Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7910 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | Čistý sport | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:48:07.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7915 | DINGOVÁ Anna | 2006 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:54:37.6 | 0:06:29.9 | ||
3 | diplom | 7819 | VOLEJNÍKOVÁ Natálie | 2006 | BEKO Bike Racing Team | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:55:06.2 | 0:06:58.5 | ||
4 | diplom | 7818 | VOLEJNÍKOVÁ Nikola | 2006 | BEKO Bike Racing Team | 4. / Žákyně 14-16 let | 0:55:13.4 | 0:07:05.8 | ||
5 | diplom | 7772 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:55:18.9 | 0:07:11.3 | ||
6 | diplom | 7756 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:56:22.4 | 0:08:14.8 | ||
7 | diplom | 7878 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:57:20.9 | 0:09:13.3 | ||
8 | diplom | 7873 | ZBRÁNKOVÁ Emily | 2006 | --- | 5. / Žákyně 14-16 let | 0:58:29.4 | 0:10:21.8 | ||
9 | diplom | 7780 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:58:42.9 | 0:10:35.3 | ||
10 | diplom | 7900 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:58:49.7 | 0:10:42.0 | ||
11 | diplom | 7757 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:59:09.7 | 0:11:02.0 | ||
12 | diplom | 7852 | KAŠPAROVÁ Anna | 2007 | Kross Bikeranch Junior Team | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:01:36.4 | 0:13:28.8 | ||
13 | diplom | 7752 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:02:33.2 | 0:14:25.5 | ||
14 | diplom | 7765 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:02:39.4 | 0:14:31.8 | ||
15 | diplom | 7820 | ZELENÁ Lucie | 2010 | Bitters Superior cyklolive | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:02:46.4 | 0:14:38.8 | ||
16 | diplom | 7871 | CIBULKOVÁ Veronika | 2007 | Kross Bikeranch Team Junior | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:02:57.5 | 0:14:49.8 | ||
17 | diplom | 7882 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:03:10.2 | 0:15:02.6 | ||
18 | diplom | 7830 | MOLHANCOVA Nikol | 2008 | SK VELO PRAHA | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:03:13.0 | 0:15:05.3 | ||
19 | diplom | 7791 | BARTOŠOVÁ Lucie | 2010 | CCC - Cycling Club Chomutov | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:04:52.2 | 0:16:44.6 | ||
20 | diplom | 7761 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:08:44.2 | 0:20:36.6 | ||
21 | diplom | 7771 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:09:48.7 | 0:21:41.1 | ||
22 | diplom | 7793 | RUSŇÁKOVÁ Lucie | 2012 | Velo Akademie Klano | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:11:19.5 | 0:23:11.8 | ||
23 | diplom | 7787 | RUSŇÁKOVÁ Kamila | 2011 | Velo Akademie Kladno | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:11:22.5 | 0:23:14.8 | ||
24 | diplom | 7834 | LÁNOVÁ Karolina | 2008 | --- | 9. / Žákyně 12-13 let | 1:12:28.5 | 0:24:20.8 | ||
25 | diplom | 7894 | MAŠKOVÁ Eliška | 2008 | Velo Akademie Kladno | 10. / Žákyně 12-13 let | 1:15:41.2 | 0:27:33.6 | ||
26 | diplom | 7889 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:15:43.0 | 0:27:35.3 | ||
27 | diplom | 7767 | LHOTÁKOVÁ Kristýna | 2011 | ROHOZEC AMULET TEAM | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:16:22.0 | 0:28:14.3 | ||
28 | diplom | 7868 | RYBOŇOVÁ Denisa | 2010 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 1:16:47.2 | 0:28:39.6 | ||
29 | diplom | 7813 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | 6. / Žákyně 14-16 let | 1:17:37.2 | 0:29:29.6 | ||
30 | diplom | 7798 | KOKEŠOVÁ Adéla | 2012 | RIDEKO bike shop | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:19:53.7 | 0:31:46.1 | ||
31 | diplom | 7811 | PETRUŠKOVÁ Lucie | 2010 | POCTA - První osobní cyklistická talentová akademie, z.s. | 9. / Žákyně 10-11 let | 1:21:02.0 | 0:32:54.3 | ||
32 | diplom | 7812 | PETRUŠKOVÁ Klára | 2008 | SK Čechoslovan Dolní Jirčany | 11. / Žákyně 12-13 let | 1:21:04.2 | 0:32:56.6 | ||
33 | diplom | 7764 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:22:36.0 | 0:34:28.3 | ||
34 | diplom | 7858 | TABULKOVÁ Barbora | 2009 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 1:22:38.7 | 0:34:31.1 | ||
35 | diplom | 7841 | OUHRABKOVÁ Bára | 2012 | Kross Bikeranch Team Junior | 8. / Žákyně 8-9 let | 1:25:26.5 | 0:37:18.8 | ||
36 | diplom | 7869 | RYBOŇOVÁ Silvie | 2008 | --- | 12. / Žákyně 12-13 let | 1:27:21.5 | 0:39:13.9 | ||
37 | diplom | 7760 | LHOTÁKOVÁ Sofie | 2013 | ROHOZEC AMULET TEAM | 9. / Žákyně 8-9 let | 1:28:08.8 | 0:40:01.1 | ||
38 | diplom | 7909 | KNOBLOCHOVÁ Kristýna | 2012 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 10. / Žákyně 8-9 let | 1:28:09.3 | 0:40:01.6 | ||
39 | diplom | 7896 | KOLAŘÍKOVÁ Rozárka | 2009 | Velo Akademie Kladno | 11. / Žákyně 10-11 let | 1:28:12.0 | 0:40:04.4 | ||
40 | diplom | 7848 | URBANOVÁ Petra | 2006 | --- | 7. / Žákyně 14-16 let | 1:37:49.0 | 0:49:41.4 | ||
41 | diplom | 7822 | MAXIÁNOVÁ Rebeka Nela | 2011 | --- | 11. / Žákyně 8-9 let | 1:43:06.8 | 0:54:59.1 | ||
42 | diplom | 7890 | LANDSMANOVÁ Ellen | 2011 | POCTA - BikeGallery | 12. / Žákyně 8-9 let | 1:54:27.8 | 1:06:20.2 | ||
43 | diplom | 7907 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | Beany | 13. / Žákyně 8-9 let | 1:54:50.6 | 1:06:42.9 | ||
--- | 7750 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Team Špindlerův Mlýn | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7788 | KOTASOVÁ Laura | 2012 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7789 | NOVÁKOVÁ Valerie | 2007 | Bike Klub Špindl | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7796 | KOLAŘÍKOVÁ Rozárka | 2009 | Velo Akademie Kladno | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7847 | POKORNÁ Adéla | 2009 | Bitters Superior Cyklofit Team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7859 | KUBÍČKOVÁ Barbora | 2011 | SK VELO PRAHA | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7872 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- |