Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :12.9.2020 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6982 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 Skiandbike Kunratice Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:12:40.4 0:00:00.0 03:01.1 [1] 1 03:11.5 [4] 2 03:11.5 [1] 1 03:16.2 [5] 1
2 6930 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 SkiAndBike Kunratice 2. /  Žáci 10-11 let 0:12:42.9 0:00:02.5 03:04.6 [4] 4 03:09.5 [2] 4 03:16.2 [4] 2 03:12.5 [2] 2
3 6122 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 10-11 let 0:12:43.4 0:00:03.0 03:04.1 [3] 3 03:08.2 [1] 1 03:18.2 [5] 3 03:12.7 [3] 3
4 6913 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žáci 10-11 let 0:12:44.2 0:00:03.7 03:09.1 [6] 6 03:15.7 [6] 6 03:13.0 [2] 5 03:06.2 [1] 4
5 6160 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 10-11 let 0:12:44.2 0:00:03.7 03:02.9 [2] 2 03:09.7 [3] 3 03:18.5 [6] 4 03:13.0 [4] 5
6 6968 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 10-11 let 0:13:00.4 0:00:20.0 03:08.6 [5] 5 03:15.5 [5] 5 03:14.2 [3] 6 03:22.0 [6] 6
7 6942 detail závodníka KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 7. /  Žáci 10-11 let 0:13:39.9 0:00:59.5 03:15.9 [8] 8 03:24.0 [7] 8 03:30.7 [9] 8 03:29.2 [7] 7
8 6916 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:13:42.1 0:01:01.6 03:09.8 [7] 7 03:26.7 [8] 7 03:29.7 [8] 7 03:35.7 [9] 8
9 6923 detail závodníka STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM 8. /  Žáci 10-11 let 0:13:52.2 0:01:11.7 03:19.1 [9] 9 03:30.5 [9] 9 03:26.0 [7] 9 03:36.5 [10] 9
10 6928 detail závodníka KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 0:14:13.1 0:01:32.6 03:20.3 [10] 10 03:32.5 [10] 10 03:41.5 [11] 10 03:38.7 [11] 10
11 6936 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 9. /  Žáci 10-11 let 0:14:25.9 0:01:45.5 03:24.1 [12] 12 03:38.2 [14] 13 03:36.7 [10] 11 03:46.7 [13] 11
12 6937 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 3. /  Žákyně 10-11 let 0:14:27.3 0:01:46.9 03:20.3 [10] 10 03:38.0 [12] 11 03:42.2 [12] 12 03:46.7 [13] 12
13 6016 detail závodníka JOHÁNEK štěpán CZE 2010 BSK cyklomarket juniors 10. /  Žáci 10-11 let 0:14:36.2 0:01:55.7 03:25.1 [13] 13 03:36.7 [11] 12 03:45.7 [14] 13 03:48.5 [16] 13
14 6966 detail závodníka MAZAL Vojtěch Radek CZE 2010 Drahanský sport team 11. /  Žáci 10-11 let 0:14:45.7 0:02:05.2 03:38.1 [18] 18 03:44.7 [16] 18 03:47.5 [15] 17 03:35.2 [8] 14
15 6155 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 12. /  Žáci 10-11 let 0:14:45.9 0:02:05.5 03:26.9 [14] 14 03:45.2 [17] 15 03:48.0 [16] 16 03:45.7 [12] 15
16 6169 detail závodníka UŠEL Ondřej CZE 2010 Skiandbike Kunratice Team 13. /  Žáci 10-11 let 0:14:46.7 0:02:06.2 03:27.1 [15] 15 03:44.7 [15] 14 03:48.0 [17] 15 03:46.7 [13] 16
17 6987 detail závodníka HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 4. /  Žákyně 10-11 let 0:14:51.1 0:02:10.6 03:36.1 [17] 17 03:38.0 [12] 16 03:42.2 [12] 14 03:54.7 [17] 17
18 6959 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 5. /  Žákyně 10-11 let 0:15:19.1 0:02:38.6 03:27.3 [16] 16 03:48.2 [18] 17 03:57.2 [18] 18 04:06.2 [19] 18
19 6024 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 10-11 let 0:15:45.9 0:03:05.5 03:45.9 [21] 21 03:56.7 [20] 20 04:00.5 [19] 20 04:02.7 [18] 19
20 6946 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 6. /  Žákyně 10-11 let 0:15:56.1 0:03:15.6 03:39.6 [19] 19 03:50.7 [19] 19 04:12.0 [20] 19 04:13.7 [20] 20
21 6105 detail závodníka KOLAJTOVÁ Pavlína CZE 2010 pro radost z pohybu 7. /  Žákyně 10-11 let 0:16:26.6 0:03:46.1 03:40.8 [20] 20 04:11.0 [21] 21 04:19.0 [24] 21 04:15.7 [21] 21
22 6187 detail závodníka BYDŽOVSKÝ Filip CZE 2010 --- 15. /  Žáci 10-11 let 0:17:07.4 0:04:27.0 04:01.4 [23] 23 04:21.0 [22] 22 04:16.0 [23] 22 04:29.0 [22] 22
23 6944 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 8. /  Žákyně 10-11 let 0:17:27.6 0:04:47.1 04:00.1 [22] 22 04:33.5 [24] 24 04:14.5 [21] 24 04:39.5 [23] 23
24 6993 detail závodníka KŘEPELKOVÁ Eliška CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 10-11 let 0:18:51.6 0:06:11.2 04:23.6 [28] 28 04:39.2 [27] 28 04:38.7 [27] 28 05:10.0 [24] 24
25 6167 detail závodníka HOLEMÝ Filip CZE 2010 --- 16. /  Žáci 10-11 let 0:12:43.2 - 1 Lap(s) 04:05.4 [24] 24 04:23.0 [23] 23 04:14.7 [22] 23 --- ---
26 6011 detail závodníka HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 TJ Sokol Dobřichovice 17. /  Žáci 10-11 let 0:13:14.4 - 1 Lap(s) 04:09.9 [25] 25 04:34.0 [25] 25 04:30.5 [25] 25 --- ---
27 6154 detail závodníka LUKÁŠÍK Michal CZE 2009 --- 18. /  Žáci 10-11 let 0:13:30.9 - 1 Lap(s) 04:16.1 [27] 27 04:36.2 [26] 26 04:38.5 [26] 26 --- ---
28 6157 detail závodníka KUBIAS Dominik CZE 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 19. /  Žáci 10-11 let 0:13:35.9 - 1 Lap(s) 04:13.1 [26] 26 04:43.7 [28] 27 04:39.0 [28] 27 --- ---
29 6165 detail závodníka HRDLIČKA Ondřej CZE 2009 --- 20. /  Žáci 10-11 let 0:14:49.7 - 1 Lap(s) 05:12.4 [32] 32 04:47.5 [29] 31 04:49.7 [29] 29 --- ---
30 6166 detail závodníka FILIP Václav CZE 2010 --- 21. /  Žáci 10-11 let 0:15:02.9 - 1 Lap(s) 04:37.4 [30] 30 05:19.0 [31] 30 05:06.5 [30] 30 --- ---
31 6954 detail závodníka BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:15:04.8 - 1 Lap(s) 04:36.1 [29] 29 05:05.0 [30] 29 05:23.7 [31] 31 --- ---
32 6039 detail závodníka MELICHAROVÁ Anna CZE 2009 --- 11. /  Žákyně 10-11 let 0:16:02.1 - 1 Lap(s) 04:50.1 [31] 31 05:32.9 [32] 32 05:39.0 [32] 32 --- ---
--- 6001 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6023 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6028 detail závodníka DRÁBIK Daniel CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6029 detail závodníka DÚCKÝ Ondřej CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6046 detail závodníka MURTINGER Niklas GER 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6195 detail závodníka MACEK Lukáš CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6918 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6977 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6978 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6988 detail závodníka KUDRNA Tomáš CZE 2009 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6992 detail závodníka KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru