Techniserv Cup - 4. ročník FARM TOUR
DATUM : | 30.8.2020 | MÍSTO : | Hrabyně |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | SPORYSCH Daniel | 2003 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 1. / Junioři | 2:16:42.9 | 0:00:00.0 | 37:58.1 | 1 | 1:08:56.3 | 4 | 1:42:57.8 | 4 | ||
2 | 19 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 2. / Junioři | 2:16:44.8 | 0:00:01.8 | 37:59.2 | 9 | 1:08:56.7 | 7 | 1:42:57.5 | 1 | ||
3 | 11 | ČEKAL Josef | 2002 | Tj Favorit Brno | 3. / Junioři | 2:16:45.0 | 0:00:02.1 | 37:58.8 | 7 | 1:08:56.0 | 3 | 1:42:57.8 | 3 | ||
4 | 2 | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 4. / Junioři | 2:16:46.8 | 0:00:03.9 | 37:59.3 | 10 | 1:08:56.7 | 8 | 1:42:57.9 | 5 | ||
5 | 17 | VALL Jan | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 5. / Junioři | 2:16:50.4 | 0:00:07.4 | 37:58.6 | 5 | 1:08:55.7 | 1 | 1:42:58.6 | 8 | ||
6 | 3 | KOPELENT David | 2002 | Tj Favorit Brno | 6. / Junioři | 2:16:54.4 | 0:00:11.5 | 37:58.2 | 2 | 1:08:56.5 | 5 | 1:42:58.8 | 9 | ||
7 | 23 | ŠIGUT David | 2003 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | 7. / Junioři | 2:16:58.7 | 0:00:15.8 | 37:59.0 | 8 | 1:08:57.6 | 12 | 1:42:58.4 | 7 | ||
8 | 8 | VOLF Martin | 2002 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 8. / Junioři | 2:17:00.1 | 0:00:17.2 | 37:58.4 | 3 | 1:08:56.5 | 5 | 1:42:57.6 | 2 | ||
9 | 16 | BORKOVEC Matyáš | 2003 | Kovo Praha | 9. / Junioři | 2:17:05.9 | 0:00:22.9 | 37:58.8 | 6 | 1:08:56.9 | 9 | 1:42:58.3 | 6 | ||
10 | 39 | KUČERA Vojtěch | 2002 | Ck Feso Petřvald | 10. / Junioři | 2:17:09.7 | 0:00:26.8 | 37:59.9 | 13 | 1:09:09.2 | 13 | 1:42:59.0 | 11 | ||
11 | 24 | HRDLIČKA Aleš | 2002 | Mapei Merida Kaňkovský | 11. / Junioři | 2:17:15.1 | 0:00:32.1 | 37:58.5 | 4 | 1:08:55.9 | 2 | 1:42:59.0 | 10 | ||
12 | 22 | CHOMA Eduard | 2003 | Mg Bike Team | 12. / Junioři | 2:17:19.5 | 0:00:36.6 | 38:00.1 | 14 | 1:09:18.3 | 14 | 1:43:01.5 | 14 | ||
13 | 5 | VONDRÁČEK Jan | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 13. / Junioři | 2:17:21.1 | 0:00:38.1 | 37:59.5 | 11 | 1:08:57.2 | 10 | 1:42:59.3 | 12 | ||
14 | 13 | KOVAŘČÍK Petr | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 14. / Junioři | 2:17:23.4 | 0:00:40.4 | 37:59.7 | 12 | 1:08:57.4 | 11 | 1:42:59.5 | 13 | ||
15 | 36 | STRÁDAL Pavel | 2002 | Tj Plamen Chodov Z.S. | 15. / Junioři | 2:27:55.2 | 0:11:12.2 | 38:18.4 | 30 | 1:12:14.7 | 27 | 1:50:43.2 | 32 | ||
16 | 10 | OTTA Josef | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 16. / Junioři | 2:28:10.0 | 0:11:27.0 | 38:07.4 | 21 | 1:12:14.4 | 24 | 1:50:42.9 | 30 | ||
17 | 30 | GLÄNZNER Dominik | 2002 | Cycli.Cz Team | 17. / Junioři | 2:28:16.5 | 0:11:33.5 | 38:05.8 | 19 | 1:12:14.1 | 20 | 1:50:41.5 | 17 | ||
18 | 18 | JELÍNEK Marek | 2003 | Tj Favorit Brno | 18. / Junioři | 2:28:20.6 | 0:11:37.7 | 38:18.1 | 28 | 1:12:15.3 | 30 | 1:50:42.6 | 28 | ||
19 | 20 | VLČEK Radek | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 19. / Junioři | 2:28:20.7 | 0:11:37.8 | 38:08.2 | 22 | 1:12:13.9 | 19 | 1:50:41.9 | 22 | ||
20 | 12 | ČEPEK Martin | 2003 | Team Dukla Praha | 20. / Junioři | 2:28:21.2 | 0:11:38.3 | 38:05.3 | 17 | 1:12:13.2 | 16 | 1:50:42.4 | 25 | ||
21 | 1 | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | Tj Favorit Brno | 21. / Junioři | 2:28:22.1 | 0:11:39.2 | 38:05.2 | 15 | 1:12:13.4 | 17 | 1:50:42.4 | 26 | ||
22 | 38 | KYJONKA Štěpán | 2003 | Ck Feso Petřvald | 22. / Junioři | 2:28:22.9 | 0:11:40.0 | 38:08.8 | 25 | 1:12:14.5 | 25 | 1:50:42.2 | 24 | ||
23 | 6 | VÁVRA Petr | 2003 | Team Dukla Praha | 23. / Junioři | 2:28:23.5 | 0:11:40.6 | 38:05.2 | 16 | 1:12:13.2 | 15 | 1:50:42.9 | 29 | ||
24 | 31 | LAMAČ Martin | 2003 | Kovo Praha | 24. / Junioři | 2:28:24.0 | 0:11:41.1 | 38:17.7 | 26 | 1:12:14.6 | 26 | 1:50:42.6 | 27 | ||
25 | 40 | FIGEL Max | 2003 | Head Pro Team Opava | 25. / Junioři | 2:28:24.3 | 0:11:41.3 | 38:08.4 | 23 | 1:12:13.9 | 18 | 1:50:41.5 | 18 | ||
26 | 21 | ŘEHÁK Martin | 2002 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 26. / Junioři | 2:28:24.4 | 0:11:41.4 | 38:18.2 | 29 | 1:12:14.3 | 23 | 1:50:41.9 | 21 | ||
27 | 9 | MACÁN Karel | 2002 | Sportraces Cycling Team | 27. / Junioři | 2:28:24.4 | 0:11:41.5 | 38:29.3 | 32 | 1:12:23.4 | 32 | 1:50:41.3 | 16 | ||
28 | 35 | HOLUB Jakub | 2002 | Tj Plamen Chodov Z.S. | 28. / Junioři | 2:28:24.5 | 0:11:41.6 | 38:08.5 | 24 | 1:12:15.0 | 29 | 1:50:43.2 | 31 | ||
29 | 28 | KONOPÁSEK Tomáš | 2002 | Sportraces Cycling Team | 29. / Junioři | 2:28:25.9 | 0:11:43.0 | 38:05.4 | 18 | 1:12:14.2 | 22 | 1:50:41.7 | 19 | ||
30 | 26 | KRUPKA Štěpán | 2003 | Carla.Kupkolo.cz | 30. / Junioři | 2:28:49.9 | 0:12:06.9 | 38:06.1 | 20 | 1:12:15.0 | 28 | 1:50:42.2 | 23 | ||
31 | 32 | TITĚRA Tomáš | 2003 | Kovo Praha | 31. / Junioři | 2:29:05.2 | 0:12:22.2 | 38:29.1 | 31 | 1:12:15.5 | 31 | 1:50:41.8 | 20 | ||
32 | 27 | ŠKUREK Kryštof | 2003 | Loko Campagnolo Krnov | 32. / Junioři | 2:29:45.9 | 0:13:03.0 | 38:17.9 | 27 | 1:12:14.1 | 20 | 1:50:41.3 | 15 | ||
--- | 29 | SYRKO Adam | 2003 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | . / Junioři | NFT | OTL | 38:19.4 | --- | 1:17:31.3 | --- | 1:58:13.2 | --- | ||
--- | 33 | ZÁBRODSKÝ Filip | 2003 | Loko Campagnolo Krnov | . / Junioři | NFT | OTL | 38:56.1 | --- | 1:17:31.2 | --- | 1:58:13.0 | --- | ||
--- | 37 | JANAS Adam | 2003 | Tj Sokol Holé Vrchy | . / Junioři | NFT | OTL | 38:47.5 | --- | 1:17:31.1 | --- | 1:58:12.8 | --- | ||
--- | 15 | VYKYDAL Jaroslav | 2003 | Auto Škoda Mladá Boleslav | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 34 | MORONG Kryštof | 2002 | Team Forman Cinelli | . / Junioři | DNF | --- | 38:07.6 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 14 | ČÍŽEK Vojtěch | 2002 | Tj Stadion Louny | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5008 | SOLAŘ Albert | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5009 | PETŘÍK Jakub | 2003 | Skp Duha Lanškroun | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5010 | BITTNER Pavel | 2002 | Mapei Merida Kaňkovský | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5011 | KAŇKOVSKÝ Adam | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |