Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 15 - 16.8.2020 | MÍSTO : | Vysočina Arena – Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4017 | ADEL Filip | 1990 | Superior Velsbike Team | 3:00:04.3 | 0:00:00.0 | 1:13:55.3 | 2 | 2:20:37.8 | 1 | ||
2 | diplom | 4009 | BUKSA Dominik | 1990 | Future Cycling Northwave | 3:00:04.8 | 0:00:00.4 | 1:13:56.5 | 5 | 2:20:38.6 | 5 | ||
3 | diplom | 4004 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | ETHIC SPORT CYCLING TEAM | 3:00:05.5 | 0:00:01.2 | 1:13:54.8 | 1 | 2:20:37.8 | 2 | ||
4 | diplom | 4002 | ULMAN Matouš | 1984 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 3:00:06.5 | 0:00:02.2 | 1:13:55.8 | 3 | 2:20:38.3 | 3 | ||
5 | diplom | 4003 | RYDVAL Filip | 1996 | Česká spořitelna Accolade | 3:02:50.8 | 0:02:46.4 | 1:13:56.0 | 4 | 2:20:38.6 | 4 | ||
6 | diplom | 4008 | BUBÍLEK Michal | 1986 | KROSS Bikeranch Team | 3:05:46.5 | 0:05:42.2 | 1:15:13.3 | 7 | 2:24:38.3 | 6 | ||
7 | diplom | 4005 | JOBÁNEK Jan | 1983 | Superior Velsbike Team | 3:05:48.5 | 0:05:44.2 | 1:15:11.8 | 6 | 2:24:39.1 | 7 | ||
8 | diplom | 4025 | HULA Robert | 2000 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 3:13:10.4 | 0:13:06.1 | 1:18:00.8 | 8 | 2:30:17.3 | 8 | ||
9 | diplom | 4022 | PITACH Maciej | 1987 | CST 7R MTB TEAM | 3:15:37.9 | 0:15:33.6 | 1:20:32.5 | 10 | 2:33:47.9 | 11 | ||
10 | diplom | 4007 | HLŮŽEK Radim | 1992 | MONDRAKER racing team | 3:15:42.9 | 0:15:38.6 | 1:20:40.5 | 11 | 2:33:46.9 | 10 | ||
11 | diplom | 4015 | HELCEL Martin | 1988 | cyklo tým Horní Bludovice | 3:16:20.9 | 0:16:16.6 | 1:18:45.6 | 9 | 2:33:02.4 | 9 | ||
12 | diplom | 4026 | KUBELKA Petr | 1995 | MONDRAKER racing team | 3:18:11.4 | 0:18:07.1 | 1:20:40.6 | 12 | 2:33:54.9 | 12 | ||
13 | diplom | 4012 | SÖLTER Marcus | 1989 | Focus RAPIRO Racing | 3:22:19.4 | 0:22:15.0 | 1:20:43.0 | 14 | 2:35:41.4 | 13 | ||
14 | diplom | 4023 | KUCEWICZ Michał | 1987 | CST 7R MTB TEAM | 3:22:43.5 | 0:22:39.2 | 1:24:53.8 | 15 | 2:40:08.7 | 15 | ||
15 | diplom | 4019 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | --- | 3:26:19.9 | 0:26:15.5 | 1:20:41.5 | 13 | 2:36:06.1 | 14 | ||
16 | diplom | 4014 | NEUMANN Marcus | 1987 | --- | 3:37:17.3 | 0:37:12.9 | 1:29:34.5 | 16 | 2:51:44.6 | 16 | ||
--- | 4006 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST Team | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4010 | DAMEK Milan | 1992 | KILPI racing team | DNF | --- | 1:15:11.8 | --- | --- | --- | |||
--- | 4011 | STROŽ Jan | 1989 | ETHIC SPORT CYCLING TEAM | DNF | --- | 1:23:48.5 | --- | 2:42:01.9 | --- | |||
--- | 4018 | STRNKA Tomáš | 1984 | PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4001 | VIŠŇOVSKÝ Tomáš | 1993 | Česká spořitelna - Accolade | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4013 | NEUMANN Michał | 1986 | CST 7R MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4021 | FICEK Michał | 1992 | CST 7R MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4024 | KUCIĘBA Karol | 1990 | CST 7R MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |