Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | TERPSTRA Anne | 1991 | GHOST FACTORY RACING | 1. / Ženy | 1:30:39.6 | 0:00:00.0 | 12:27.1 [1] | 1 | 12:41.6 [1] | 1 | 12:49.6 [1] | 1 | 13:04.4 [1] | 1 | 13:12.4 [1] | 1 | 13:11.9 [1] | 1 | 13:12.4 [1] | 1 | |
2 | 106 | WLOSZCZOWSKA Maja | 1983 | Kross Racing Team | 2. / Ženy | 1:32:10.1 | 0:01:30.5 | 12:27.4 [2] | 2 | 12:52.1 [2] | 2 | 13:10.1 [2] | 2 | 13:18.1 [3] | 2 | 13:13.1 [2] | 2 | 13:34.9 [2] | 2 | 13:34.1 [2] | 2 | |
3 | 103 | ŽAKELJ Tanja | 1988 | Union Devinci Factory Racing | 3. / Ženy | 1:33:51.3 | 0:03:11.7 | 12:43.2 [3] | 3 | 13:12.9 [3] | 3 | 13:27.4 [5] | 3 | 13:29.6 [4] | 3 | 13:35.1 [4] | 4 | 13:37.6 [3] | 3 | 13:45.4 [3] | 3 | |
4 | 110 | CZECZINKAROVÁ Jana | 1997 | Liv Mistral Cycling | 4. / Ženy | 1:34:29.1 | 0:03:49.4 | 13:07.6 [10] | 10 | 13:22.6 [7] | 9 | 13:14.4 [3] | 6 | 13:16.1 [2] | 4 | 13:27.1 [3] | 3 | 13:56.4 [6] | 4 | 14:04.6 [7] | 4 | |
5 | 105 | GARCÍA MARTÍNEZ Rocío Del Alba | 1997 | BH TEMPLO CAFES UCC | 5. / Ženy | 1:34:56.8 | 0:04:17.2 | 12:43.9 [5] | 5 | 13:27.9 [8] | 6 | 13:43.4 [8] | 8 | 13:40.9 [6] | 7 | 13:44.8 [5] | 6 | 13:41.4 [4] | 5 | 13:54.4 [5] | 5 | |
6 | 104 | ČÁBELICKÁ Jitka | 1990 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 6. / Ženy | 1:35:27.1 | 0:04:47.4 | 12:43.2 [4] | 4 | 13:20.1 [5] | 4 | 13:30.4 [6] | 4 | 13:34.1 [5] | 5 | 13:56.3 [7] | 5 | 14:13.9 [9] | 6 | 14:08.9 [8] | 6 | |
7 | 102 | LOIV Janika | 1989 | Hawaii Express | 7. / Ženy | 1:35:34.6 | 0:04:54.9 | 13:11.1 [11] | 11 | 13:21.4 [6] | 10 | 13:21.1 [4] | 7 | 13:52.8 [8] | 8 | 14:01.4 [9] | 7 | 13:56.6 [7] | 7 | 13:49.8 [4] | 7 | |
8 | 107 | BENKÓ Barbara | 1990 | GHOST FACTORY RACING TEAM | 8. / Ženy | 1:35:50.6 | 0:05:10.9 | 12:45.9 [6] | 6 | 13:30.9 [10] | 7 | 13:44.1 [10] | 9 | 13:56.6 [10] | 9 | 14:00.9 [8] | 9 | 13:51.4 [5] | 8 | 14:00.6 [6] | 8 | |
9 | 108 | ŠTĚPÁNOVÁ Karla | 1991 | Maloja Pushbikers MTB | 9. / Ženy | 1:36:22.1 | 0:05:42.4 | 12:54.1 [8] | 8 | 13:17.6 [4] | 5 | 13:32.6 [7] | 5 | 13:51.4 [7] | 6 | 14:13.1 [11] | 8 | 14:18.1 [11] | 9 | 14:14.8 [9] | 9 | |
10 | 109 | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka | 1976 | Outsiterz | 10. / Ženy | 1:37:10.8 | 0:06:31.2 | 13:15.4 [12] | 12 | 13:41.6 [11] | 12 | 13:50.6 [12] | 12 | 14:06.6 [11] | 12 | 13:49.9 [6] | 10 | 14:06.6 [8] | 10 | 14:19.9 [11] | 10 | |
11 | 113 | SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna | 1988 | Polish Cycling Federation | 11. / Ženy | 1:37:35.1 | 0:06:55.4 | 13:05.9 [9] | 9 | 13:42.6 [12] | 11 | 13:49.4 [11] | 11 | 13:55.6 [9] | 11 | 14:12.8 [10] | 11 | 14:16.2 [10] | 11 | 14:32.3 [12] | 11 | |
12 | 115 | SÁSKOVÁ Tereza | 2000 | Rouvy Specialized | 1. / Ženy U23 | 1:39:06.8 | 0:08:27.2 | 12:46.4 [7] | 7 | 13:30.6 [9] | 8 | 13:44.1 [9] | 10 | 14:26.9 [13] | 10 | 14:54.1 [14] | 12 | 15:04.3 [17] | 12 | 14:40.1 [13] | 12 | |
13 | 112 | TVARŮŽKOVÁ Tereza | 1998 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2. / Ženy U23 | 1:39:25.0 | 0:08:45.4 | 13:15.6 [13] | 13 | 13:50.2 [13] | 13 | 15:06.6 [19] | 14 | 14:06.6 [12] | 13 | 14:19.4 [12] | 13 | 14:31.1 [12] | 13 | 14:15.4 [10] | 13 | |
14 | 120 | NEUMANOVÁ Tereza | 1998 | Česká spořitelna - Accolade | 3. / Ženy U23 | 1:41:31.8 | 0:10:52.1 | 13:15.9 [14] | 14 | 14:07.1 [14] | 14 | 14:24.1 [14] | 13 | 14:32.1 [14] | 14 | 14:50.8 [13] | 14 | 15:27.1 [18] | 14 | 14:54.3 [14] | 14 | |
15 | 122 | PAULECHOVÁ Radka | 2001 | Slovenský reprezentačný tím | 4. / Ženy U23 | 1:27:32.2 | - 1 Lap(s) | 14:02.4 [19] | 19 | 14:37.8 [16] | 19 | 14:14.1 [13] | 15 | 14:53.6 [15] | 15 | 15:01.6 [15] | 15 | 14:42.4 [13] | 15 | --- | --- | |
16 | 117 | SCHMIDEL Regina | 1999 | Cube Csömör MTB Team | 5. / Ženy U23 | 1:28:26.7 | - 1 Lap(s) | 13:54.4 [18] | 18 | 14:32.1 [15] | 15 | 14:36.6 [15] | 16 | 15:07.3 [16] | 16 | 15:12.6 [17] | 16 | 15:03.5 [16] | 16 | --- | --- | |
17 | 121 | KUČEROVÁ Monika | 2000 | Head Pro Team Opava | 6. / Ženy U23 | 1:28:38.0 | - 1 Lap(s) | 13:39.9 [15] | 15 | 14:48.9 [19] | 16 | 14:44.1 [17] | 17 | 15:10.8 [17] | 17 | 15:18.6 [19] | 17 | 14:55.5 [14] | 17 | --- | --- | |
18 | 114 | FIGUERAS GARANGOU Meritxell | 1993 | MMR FACTORY RACING | 12. / Ženy | 1:28:42.6 | - 1 Lap(s) | 13:43.2 [17] | 17 | 14:46.1 [17] | 18 | 14:43.8 [16] | 18 | 15:10.8 [17] | 18 | 15:21.8 [20] | 18 | 14:56.6 [15] | 18 | --- | --- | |
19 | 119 | CARFORA Romana | 2000 | Theo Schilder MTB Team | 7. / Ženy U23 | 1:14:29.6 | - 2 Lap(s) | 14:03.4 [20] | 20 | 14:49.6 [20] | 20 | 15:05.8 [18] | 19 | 15:18.6 [19] | 19 | 15:12.0 [16] | 19 | --- | --- | --- | --- | |
20 | 118 | BOSCH PICÓ Núria | 1999 | FEDERACIÓ DE CICLISME ILLES BALEARS | 8. / Ženy U23 | 1:15:19.1 | - 2 Lap(s) | 14:07.1 [21] | 21 | 15:02.4 [21] | 21 | 15:26.8 [20] | 21 | 15:27.8 [20] | 20 | 15:14.7 [18] | 20 | --- | --- | --- | --- | |
21 | 128 | KUBÍNOVÁ Klára | 1997 | DK Bikeshop RACING Team | 13. / Ženy | 1:16:22.8 | - 2 Lap(s) | 14:33.4 [22] | 22 | 15:06.8 [22] | 22 | 15:30.3 [21] | 22 | 15:38.9 [21] | 22 | 15:33.2 [21] | 21 | --- | --- | --- | --- | |
22 | 127 | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana | 2001 | Rouvy Specialized | 9. / Ženy U23 | 1:16:32.6 | - 2 Lap(s) | 13:40.1 [16] | 16 | 14:48.8 [18] | 17 | 15:54.8 [22] | 20 | 15:59.8 [22] | 21 | 16:08.7 [22] | 22 | --- | --- | --- | --- | |
23 | 124 | MIŠOŇOVÁ Magdalena | 2001 | ADASTRA Cycling Team | 10. / Ženy U23 | 1:04:28.4 | - 3 Lap(s) | 14:59.6 [24] | 24 | 16:10.8 [23] | 23 | 16:42.1 [25] | 23 | 16:35.6 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
24 | 130 | MACHULKOVÁ Barbora | 1994 | Oplt Cycling | 14. / Ženy | 1:05:21.7 | - 3 Lap(s) | 14:59.4 [23] | 23 | 16:17.1 [24] | 24 | 16:45.3 [27] | 24 | 17:19.7 [24] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
25 | 126 | KUBÍNOVÁ Veronika | 1997 | MS Bike Academy Racing | 15. / Ženy | 0:48:32.0 | - 4 Lap(s) | 15:14.1 [26] | 26 | 16:32.6 [25] | 25 | 16:45.2 [26] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
26 | 125 | BOJKOVÁ Michaela | 2001 | Bike 2000 | 11. / Ženy U23 | 0:48:32.7 | - 4 Lap(s) | 15:10.4 [25] | 25 | 16:53.3 [26] | 26 | 16:28.9 [23] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
27 | 129 | PRCHALOVÁ Libuše | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 12. / Ženy U23 | 0:48:54.4 | - 4 Lap(s) | 15:17.4 [27] | 27 | 17:02.8 [27] | 27 | 16:34.1 [24] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 111 | BUZSÁKI Virág | 2000 | SVS Pro Team | . / Ženy U23 | DNF | --- | 13:12.1 [-] | --- | 28:04.5 [-] | --- | 43:57.7 [-] | --- | 59:38.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 116 | MOVRIN Vita | 2000 | Slovenian National Team | . / Ženy U23 | DNF | --- | 13:25.9 [-] | --- | 27:42.8 [-] | --- | 42:23.2 [-] | --- | 57:21.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 123 | URBANOVÁ Martina | 1987 | Hnízdil Team | . / Ženy | DNF | --- | 15:40.4 [-] | --- | 30:58.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |