Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 168 | ČÁSTKOVÁ Zorka | 2010 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 1. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:19.6 | 0:00:00.0 | 0:03:19.6 | |
2 | diplom | 163 | SCHEJBALOVÁ Lucie | 2010 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 2. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:40.8 | 0:00:21.2 | 0:03:40.8 | |
3 | diplom | 160 | GARBOVÁ Rosalie | 2009 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 3. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:41.7 | 0:00:22.1 | 0:03:41.7 | |
4 | diplom | 147 | KŘÍŽ Luděk | 2009 | ZŠ Poděbradova Strakonice | 1. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:03:57.5 | 0:00:37.9 | 0:03:57.5 | |
5 | diplom | 180 | MUSÁLKOVÁ Barbora | 2009 | ZŠ a MŠ Borová Lada | 4. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:57.9 | 0:00:38.3 | 0:03:57.9 | |
6 | diplom | 162 | VOLDŘICHOVÁ Natálie | 2009 | ZŠ a MŠ Borová Lada | 5. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:04:04.7 | 0:00:45.1 | 0:04:04.7 | |
7 | diplom | 154 | KOCUM Martin | 2011 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 2. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:20.6 | 0:01:01.0 | 0:04:20.6 | |
8 | diplom | 157 | POSPÍCHAL Jonáš | 2010 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 3. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:32.1 | 0:01:12.5 | 0:04:32.1 | |
9 | diplom | 140 | RYBÁČEK Jan | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | 4. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:05:22.0 | 0:02:02.4 | 0:05:22.0 | |
10 | diplom | 116 | SOKOL Vítek | 2010 | ZŠ Povážská Strakonice | 5. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:01.4 | 0:02:41.8 | 0:06:01.4 | |
11 | diplom | 159 | ČERMÁKOVÁ Gabriela | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 6. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:06:02.4 | 0:02:42.8 | 0:06:02.4 | |
12 | diplom | 148 | PEŠL Jiří | 2011 | ZŠ a MŠ Borová Lada | 6. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:08.9 | 0:02:49.3 | 0:06:08.9 | |
13 | diplom | 164 | HARANTOVÁ Zuzana | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:06:23.9 | 0:03:04.3 | 0:06:23.9 | |
14 | diplom | 177 | VESELÁ Alžběta | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 8. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:12.6 | 0:03:53.0 | 0:07:12.6 | |
15 | diplom | 178 | JEDLIČKOVÁ Karolína | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 9. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:15.0 | 0:03:55.4 | 0:07:15.0 | |
16 | diplom | 119 | PEŠKOVÁ Jana | 2011 | ZŠ Povážská Strakonice | 10. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:20.6 | 0:04:01.0 | 0:07:20.6 | |
17 | diplom | 167 | CHURAŇOVÁ Markéta | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 11. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:31.1 | 0:04:11.5 | 0:07:31.1 | |
18 | diplom | 172 | KOHOUTOVÁ Ester | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 12. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:34.7 | 0:04:15.1 | 0:07:34.7 | |
19 | diplom | 165 | NOVÁKOVÁ Veronika | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 13. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:56.5 | 0:04:36.9 | 0:07:56.5 | |
20 | diplom | 141 | KOHOUT Vojtěch | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:08:09.9 | 0:04:50.3 | 0:08:09.9 | |
21 | diplom | 171 | ENGLOVÁ Silvie | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 14. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:08:44.6 | 0:05:25.0 | 0:08:44.6 | |
22 | diplom | 134 | SAJFRÍD Ondřej | 2011 | ZŠ Dukelská Strakonice | 8. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:09:02.3 | 0:05:42.7 | 0:09:02.3 | |
23 | diplom | 176 | KLOUDOVÁ Kristýna | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 15. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:09:18.8 | 0:05:59.2 | 0:09:18.8 | |
24 | diplom | 149 | KLAS Miroslav | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 9. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:10:01.7 | 0:06:42.1 | 0:10:01.7 | |
25 | diplom | 146 | SLAVÍČEK Jakub | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 10. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:11:21.5 | 0:08:01.9 | 0:11:21.5 | |
26 | diplom | 161 | KUNEŠOVÁ Viktorie | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 16. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:11:21.7 | 0:08:02.1 | 0:11:21.7 | |
27 | diplom | 158 | ŠULÁKOVÁ Linda | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | 17. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:11:27.4 | 0:08:07.8 | 0:11:27.4 | |
28 | diplom | 138 | MOLEK Matyáš | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 11. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:11:36.1 | 0:08:16.5 | 0:11:36.1 | |
29 | diplom | 137 | KUBÍČEK Eliáš | 2011 | ZŠ Dukelská Strakonice | 12. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:12:05.6 | 0:08:46.0 | 0:12:05.6 | |
30 | diplom | 179 | VALENTOVÁ Julie | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 18. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:12:34.2 | 0:09:14.6 | 0:12:34.2 | |
31 | diplom | 169 | RANGLOVÁ Kristýna | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 19. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:14:17.1 | 0:10:57.5 | 0:14:17.1 | |
32 | diplom | 145 | ČERNÝ Bonifác | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 13. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:14:30.3 | 0:11:10.7 | 0:14:30.3 | |
33 | diplom | 150 | JANOUŠEK Petr | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | 14. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:15:51.1 | 0:12:31.5 | 0:15:51.1 | |
34 | diplom | 144 | SÝKORA Jakub | 2011 | ZŠ Dukelská Strakonice | 15. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:18:50.8 | 0:15:31.2 | 0:18:50.8 | |
35 | diplom | 136 | TA TUNG Lam | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 16. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:19:14.1 | 0:15:54.5 | 0:19:14.1 | |
36 | diplom | 170 | KOVÁŘOVÁ Veronika | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | 20. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:22:11.8 | 0:18:52.2 | 0:22:11.8 | |
37 | diplom | 174 | MARKOVÁ Růžena | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 21. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:24:08.9 | 0:20:49.3 | 0:24:08.9 | |
38 | diplom | 155 | TAKACZ Jan | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | 17. / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | 0:24:24.9 | 0:21:05.3 | 0:24:24.9 | |
39 | diplom | 175 | HRUŠKOVÁ Gita | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 22. / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | 0:26:15.8 | 0:22:56.2 | 0:26:15.8 | |
--- | 135 | CHRT Jakub | 2009 | ZŠ a MŠ Borová Lada | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 139 | TONÁŠEK Josef | 2010 | ZŠ a MŠ Borová Lada | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 142 | MYLAND Adam | 2011 | --- | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 151 | VÁCHA David | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 152 | VÁCHA Adam | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 153 | BOHUŠ Zdeněk | 2010 | ZŠ a MŠ Borová Lada | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 156 | BOUKALÍK David | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 166 | PEKOVÁ Vilma | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | DNS | --- | --- | ||
--- | 173 | PŘECHOVÁ Iveta | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 3. - 4. třída neregistrovaní - dívky | DNS | --- | --- |