Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského - klasicky

Běžecké lyžování
DATUM :16.2.2020 MÍSTO :Boží Dar v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas #
1 2067 detail závodníka ELIÁŠ David CZE 2005 Ski Sokol Stachy 1. /  Muži 0:44:24.6 0:00:00.0 17:01.3 1 0:33:24.5 1
2 2069 detail závodníka ULLMANN TIMO CZE 2005 SV Stützengrün 2. /  Muži 0:47:22.1 0:02:57.5 17:55.3 2 0:35:34.9 2
3 2086 detail závodníka KRUL Michal CZE 2006 LK Slovan K. Vary 3. /  Muži 0:50:21.4 0:05:56.7 19:14.9 4 0:38:00.4 3
4 2091 detail závodníka KOŠINA Tobiáš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 4. /  Muži 0:50:32.5 0:06:07.9 19:16.4 5 0:38:13.4 4
5 2093 detail závodníka BEŠTA Mikuláš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 5. /  Muži 0:50:47.0 0:06:22.4 19:51.1 11 0:38:37.2 9
6 5969 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Ekonom - Žižkovský Tygři 6. /  Muži 0:50:58.3 0:06:33.6 19:20.1 7 0:38:13.9 5
7 2080 detail závodníka BAUER David CZE 2007 LK Slovan K.Vary 7. /  Muži 0:51:08.9 0:06:44.3 19:23.4 8 0:38:36.2 8
8 5896 detail závodníka PETZOLD Laura GER 2005 VSC Klingenthal 1. /  Ženy 0:51:12.0 0:06:47.4 19:14.6 3 0:38:29.5 7
9 5897 detail závodníka PETZOLD MIKE GER 1973 VSC Klingenthal 8. /  Muži 0:51:12.3 0:06:47.7 19:17.4 6 0:38:28.4 6
10 2096 detail závodníka PEŘINOVÁ Anna CZE 2005 LK Slovan K.Vary 2. /  Ženy 0:53:04.8 0:08:40.1 19:51.9 13 0:40:05.2 12
11 2092 detail závodníka RÁDL Mikeš CZE 2005 LK Slovan Karlovy Vary 9. /  Muži 0:53:08.5 0:08:43.9 19:51.6 12 0:40:05.5 13
12 2063 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1983 --- 10. /  Muži 0:53:09.3 0:08:44.6 20:01.9 17 0:39:42.2 10
13 2089 detail závodníka KOLOVRATOVA Tereza CZE 2006 LK Slovan K.Vary 3. /  Ženy 0:53:11.0 0:08:46.4 19:50.6 10 0:40:06.2 14
14 5903 detail závodníka DOHNAL Rudolf CZE 2005 Tsv Leuna 11. /  Muži 0:53:55.8 0:09:31.1 19:49.6 9 0:40:03.7 11
15 5891 detail závodníka HOLÍKOVÁ Petra CZE 2006 TJ RADON Vysoká Pec 4. /  Ženy 0:54:00.3 0:09:35.6 20:01.4 16 0:40:51.7 16
16 2081 detail závodníka PÁTKOVÁ Viktorka CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  Ženy 0:54:08.0 0:09:43.4 20:46.6 19 0:40:58.7 18
17 5930 detail závodníka KOLLÁR Niky CZE 2004 LK Skovan Karlovy Vary 12. /  Muži 0:54:22.8 0:09:58.1 20:00.6 15 0:40:35.5 15
18 2082 detail závodníka BAUEROVÁ Aneta CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  Ženy 0:54:33.3 0:10:08.6 19:59.9 14 0:40:52.2 17
19 2087 detail závodníka KULHÁNEK Jáchym CZE 2006 LK Skovan Karlovy Vary 13. /  Muži 0:56:27.0 0:12:02.4 21:40.1 25 0:42:38.7 20
20 2079 detail závodníka GAŠEK Šimon CZE 2007 LK Slovan K.Vary 14. /  Muži 0:56:36.2 0:12:11.6 21:04.1 21 0:42:17.4 19
21 5921 detail závodníka EIGNER Marko GER 1971 ATSV Gebirge-Gelobtland 15. /  Muži 0:57:16.0 0:12:51.3 20:42.6 18 0:42:54.7 22
22 5932 detail závodníka KULHÁNEK Ondřej CZE 2004 LKSlovan Karlovy Vary 16. /  Muži 0:57:16.5 0:12:51.9 20:59.1 20 0:42:54.4 21
23 2060 detail závodníka STOKLASOVÁ Eva CZE 1975 Kasper - Swix team 7. /  Ženy 0:57:27.7 0:13:03.1 22:11.4 30 0:43:11.4 24
24 2095 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ Zuzana CZE 2005 LK Skovan Karlovy Vary 8. /  Ženy 0:57:29.5 0:13:04.9 21:32.9 24 0:42:57.7 23
25 2099 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Karla CZE 2004 LK Skovan Karlovy Vary 9. /  Ženy 0:57:45.7 0:13:21.1 21:25.1 23 0:43:21.4 25
26 5832 detail závodníka ELLEDER David CZE 2006 HUMP Praha 17. /  Muži 0:58:50.5 0:14:25.8 21:47.6 27 0:43:40.2 27
27 2064 detail závodníka FLÄMIG Colin GER 2005 SV Großwaltersdorf 18. /  Muži 0:58:57.2 0:14:32.5 21:43.1 26 0:44:24.9 29
28 2085 detail závodníka VYSKOČIL Jan CZE 2006 LK Skovan Karlovy Vary 19. /  Muži 0:59:11.5 0:14:46.8 21:18.1 22 0:43:29.7 26
29 2094 detail závodníka PEŘINOVÁ Zuzana CZE 2005 LK Slovan K.Vary 10. /  Ženy 0:59:12.7 0:14:48.0 23:01.1 43 0:44:41.7 30
30 2075 detail závodníka TUREK Jakub CZE 2008 LK Slovan K.Vary 20. /  Muži 0:59:16.0 0:14:51.3 22:13.6 32 0:44:08.4 28
31 2098 detail závodníka ČÁSLAVSKÁ Klára CZE 2005 LK Slovan Karlovy Vary 11. /  Ženy 0:59:32.0 0:15:07.4 22:12.1 31 0:45:01.4 33
32 2065 detail závodníka NITZSCHE Elena GER 2004 SV Großwaltersdorf 12. /  Ženy 0:59:50.5 0:15:25.8 21:59.6 28 0:44:43.0 31
33 5704 detail závodníka KOLENATÁ Ema CZE 2004 LK Slovan K. Vary 13. /  Ženy 0:59:56.8 0:15:32.2 22:18.6 35 0:45:15.2 34
34 5899 detail závodníka KRETZSCHMAR Joachim GER 1946 SC-Norweger Annaberg 21. /  Muži 1:00:17.2 0:15:52.6 22:17.1 34 0:44:46.2 32
35 2097 detail závodníka HARAKALOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K.Vary 14. /  Ženy 1:00:37.2 0:16:12.6 22:07.1 29 0:45:19.7 35
36 2077 detail závodníka CIPRYSOVÁ Alžběta CZE 2008 LK Slovan K.Vary 15. /  Ženy 1:01:40.7 0:17:16.0 22:28.9 36 0:46:07.8 38
37 2071 detail závodníka BUCHMANN ANNE CZE 2005 SV Neudorf 16. /  Ženy 1:01:56.9 0:17:32.3 22:54.9 38 0:45:53.2 37
38 2072 detail závodníka KAIN Natalie CZE 2005 SV Stützengrün 17. /  Ženy 1:01:57.3 0:17:32.6 22:54.4 37 0:45:52.0 36
39 5902 detail závodníka ZATLOUKALOVÁ Linda CZE 2005 LK Slovan K.Vary 18. /  Ženy 1:03:12.7 0:18:48.0 23:00.1 40 0:46:43.2 39
40 2088 detail závodníka KRAMLING Martin CZE 2006 --- 22. /  Muži 1:03:32.7 0:19:08.0 22:58.6 39 0:47:06.0 41
41 2059 detail závodníka ŠÍPKOVÁ Petra CZE 1987 Kasper - Swix team 19. /  Ženy 1:03:51.7 0:19:27.0 23:00.6 42 0:46:58.2 40
42 2073 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 23. /  Muži 1:04:17.9 0:19:53.3 24:17.2 50 0:48:17.2 47
43 5928 detail závodníka ARNOLD Pascal GER 2001 SV Tanne Thalheim 24. /  Muži 1:04:37.8 0:20:13.2 23:57.9 49 0:48:14.7 45
44 2074 detail závodníka HOLÝ Tobiáš CZE 2008 LK Slovan K.Vary 25. /  Muži 1:04:47.2 0:20:22.5 23:13.9 45 0:48:17.0 46
45 2090 detail závodníka HOLÁ Valerie CZE 2006 LK Slovan K.Vary 20. /  Ženy 1:04:48.7 0:20:24.0 23:09.1 44 0:47:56.7 42
46 5748 detail závodníka PEŘINOVÁ Eliška CZE 2007 LK Slovan K. Vary 21. /  Ženy 1:05:20.3 0:20:55.7 23:00.4 41 0:47:56.7 42
47 5887 detail závodníka TÜNNERMANN Gudrun CZE 1963 MTV Seesen 22. /  Ženy 1:05:38.9 0:21:14.3 24:31.6 52 0:48:37.8 48
48 2076 detail závodníka ŠPERLOVÁ Iva CZE 2008 LK Slovan K.Vary 23. /  Ženy 1:05:44.3 0:21:19.7 23:14.6 46 0:47:59.2 44
49 2100 detail závodníka ŠMEJKALOVÁ Viktorka CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 24. /  Ženy 1:06:21.7 0:21:57.0 23:17.4 47 0:49:03.7 49
50 5962 detail závodníka ROZKOŠNÁ Klára CZE 2007 KB Blansko 25. /  Ženy 1:06:23.9 0:21:59.3 24:27.1 51 0:49:52.5 51
51 5497 detail závodníka ŘEHÁKOVÁ Mirka CZE 2006 LK Slovan K. Vary 26. /  Ženy 1:06:43.4 0:22:18.8 23:36.1 48 0:49:35.0 50
52 2083 detail závodníka FRUHAUFOVÁ Julie CZE 2007 LK Slovan K.Vary 27. /  Ženy 1:07:02.6 0:22:38.0 24:42.1 54 0:50:15.2 52
53 5925 detail závodníka HAVLÍČEK Michal CZE 1971 ACES Team K.Vary 26. /  Muži 1:07:50.1 0:23:25.5 25:34.4 57 0:50:30.0 54
54 2070 detail závodníka LANG Christian GER 1966 Halblech 27. /  Muži 1:07:56.4 0:23:31.7 24:34.6 53 0:50:18.2 53
55 5917 detail závodníka HEIDRICH Grit GER 1970 Ski-Verein Triebes e.V. 28. /  Ženy 1:09:48.6 0:25:24.0 25:23.4 56 0:51:38.5 55
56 5972 detail závodníka TUCHSCHEERER Dietmar GER 1951 SSV Geyer 28. /  Muži 1:13:06.2 0:28:41.5 26:15.9 63 0:54:17.2 61
57 5922 detail závodníka SCHMIDT Lena GER 2004 Ski-Verein Triebes 29. /  Ženy 1:13:09.1 0:28:44.4 26:14.9 61 0:53:47.0 58
58 5906 detail závodníka ELLEDEROVA Zdenka CZE 1977 Humanita Praha 30. /  Ženy 1:13:19.6 0:28:54.9 27:09.6 65 0:54:19.5 62
59 2066 detail závodníka TOBRMAN Filip CZE 1974 USK CS Plzeň 29. /  Muži 1:13:20.8 0:28:56.2 25:47.6 58 0:53:47.2 59
60 2068 detail závodníka TOBRMANOVÁ Anna sofie CZE 2005 USK CS Plzeň 30. /  Muži 1:13:20.9 0:28:56.3 25:51.9 59 0:53:49.2 60
61 2078 detail závodníka BÁRTOVÁ Kornelie CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 31. /  Ženy 1:13:42.8 0:29:18.1 25:10.9 55 0:53:11.2 56
62 5916 detail závodníka FISCHER André GER 1977 Ski-Verein Triebes e.V. 31. /  Muži 1:13:58.3 0:29:33.6 26:11.1 60 0:53:13.2 57
63 5825 detail závodníka HYSKÝ Michal CZE 1980 --- 32. /  Muži 1:14:06.8 0:29:42.1 27:30.4 67 0:54:32.5 63
64 2055 detail závodníka GRUNDIG Franz GER 2005 Skizunft Dresden 33. /  Muži 1:14:29.6 0:30:04.9 27:07.1 64 0:54:36.2 64
65 2061 detail závodníka HÄNSGEN Juliane GER 2004 TSG Ruhla/WSC 07 32. /  Ženy 1:14:59.8 0:30:35.2 26:15.4 62 0:54:52.2 65
66 5712 detail závodníka CIPRYSOVÁ Magdalena CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 33. /  Ženy 1:15:44.8 0:31:20.2 27:51.4 68 0:56:09.0 66
67 2084 detail závodníka SOUKUPOVÁ Silva CZE 2007 LK Slovan K.Vary 34. /  Ženy 1:17:33.1 0:33:08.4 27:29.9 66 0:57:23.8 67
68 5716 detail závodníka KOLLÁR Lubor CZE 2009 LK Slovan K.Vary 34. /  Muži 1:23:41.5 0:39:16.9 28:37.4 69 1:01:31.8 69
69 5717 detail závodníka MOHRMANN Jonáš CZE 2008 LK Slovan K.Vary 35. /  Muži 1:24:50.8 0:40:26.2 28:58.9 70 0:59:24.5 68
70 2052 detail závodníka VOŽEH Ludvík CZE 1966 Rakolyžníci 36. /  Muži 1:26:41.2 0:42:16.6 31:51.6 75 1:04:29.8 73
71 5935 detail závodníka HYSKÁ Šárka CZE 1981 --- 35. /  Ženy 1:27:06.7 0:42:42.1 31:59.4 76 1:03:33.3 71
72 5923 detail závodníka LAUTENSCHLAEGER Frank GER 1964 Ski-Verein Triebes 37. /  Muži 1:28:45.2 0:44:20.6 30:37.9 73 1:04:04.8 72
73 5718 detail závodníka VASTL Viktor CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 38. /  Muži 1:29:42.5 0:45:17.8 30:07.4 71 1:05:33.8 74
74 5711 detail závodníka BLAHOUTOVÁ Klára CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 36. /  Ženy 1:29:57.2 0:45:32.5 30:16.1 72 1:05:52.3 75
75 5882 detail závodníka DRAHORÁD František CZE 1943 --- 39. /  Muži 1:30:34.4 0:46:09.8 22:15.1 33 1:01:42.0 70
76 5849 detail závodníka BOELKE Hartmut GER 1955 Laufgruppe Wassersuppe 40. /  Muži 1:32:39.4 0:48:14.8 32:45.9 78 1:08:43.0 79
77 5954 detail závodníka VOJTĚCH Vít CZE 2003 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 41. /  Muži 1:33:28.2 0:49:03.5 32:55.1 80 1:08:35.5 77
78 5952 detail závodníka KUCHTA Ondřej CZE 2005 Čichalov 42. /  Muži 1:33:29.4 0:49:04.8 32:16.6 77 1:08:40.0 78
79 2054 detail závodníka KRANER Jan CZE 1968 --- 43. /  Muži 1:34:56.7 0:50:32.0 31:47.9 74 1:07:59.5 76
80 5710 detail závodníka BÁRTOVÁ Darina CZE 2010 LK Slovan K.Vary 37. /  Ženy 1:37:42.4 0:53:17.7 32:58.9 81 1:12:44.8 81
81 5714 detail závodníka NDUWIMANA Lisa CZE 2009 LK Slovan Karlovy Vary 38. /  Ženy 1:38:47.9 0:54:23.2 32:48.9 79 1:13:54.0 82
82 5713 detail závodníka ŠPERLOVÁ Anna CZE 2010 LK Slovan K. Vary 39. /  Ženy 1:38:50.4 0:54:25.7 35:09.4 83 1:14:00.0 83
83 5964 detail závodníka ROZKOŠNÁ Jarmila CZE 1980 --- 40. /  Ženy 1:38:51.9 0:54:27.2 34:36.1 82 1:11:31.5 80
84 5901 detail závodníka VÁŇOVÁ Eliška CZE 2008 LK Slovan K. Vary 41. /  Ženy 1:44:42.3 1:00:17.7 35:57.9 85 1:16:25.6 84
85 5715 detail závodníka VOLFOVÁ Zuzana CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 42. /  Ženy 1:44:42.7 1:00:18.0 35:55.9 84 1:16:29.0 85
--- 5965 detail závodníka FEJTOVÁ Veronika CZE 2006 LK Slovan K.Vary . /  Ženy DNF --- 31:26.7 --- 1:08:15.5 ---
--- 2051 detail závodníka AUBRECHT Jaroslav CZE 1963 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2053 detail závodníka GAZDAČKO Jan CZE 1982 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2056 detail závodníka ARNDT Sven GER 1977 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2057 detail závodníka SCHUBERT Kati GER 1977 ATSV Gebirge-Gelobtland . /  Ženy DNS --- --- --- --- ---
--- 2058 detail závodníka NOVÝ Lukáš CZE 1976 --- . /  Muži DNS --- --- --- --- ---
--- 2062 detail závodníka WARDECK-MOHR Barbara GER 1953 WSV Oberhof 05 . /  Ženy DNS --- --- --- --- ---
--- 5931 detail závodníka UHLMANN Luis GER 2004 Skiverein Schönheide . /  Muži DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru