Techniserv Cup - 4. ročník FARM TOUR
DATUM : | 30.8.2020 | MÍSTO : | Hrabyně |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | PODAŘIL Jan | 2006 | Dukla Praha | 1. / Starší žáci | 1:09:41.5 | 0:00:00.0 | 0:34:36.1 | 1 | ||
2 | 409 | BRADÁČ Adam | 2006 | Dukla Praha | 2. / Starší žáci | 1:10:26.4 | 0:00:44.8 | 0:35:00.5 | 12 | ||
3 | 419 | SMITH Michael Filip | 2006 | Tj Favorit Brno | 3. / Starší žáci | 1:10:27.7 | 0:00:46.1 | 0:34:59.0 | 2 | ||
4 | 407 | URBÁNEK Tomáš | 2006 | Cykloteam Ostrov | 4. / Starší žáci | 1:10:35.8 | 0:00:54.3 | 0:34:59.4 | 4 | ||
5 | 410 | NETÍK Tomáš | 2006 | Ck Slavoj Terezín - Cyklo City | 5. / Starší žáci | 1:10:36.5 | 0:00:54.9 | 0:34:59.9 | 7 | ||
6 | 408 | RIEGER Marek | 2007 | Kovo Praha | 6. / Starší žáci | 1:10:36.9 | 0:00:55.3 | 0:35:00.1 | 8 | ||
7 | 403 | ZAHÁLKA Štěpán | 2006 | Ck Slavoj Terezín - Cyklo City | 7. / Starší žáci | 1:10:39.3 | 0:00:57.7 | 0:35:00.1 | 9 | ||
8 | 418 | PITÁK Matěj | 2007 | Mapei Merida Kaňkovský | 8. / Starší žáci | 1:10:40.5 | 0:00:58.9 | 0:34:59.5 | 5 | ||
9 | 423 | BALCÁREK Jan | 2007 | Force Team Jeseník | 9. / Starší žáci | 1:11:02.2 | 0:01:20.7 | 0:34:59.2 | 3 | ||
10 | 405 | KRÁL Kryštof | 2006 | Dukla Praha | 10. / Starší žáci | 1:11:06.3 | 0:01:24.7 | 0:34:59.7 | 6 | ||
11 | 406 | FÜRBACH Miroslav | 2006 | Profi Sport Cheb | 11. / Starší žáci | 1:11:07.4 | 0:01:25.9 | 0:35:13.3 | 13 | ||
12 | 413 | ZEDNÍK Jiří | 2006 | Tj Stadion Louny | 12. / Starší žáci | 1:11:12.6 | 0:01:31.0 | 0:35:00.2 | 10 | ||
13 | 411 | VAVRO Kristián | 2006 | Tj Favorit Brno | 13. / Starší žáci | 1:11:13.6 | 0:01:32.1 | 0:35:00.4 | 11 | ||
14 | 412 | HÁJEK Tomáš | 2007 | Ivar Cs - Author Team | 14. / Starší žáci | 1:13:00.1 | 0:03:18.5 | 0:35:53.9 | 17 | ||
15 | 415 | PŘENOSIL Marek | 2007 | Tj Stadion Louny | 15. / Starší žáci | 1:13:20.7 | 0:03:39.1 | 0:35:29.4 | 16 | ||
16 | 414 | ŠAFRÁNEK Ondřej | 2006 | Akademie Cyklistických Sportů | 16. / Starší žáci | 1:13:26.6 | 0:03:45.0 | 0:35:28.7 | 14 | ||
17 | 416 | KRAVÁK Vojtěch | 2006 | Mg Bike Team | 17. / Starší žáci | 1:13:36.7 | 0:03:55.1 | 0:36:34.1 | 20 | ||
18 | 422 | RAUSCHERT Albert | 2007 | Dukla Praha | 18. / Starší žáci | 1:13:37.6 | 0:03:56.0 | 0:35:29.0 | 15 | ||
19 | 428 | FRAJBIŠ Adam | 2007 | Dukla Praha | 19. / Starší žáci | 1:13:46.8 | 0:04:05.3 | 0:36:32.3 | 19 | ||
20 | 424 | NOVÁK Filip | 2007 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 20. / Starší žáci | 1:13:48.2 | 0:04:06.6 | 0:36:38.3 | 21 | ||
21 | 426 | LADRA Tadeáš | 2007 | Skp Duha Lanškroun | 21. / Starší žáci | 1:14:11.7 | 0:04:30.1 | 0:36:31.9 | 18 | ||
22 | 433 | MATOULEK Jiří | 2006 | Apache Loko Trutnov | 22. / Starší žáci | 1:15:56.3 | 0:06:14.7 | 0:36:58.7 | 22 | ||
23 | 427 | VRÁNA Tomáš | 2007 | Ck Dacom Pharma Kyjov | 23. / Starší žáci | 1:16:18.3 | 0:06:36.7 | 0:37:19.5 | 25 | ||
24 | 425 | JEŘÁBEK Ondřej | 2006 | Sp Kolo Loap Specialized | 24. / Starší žáci | 1:16:18.8 | 0:06:37.2 | 0:36:59.0 | 23 | ||
25 | 443 | MORÁVEK Jan | 2006 | Tj Favorit Brno | 25. / Starší žáci | 1:16:22.0 | 0:06:40.4 | 0:37:19.3 | 24 | ||
26 | 430 | DVOŘÁČEK Tobias | 2006 | Kovo Praha | 26. / Starší žáci | 1:16:32.2 | 0:06:50.6 | 0:37:19.6 | 26 | ||
27 | 442 | MOKRÝ Matyáš | 2007 | Tj Favorit Brno | 27. / Starší žáci | 1:16:48.7 | 0:07:07.1 | 0:37:19.8 | 27 | ||
28 | 417 | KRULIŠ Jan | 2007 | Tj Stadion Louny | 28. / Starší žáci | 1:20:09.3 | 0:10:27.7 | 0:38:28.1 | 29 | ||
29 | 447 | VLK Jáchym | 2006 | Tj Favorit Brno | 29. / Starší žáci | 1:20:22.2 | 0:10:40.7 | 0:40:29.6 | 36 | ||
30 | 441 | MATĚJEK Šimon | 2007 | Tj Favorit Brno | 30. / Starší žáci | 1:21:40.6 | 0:11:59.1 | 0:37:27.8 | 28 | ||
31 | 444 | NEVESELÝ Štěpán | 2007 | Tj Favorit Brno | 31. / Starší žáci | 1:21:41.2 | 0:11:59.7 | 0:39:39.9 | 31 | ||
32 | 445 | RICHTER Filip | 2007 | Tj Favorit Brno | 32. / Starší žáci | 1:22:16.7 | 0:12:35.2 | 0:39:39.6 | 30 | ||
33 | 450 | ROZEHNAL Aleš | 2006 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 33. / Starší žáci | 1:22:47.8 | 0:13:06.3 | 0:39:40.3 | 32 | ||
34 | 436 | ZEZULA Denis | 2007 | Skp Duha Lanškroun | 34. / Starší žáci | 1:22:48.4 | 0:13:06.8 | 0:39:43.2 | 34 | ||
35 | 432 | LAZUR Josef | 2007 | ACS Drak Vrbno | 35. / Starší žáci | 1:23:28.9 | 0:13:47.3 | 0:39:43.0 | 33 | ||
36 | 420 | SYRKO Robin | 2006 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | 36. / Starší žáci | 1:24:28.4 | 0:14:46.9 | 0:40:57.6 | 38 | ||
37 | 454 | BLÁHA Robin | 2007 | Cyklo Tym Havířov Team Sportzs | 37. / Starší žáci | 1:25:31.8 | 0:15:50.2 | 0:39:53.9 | 35 | ||
38 | 446 | RUMPLÍK Jakub | 2006 | Tj Favorit Brno | 38. / Starší žáci | 1:27:02.7 | 0:17:21.1 | 0:40:29.9 | 37 | ||
39 | 452 | URBAN Jan | 2007 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 39. / Starší žáci | 1:32:58.6 | 0:23:17.0 | 0:41:20.6 | 39 | ||
40 | 448 | BLAHOUŠEK Zdeněk | 2006 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 40. / Starší žáci | 1:34:42.8 | 0:25:01.2 | 0:44:39.5 | 40 | ||
41 | 439 | GAZDA Ondřej | 2007 | Tj Favorit Brno | 41. / Starší žáci | 1:35:50.4 | 0:26:08.9 | 0:46:09.7 | 41 | ||
42 | 431 | SASIN Jakub | 2007 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | 42. / Starší žáci | 1:45:51.0 | 0:36:09.4 | 1:00:18.9 | 42 | ||
43 | 429 | TRNA Šimon | 2007 | Tj Sigma Hranice Z.S. | 43. / Starší žáci | 1:45:51.1 | 0:36:09.5 | 1:00:19.1 | 43 | ||
44 | 438 | ŠEVČÍK Jakub | 2007 | Team Forman Cinelli | 44. / Starší žáci | 1:45:53.2 | 0:36:11.6 | 1:00:19.5 | 44 | ||
45 | 440 | CHALOUPKA Štěpán | 2007 | Tj Favorit Brno | 45. / Starší žáci | 1:48:40.8 | 0:38:59.3 | 1:00:21.0 | 45 | ||
46 | 434 | SLOVÁK Adam | 2006 | Ck Dacom Pharma Kyjov | 46. / Starší žáci | 1:48:42.1 | 0:39:00.6 | 1:00:21.1 | 46 | ||
--- | 449 | JURICA Samuel | 2006 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | . / Starší žáci | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 451 | ŠANDERA František | 2006 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | . / Starší žáci | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 402 | BITTMAN Adam | 2006 | Kovo Praha | . / Starší žáci | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 404 | FALTÝNEK Jan | 2006 | Čez Cyklo Team Tábor | . / Starší žáci | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 435 | WEINLICH Vítek | 2007 | Skp Duha Lanškroun | . / Starší žáci | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 437 | OSIČKA Šimon | 2006 | Sportcomplex Břeclav | . / Starší žáci | DNS | --- | --- | --- |