ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - FT
DATUM : | 22.2.2020 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Modravský most_1 | # | Modravský most_2 | # | Černá hora | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Modravský most_1 | # | Modravský most_2 | # | Černá hora | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3160 | FRIEDL Christoph | 1987 | xc-ski.de/AIN-Skimarathon Team | 1:15:17.9 | 0:00:00.0 | 05:37.3 | 4 | 27:03.3 | 5 | 0:56:05.5 | 3 | ||
2 | diplom | 2083 | FRANCKE Michal | 1986 | Žižkovský tygři | 1:15:19.1 | 0:00:01.1 | 05:32.0 | 1 | 26:12.1 | 2 | 0:55:09.5 | 1 | ||
3 | diplom | 2095 | POLÁŠEK Jan ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 1:15:41.0 | 0:00:23.0 | 05:33.5 | 2 | 26:11.6 | 1 | 0:55:10.3 | 2 | ||
4 | diplom | 6073 | HOFFMANN Peter | 1989 | sportcollection racing team | 1:15:53.6 | 0:00:35.6 | 05:34.8 | 3 | 27:04.6 | 6 | 0:56:40.3 | 5 | ||
5 | diplom | 3045 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 1:16:14.6 | 0:00:56.6 | 05:37.8 | 5 | 27:01.3 | 3 | 0:56:06.3 | 4 | ||
6 | diplom | 6119 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 1:18:17.4 | 0:02:59.5 | 05:38.8 | 6 | 27:02.1 | 4 | 0:57:46.5 | 6 | ||
7 | diplom | 6151 | MLÁDEK Jiří | 1988 | USK-kanoistika | 1:19:26.3 | 0:04:08.4 | 05:53.8 | 7 | 27:44.1 | 8 | 0:58:12.5 | 7 | ||
8 | diplom | 2039 | MARHOUN Petr | 1981 | VSK MFF UK | 1:19:34.1 | 0:04:16.1 | 06:04.8 | 8 | 27:41.8 | 7 | 0:58:23.8 | 8 | ||
9 | diplom | 6137 | KEPLINGER Markus | 1981 | Union Bad Leonfelden | 1:22:23.4 | 0:07:05.5 | 06:11.5 | 12 | 28:59.6 | 10 | 1:01:31.5 | 10 | ||
10 | diplom | 2022 | POHL Miloslav | 1981 | NYMBURK | 1:23:03.2 | 0:07:45.2 | 06:10.3 | 11 | 29:10.8 | 11 | 1:01:59.8 | 12 | ||
11 | diplom | 2019 | MINAR Jan | 1981 | --- | 1:23:34.1 | 0:08:16.1 | 06:09.3 | 10 | 29:34.1 | 12 | 1:01:42.3 | 11 | ||
12 | diplom | 3122 | KOCOUREK František | 1983 | Český svaz neslyšících sportovců | 1:24:25.7 | 0:09:07.7 | 06:06.0 | 9 | 28:14.1 | 9 | 1:01:05.8 | 9 | ||
13 | diplom | 2098 | KAMARYT Tomáš | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 1:24:50.4 | 0:09:32.4 | 07:19.8 | 17 | 30:21.8 | 13 | 1:02:53.3 | 13 | ||
14 | diplom | 2072 | ORSÁG Matej | 1987 | all4Run Košice | 1:27:23.5 | 0:12:05.5 | 07:23.3 | 20 | 31:25.6 | 14 | 1:05:16.6 | 14 | ||
15 | diplom | 6146 | SCHMID Thomas | 1981 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 1:27:36.6 | 0:12:18.7 | 07:28.3 | 22 | 31:50.1 | 18 | 1:05:52.3 | 16 | ||
16 | diplom | 2087 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | Prazdroj Plzeň | 1:29:44.7 | 0:14:26.8 | 06:41.0 | 14 | 31:49.8 | 17 | 1:07:15.6 | 18 | ||
17 | diplom | 2041 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín - BT | 1:30:11.4 | 0:14:53.4 | 07:24.3 | 21 | 32:23.3 | 20 | 1:06:30.0 | 17 | ||
18 | diplom | 2015 | LEPERLIER Timothée | 1982 | triathlon Cote Emeraude | 1:30:14.4 | 0:14:56.4 | 06:48.3 | 15 | 31:37.8 | 16 | 1:05:45.3 | 15 | ||
19 | diplom | 2085 | HAAS Jan | 1984 | Kasper - Swix team | 1:30:53.9 | 0:15:35.9 | 06:33.3 | 13 | 31:29.8 | 15 | 1:07:17.1 | 19 | ||
20 | diplom | 2070 | HANSLIÁN Filip | 1987 | AČR 8129 | 1:32:09.0 | 0:16:51.0 | 07:21.0 | 19 | 32:03.3 | 19 | 1:07:37.6 | 20 | ||
21 | diplom | 2045 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 1:32:32.9 | 0:17:14.9 | 07:20.0 | 18 | 33:22.3 | 21 | 1:10:05.6 | 21 | ||
22 | diplom | 6104 | MARTTUNEN Pentti | 1981 | --- | 1:33:04.2 | 0:17:46.3 | 07:29.0 | 24 | 33:34.8 | 23 | 1:10:32.3 | 22 | ||
23 | diplom | 2018 | MATĚJŮ Jakub | 1985 | SK ČNB | 1:34:34.0 | 0:19:16.0 | 07:37.0 | 26 | 33:58.9 | 25 | 1:11:19.1 | 23 | ||
24 | diplom | 2028 | STANĚK Martin | 1986 | Pomalí kluci | 1:37:02.0 | 0:21:44.0 | 07:28.5 | 23 | 34:28.6 | 26 | 1:12:09.6 | 24 | ||
25 | diplom | 3071 | NEKVINDA Alexandr | 1987 | SKI team VYSOČINA | 1:37:46.0 | 0:22:28.0 | 07:00.8 | 16 | 33:33.8 | 22 | 1:12:35.6 | 26 | ||
26 | diplom | 2030 | STRNAD Ondřej | 1981 | --- | 1:38:01.6 | 0:22:43.6 | 07:29.3 | 25 | 33:53.8 | 24 | 1:12:16.3 | 25 | ||
27 | diplom | 3182 | OERTEL Cornelius | 1984 | SV Großwaltersdorf | 1:44:48.2 | 0:29:30.2 | 08:07.3 | 27 | 36:11.9 | 27 | 1:19:03.3 | 27 | ||
28 | diplom | 2004 | FIALA Marek | 1985 | --- | 1:50:57.7 | 0:35:39.7 | 08:43.8 | 28 | 37:09.9 | 28 | 1:23:49.9 | 28 | ||
29 | diplom | 6079 | JIŘÍK Martin | 1983 | --- | 2:01:43.6 | 0:46:25.6 | 10:07.3 | 30 | 44:02.9 | 29 | 1:30:48.9 | 29 | ||
30 | diplom | 6163 | DRBOHLAV Antonin | 1988 | Smrzovska slechta | 2:08:07.0 | 0:52:49.0 | 09:03.5 | 29 | 45:10.1 | 30 | 1:38:10.6 | 30 | ||
--- | 2016 | LUKŠ Karel | 1985 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2050 | TOKÁR Pavol | 1981 | SK SOG Nitra (SUSKY-HRUSKY) | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2062 | KRÁLOVEC Lukáš | 1985 | KAA V Tahu! | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2075 | ONDRUCH Adam | 1990 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2086 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |