let 2:18:40.0 1:05:27.0 28:17.3 98 0:56:09.9 98 1:27:08.7 98 1:57:34.1 97
99 77 detail závodníka BRINKMAN Marc NED 1967 - 22. /  Muži 50-59 let 2:19:02.9 1:05:49.8 28:46.6 100 0:56:40.4 102 1:28:36.7 102 1:58:24.9 100
100 78 detail závodníka VAN DIJK Geert NED 1967 --- 23. /  Muži 50-59 let 2:19:08.4 1:05:55.3 28:44.1 99 0:56:44.2 103 1:28:44.7 103 1:58:27.4 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru