Nutrend Enduro Race Kouty

MTB
DATUM :26.7.2020 MÍSTO :Kouty nad Desnou

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 2 SEHNAL Stanislav CZE 1994 Kellys Factory team 1. /  Race Elite 21-29 let 0:22:31.0 0:00:00.0 0:22:31.0 04:12.0 1 02:31.0 1 05:26.4 1 03:27.0 4 06:54.5 2
2 4 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 2. /  Race Elite 21-29 let 0:22:50.7 0:00:19.6 0:22:50.7 04:26.0 7 02:36.3 3 05:33.7 2 03:23.6 2 06:50.9 1
3 28 PROKOP Michal CZE 1981 Rock Machine 3. /  Race Elite 21-29 let 0:23:02.5 0:00:31.4 0:23:02.5 04:21.8 4 02:37.7 4 05:38.8 4 03:22.9 1 07:01.1 5
4 11 KRAL Antonin CZE 1996 Kellys Factory team 4. /  Race Elite 21-29 let 0:23:13.4 0:00:42.3 0:23:13.4 04:21.2 3 02:40.2 5 05:35.7 3 03:27.9 6 07:08.3 7
5 1 MYŠÍK Milan CZE 1993 NORCO KUR ENDURO 5. /  Race Elite 21-29 let 0:23:17.0 0:00:45.9 0:23:17.0 04:24.3 5 02:43.2 8 05:39.5 5 03:27.6 5 07:02.3 6
6 3 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros 6. /  Race Elite 21-29 let 0:23:27.4 0:00:56.3 0:23:27.4 04:17.0 2 02:32.7 2 06:15.8 44 03:25.3 3 06:56.4 3
7 125 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Cycology - North Bike Club 7. /  Race Elite 21-29 let 0:23:44.0 0:01:12.9 0:23:44.0 04:29.1 10 02:44.7 10 05:56.4 16 03:32.6 10 07:01.0 4
8 29 RUS Šimon SVK 1999 --- 8. /  Race Elite 21-29 let 0:23:49.4 0:01:18.3 0:23:49.4 04:26.0 6 02:45.5 12 05:42.6 6 03:44.7 16 07:10.5 8
9 6 BLÁHA Vojtěch CZE 1999 Rock Machine Cyklomax enduro team 9. /  Race Elite 21-29 let 0:23:54.2 0:01:23.2 0:23:54.2 04:26.6 8 02:42.2 6 05:46.3 8 03:32.0 8 07:26.9 18
10 190 MIHALKOVITS Peter AUT 1993 BOLD BRC Pioneers 10. /  Race Elite 21-29 let 0:23:55.3 0:01:24.2 0:23:55.3 04:37.2 16 02:44.9 11 05:43.1 7 03:35.6 12 07:14.3 9
11 5 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ 11. /  Race Elite 21-29 let 0:24:10.5 0:01:39.4 0:24:10.5 04:28.2 9 02:44.6 9 05:51.7 10 03:31.8 7 07:34.0 27
12 23 HARTL Štěpán CZE 2003 Snowboard Zezula 1. /  Race muži U21 0:24:18.7 0:01:47.6 0:24:18.7 04:39.2 20 02:48.1 16 05:50.8 9 03:35.1 11 07:25.4 17
13 7 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles 1. /  Race muži 30-39 let 0:24:22.7 0:01:51.6 0:24:22.7 04:34.4 14 02:50.4 22 05:54.3 14 03:41.0 14 07:22.4 15
14 10 MORÁVEK Petr CZE 1990 Shibak 2. /  Race muži 30-39 let 0:24:23.1 0:01:52.0 0:24:23.1 04:40.8 21 02:42.3 7 05:52.5 11 03:45.9 18 07:21.5 13
15 144 ČUNEK ČUŇAS David CZE 1989 Bike Pro Racing 3. /  Race muži 30-39 let 0:24:25.4 0:01:54.4 0:24:25.4 04:33.2 12 02:48.5 17 06:01.3 21 03:46.3 20 07:16.0 10
16 45 VANER Jan CZE 1983 CANNONDALE KUR ENDURO 4. /  Race muži 30-39 let 0:24:32.8 0:02:01.7 0:24:32.8 04:38.6 19 02:48.9 19 05:54.5 15 03:38.3 13 07:32.3 24
17 25 POSPÍŠIL Filip CZE 1998 Expres CZ TUFO Team Kolín 12. /  Race Elite 21-29 let 0:24:41.9 0:02:10.8 0:24:41.9 04:53.2 37 02:48.0 15 05:53.7 12 03:45.6 17 07:21.2 12
18 44 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 5. /  Race muži 30-39 let 0:24:46.3 0:02:15.2 0:24:46.3 04:46.8 26 02:52.6 26 06:06.2 30 03:32.1 9 07:28.5 19
19 19 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2003 Bikestrike 2. /  Race muži U21 0:25:01.3 0:02:30.2 0:25:01.3 04:38.5 18 02:49.9 21 05:54.0 13 03:58.9 36 07:39.9 32
20 186 DRABIK Peter SVK 1973 Cube Enduro Team 1. /  Race muži 40 + 0:25:05.2 0:02:34.1 0:25:05.2 04:51.4 33 02:52.0 23 06:01.3 20 03:57.2 32 07:23.2 16
21 18 PEŠŤÁK Martin CZE 2000 FRBS-WTB-ARBYD 3. /  Race muži U21 0:25:06.8 0:02:35.7 0:25:06.8 04:33.6 13 02:49.1 20 05:59.1 18 04:12.1 57 07:32.6 25
22 59 KOLAR Michael SVK 1992 OKO Racing 13. /  Race Elite 21-29 let 0:25:08.0 0:02:36.9 0:25:08.0 04:56.4 41 02:59.9 47 06:02.0 23 03:51.6 24 07:18.1 11
23 185 ZEIRINGER Fabian AUT 1996 --- 14. /  Race Elite 21-29 let 0:25:08.3 0:02:37.2 0:25:08.3 04:51.4 33 02:55.7 33 06:03.7 26 03:55.2 29 07:22.1 14
24 17 ADAMI Maxim CZE 2001 Norco Bicycles CZ 4. /  Race muži U21 0:25:10.5 0:02:39.5 0:25:10.5 04:31.6 11 02:48.8 18 05:59.2 19 03:44.5 15 08:06.2 75
25 16 PATÁK Jiří CZE 1992 MONDRAKER racing team 15. /  Race Elite 21-29 let 0:25:14.0 0:02:42.9 0:25:14.0 04:45.0 23 02:53.8 29 05:57.5 17 03:56.7 31 07:40.8 33
26 9 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Čistý sport 5. /  Race muži U21 0:25:14.6 0:02:43.5 0:25:14.6 04:37.5 17 02:52.3 25 06:04.8 28 03:58.6 34 07:41.2 35
27 179 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 --- 16. /  Race Elite 21-29 let 0:25:18.6 0:02:47.5 0:25:18.6 04:52.4 35 02:56.1 36 06:04.5 27 03:55.0 27 07:30.4 22
28 61 JAREK Mariusz POL 1992 ___ 17. /  Race Elite 21-29 let 0:25:22.6 0:02:51.5 0:25:22.6 04:46.0 25 02:55.0 31 06:11.6 41 03:48.7 23 07:41.2 36
29 22 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Specialized CZ 2. /  Race muži 40 + 0:25:26.2 0:02:55.1 0:25:26.2 04:49.7 30 02:56.5 37 06:10.8 40 03:47.9 22 07:41.1 34
30 53 ŠPALEK Michal SVK 1983 Sportservis Bratislava 6. /  Race muži 30-39 let 0:25:28.9 0:02:57.8 0:25:28.9 04:53.0 36 02:53.2 28 06:09.6 35 03:47.7 21 07:45.2 39
31 162 KOMÁREK Jirka CZE 1984 Cyklokouč, WonderFull bikes 7. /  Race muži 30-39 let 0:25:40.7 0:03:09.6 0:25:40.7 04:51.1 32 02:57.9 40 06:10.1 36 04:11.6 55 07:29.9 21
32 33 LEDECKÝ Michal CZE 1990 Bike Family 8. /  Race muži 30-39 let 0:25:43.5 0:03:12.4 0:25:43.5 04:49.5 29 02:47.9 14 06:05.2 29 04:10.5 50 07:50.3 46
33 459 ROUŠAVÝ Vojtěch CZE 1998 --- 18. /  Race Elite 21-29 let 0:25:44.8 0:03:13.7 0:25:44.8 04:54.6 38 03:04.9 59 06:12.0 42 03:58.1 33 07:35.0 29
34 141 KULHÁNEK Martin CZE 1994 Pales Riders Racing Team 19. /  Race Elite 21-29 let 0:25:45.3 0:03:14.2 0:25:45.3 04:35.4 15 02:55.1 32 06:17.1 49 04:03.0 41 07:54.5 51
35 21 BARTŮNĚK Ota CZE 2003 KRAB CYCLES 6. /  Race muži U21 0:25:48.9 0:03:17.8 0:25:48.9 04:40.9 22 03:00.8 51 06:10.6 39 03:52.4 25 08:04.0 74
36 20 ZADÁK David CZE 1999 CYKLOTEAM Ostrov 20. /  Race Elite 21-29 let 0:25:54.8 0:03:23.7 0:25:54.8 04:47.9 27 02:56.0 34 06:08.6 33 04:20.6 69 07:41.6 37
37 145 BŘEZNA Jan CZE 1994 --- 21. /  Race Elite 21-29 let 0:25:57.2 0:03:26.2 0:25:57.2 04:45.2 24 02:53.1 27 06:07.5 32 04:11.3 54 07:59.9 66
38 58 BEČVÁŘ David CZE 1989 Protocycles 9. /  Race muži 30-39 let 0:25:57.8 0:03:26.7 0:25:57.8 05:02.6 54 02:58.1 41 06:16.7 48 03:55.1 28 07:45.1 38
39 165 HOLLMANN Jiří CZE 1987 cyklokolonial.cz uwcl.cz 10. /  Race muži 30-39 let 0:26:00.8 0:03:29.7 0:26:00.8 04:59.8 45 02:56.1 35 06:20.5 59 03:46.1 19 07:58.0 59
40 36 REISNER Petr CZE 1975 GIANT cycling team 3. /  Race muži 40 + 0:26:05.4 0:03:34.3 0:26:05.4 05:10.7 76 03:05.9 66 06:17.6 50 03:55.2 30 07:35.8 30
41 171 TARKOWSKI MARCIN POL 1993 Freaky Rippers 22. /  Race Elite 21-29 let 0:26:05.8 0:03:34.7 0:26:05.8 05:07.2 61 02:56.6 38 06:22.1 61 04:05.4 43 07:34.4 28
42 30 HŘEBÍČEK Radek CZE 2002 Cycology Bike Culture 7. /  Race muži U21 0:26:06.1 0:03:35.0 0:26:06.1 04:48.3 28 02:52.0 23 06:03.3 25 04:50.3 122 07:32.1 23
43 31 HYNČICA Petr CZE 1973 Specialized.cz 4. /  Race muži 40 + 0:26:06.3 0:03:35.2 0:26:06.3 05:02.7 55 02:59.1 43 06:16.3 46 03:58.9 35 07:49.1 44
44 455 PINGITZER Peter AUT 1988 --- 11. /  Race muži 30-39 let 0:26:06.9 0:03:35.8 0:26:06.9 04:49.7 30 03:07.5 72 06:01.7 22 04:33.8 97 07:34.0 26
45 175 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team 23. /  Race Elite 21-29 let 0:26:14.1 0:03:43.0 0:26:14.1 05:14.4 85 02:59.7 46 06:10.5 38 03:53.8 26 07:55.6 54
46 56 ŠVÁN Vojtěch CZE 1988 EVIL Bikes Czech 12. /  Race muži 30-39 let 0:26:16.0 0:03:44.9 0:26:16.0 04:55.8 40 02:56.7 39 06:22.4 62 04:00.6 38 08:00.4 68
47 68 SÁSKA Jan CZE 2002 CZECH REPUBLIC XCO National Team 8. /  Race muži U21 0:26:23.7 0:03:52.6 0:26:23.7 05:08.8 70 03:09.4 81 06:10.2 37 04:26.5 85 07:28.6 20
48 43 FÖRSTER Eric GER 1986 Görlitz post sv 13. /  Race muži 30-39 let 0:26:23.9 0:03:52.8 0:26:23.9 05:03.1 56 03:02.3 55 06:20.3 57 03:59.0 37 07:59.1 64
49 63 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing 5. /  Race muži 40 + 0:26:25.4 0:03:54.3 0:26:25.4 05:00.2 46 02:59.3 44 06:19.3 54 04:08.2 46 07:58.2 60
50 132 BUGALSKI BARTEK POL 1988 Epicentrum Szkoleń MTB 14. /  Race muži 30-39 let 0:26:25.6 0:03:54.5 0:26:25.6 05:01.1 48 03:15.7 104 06:14.5 43 04:06.1 45 07:48.1 42
51 57 CSER Mate AUT 1983 Fro Racing 15. /  Race muži 30-39 let 0:26:30.4 0:03:59.3 0:26:30.4 05:00.7 47 03:08.7 77 06:18.6 52 04:13.7 59 07:48.6 43
52 37 MORAWSKI Filip CZE 1999 --- 24. /  Race Elite 21-29 let 0:26:30.7 0:03:59.6 0:26:30.7 04:58.6 43 02:58.3 42 06:21.0 60 04:15.8 63 07:56.8 58
53 178 HOMOLA František CZE 2001 --- 9. /  Race muži U21 0:26:31.3 0:04:00.2 0:26:31.3 05:04.0 58 03:12.5 93 06:24.8 68 04:02.8 40 07:47.2 41
54 35 URBANEC Zdeněk CZE 1979 --- 6. /  Race muži 40 + 0:26:32.2 0:04:01.1 0:26:32.2 05:03.7 57 02:59.5 45 06:20.3 58 04:12.7 58 07:55.7 55
55 174 OVESNÝ Rostislav CZE 1995 SBT Fryšták 25. /  Race Elite 21-29 let 0:26:33.3 0:04:02.2 0:26:33.3 05:01.5 50 03:00.9 52 06:22.5 63 04:09.3 47 07:59.0 63
56 42 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- 16. /  Race muži 30-39 let 0:26:38.0 0:04:06.9 0:26:38.0 05:09.1 72 03:01.1 54 06:23.0 65 04:10.5 51 07:54.1 50
57 64 JÁNSKÝ Oldřich CZE 2002 --- 10. /  Race muži U21 0:26:47.7 0:04:16.6 0:26:47.7 04:55.0 39 03:05.4 62 06:16.5 47 04:30.5 93 08:00.2 67
58 69 PŁONKA Mateusz POL 1987 Trek fabrykarowerów.com 17. /  Race muži 30-39 let 0:26:53.2 0:04:22.1 0:26:53.2 05:15.6 87 03:01.0 53 06:18.1 51 04:21.6 74 07:56.7 57
59 193 ELČKNER Lukáš CZE 2001 CZECH REPUBLIC XCO National Team 11. /  Race muži U21 0:26:54.5 0:04:23.4 0:26:54.5 05:08.7 68 03:05.3 61 06:19.5 55 04:25.1 80 07:55.7 56
60 8 LETÁK Petr CZE 1993 Whyte racing team 26. /  Race Elite 21-29 let 0:26:59.3 0:04:28.2 0:26:59.3 06:27.4 177 02:45.7 13 06:02.6 24 04:06.0 44 07:37.4 31
61 215 SLADKOVSKÝ Tomáš SVK 2001 CYS Akadémia Petra Sagana 12. /  Race muži U21 0:27:03.3 0:04:32.2 0:27:03.3 04:56.5 42 03:08.2 75 06:37.2 88 04:26.8 86 07:54.6 52
62 131 CZARNOWSKI Grzegorz POL 1973 Epicentrum Szkoleń MTB 7. /  Race muži 40 + 0:27:08.1 0:04:37.0 0:27:08.1 05:08.3 63 03:09.0 79 06:18.6 53 04:36.8 103 07:55.2 53
63 208 DVOŘÁK Jakub CZE 1987 --- 18. /  Race muži 30-39 let 0:27:10.9 0:04:39.8 0:27:10.9 05:10.0 73 03:06.3 67 06:28.0 72 04:27.5 88 07:59.0 62
64 26 STEHNO Filip CZE 1999 --- 27. /  Race Elite 21-29 let 0:27:16.2 0:04:45.1 0:27:16.2 05:19.7 94 03:03.0 57 06:29.5 73 04:25.4 81 07:58.4 61
65 82 MARTÁK Dominik CZE 2002 OFBIKE SCOTT TEAM 13. /  Race muži U21 0:27:16.9 0:04:45.8 0:27:16.9 05:26.5 106 03:00.0 48 06:09.2 34 04:11.9 56 08:29.2 102
66 71 BALOUS Martin CZE 1998 MONDRAKER racing team 28. /  Race Elite 21-29 let 0:27:17.0 0:04:45.9 0:27:17.0 05:11.2 77 03:09.5 83 06:34.6 83 04:10.7 52 08:10.8 81
67 60 ŘÍDKÝ Dominik CZE 2000 CANNONDALE KUR ENDURO 14. /  Race muži U21 0:27:18.6 0:04:47.5 0:27:18.6 04:59.4 44 03:26.4 129 06:19.7 56 04:15.1 60 08:17.8 86
68 155 POSA Peter HUN 1984 Fro Racing 19. /  Race muži 30-39 let 0:27:20.4 0:04:49.3 0:27:20.4 05:10.0 74 03:05.6 64 06:42.4 96 04:29.7 91 07:52.4 48
69 95 HANÁK Jakub CZE 2002 Rouvy Specialized Cycling Team 15. /  Race muži U21 0:27:20.8 0:04:49.7 0:27:20.8 05:11.5 80 03:09.4 82 06:25.0 70 04:35.4 102 07:59.3 65
70 34 KUBĚNA Lukáš CZE 1980 --- 8. /  Race muži 40 + 0:27:21.0 0:04:49.9 0:27:21.0 05:08.4 65 03:00.5 50 06:25.0 69 04:56.8 129 07:50.1 45
71 204 GAJDŮŠEK Ondřej CZE 1990 Maloch Racing Team 20. /  Race muži 30-39 let 0:27:23.5 0:04:52.4 0:27:23.5 05:13.2 82 03:11.4 91 06:41.7 95 04:15.6 62 08:01.5 70
72 140 ONDŘEJ Jan CZE 1983 Whyte racing team 21. /  Race muži 30-39 let 0:27:23.7 0:04:52.6 0:27:23.7 05:12.5 81 03:07.6 73 06:30.4 75 04:24.6 78 08:08.4 79
73 74 BARTOŠEK Lukáš CZE 1988 MONDRAKER racing team 22. /  Race muži 30-39 let 0:27:23.8 0:04:52.7 0:27:23.8 05:08.7 67 03:09.8 85 06:30.4 76 04:28.1 89 08:06.5 76
74 166 SLOBODA Matus SVK 1994 Bikegarage.sk 29. /  Race Elite 21-29 let 0:27:27.1 0:04:56.0 0:27:27.1 05:08.4 64 03:06.4 69 06:35.5 84 04:17.1 65 08:19.5 89
75 206 HORÁK Dušan CZE 2002 X-Ride Team Racing Lešná 16. /  Race muži U21 0:27:29.2 0:04:58.1 0:27:29.2 05:01.8 53 03:10.4 88 06:16.2 45 04:09.5 48 08:51.0 128
76 72 VINKLER Petr CZE 1991 ZEVL Team 30. /  Race Elite 21-29 let 0:27:29.6 0:04:58.5 0:27:29.6 05:01.7 51 03:09.1 80 06:24.7 67 04:04.5 42 08:49.5 126
77 214 PAVLAS Jakub CZE 1987 Canyon Amateur Enduro Team 23. /  Race muži 30-39 let 0:27:31.2 0:05:00.1 0:27:31.2 05:22.1 100 03:11.7 92 06:27.3 71 04:38.0 107 07:51.9 47
78 55 STEJSKAL Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE 9. /  Race muži 40 + 0:27:31.3 0:05:00.2 0:27:31.3 05:11.5 79 03:05.4 62 06:38.6 91 04:09.6 49 08:26.1 99
79 149 POSPÍŠIL Martin CZE 1990 Beskydbike 24. /  Race muži 30-39 let 0:27:34.2 0:05:03.1 0:27:34.2 05:08.8 71 03:05.2 60 06:30.1 74 04:42.5 112 08:07.4 78
80 39 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 10. /  Race muži 40 + 0:27:37.3 0:05:06.2 0:27:37.3 05:01.7 52 03:06.4 68 06:37.1 86 04:15.5 61 08:36.5 110
81 128 SVOBODA David CZE 1988 Pink Unicorn Enduro Nomads 25. /  Race muži 30-39 let 0:27:37.9 0:05:06.8 0:27:37.9 05:17.0 90 03:12.5 94 06:31.2 77 04:20.0 68 08:17.1 84
82 70 STANK Jakub SVK 1988 FlatOut 26. /  Race muži 30-39 let 0:27:42.1 0:05:11.0 0:27:42.1 05:15.9 88 03:08.0 74 06:39.0 93 04:19.3 67 08:19.8 90
83 67 ÖRDÖG Dániel HUN 1982 Alpinbike Team 27. /  Race muži 30-39 let 0:27:44.0 0:05:12.9 0:27:44.0 05:10.3 75 03:05.7 65 06:42.9 97 04:26.0 83 08:19.0 88
84 73 VAVŘINEC Jan CZE 1983 Freeride Pyčo 28. /  Race muži 30-39 let 0:27:45.9 0:05:14.8 0:27:45.9 05:14.3 84 03:03.7 58 06:23.6 66 04:41.1 111 08:22.8 92
85 65 NOVÁK Petr CZE 1982 FRP - Freeride Pyčo 29. /  Race muži 30-39 let 0:27:49.9 0:05:18.8 0:27:49.9 05:07.2 62 03:06.4 69 06:32.1 79 04:01.0 39 09:03.1 141
86 195 VEVERKA Václav CZE 2003 CZECH REPUBLIC XCO National Team 17. /  Race muži U21 0:27:50.7 0:05:19.6 0:27:50.7 05:22.1 99 03:16.3 109 06:33.8 82 04:36.9 104 08:01.5 69
87 452 LABUS Rudolf CZE 1976 --- 11. /  Race muži 40 + 0:28:00.9 0:05:29.8 0:28:00.9 05:21.4 96 03:08.7 77 06:47.0 105 04:16.6 64 08:27.0 101
88 216 DUNDÁČEK Jiří CZE 1991 HARD BIKERS Kuřim 31. /  Race Elite 21-29 let 0:28:02.3 0:05:31.3 0:28:02.3 05:21.5 97 03:14.7 101 06:33.6 81 04:27.2 87 08:25.2 95
89 47 KYKAL Petr CZE 1985 YETI wonderfullbikes.cz 30. /  Race muži 30-39 let 0:28:02.9 0:05:31.8 0:28:02.9 05:31.9 116 03:17.6 114 06:37.3 90 04:21.4 72 08:14.6 82
90 154 WINKLER Gabor HUN 1974 Fro Racing 12. /  Race muži 40 + 0:28:04.8 0:05:33.7 0:28:04.8 05:08.7 69 03:08.2 76 06:38.8 92 05:06.8 135 08:02.1 71
91 161 SADIL Petr CZE 1980 --- 13. /  Race muži 40 + 0:28:08.5 0:05:37.4 0:28:08.5 05:46.3 137 03:07.5 71 06:41.7 94 04:30.3 92 08:02.6 72
92 62 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 32. /  Race Elite 21-29 let 0:28:09.7 0:05:38.6 0:28:09.7 05:19.0 93 03:16.9 111 06:36.7 85 04:31.1 95 08:25.7 96
93 75 SZEP Milan CZE 1966 RB-Bike Protocycles 14. /  Race muži 40 + 0:28:11.1 0:05:40.0 0:28:11.1 05:24.5 102 03:14.3 99 06:46.2 100 04:21.6 73 08:24.3 93
94 89 ČABLÍK Jakub CZE 1992 Favorit Brno 33. /  Race Elite 21-29 let 0:28:18.4 0:05:47.3 0:28:18.4 05:32.7 119 03:14.5 100 06:37.1 86 04:46.9 117 08:07.0 77
95 51 NESTLEROVA Fejola Stepanka CZE 1985 --- 1. /  Race ženy 21+ 0:28:23.2 0:05:52.1 0:28:23.2 05:27.9 109 03:14.1 97 06:53.9 122 04:29.3 90 08:17.9 87
96 76 JIROUŠ Samuel CZE 2000 CZECH REPUBLIC XCO National Team 18. /  Race muži U21 0:28:26.0 0:05:54.9 0:28:26.0 05:32.0 117 03:13.5 96 06:44.8 98 04:34.5 99 08:21.0 91
97 41 MÍFEK Martin CZE 1983 Favorit Brno 31. /  Race muži 30-39 let 0:28:30.2 0:05:59.1 0:28:30.2 05:27.8 108 03:10.2 86 06:50.1 111 04:21.9 75 08:40.0 115
98 92 MACKU Matyas CZE 2002 KrabCycles 19. /  Race muži U21 0:28:32.9 0:06:01.9 0:28:32.9 05:24.7 104 03:17.1 112 06:48.5 110 04:22.2 77 08:40.2 116
99 146 LOS Rostislav CZE 1983 --- 32. /  Race muži 30-39 let 0:28:34.8 0:06:03.7 0:28:34.8 05:30.3 113 03:16.1 106 06:46.6 104 04:46.2 116 08:15.5 83
100 157 SOMOGHY Tamás HUN 1972 Fro Racing 15. /  Race muži 40 + 0:28:42.2 0:06:11.1 0:28:42.2 05:18.3 92 03:16.0 105 07:01.9 130 04:34.9 100 08:30.8 104

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru