Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | INT1 | # | 1.lap | # | INT2 | # | 2.lap | # | INT3 | # | 3.lap | # | INT4 | # | 4.lap | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | INT1 | # | 1.lap | # | INT2 | # | 2.lap | # | INT3 | # | 3.lap | # | INT4 | # | 4.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 703 | HOLUBOVÁ Adéla | 2002 | kola-bbm.cz | 1. / Juniorky | 0:57:12.3 | 0:00:00.0 | --- | 3 | 13:32.6 [1] | 1 | 04:32.0 [2] | 2 | 14:27.1 [2] | 2 | 04:35.2 [1] | 1 | 14:31.8 [1] | 1 | 04:47.4 [3] | 1 | 14:40.6 [3] | 1 | ||
2 | 712 | NOVOTNÁ Aneta | 2003 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Juniorky | 0:57:55.8 | 0:00:43.5 | --- | 5 | 13:32.9 [2] | 2 | 04:30.5 [1] | 1 | 14:26.6 [1] | 1 | 04:51.7 [6] | 2 | 14:45.8 [3] | 2 | 04:56.2 [5] | 2 | 15:10.3 [8] | 2 | ||
3 | 708 | OBOŘILOVÁ Tereza | 2002 | GT OPPORTUNITY BRNO | 3. / Juniorky | 0:58:10.1 | 0:00:57.7 | --- | 7 | 13:41.6 [4] | 4 | 04:46.3 [8] | 5 | 14:44.6 [4] | 4 | 04:50.2 [4] | 4 | 15:04.2 [6] | 4 | 04:47.3 [2] | 3 | 14:39.5 [2] | 3 | ||
4 | 704 | KADLECOVÁ Zuzana | 2002 | ADASTRA Cycling Team | 4. / Juniorky | 0:58:17.3 | 0:01:05.0 | --- | 2 | 14:13.9 [9] | 9 | 05:09.5 [15] | 13 | 15:16.1 [9] | 9 | 04:44.7 [2] | 8 | 14:32.6 [2] | 6 | 04:39.1 [1] | 5 | 14:14.5 [1] | 4 | ||
5 | 702 | BÖHM Kira | 2002 | SV Reudern / Walcher RACING-TEAM | 5. / Juniorky | 0:58:39.8 | 0:01:27.5 | --- | 1 | 13:42.9 [5] | 5 | 04:44.5 [6] | 4 | 14:46.1 [5] | 5 | 04:46.2 [3] | 3 | 15:01.4 [5] | 3 | 04:54.9 [4] | 4 | 15:09.3 [7] | 5 | ||
6 | 711 | BEDRNÍKOVÁ Karolína | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 6. / Juniorky | 0:59:17.8 | 0:02:05.5 | --- | 4 | 13:41.1 [3] | 3 | 04:43.5 [5] | 3 | 14:42.3 [3] | 3 | 05:04.7 [12] | 5 | 15:21.3 [9] | 5 | 05:09.4 [12] | 6 | 15:32.8 [12] | 6 | ||
7 | 707 | DORSCHT Lina | 2002 | CONWAY FACTORY RACING | 7. / Juniorky | 0:59:22.8 | 0:02:10.5 | --- | 14 | 14:27.4 [13] | 13 | 04:49.3 [9] | 10 | 15:02.3 [8] | 8 | 04:51.2 [5] | 9 | 14:53.6 [4] | 9 | 04:58.7 [8] | 9 | 14:59.3 [4] | 7 | ||
8 | 701 | HOLLAND Cornelia | 2002 | Naturfreunde Wilhelmsburg | 8. / Juniorky | 0:59:28.5 | 0:02:16.2 | --- | 11 | 14:09.1 [6] | 6 | 04:43.2 [4] | 7 | 14:56.6 [7] | 7 | 05:00.5 [10] | 7 | 15:14.1 [7] | 7 | 04:56.2 [6] | 7 | 15:08.6 [6] | 8 | ||
9 | 727 | VAN THIEL Sina | 2003 | RSC Kempten | 9. / Juniorky | 0:59:32.9 | 0:02:20.6 | --- | 10 | 14:09.1 [7] | 7 | 04:40.5 [3] | 6 | 14:53.1 [6] | 6 | 05:02.5 [11] | 6 | 15:17.6 [8] | 7 | 04:57.4 [7] | 8 | 15:12.9 [9] | 9 | ||
10 | 731 | FUCHS Alexa | 2003 | SV Reudern / STEVENS MTB Racing Team | 10. / Juniorky | 1:00:55.3 | 0:03:42.9 | --- | 12 | 14:24.9 [11] | 11 | 04:54.3 [10] | 11 | 15:41.1 [12] | 12 | 05:11.5 [13] | 14 | 15:45.4 [13] | 13 | 05:04.4 [9] | 13 | 15:03.8 [5] | 10 | ||
11 | 709 | CHALLANCIN Giulia | 2003 | Scott Italia Libarna | 11. / Juniorky | 1:00:56.5 | 0:03:44.2 | --- | 8 | 14:24.6 [10] | 10 | 04:45.5 [7] | 8 | 15:20.1 [10] | 10 | 05:00.5 [9] | 10 | 15:36.6 [12] | 10 | 05:09.7 [13] | 10 | 15:35.1 [13] | 11 | ||
12 | 729 | KRAVANJA Andrea | 2003 | TSV Benediktbeuern-Bichl StevensSchubertRacingTeam | 12. / Juniorky | 1:00:58.8 | 0:03:46.5 | --- | 9 | 14:25.1 [12] | 12 | 04:55.5 [11] | 12 | 15:42.2 [13] | 14 | 04:59.4 [8] | 12 | 15:34.7 [10] | 11 | 05:10.4 [14] | 12 | 15:16.6 [10] | 12 | ||
13 | 705 | HÖLLER Lena | 2002 | LRV Steiermark | 13. / Juniorky | 1:00:59.3 | 0:03:46.9 | --- | 13 | 14:30.9 [14] | 14 | 04:58.0 [12] | 14 | 15:35.8 [11] | 13 | 04:58.0 [7] | 11 | 15:35.4 [11] | 11 | 05:08.2 [11] | 11 | 15:17.1 [11] | 13 | ||
14 | 706 | VAVERKOVÁ Kateřina | 2002 | COPR TJ PŘEŠTICE | 14. / Juniorky | 1:02:15.3 | 0:05:02.9 | --- | 6 | 14:10.6 [8] | 8 | 05:02.3 [13] | 9 | 15:49.1 [14] | 11 | 05:13.2 [14] | 13 | 16:09.1 [15] | 14 | 05:05.2 [10] | 14 | 16:06.3 [14] | 14 | ||
15 | 730 | GRUBER Valentina | 2003 | LRV Steiermark | 15. / Juniorky | 1:03:58.0 | 0:06:45.7 | --- | 19 | 15:26.6 [18] | 18 | 05:19.0 [16] | 18 | 16:16.1 [16] | 17 | 05:16.4 [15] | 16 | 16:07.5 [14] | 15 | 05:16.8 [15] | 15 | 16:07.7 [15] | 15 | ||
16 | 726 | GRATZER Viktoria | 2003 | Racing Team Haiming | 16. / Juniorky | 1:04:23.5 | 0:07:11.2 | --- | 15 | 14:57.1 [15] | 15 | 05:08.7 [14] | 15 | 16:04.1 [15] | 15 | 05:36.2 [17] | 15 | 16:49.1 [16] | 16 | 05:20.2 [16] | 16 | 16:33.1 [16] | 16 | ||
17 | 713 | PLESKAČOVÁ Natálie | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 17. / Juniorky | 1:05:30.2 | 0:08:17.9 | --- | 22 | 15:16.5 [17] | 17 | 05:21.6 [18] | 17 | 16:26.1 [17] | 16 | 05:17.6 [16] | 17 | 16:54.5 [17] | 17 | 05:21.4 [17] | 17 | 16:53.1 [17] | 17 | ||
18 | 714 | DRBOHLAVOVÁ Eliška | 2003 | KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. | 18. / Juniorky | 1:08:22.2 | 0:11:09.9 | --- | 17 | 15:48.5 [19] | 19 | 05:26.4 [19] | 19 | 17:09.5 [19] | 19 | 05:42.0 [18] | 19 | 17:39.6 [18] | 18 | 05:30.4 [18] | 18 | 17:44.6 [20] | 18 | ||
19 | 728 | KLIEN Fiona | 2003 | URC Bikerei | 19. / Juniorky | 1:08:43.8 | 0:11:31.5 | --- | 18 | 15:16.2 [16] | 16 | 05:20.9 [17] | 16 | 16:37.2 [18] | 18 | 05:57.2 [24] | 18 | 18:45.6 [24] | 19 | 06:15.9 [21] | 19 | 18:04.7 [21] | 19 | ||
20 | 721 | KRUTÍLKOVÁ Kateřina | 2003 | TEAM FORMAN CINELLI | 20. / Juniorky | 1:09:22.0 | 0:12:09.6 | --- | 26 | 16:13.3 [20] | 20 | 05:55.8 [27] | 22 | 18:06.1 [23] | 22 | 05:46.7 [23] | 22 | 17:48.3 [19] | 20 | 05:54.4 [20] | 21 | 17:14.1 [18] | 20 | ||
21 | 717 | ŠEVĆÍKOVÁ Dorka | 2003 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 21. / Juniorky | 1:09:43.5 | 0:12:31.1 | --- | 16 | 16:33.1 [23] | 23 | 05:40.0 [23] | 23 | 17:59.8 [20] | 23 | 05:43.2 [21] | 23 | 17:50.1 [21] | 22 | 05:36.1 [19] | 20 | 17:20.3 [19] | 21 | ||
22 | 715 | DOSTÁLOVÁ Lucie | 2003 | LYKO KLUB PRACHATICE z.s. | 22. / Juniorky | 1:11:38.2 | 0:14:25.9 | --- | 21 | 16:18.4 [22] | 22 | 05:34.5 [20] | 21 | 18:00.8 [22] | 21 | 05:43.2 [20] | 21 | 17:49.1 [20] | 21 | 06:18.4 [22] | 22 | 19:29.8 [22] | 22 | ||
23 | 724 | HENDRYCHOVÁ Lucie | 2003 | Bike Freaks Holice | 23. / Juniorky | 1:12:06.7 | 0:14:54.4 | --- | 20 | 16:14.6 [21] | 21 | 05:37.0 [21] | 20 | 17:59.9 [21] | 20 | 05:42.2 [19] | 20 | 18:17.3 [23] | 23 | 06:30.1 [23] | 23 | 19:34.8 [23] | 23 | ||
24 | 723 | KŘIKAVOVÁ Šárka | 2003 | kola-bbm.cz | 24. / Juniorky | 0:53:49.0 | - 1 Lap(s) | --- | 28 | 17:06.9 [27] | 27 | 05:49.2 [25] | 27 | 18:39.8 [26] | 27 | 05:46.2 [22] | 26 | 18:02.2 [22] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 720 | MINAŘÍKOVÁ Klára | 2003 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 25. / Juniorky | 0:54:15.0 | - 1 Lap(s) | --- | 25 | 16:38.7 [24] | 24 | 05:45.1 [24] | 24 | 18:18.2 [25] | 24 | 06:11.9 [27] | 24 | 19:17.9 [27] | 25 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 718 | KNIHOVÁ Kateřina | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 26. / Juniorky | 0:54:30.0 | - 1 Lap(s) | --- | 23 | 17:14.3 [28] | 28 | 05:38.2 [22] | 26 | 18:12.6 [24] | 25 | 06:02.7 [26] | 25 | 19:02.9 [25] | 26 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 719 | HOVORKOVÁ Aneta | 2003 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 27. / Juniorky | 0:55:11.0 | - 1 Lap(s) | --- | 27 | 17:00.8 [26] | 26 | 06:01.7 [28] | 28 | 19:03.3 [28] | 28 | 05:59.9 [25] | 28 | 19:06.7 [26] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 722 | ODEHNALOVÁ Klára | 2003 | CYKLO TEAM KOLARNA | 28. / Juniorky | 0:55:28.0 | - 1 Lap(s) | --- | 24 | 16:38.7 [24] | 24 | 05:53.4 [26] | 25 | 18:49.7 [27] | 26 | 06:28.4 [28] | 27 | 19:59.4 [28] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 725 | SOMMER Clara | 2003 | PopaFlo ARBÖ Freistadt | . / Juniorky | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |