Český pohár XCO MTB C1 Brno - sobota

MTB
DATUM :29.8.2020 MÍSTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap # 7.lap # 8.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap # 7.lap # 8.lap #
1 1 detail závodníka AVANCINI Henrique 1989 Cannondale Factory Racing 1. /  Muži Elite 1:28:40.4 0:00:00.0 10:47.5 [2] 2 10:56.6 [2] 1 11:22.6 [10] 3 10:56.4 [4] 3 11:11.9 [1] 1 11:01.4 [1] 1 11:19.8 [3] 1 11:03.9 [1] 1
2 7 detail závodníka MAROTTE Maxime 1986 Cannondale Factory Racing 2. /  Muži Elite 1:29:04.0 0:00:23.5 10:47.2 [1] 1 10:58.9 [4] 3 11:20.4 [8] 2 10:56.1 [3] 1 11:12.6 [3] 2 11:02.4 [2] 2 11:18.6 [2] 1 11:27.4 [3] 2
3 12 detail závodníka COLLEDANI Nadir 1995 MMR FACTORY RACING 3. /  Muži Elite 1:29:46.7 0:01:06.2 10:49.8 [6] 6 11:06.4 [8] 6 11:11.1 [2] 5 10:55.6 [2] 2 11:12.6 [2] 3 11:06.1 [3] 3 11:31.1 [5] 3 11:53.6 [18] 3
4 17 detail závodníka RODRIGUEZ GUEDE Pablo 1993 BH TEMPLO CAFES UCC 4. /  Muži Elite 1:30:12.9 0:01:32.4 10:48.2 [4] 4 11:07.6 [9] 5 11:12.4 [4] 8 11:14.1 [5] 6 11:16.9 [4] 5 11:30.4 [8] 4 11:34.6 [10] 4 11:28.4 [4] 4
5 10 detail závodníka EGGER Georg 1995 LEXWARE Mountainbike Team 5. /  Muži Elite 1:30:16.4 0:01:35.9 10:54.5 [9] 9 11:02.9 [6] 9 11:10.4 [1] 6 11:14.4 [6] 5 11:17.1 [5] 4 11:30.9 [10] 5 11:34.4 [9] 5 11:31.6 [7] 5
6 6 detail závodníka BRAIDOT Daniele 1991 Cs carabinieri 6. /  Muži Elite 1:30:31.7 0:01:51.2 10:55.5 [10] 10 11:01.1 [5] 8 11:11.4 [3] 7 11:19.1 [8] 7 11:24.6 [7] 6 11:30.6 [9] 6 11:33.1 [8] 6 11:35.9 [9] 6
7 4 detail závodníka WAWAK Bartłomiej 1993 Kross Racing Team 7. /  Muži Elite 1:30:43.9 0:02:03.4 10:49.5 [5] 5 11:19.9 [14] 10 11:19.4 [7] 10 11:20.6 [9] 8 11:27.4 [8] 7 11:36.1 [11] 7 11:31.1 [6] 8 11:19.6 [2] 7
8 13 detail závodníka VASTL Jan 1995 Maloja Pushbikers MTB 8. /  Muži Elite 1:30:52.4 0:02:11.9 10:50.0 [7] 7 11:06.4 [7] 7 11:18.6 [6] 9 11:36.1 [13] 9 11:36.6 [10] 8 11:25.1 [7] 7 11:30.4 [4] 7 11:28.9 [5] 8
9 3 detail závodníka VALERO SERRANO David 1988 MMR FACTORY RACING 9. /  Muži Elite 1:31:19.9 0:02:39.4 11:20.2 [15] 15 11:11.4 [10] 13 11:24.1 [12] 13 11:26.9 [11] 11 11:36.6 [11] 9 11:24.9 [6] 9 11:16.4 [1] 9 11:39.1 [12] 9
10 20 detail závodníka CLACHERTY Frazer 1997 Great Britain National Team 10. /  Muži Elite 1:31:33.9 0:02:53.4 11:06.5 [14] 14 11:26.1 [17] 15 11:23.9 [11] 15 11:26.6 [10] 12 11:37.1 [13] 12 11:24.6 [5] 11 11:31.1 [6] 10 11:37.6 [11] 10
11 5 detail závodníka BRAIDOT Luca 1991 Cs carabinieri 11. /  Muži Elite 1:31:59.2 0:03:18.7 10:48.0 [3] 3 10:57.6 [3] 2 11:21.4 [9] 4 12:02.9 [26] 10 11:49.9 [18] 11 11:24.6 [4] 10 11:48.1 [12] 11 11:46.4 [15] 11
12 2 detail závodníka CINK Ondřej 1990 Kross Racing Team 12. /  Muži Elite 1:32:14.4 0:03:33.9 10:58.8 [12] 12 10:49.9 [1] 4 11:17.7 [5] 1 11:15.5 [7] 4 12:40.6 [32] 14 11:37.9 [12] 12 11:43.6 [11] 12 11:50.1 [16] 12
13 14 detail závodníka MANTECON GUTIERREZ Sergio 1984 Kross Racing Team 13. /  Muži Elite 1:32:23.2 0:03:42.7 10:57.2 [11] 11 11:14.4 [13] 11 11:34.9 [15] 11 11:36.6 [14] 12 11:36.4 [9] 10 11:47.9 [15] 13 11:53.6 [15] 13 11:41.9 [14] 13
14 25 detail závodníka KOBES Lukáš 1996 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 14. /  Muži Elite 1:32:42.4 0:04:01.9 10:52.2 [8] 8 11:26.6 [18] 12 11:34.9 [16] 12 12:10.9 [28] 15 11:37.1 [12] 16 11:40.9 [13] 15 11:50.6 [14] 15 11:28.9 [6] 14
15 15 detail závodníka GLUTH Martin 1991 Maloja Pushbikers MTB 15. /  Muži Elite 1:32:46.2 0:04:05.7 11:20.5 [16] 16 11:11.4 [11] 14 11:24.4 [13] 14 11:27.1 [12] 14 11:37.4 [14] 13 11:55.1 [17] 14 11:58.6 [16] 14 11:51.4 [17] 15
16 16 detail závodníka ŠKARNITZL Jan 1986 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 16. /  Muži Elite 1:33:33.2 0:04:52.7 11:39.7 [27] 27 11:14.1 [12] 20 11:33.1 [14] 18 11:51.9 [18] 18 11:22.4 [6] 15 11:41.7 [14] 16 12:06.7 [21] 16 12:03.1 [20] 16
17 30 detail závodníka BREGENZER Alex 1998 Eighty-Aid Racing Team / RV Viktoria Wombach 1. /  Muži U23 1:33:36.4 0:04:55.9 11:23.0 [18] 18 11:25.1 [16] 18 11:38.4 [17] 16 11:51.9 [19] 17 11:44.9 [16] 19 11:55.4 [18] 19 12:00.9 [17] 17 11:36.6 [10] 17
18 21 detail závodníka NAGLIČ Rok 1996 Slovenian National Team 17. /  Muži Elite 1:33:39.7 0:04:59.2 11:23.7 [19] 19 11:22.9 [15] 16 11:49.4 [21] 19 11:43.4 [15] 19 11:43.1 [15] 17 11:55.9 [19] 18 12:01.1 [18] 17 11:39.9 [13] 18
19 19 detail závodníka ULÍK Matěj 1997 Expres CZ - Tufo Team Kolín 18. /  Muži Elite 1:34:27.9 0:05:47.4 11:06.0 [13] 13 11:40.9 [23] 17 11:39.6 [18] 16 11:51.1 [17] 16 11:45.4 [17] 18 11:55.1 [16] 17 12:06.9 [22] 19 12:22.6 [23] 19
20 8 detail závodníka FUMIC Manuel 1982 Cannondale Factory Racing 19. /  Muži Elite 1:35:13.9 0:06:33.4 11:21.0 [17] 17 11:32.6 [20] 19 11:55.6 [25] 20 11:56.6 [23] 20 12:21.4 [27] 24 12:28.4 [30] 24 12:03.9 [20] 23 11:34.1 [8] 20
21 11 detail závodníka PETTINA' Nicholas 1991 Cs carabinieri 20. /  Muži Elite 1:35:47.6 0:07:07.2 11:38.7 [25] 25 11:39.9 [21] 23 11:49.9 [22] 21 11:55.4 [22] 22 11:58.6 [19] 20 12:04.6 [22] 20 12:18.6 [23] 20 12:21.6 [22] 21
22 22 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš 1992 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 21. /  Muži Elite 1:35:51.9 0:07:11.4 11:40.2 [28] 28 11:44.1 [25] 26 11:46.4 [19] 23 11:46.1 [16] 21 12:06.4 [22] 21 12:04.4 [21] 22 12:19.3 [25] 21 12:24.6 [25] 22
23 38 detail závodníka RAJCHART Jan 1996 ETHIC SPORT CYCLING TEAM 22. /  Muži Elite 1:36:15.9 0:07:35.4 11:33.2 [24] 24 11:40.6 [22] 21 11:55.6 [25] 22 11:54.9 [21] 23 11:59.1 [20] 22 12:03.9 [20] 21 12:26.9 [27] 22 12:41.4 [27] 23
24 36 detail závodníka BIRCHILL Harry 2001 Great Britain National Team 2. /  Muži U23 1:36:29.6 0:07:49.1 11:43.7 [30] 30 11:43.1 [24] 29 11:50.4 [23] 26 11:58.0 [24] 26 12:13.7 [26] 26 12:24.9 [28] 26 12:35.6 [31] 26 11:59.9 [19] 24
25 34 detail závodníka ŠEVCŮ Tomáš 1997 AMENITY EXTREM SPORT TEAM 23. /  Muži Elite 1:36:48.9 0:08:08.4 11:32.7 [23] 23 11:51.1 [26] 25 11:47.9 [20] 24 11:53.4 [20] 24 11:59.4 [21] 23 12:22.1 [26] 23 12:33.6 [28] 24 12:48.4 [29] 25
26 28 detail závodníka JELÍNEK Josef 1998 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 3. /  Muži U23 1:37:16.6 0:08:36.1 11:28.7 [20] 20 11:54.9 [30] 24 11:53.1 [24] 25 11:58.4 [25] 25 12:13.4 [25] 25 12:25.1 [29] 25 12:35.6 [30] 25 12:47.1 [28] 26
27 31 detail závodníka HARTMANN Jakob 1995 German Technology Racing 24. /  Muži Elite 1:37:33.9 0:08:53.4 11:43.5 [29] 29 11:57.9 [31] 30 12:21.6 [30] 29 12:30.4 [36] 30 12:22.9 [28] 32 12:18.4 [24] 32 12:01.6 [19] 28 12:17.4 [21] 27
28 32 detail závodníka SKÁLA Jaromír 1998 Rouvy Specialized 4. /  Muži U23 1:37:48.6 0:09:08.1 11:39.2 [26] 26 12:08.6 [32] 31 12:27.6 [34] 30 12:18.1 [32] 32 12:08.9 [23] 30 12:22.6 [27] 30 12:18.6 [23] 29 12:24.6 [24] 28
29 44 detail závodníka KRYŃSKI Piotr 2001 Polish Cycling Federation 5. /  Muži U23 1:37:49.6 0:09:09.1 11:47.5 [32] 32 11:29.1 [19] 22 13:20.0 [52] 33 10:49.5 [1] 27 12:42.5 [35] 27 12:37.5 [35] 27 11:50.3 [13] 27 13:13.0 [31] 29
30 27 detail závodníka JIROUŠ Samuel 2000 Rouvy Specialized 6. /  Muži U23 1:38:11.1 0:09:30.6 11:32.5 [22] 22 11:53.9 [29] 28 12:07.1 [29] 28 12:10.9 [29] 28 12:28.4 [30] 28 12:40.9 [37] 28 12:47.1 [34] 31 12:30.1 [26] 30
31 26 detail závodníka VOBECKÝ Zdeněk 1989 FANY CYCLING TEAM 25. /  Muži Elite 1:38:40.6 0:10:00.1 11:32.5 [21] 21 11:53.6 [28] 27 12:07.1 [28] 27 12:23.4 [34] 29 12:30.4 [31] 29 12:37.9 [36] 29 12:35.6 [29] 30 12:59.9 [30] 31
32 54 detail závodníka ELČKNER Lukáš 2001 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 7. /  Muži U23 1:39:45.9 0:11:05.4 12:28.0 [42] 42 11:51.9 [27] 36 12:04.7 [27] 31 12:08.7 [27] 31 12:13.1 [24] 31 12:21.6 [25] 31 12:50.1 [35] 32 13:47.4 [32] 32
33 68 detail závodníka BORREBY ANDREASSEN Bjorn 2001 Svendborg Mountainbike Klub 8. /  Muži U23 1:26:22.4 - 1 Lap(s) 11:53.7 [34] 34 12:22.9 [38] 35 12:21.6 [31] 34 12:17.1 [31] 34 12:22.9 [29] 33 12:37.4 [34] 33 12:26.6 [26] 33 --- ---
34 40 detail závodníka FLÁMA Tomáš 1997 TS BOHEMIA BIKE TEAM 26. /  Muži Elite 1:27:08.6 - 1 Lap(s) 11:46.8 [31] 31 12:14.3 [33] 32 12:23.7 [32] 32 12:21.0 [33] 33 12:42.6 [36] 34 12:56.2 [39] 34 12:43.6 [33] 34 --- ---
35 49 detail závodníka STLOUKAL Štěpán 2000 ACT leraK Blansko 9. /  Muži U23 1:27:35.4 - 1 Lap(s) 11:49.0 [33] 33 12:20.4 [36] 33 12:35.1 [36] 35 12:29.1 [35] 35 12:42.1 [33] 35 12:57.6 [40] 35 12:41.8 [32] 35 --- ---
36 24 detail závodníka MEŠTRIĆ Matija 1997 BK MARATON BECIKLIN 27. /  Muži Elite 1:15:21.5 - 2 Lap(s) 11:58.0 [36] 36 12:27.6 [41] 37 12:45.1 [40] 38 12:44.9 [40] 38 12:48.9 [40] 36 12:36.8 [33] 36 --- --- --- ---
37 52 detail závodníka KUČERA Jakub 2001 Expres CZ - Tufo Team Kolín 10. /  Muži U23 1:15:28.0 - 2 Lap(s) 11:57.0 [35] 35 12:19.4 [34] 34 12:39.1 [39] 37 12:55.1 [44] 37 13:01.1 [44] 38 12:36.0 [32] 37 --- --- --- ---
38 33 detail závodníka JENČUŠ Jakub 2001 Expres CZ - Tufo Team Kolín 11. /  Muži U23 1:15:32.6 - 2 Lap(s) 12:03.6 [37] 37 12:40.6 [43] 40 12:53.1 [42] 40 12:57.8 [46] 40 12:48.1 [39] 39 12:09.2 [23] 38 --- --- --- ---
39 69 detail závodníka RIES Immanuel 1999 RadUnion Halle - Team FujiBikes Rockets 12. /  Muži U23 1:15:56.2 - 2 Lap(s) 12:05.5 [38] 38 12:20.1 [35] 38 12:24.6 [33] 36 12:40.4 [38] 36 13:15.6 [48] 37 13:09.8 [41] 39 --- --- --- ---
40 29 detail závodníka BÁRTEK David 1998 AMENITY EXTREM SPORT TEAM 13. /  Muži U23 1:16:20.6 - 2 Lap(s) 12:18.5 [40] 40 13:27.9 [56] 52 12:38.9 [38] 45 12:37.9 [37] 43 12:45.8 [38] 42 12:31.4 [31] 40 --- --- --- ---
41 50 detail závodníka HULA Robert 2000 Expres CZ - Tufo Team Kolín 14. /  Muži U23 1:16:33.1 - 2 Lap(s) 12:30.5 [47] 47 12:25.6 [40] 41 12:51.4 [41] 41 12:57.1 [45] 42 13:04.1 [45] 41 12:44.1 [38] 41 --- --- --- ---
42 64 detail závodníka HÄMMERLEIN Tim 1997 SV Sachsen 90 Werdau - MAGURA #whostopsyou 28. /  Muži Elite 1:17:59.7 - 2 Lap(s) 12:36.5 [50] 50 12:41.6 [44] 43 12:38.1 [37] 43 12:40.6 [39] 41 12:59.4 [42] 40 14:23.3 [42] 42 --- --- --- ---
43 71 detail závodníka BOSCH PICÓ Jaume 2001 FEDERACIÓ DE CICLISME ILLES BALEARS 15. /  Muži U23 1:03:56.4 - 3 Lap(s) 12:35.5 [49] 49 12:22.6 [37] 42 12:28.2 [35] 39 12:50.8 [42] 39 13:39.1 [50] 43 --- --- --- --- --- ---
44 41 detail závodníka BACO Matej 1998 Slovenský reprezentačný tím 16. /  Muži U23 1:04:15.9 - 3 Lap(s) 12:28.1 [44] 44 13:05.3 [52] 49 13:10.6 [46] 50 12:47.1 [41] 45 12:44.7 [37] 44 --- --- --- --- --- ---
45 73 detail závodníka HEIß Lucas 1998 M-Wave Pro Team 17. /  Muži U23 1:04:36.4 - 3 Lap(s) 12:29.7 [46] 46 12:53.1 [47] 45 13:01.9 [44] 44 13:10.6 [50] 46 13:00.9 [43] 45 --- --- --- --- --- ---
46 43 detail závodníka PODOBA Kristián 2000 Slovenský reprezentačný tím 18. /  Muži U23 1:04:43.0 - 3 Lap(s) 12:26.0 [41] 41 12:52.1 [46] 43 13:12.1 [48] 46 13:13.4 [52] 47 12:59.2 [41] 46 --- --- --- --- --- ---
47 66 detail závodníka KUBICA Roman 1989 MS Bike Academy Racing 29. /  Muži Elite 1:04:50.5 - 3 Lap(s) 12:54.5 [56] 56 12:37.1 [42] 46 13:00.9 [43] 47 13:12.9 [51] 48 13:05.0 [46] 47 --- --- --- --- --- ---
48 37 detail závodníka ŠTAJNAR Mihael 2000 Slovenian National Team 19. /  Muži U23 1:05:06.4 - 3 Lap(s) 12:14.0 [39] 39 12:23.6 [39] 39 13:12.4 [49] 42 13:28.9 [55] 44 13:47.4 [51] 48 --- --- --- --- --- ---
49 62 detail závodníka KLOS Viktor 1992 DK Bikeshop RACING Team 30. /  Muži Elite 1:05:14.3 - 3 Lap(s) 12:47.7 [54] 54 13:03.9 [50] 54 13:20.6 [53] 52 13:19.6 [54] 51 12:42.3 [34] 49 --- --- --- --- --- ---
50 47 detail závodníka BULIS Roman 1991 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 31. /  Muži Elite 1:05:23.5 - 3 Lap(s) 12:34.5 [48] 48 12:57.6 [48] 48 13:11.6 [47] 49 13:31.9 [56] 49 13:07.7 [47] 50 --- --- --- --- --- ---
51 57 detail závodníka BENDA Michal 1983 TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 32. /  Muži Elite 1:05:47.5 - 3 Lap(s) 12:47.2 [53] 53 12:47.1 [45] 50 13:08.9 [45] 48 13:32.6 [57] 50 13:31.5 [49] 51 --- --- --- --- --- ---
52 65 detail závodníka VÁGNER Marek 1989 KrabCycles 33. /  Muži Elite 0:52:33.2 - 4 Lap(s) 12:53.0 [55] 55 13:11.1 [53] 55 13:36.6 [55] 54 12:52.4 [43] 52 --- --- --- --- --- --- --- ---
53 35 detail závodníka JÁNOŠÍK Kristián 1999 Slovenský reprezentačný tím 20. /  Muži U23 0:52:35.8 - 4 Lap(s) 12:28.0 [42] 42 13:03.8 [49] 47 13:12.4 [50] 51 13:51.4 [59] 53 --- --- --- --- --- --- --- ---
54 51 detail závodníka HUDEČEK Dalibor 2000 Sportovní tým Kola Koblížek 21. /  Muži U23 0:52:41.1 - 4 Lap(s) 12:41.0 [51] 51 13:05.1 [51] 51 13:38.6 [56] 53 13:16.2 [53] 54 --- --- --- --- --- --- --- ---
55 59 detail závodníka HAMAN Martin 1984 SUPERIOR RIDERS 34. /  Muži Elite 0:53:05.7 - 4 Lap(s) 13:01.0 [58] 58 13:22.4 [54] 56 13:33.6 [54] 55 13:08.6 [48] 55 --- --- --- --- --- --- --- ---
56 56 detail závodníka JEŽEK Petr 1992 SUPERIOR RIDERS 35. /  Muži Elite 0:53:16.6 - 4 Lap(s) 13:16.0 [61] 61 14:33.1 [61] 61 13:14.1 [51] 59 12:13.3 [30] 56 --- --- --- --- --- --- --- ---
57 63 detail závodníka ŠIMEK Jakub 2001 Kross Bike Ranch team 22. /  Muži U23 0:54:02.3 - 4 Lap(s) 12:57.0 [57] 57 13:38.4 [57] 58 14:21.1 [59] 58 13:05.7 [47] 57 --- --- --- --- --- --- --- ---
58 70 detail závodníka ROSENDAHL Karl-Erik 2001 Svendborg Mountainbike Klub 23. /  Muži U23 0:54:20.8 - 4 Lap(s) 12:28.2 [45] 45 13:22.9 [55] 53 14:38.8 [60] 57 13:50.7 [58] 58 --- --- --- --- --- --- --- ---
59 60 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk 1996 SUPERIOR RIDERS 36. /  Muži Elite 0:54:27.2 - 4 Lap(s) 13:03.7 [59] 59 14:32.1 [60] 60 13:40.6 [57] 60 13:10.6 [49] 59 --- --- --- --- --- --- --- ---
60 55 detail závodníka PĚGŘÍM Filip 2000 TJ TŽ TŘINEC 24. /  Muži U23 0:54:32.9 - 4 Lap(s) 12:43.2 [52] 52 13:47.1 [58] 57 13:47.9 [58] 56 14:14.6 [61] 60 --- --- --- --- --- --- --- ---
61 61 detail závodníka MALÝ Matěj 2000 AMENITY EXTREM SPORT TEAM 25. /  Muži U23 0:56:15.3 - 4 Lap(s) 13:09.7 [60] 60 14:11.4 [59] 59 14:41.3 [61] 61 14:12.7 [60] 61 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 23 detail závodníka PRŮDEK Matěj 1997 Multicraft MTB team . /  Muži Elite DNF --- 10:59.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 48 detail závodníka HAMM Florian 1999 Stieglbauer Racingteam . /  Muži U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 53 detail závodníka NAVAŘÍK Robert 1996 TS BOHEMIA BIKE TEAM . /  Muži Elite DNF --- 13:09.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 detail závodníka HEMMERLING Lars 2000 LEXWARE Mountainbike Team . /  Muži U23 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 58 detail závodníka HOVORKA Daniel 2001 ETHIC SPORT CYCLING TEAM . /  Muži U23 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru