Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6682 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 0:11:12.3 | 0:00:00.0 | 03:27.4 [1] | 1 | 03:50.2 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6697 | SEMERÁD Mára Semiš | 2012 | CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha | 0:11:36.3 | 0:00:23.9 | 03:31.6 [2] | 2 | 04:00.7 [3] | 2 | ||
3 | diplom | 6748 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 0:11:55.8 | 0:00:43.4 | 03:37.6 [5] | 5 | 04:00.7 [2] | 3 | ||
4 | diplom | 6766 | JANATA Lukáš | 2011 | --- | 0:11:57.8 | 0:00:45.4 | 03:36.4 [4] | 4 | 04:11.9 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6732 | RICHTR Tomáš | 2012 | Author Team Stupno | 0:12:12.1 | 0:00:59.7 | 03:42.4 [6] | 6 | 04:15.2 [5] | 6 | ||
6 | diplom | 6869 | TOMEŠ Roman | 2011 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 0:12:26.6 | 0:01:14.2 | 03:34.6 [3] | 3 | 04:22.4 [8] | 5 | ||
7 | diplom | 6690 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:12:40.9 | 0:01:28.5 | 03:53.4 [8] | 8 | 04:23.7 [9] | 8 | ||
8 | diplom | 6797 | ZAZVONIL Jáchym | 2011 | Velo Akademie Kladno | 0:12:43.6 | 0:01:31.2 | 03:52.9 [7] | 7 | 04:20.9 [7] | 7 | ||
9 | diplom | 6832 | SIMEK Josef | 2011 | POCTA - První osobní cyklistická talentová akademie, z.s. | 0:12:54.3 | 0:01:41.9 | 03:56.9 [9] | 9 | 04:31.2 [11] | 9 | ||
10 | diplom | 6782 | DLOUHÝ Jonáš | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:12:54.9 | 0:01:42.5 | 03:58.2 [10] | 10 | 04:31.4 [12] | 10 | ||
11 | diplom | 6993 | VAŠÍČEK Robin | 2012 | ADASTRA Cycling Team | 0:13:00.4 | 0:01:48.0 | 04:18.4 [12] | 12 | 04:20.7 [6] | 12 | ||
12 | diplom | 6760 | MALÍK Marek | 2012 | CK Bítovská | 0:13:04.8 | 0:01:52.4 | 04:04.6 [11] | 11 | 04:33.7 [13] | 11 | ||
13 | diplom | 6972 | DUMEK Ondřej | 2012 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:13:33.6 | 0:02:21.2 | 04:20.6 [13] | 13 | 04:30.9 [10] | 13 | ||
14 | diplom | 6776 | JIRKA Jaroslav | 2012 | Velo Akademie Kladno | 0:13:34.1 | 0:02:21.7 | 04:24.9 [16] | 16 | 04:34.2 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 6801 | HLOUŠEK Miroslav | 2011 | Velo Akademie Kladno | 0:13:45.4 | 0:02:33.0 | 04:24.1 [14] | 14 | 04:42.9 [18] | 15 | ||
16 | diplom | 6845 | ZELENÝ Jakub | 2012 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:13:48.1 | 0:02:35.7 | 04:29.1 [18] | 18 | 04:39.2 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 6912 | BEDNAŘÍK Vojtěch | 2011 | BIKERANCH TEAM | 0:13:48.3 | 0:02:35.9 | 04:32.2 [20] | 20 | 04:40.6 [17] | 18 | ||
18 | diplom | 6931 | PŘENOSIL Adam | 2011 | ROHOZEC AMULET TEAM | 0:13:48.3 | 0:02:36.0 | 04:57.6 [36] | 36 | 04:36.4 [15] | 22 | ||
19 | diplom | 6794 | PROCHÁZKA Samuel | 2012 | --- | 0:13:52.1 | 0:02:39.7 | 04:24.2 [15] | 15 | 04:46.2 [21] | 17 | ||
20 | diplom | 6890 | PODEŠVA Patrik | 2011 | BB racing čerčany | 0:13:52.8 | 0:02:40.4 | 04:36.2 [24] | 24 | 04:45.6 [20] | 21 | ||
21 | diplom | 6770 | GROM Viliam | 2012 | Los Gromos | 0:14:05.3 | 0:02:52.9 | 04:36.1 [23] | 23 | 04:44.9 [19] | 20 | ||
22 | diplom | 6944 | VOLF Albert | 2011 | Velo Akademie Kladno | 0:14:32.3 | 0:03:19.9 | 04:27.4 [17] | 17 | 04:52.7 [22] | 19 | ||
23 | diplom | 6937 | SVOBODA Sebastián | 2011 | BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM | 0:14:33.6 | 0:03:21.2 | 04:39.9 [25] | 25 | 04:57.9 [24] | 25 | ||
24 | diplom | 6942 | TRVALEC Jakub | 2012 | --- | 0:14:33.8 | 0:03:21.4 | 04:44.4 [29] | 29 | 04:55.2 [23] | 26 | ||
25 | diplom | 6961 | POLÁK Štěpán | 2012 | KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou | 0:14:44.3 | 0:03:31.9 | 04:33.9 [21] | 21 | 05:03.7 [28] | 24 | ||
26 | diplom | 6803 | HONZEJK Tadeáš | 2012 | BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM | 0:14:44.3 | 0:03:31.9 | 04:32.1 [19] | 19 | 05:05.4 [29] | 23 | ||
27 | diplom | 6756 | PABOUČEK Jakub | 2012 | --- | 0:14:46.3 | 0:03:33.9 | 04:42.2 [27] | 27 | 05:03.4 [27] | 28 | ||
28 | diplom | 6976 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | 0:14:57.6 | 0:03:45.2 | 04:33.9 [22] | 22 | 05:18.4 [35] | 29 | ||
29 | diplom | 6810 | KYSELA Václav | 2012 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:14:58.3 | 0:03:45.9 | 04:41.2 [26] | 26 | 05:02.9 [26] | 27 | ||
30 | diplom | 6940 | TRVALEC David | 2012 | --- | 0:15:01.1 | 0:03:48.7 | 04:54.6 [35] | 35 | 05:00.4 [25] | 31 | ||
31 | diplom | 6864 | JANOV Martin | 2012 | --- | 0:15:12.1 | 0:03:59.7 | 04:52.6 [33] | 33 | 05:08.4 [31] | 33 | ||
32 | diplom | 6825 | URBAN Dominik | 2011 | Cyklistický klub Litvínov | 0:15:13.6 | 0:04:01.2 | 04:47.1 [30] | 30 | 05:10.2 [32] | 32 | ||
33 | diplom | 6868 | KNĚBORT Vojtěch | 2012 | Skiracing MB | 0:15:13.6 | 0:04:01.2 | 04:49.1 [31] | 31 | 05:05.7 [30] | 30 | ||
34 | diplom | 6812 | KRATOCHVÍL Matouš | 2012 | --- | 0:15:20.6 | 0:04:08.2 | 04:51.6 [32] | 32 | 05:11.9 [33] | 34 | ||
35 | diplom | 6717 | BEDĚRKA Dominik | 2012 | BIKE FREAKS HOLICE | 0:15:29.6 | 0:04:17.2 | 04:43.7 [28] | 28 | 05:25.9 [37] | 36 | ||
36 | diplom | 6827 | MAREŠ Jan | 2012 | --- | 0:15:32.8 | 0:04:20.4 | 04:53.9 [34] | 34 | 05:13.9 [34] | 35 | ||
37 | diplom | 6790 | MYŠÁK František | 2012 | --- | 0:15:36.6 | 0:04:24.2 | 05:00.2 [37] | 37 | 05:21.4 [36] | 37 | ||
38 | diplom | 6894 | KARBAN Ondřej | 2011 | --- | 0:16:33.3 | 0:05:20.9 | 05:13.9 [39] | 39 | 05:37.4 [38] | 38 | ||
39 | diplom | 6907 | KMONÍČEK Matyáš | 2011 | FC PARDUBICE | 0:17:04.1 | 0:05:51.7 | 05:10.4 [38] | 38 | 05:50.2 [40] | 39 | ||
40 | diplom | 6953 | SKŘIVÁNEK Davvid | 2012 | Cyclolive | 0:11:13.1 | - 1 Lap(s) | 05:27.4 [41] | 41 | 05:45.7 [39] | 40 | ||
41 | diplom | 6951 | ŠABATA Jakub | 2011 | --- | 0:11:15.6 | - 1 Lap(s) | 05:19.4 [40] | 40 | 05:56.2 [42] | 41 | ||
42 | diplom | 6987 | TRHON Vendelín | 2012 | --- | 0:11:20.6 | - 1 Lap(s) | 05:29.1 [42] | 42 | 05:51.4 [41] | 42 | ||
43 | diplom | 6805 | JASAN Radim | 2011 | Velosport Domažlice | 0:11:42.1 | - 1 Lap(s) | 05:34.9 [43] | 43 | 06:07.2 [44] | 43 | ||
44 | diplom | 6989 | ŽELEZNÝ Vojtěch | 2011 | --- | 0:11:46.3 | - 1 Lap(s) | 05:40.1 [44] | 44 | 06:06.1 [43] | 44 | ||
45 | diplom | 6804 | ANÝŽ Martin | 2012 | MONDRAKER racing team | 0:12:18.6 | - 1 Lap(s) | 05:41.9 [45] | 45 | 06:36.6 [46] | 45 | ||
46 | diplom | 6966 | MUSCHALIK Max | 2011 | --- | 0:12:38.1 | - 1 Lap(s) | 06:02.6 [46] | 46 | 06:35.4 [45] | 46 | ||
47 | diplom | 6811 | LUKÁŠ Adam | 2012 | --- | 0:12:40.1 | - 1 Lap(s) | 06:03.1 [47] | 47 | 06:36.9 [47] | 47 | ||
48 | diplom | 6002 | ROZUMNÝ Václav | 2012 | --- | 0:13:15.0 | - 1 Lap(s) | 06:04.6 [48] | 48 | 07:10.3 [48] | 48 | ||
49 | diplom | 6952 | ŠABATA Michal | 2011 | --- | 0:13:34.3 | - 1 Lap(s) | 06:09.6 [49] | 49 | 07:24.6 [49] | 49 | ||
--- | 6015 | JISKRA Filip | 2012 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6678 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6745 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6772 | KUDRNA Matyáš | 2012 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6814 | HNYK Samuel | 2012 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6945 | HLOUŠEK Miroslav | 2011 | Velo Akademie Kladno | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6950 | VOLF Albert | 2011 | Velo Akademie Kladno | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |