21. International MTB marathon Malevil Cup

MTB
DATUM :29.8.2020 MÍSTO :Heřmanice v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 16km (Nuselák) #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 16km (Nuselák) #
1 2002 detail závodníka CHMELÍK Petr CZE 1974 X-Tri K.V. 1:07:36.3 0:00:00.0 0:35:33.2 1
2 2121 detail závodníka NEJEDLÝ Roman CZE 1974 Koloshopteam 1:15:23.3 0:07:46.9 0:39:32.2 2
3 2066 detail závodníka ANDER Kai GER 1978 Fahrrad XXL 1:15:47.0 0:08:10.6 0:39:54.7 4
4 2182 detail závodníka KRUPKA Eduard CZE 1962 --- 1:15:48.9 0:08:12.5 0:39:50.4 3
5 2193 detail závodníka LAMPERCHT Torsten GER 1978 --- 1:16:34.2 0:08:57.9 0:40:19.4 5
6 2115 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 --- 1:17:18.5 0:09:42.1 0:41:05.2 6
7 2074 detail závodníka KNOBLOCH Robert CZE 1977 PSK Adventure Trip z.s. 1:18:26.7 0:10:50.4 0:41:42.9 8
8 2007 detail závodníka CIRKOVSKÝ David CZE 1968 Petr Čech SPORT MTB TEAM 1:18:36.2 0:10:59.9 0:41:33.9 7
9 2004 detail závodníka HORÁČEK Roman CZE 1966 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 1:21:00.6 0:13:24.3 0:42:14.4 9
10 2006 detail závodníka GAŠPAR Ivan CZE 1974 --- 1:21:18.0 0:13:41.6 0:42:39.7 10
11 2023 detail závodníka VLK Jaromír CZE 1975 --- 1:21:53.9 0:14:17.5 0:43:35.4 12
12 2086 detail závodníka KUBÍČEK Zdeněk CZE 1972 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 1:23:42.6 0:16:06.2 0:43:33.7 11
13 2123 detail závodníka KUBÍN Robert CZE 1976 Beton Bike Litvínov 1:24:19.7 0:16:43.3 0:43:57.5 13
14 2139 detail závodníka PEROUTKA Václav CZE 1965 --- 1:25:09.7 0:17:33.3 0:44:42.0 15
15 2100 detail závodníka RICHTER Igor SVK 1980 Jirka 1:25:34.7 0:17:58.3 0:45:03.0 17
16 2080 detail závodníka CIBULKA Tomáš CZE 1975 KROSS Bikeranch Team 1:25:36.9 0:18:00.6 0:45:25.7 18
17 2062 detail závodníka HÄNEL Torsten GER 1968 PSV ZITTAU 1:25:45.4 0:18:09.1 0:44:38.5 14
18 2054 detail závodníka HOFFMANN Martin CZE 1973 MOVS 1:26:25.6 0:18:49.2 0:46:39.0 25
19 2153 detail závodníka BOUŘIL Miloslav CZE 1964 ------- 1:27:13.6 0:19:37.2 0:45:41.7 19
20 2116 detail závodníka PONRT Jiří CZE 1955 České dráhy 1:27:33.1 0:19:56.7 0:45:46.7 20
21 2084 detail závodníka SCHLÜTER Marc GER 1967 MTB Team Bertsdorfer SV 1:27:41.2 0:20:04.8 0:46:23.2 24
22 2185 detail závodníka DVOŘÁK Petr CZE 1972 Mika Training 1:27:41.9 0:20:05.6 0:46:13.0 21
23 2138 detail závodníka VITEK Roman CZE 1977 --- 1:27:49.6 0:20:13.2 0:46:17.0 23
24 2136 detail závodníka VÍT Zdeněk CZE 1962 --- 1:28:27.9 0:20:51.6 0:46:50.5 26
25 2142 detail závodníka POLÁČEK David CZE 1974 --- 1:29:58.6 0:22:22.2 0:44:50.5 16
26 2197 detail závodníka POKORNÝ Michal CZE 1970 --- 1:30:02.3 0:22:26.0 0:46:14.5 22
27 2090 detail závodníka BERNAT Martin CZE 1968 --- 1:32:39.1 0:25:02.8 0:48:57.2 28
28 2035 detail závodníka ŠPEJZL Luděk CZE 1974 Emco 1:33:19.3 0:25:42.9 0:49:10.7 29
29 2146 detail závodníka TICHÝ Radek CZE 1973 --- 1:34:15.4 0:26:39.0 0:47:51.7 27
30 2011 detail závodníka VIMER Václav CZE 1971 --- 1:35:35.5 0:27:59.2 0:50:21.5 31
31 2042 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 --- 1:37:01.4 0:29:25.0 0:50:51.2 32
32 2017 detail závodníka GAŽUR Pavel CZE 1963 Beton Bike Litvínov 1:38:25.1 0:30:48.8 0:50:20.5 30
33 2009 detail závodníka ZABRANSKY Jiri CZE 1972 --- 1:38:47.3 0:31:10.9 0:51:35.0 33
34 2021 detail závodníka SVOBODA Jan CZE 1973 Heřmanice 1:39:09.3 0:31:32.9 0:52:58.2 35
35 2106 detail závodníka DAŇKO Martin CZE 1978 --- 1:39:29.3 0:31:53.0 0:53:35.0 36
36 2073 detail závodníka SCHÜTTIG Thomas GER 1970 KGC Malevil 1:40:13.8 0:32:37.4 0:52:07.2 34
37 2156 detail závodníka HAVLENA Petr CZE 1978 --- 1:43:24.8 0:35:48.5 0:53:57.5 37
38 2167 detail závodníka SEVERA Martin CZE 1956 Author team 1:44:45.8 0:37:09.5 0:54:41.0 41
39 2085 detail závodníka BARVA David CZE 1970 Jirka 1:45:53.7 0:38:17.4 0:54:11.0 38
40 2109 detail závodníka HONZÍK Tomáš CZE 1970 --- 1:46:04.6 0:38:28.2 0:55:24.2 45
41 2008 detail závodníka LOJÍN František CZE 1966 Velkotržnice Lipence 1:46:06.0 0:38:29.6 0:54:40.2 40
42 2137 detail závodníka JANEČEK Petr CZE 1965 GHOST Team 1:46:21.2 0:38:44.9 0:54:45.2 42
43 2161 detail závodníka JISKRA Jan CZE 1970 Lenovo Racing Team 1:46:39.6 0:39:03.2 0:55:20.5 44
44 2160 detail závodníka JIROUT Martin CZE 1979 --- 1:46:41.7 0:39:05.4 0:56:40.7 47
45 2111 detail závodníka KROUSKÝ Václav CZE 1959 --- 1:47:00.2 0:39:23.9 0:54:15.5 39
46 2173 detail závodníka ŠATALA Vladimír SVK 1964 WWW.COREX.CZ 1:48:03.0 0:40:26.6 0:55:02.7 43
47 2108 detail závodníka MUSIL Miloslav CZE 1967 --- 1:48:43.7 0:41:07.4 0:56:35.0 46
48 2194 detail závodníka ROBEL Korsten GER 1980 --- 1:53:02.4 0:45:26.1 0:59:29.4 48
49 2071 detail závodníka MAREK Petr CZE 1976 --- 1:55:40.2 0:48:03.8 1:01:06.2 51
50 2181 detail závodníka SCHMIDT Frank GER 1967 --- 1:56:55.7 0:49:19.3 1:01:01.2 50
51 2114 detail závodníka HONZÁTKO Ivan CZE 1950 Jirka 1:57:32.7 0:49:56.3 1:00:41.7 49
52 2075 detail závodníka GAMBA Robert CZE 1962 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 1:58:08.0 0:50:31.6 1:02:27.2 52
53 2169 detail závodníka ŠVESTKA Vladislav CZE 1947 OLYMP PRAHA 2:03:47.6 0:56:11.3 1:03:46.2 53
54 2060 detail závodníka CICHÁK Václav CZE 1961 Ml tuning 2:04:03.6 0:56:27.3 1:03:54.2 54
55 2199 detail závodníka LORENZ Jiří CZE 1978 --- 2:06:32.7 0:58:56.3 1:05:31.0 55
56 2020 detail závodníka MARUŠÁK Petr CZE 1972 --- 2:11:35.1 1:03:58.7 1:07:23.7 56
57 2198 detail závodníka RASL Jan CZE 1969 Klub Kněžice 2:24:56.3 1:17:19.9 1:15:02.7 57
58 2155 detail závodníka HÁVA Jiří CZE 1947 ČESKÁ LÍPA 2:38:02.2 1:30:25.8 1:22:20.0 60
59 2096 detail závodníka BAUER Pavel CZE 1967 Jirka 2:44:13.7 1:36:37.3 1:19:42.5 59
60 2097 detail závodníka MARŠÁK Dalibor CZE 1961 Jirka 2:44:13.7 1:36:37.3 1:19:40.5 58
61 2101 detail závodníka BEDNAR Dan CZE 1973 Jirka 2:49:48.2 1:42:11.8 1:42:43.5 61
--- 2010 detail závodníka KRAUSE Marco GER 1976 --- DNS --- --- ---
--- 2015 detail závodníka DUCHOSLAV Štefan CZE 1965 Ždírec Bike DNS --- --- ---
--- 2018 detail závodníka NEVRKLA Miroslav CZE 1973 --- DNS --- --- ---
--- 2058 detail závodníka ZENKER Thomas GER 1975 --- DNS --- --- ---
--- 2081 detail závodníka VARGA Daniel SVK 1971 --- DNS --- --- ---
--- 2083 detail závodníka HUJA Miloš CZE 1969 --- DNS --- --- ---
--- 2135 detail závodníka MAŤHA Jindřich CZE 1961 --- DNS --- --- ---
--- 2149 detail závodníka AUBRECHT Jaroslav CZE 1963 --- DNS --- --- ---
--- 2151 detail závodníka BĚLKA Tomáš CZE 1969 MAGICVETERANS DNS --- --- ---
--- 2166 detail závodníka ŠEBELA Sláva CZE 1979 66 Sixty six team DNS --- --- ---
--- 2170 detail závodníka TILŠER Petr CZE 1940 --- DNS --- --- ---
--- 2172 detail závodníka MENŠÍK Radek CZE 1971 --- DNS --- --- ---