2. kolo Detská Tour Petra Sagana 2020

MTB
DATUM :26.7.2020 MÍSTO :Rimavská Sobota

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3. kolo # Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3. kolo # Finish #
1 358 detail závodníka KOVACS JR. Bela 2011 KONTENT-DKSI Cycling Team/DWI 1. /  Mini chlapci 0:14:36.2 0:00:00.0 03:48.7 [2] 2 03:28.2 [1] 2 03:38.6 [3] 2 03:40.6 [4] 1
2 197 detail závodníka TRNKA Sebastián 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Nábrežná 845/17, Kysucké Nové Mesto 2. /  Mini chlapci 0:14:36.5 0:00:00.2 03:42.8 [1] 1 03:33.6 [2] 1 03:38.6 [4] 1 03:41.3 [5] 2
3 325 detail závodníka FOJTÍK Filip 2010 bez klubu, občanství SR/Slavičín 3. /  Mini chlapci 0:14:36.7 0:00:00.4 03:48.7 [2] 2 03:35.2 [3] 3 03:37.2 [1] 3 03:35.5 [2] 3
4 347 detail závodníka LUKÁČ Dušan Dario 2010 ŠK Topoľčianky/ŽŠ Žitavany 4. /  Mini chlapci 0:14:39.5 0:00:03.2 03:49.4 [4] 4 03:37.8 [5] 4 03:38.1 [2] 4 03:34.0 [1] 4
5 4 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan 2010 ADASTRA Cycling Team/ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC,Praha 9 5. /  Mini chlapci 0:14:59.0 0:00:22.7 03:59.9 [11] 11 03:37.3 [4] 6 03:41.3 [5] 5 03:40.2 [3] 5
6 308 detail závodníka MAŠURA Tobiáš 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Cyklistická Tour Žilina 6. /  Mini chlapci 0:15:10.5 0:00:34.2 03:51.2 [6] 6 03:40.7 [7] 5 03:49.7 [9] 6 03:48.7 [9] 6
7 208 detail závodníka HNOJČÍK Jakub 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/Namestovo 7. /  Mini chlapci 0:15:14.7 0:00:38.4 03:59.8 [10] 10 03:39.6 [6] 8 03:47.0 [6] 7 03:48.2 [7] 7
8 204 detail závodníka SAMÁK Oliver 2010 Cycling Academy Bratislava/ZŠ TILGNEROVA 8. /  Mini chlapci 0:15:16.5 0:00:40.2 03:55.9 [7] 7 03:46.2 [11] 9 03:47.5 [8] 8 03:46.7 [6] 8
9 364 detail závodníka MOKRÝ Milan 2010 9. ZŠ Zvolen 9. /  Mini chlapci 0:15:28.7 0:00:52.4 03:56.4 [8] 8 03:46.5 [12] 10 03:47.0 [6] 9 03:58.7 [18] 9
10 22 detail závodníka LANČA Dominik 2010 SKI Klub Kopřivnice/Kopřivnice 10. /  Mini chlapci 0:15:34.2 0:00:57.9 03:59.5 [9] 9 03:45.9 [10] 12 03:51.0 [11] 11 03:57.7 [17] 10
11 27 detail závodníka NAGY Michal 2010 NovoCK Trial Lučenec/ZŠ M.R.Štefánika 11. /  Mini chlapci 0:15:36.0 0:00:59.7 04:03.2 [12] 12 03:43.2 [9] 13 03:50.2 [10] 12 03:59.2 [19] 11
12 209 detail závodníka ĎUREC Kristián 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Súľov-Hradná 12. /  Mini chlapci 0:15:42.8 0:01:06.6 03:51.0 [5] 5 03:47.2 [13] 7 03:52.0 [12] 10 04:12.6 [26] 12
13 31 detail závodníka ŠIDELSKÝ Štefan 2011 CyS - Akadémia Petra Sagana 13. /  Mini chlapci 0:15:47.0 0:01:10.7 04:07.4 [17] 17 03:51.0 [16] 14 03:59.3 [17] 14 03:49.1 [10] 13
14 28 detail závodníka PAVKO Matej 2011 NovoCK Trial Lučenec/ZŠ Vajanského 14. /  Mini chlapci 0:15:48.1 0:01:11.8 04:09.4 [18] 18 03:51.1 [17] 17 03:59.2 [16] 16 03:48.2 [7] 14
15 18 detail závodníka PANCIK Jakub 2011 SK Zeleziarne Podbrezova/Spojena skola Pohronska Polhora 15. /  Mini chlapci 0:15:48.2 0:01:12.0 04:03.3 [14] 14 03:41.6 [8] 11 04:03.5 [20] 13 03:59.7 [20] 15
16 373 detail závodníka CIBULA Roman Teo 2010 PROefekt Košice 16. /  Mini chlapci 0:15:55.0 0:01:18.7 04:03.2 [12] 12 03:56.0 [20] 15 03:59.7 [18] 15 03:56.0 [13] 16
17 228 detail závodníka TKÁČ Šimon 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Benkova 17. /  Mini chlapci 0:15:55.5 0:01:19.2 04:16.9 [21] 21 03:50.3 [15] 19 03:52.9 [13] 17 03:55.1 [11] 17
18 5 detail závodníka POKORNÝ Quido 2011 nenavštevuje 18. /  Mini chlapci 0:15:57.2 0:01:21.0 04:06.7 [16] 16 03:52.7 [19] 16 04:01.3 [19] 18 03:56.3 [15] 18
19 236 detail závodníka MACKANIČ Marko 2011 Novomestský Superbiker 19. /  Mini chlapci 0:15:57.5 0:01:21.2 04:13.9 [19] 19 03:50.0 [14] 18 03:57.4 [15] 19 03:56.0 [14] 19
20 361 detail závodníka HUMEŇANSKÝ Felix 2011 Cyklo Spiš Krompachy 20. /  Mini chlapci 0:16:10.2 0:01:34.0 04:26.9 [25] 25 03:51.2 [18] 22 03:56.7 [14] 21 03:55.2 [12] 20
21 12 detail závodníka BIELIK Jakub 2011 NITRIANSKE PRAVNO 21. /  Mini chlapci 0:16:17.7 0:01:41.5 04:06.1 [15] 15 04:01.6 [23] 20 04:04.7 [23] 20 04:05.2 [22] 21
22 77 detail závodníka SCHERFEL Vratko 2010 CK MŠK KEŽMAROK /CK MŠK KEŽMAROK 22. /  Mini chlapci 0:16:18.1 0:01:41.8 04:16.2 [20] 20 04:00.7 [21] 21 04:03.7 [21] 22 03:57.3 [16] 22
23 75 detail závodníka ŠOLC Oliver 2010 CK MŠK KEŽMAROK /CK MŠK KEŽMAROK 23. /  Mini chlapci 0:16:41.7 0:02:05.4 04:27.7 [26] 26 04:04.2 [25] 24 04:04.7 [23] 23 04:05.0 [21] 23
24 258 detail závodníka ZELNIK Lukáško 2010 Sukrzsza Oravská cesta Zilina 24. /  Mini chlapci 0:16:46.2 0:02:09.9 04:32.6 [29] 29 04:01.2 [22] 25 04:04.1 [22] 24 04:08.2 [24] 24
25 37 detail závodníka DUŠIČKA Jakub 2011 Cycling Academy Bratislava/ZŠ Bieloruská, Bratislava 25. /  Mini chlapci 0:16:57.5 0:02:21.2 04:31.4 [27] 27 04:03.7 [24] 27 04:09.6 [25] 26 04:12.6 [27] 25
26 230 detail závodníka ĎURAN Dominik 2010 ŠK Topoľčianky/ZŠ Nábrežie mládeže NITRA 26. /  Mini chlapci 0:17:00.0 0:02:23.7 04:26.7 [24] 24 04:07.7 [27] 26 04:09.7 [26] 25 04:15.7 [30] 26
27 24 detail závodníka MIHAĽKO Patrik 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Na bielenisku, Pezinok 27. /  Mini chlapci 0:17:09.0 0:02:32.7 04:23.9 [22] 22 04:07.0 [26] 23 04:14.2 [29] 27 04:23.7 [33] 27
28 226 detail závodníka FEDOR Andrej 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Veľké Ripňany 28. /  Mini chlapci 0:17:09.3 0:02:33.1 04:39.9 [34] 34 04:12.6 [28] 31 04:11.0 [27] 28 04:05.7 [23] 28
29 9 detail závodníka STANKO Michal 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Topoľčianky 29. /  Mini chlapci 0:17:15.7 0:02:39.4 04:25.4 [23] 23 04:18.2 [34] 28 04:21.9 [33] 30 04:10.0 [25] 29
30 262 detail závodníka BELANEC David 2010 SŠ Oravská Žilina 30. /  Mini chlapci 0:17:27.7 0:02:51.4 04:34.8 [31] 31 04:15.5 [31] 29 04:14.0 [28] 29 04:23.3 [32] 30
31 298 detail závodníka ZIMA Filip 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/ZS Golianova 31. /  Mini chlapci 0:17:28.2 0:02:51.9 04:35.7 [32] 32 04:17.5 [32] 32 04:20.7 [30] 32 04:14.2 [28] 31
32 128 detail závodníka STANKO Samuel 2011 Vrbov/Vrbov 32. /  Mini chlapci 0:17:41.0 0:03:04.7 04:36.2 [33] 33 04:14.2 [29] 30 04:21.5 [32] 31 04:29.0 [37] 32
33 306 detail závodníka BENC Marko 2011 ŠK Topoľčianky/zs Fatranská 33. /  Mini chlapci 0:17:50.0 0:03:13.7 04:57.9 [40] 40 04:14.5 [30] 36 04:22.2 [34] 34 04:15.2 [29] 33
34 20 detail závodníka JIRÁNEK Dominik 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Bratislava-Vajnory 34. /  Mini chlapci 0:17:50.3 0:03:14.1 04:32.9 [30] 30 04:24.7 [36] 33 04:25.5 [37] 33 04:27.1 [36] 34
35 257 detail závodníka MEŠKO Boris 2011 ZŠ Lietava 35. /  Mini chlapci 0:18:02.0 0:03:25.7 04:54.0 [37] 37 04:18.2 [33] 35 04:24.9 [36] 35 04:24.7 [34] 35
36 244 detail závodníka ŠULC Ján Huber 2010 ZŠ Demänová, Liptovský Mikuláš 36. /  Mini chlapci 0:18:02.6 0:03:26.3 04:47.9 [36] 36 04:26.5 [38] 38 04:25.8 [38] 36 04:22.2 [31] 36
37 13 detail závodníka ÁČ Sebastian 2011 ZŠ Nitrianske Pravno 37. /  Mini chlapci 0:18:15.6 0:03:39.3 04:31.8 [28] 28 04:32.1 [43] 34 04:36.3 [44] 36 04:35.2 [39] 37
38 259 detail závodníka PILLER Matúš 2011 ZŠ LipTOVSKá lUžNá 38. /  Mini chlapci 0:18:15.7 0:03:39.4 05:05.4 [44] 44 04:22.2 [35] 41 04:21.1 [31] 39 04:26.8 [35] 38
39 233 detail závodníka HADŽEGA Vlastimil 2010 PROefekt Košice 39. /  Mini chlapci 0:18:23.7 0:03:47.4 04:55.2 [39] 39 04:27.7 [40] 39 04:30.7 [39] 40 04:30.0 [38] 39
40 100 detail závodníka TUNKEL Nicolas 2010 Pro Efekt Košice 40. /  Mini chlapci 0:18:32.2 0:03:55.9 04:46.5 [35] 35 04:26.5 [38] 37 04:35.7 [43] 38 04:43.4 [42] 40
41 74 detail závodníka HORNÍK Marek 2011 CK MŠK KEŽMAROK /CK MŠK KEŽMAROK 41. /  Mini chlapci 0:18:40.2 0:04:04.0 05:03.7 [42] 42 04:25.0 [37] 42 04:33.7 [41] 41 04:37.7 [40] 41
42 76 detail závodníka SLIVA Jakub 2010 CK MŠK KEŽMAROK/CK MŠK KEŽMAROK 42. /  Mini chlapci 0:18:49.5 0:04:13.2 04:58.4 [41] 41 04:33.7 [44] 43 04:34.7 [42] 42 04:42.5 [41] 42
43 254 detail závodníka MYDLIAR Matúš 2011 Skc Liptovská Luzna /Liptovská Luzna 43. /  Mini chlapci 0:18:53.1 0:04:16.8 05:05.8 [45] 45 04:31.5 [41] 44 04:30.8 [40] 43 04:44.8 [43] 43
44 73 detail závodníka HAJKOVSKÝ Oliver 2011 CK MŠK KEŽMAROK/CK MŠK KEŽMAROK 44. /  Mini chlapci 0:19:04.2 0:04:28.0 04:54.7 [38] 38 04:31.6 [42] 40 04:44.5 [45] 44 04:53.3 [44] 44
45 366 detail závodníka DVOŘÁK David 2011 Trenčín /5.ZŠ 45. /  Mini chlapci 0:14:57.2 - 1 Lap(s) 05:03.9 [43] 43 04:58.0 [48] 45 04:55.2 [48] 45 --- ---
46 101 detail závodníka TUNKEL Alan 2010 Pro Efekt Košice 46. /  Mini chlapci 0:14:57.5 - 1 Lap(s) 05:58.9 [55] 55 04:36.2 [45] 49 04:22.2 [34] 46 --- ---
47 343 detail závodníka HRÚZ Hugo 2011 Komunitná škola Tramtária 47. /  Mini chlapci 0:14:58.0 - 1 Lap(s) 05:21.2 [46] 46 04:50.0 [46] 46 04:46.7 [46] 47 --- ---
48 303 detail závodníka MAURERY Martin 2011 Šk Topoľčianky 48. /  Mini chlapci 0:15:21.2 - 1 Lap(s) 05:35.2 [50] 50 04:52.0 [47] 47 04:54.0 [47] 48 --- ---
49 40 detail závodníka RENDEK Richard 2011 CK R. Sobota 49. /  Mini chlapci 0:15:36.2 - 1 Lap(s) 05:34.2 [48] 48 05:04.0 [51] 50 04:58.0 [49] 49 --- ---
50 121 detail závodníka BAČA Patrik 2010 PetistBike klub cyklistiky/PetistBike klub cyklistiky 50. /  Mini chlapci 0:15:48.0 - 1 Lap(s) 05:35.6 [51] 51 04:58.8 [49] 48 05:13.5 [51] 50 --- ---
51 143 detail závodníka DROPPAN Dominik 2011 Hriadeľ 51. /  Mini chlapci 0:16:01.2 - 1 Lap(s) 05:40.4 [52] 52 05:08.7 [52] 51 05:12.0 [50] 51 --- ---
52 164 detail závodníka KOČMÁRIK Filip 2010 Rimavská Sobota 52. /  Mini chlapci 0:16:09.0 - 1 Lap(s) 05:48.7 [54] 54 05:04.0 [50] 52 05:16.2 [52] 52 --- ---
53 142 detail závodníka JUHÁS Patrik 2010 ZŠ P. Dobšinského Rimavská Sobota 53. /  Mini chlapci 0:16:13.7 - 1 Lap(s) 05:33.2 [47] 47 05:21.2 [53] 53 05:19.2 [54] 53 --- ---
54 250 detail závodníka SZOMOLAI Adrian 2010 ZŠ Dobšinského RS 54. /  Mini chlapci 0:16:37.5 - 1 Lap(s) 05:34.4 [49] 49 05:28.7 [55] 54 05:34.2 [57] 54 --- ---
55 50 detail závodníka HARANDZA Martin 2011 ZŠ Dobšinského RS 55. /  Mini chlapci 0:16:38.1 - 1 Lap(s) 05:42.9 [53] 53 05:22.5 [54] 55 05:32.6 [56] 55 --- ---
56 96 detail závodníka BENKO Filip 2010 CK Olympik Trnava/ZŠ Hrnčiarovce 56. /  Mini chlapci 0:17:18.7 - 1 Lap(s) 06:29.7 [58] 58 05:30.2 [56] 57 05:18.7 [53] 56 --- ---
57 346 detail závodníka VETRÁK Leo 2011 --- 57. /  Mini chlapci 0:17:30.5 - 1 Lap(s) 05:59.2 [56] 56 05:58.7 [59] 56 05:32.5 [55] 57 --- ---
58 111 detail závodníka KUREK Marian 2010 Bracovce 58. /  Mini chlapci 0:18:52.2 - 1 Lap(s) 06:14.9 [57] 57 05:47.0 [57] 58 06:50.2 [61] 58 --- ---
59 276 detail závodníka DIRNBACH Alexander 2011 Martin 59. /  Mini chlapci 0:18:52.5 - 1 Lap(s) 06:34.0 [60] 60 05:51.7 [58] 59 06:26.7 [60] 59 --- ---
60 156 detail závodníka GÁNYOVICS Gregor 2011 Rimavská Sobota 60. /  Mini chlapci 0:19:24.7 - 1 Lap(s) 06:35.1 [61] 61 06:27.3 [60] 61 06:22.2 [58] 60 --- ---
61 314 detail závodníka KUKOLÍK Tomáš 2010 ZŠ Pavla Dobšínského Rimavská Sobota 61. /  Mini chlapci 0:19:26.0 - 1 Lap(s) 06:31.4 [59] 59 06:28.0 [61] 60 06:26.5 [59] 61 --- ---
62 350 detail závodníka KOLLER Alexander 2010 --- 62. /  Mini chlapci 0:07:17.9 - 3 Lap(s) 07:17.9 [62] 62 --- --- --- --- --- ---
63 203 detail závodníka DEME Krisztián 2010 Rimavská Sobota 63. /  Mini chlapci 0:07:20.9 - 3 Lap(s) 07:20.9 [63] 63 --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru