Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1075 | FRITZSCHE Noah | 2009 | RSV Erzgebirge e.V. | 1. / Žáci mladší 11-12 let | 0:17:42.1 | 0:00:00.0 | |
2 | 1081 | VEDRAL Max | 2008 | SkiAndBike Tým Kunratice | 2. / Žáci mladší 11-12 let | 0:18:48.3 | 0:01:06.2 | |
3 | 1084 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bike puzzle team | 3. / Žáci mladší 11-12 let | 0:18:54.3 | 0:01:12.2 | |
4 | 1002 | SULZBACHER Vojtěch | 2010 | Pítrs bikes team | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:19:34.3 | 0:01:52.2 | |
5 | 1004 | PŘENOSIL Adam | 2011 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:19:38.1 | 0:01:55.9 | |
6 | 1020 | TOMEŠ Roman | 2011 | Cycology North Bike Club | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:20:25.1 | 0:02:42.9 | |
7 | 1016 | SCHIWEK Eddy | 2011 | RSV Erzgebirge | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:20:39.1 | 0:02:56.9 | |
8 | 1011 | ŠTOLBA Matěj | 2010 | HC Litvínov | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:20:43.4 | 0:03:01.2 | |
9 | 1077 | STRAŇÁNEK Denis | 2008 | --- | 4. / Žáci mladší 11-12 let | 0:21:07.3 | 0:03:25.2 | |
10 | 1071 | PŘÍHODA Lenny | 2008 | --- | 5. / Žáci mladší 11-12 let | 0:21:22.8 | 0:03:40.7 | |
11 | 1076 | NAVOLY Jamie | 2009 | RSV Erzgebirge e.V. | 6. / Žáci mladší 11-12 let | 0:21:44.3 | 0:04:02.1 | |
12 | 1079 | MALINA Matyáš | 2009 | Dresdner SC 1898 e.V. | 7. / Žáci mladší 11-12 let | 0:23:07.6 | 0:05:25.4 | |
13 | 1069 | JANŠTA Jakub | 2008 | --- | 8. / Žáci mladší 11-12 let | 0:23:38.3 | 0:05:56.1 | |
14 | 1082 | MATES Martin | 2008 | Top Ten Teplice | 9. / Žáci mladší 11-12 let | 0:23:49.6 | 0:06:07.4 | |
15 | 1008 | OBDRŽÁLEK Matěj | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:17:48.6 | - 1 Lap(s) | |
16 | 1083 | TROJAN Tomáš | 2008 | HPM sport Teplice | 10. / Žáci mladší 11-12 let | 0:18:17.3 | - 1 Lap(s) | |
17 | 1005 | PROKOP Ondřej | 2010 | Cyklistický klub Litvínov | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:18:24.1 | - 1 Lap(s) | |
18 | 1014 | HERZÁN Hubert | 2010 | Horský klub Lesná | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:18:49.1 | - 1 Lap(s) | |
19 | 1085 | HRANÁČ Jan | 2008 | --- | 11. / Žáci mladší 11-12 let | 0:19:00.8 | - 1 Lap(s) | |
20 | 1078 | ŠLAJER Jan | 2009 | Most | 12. / Žáci mladší 11-12 let | 0:19:05.6 | - 1 Lap(s) | |
21 | 1022 | VORÁČEK Štěpán | 2011 | --- | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:19:14.3 | - 1 Lap(s) | |
22 | 1080 | SÁRKÖZI Petr | 2009 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 13. / Žáci mladší 11-12 let | 0:19:29.8 | - 1 Lap(s) | |
23 | 1009 | VÁŽANSKÝ Matyáš | 2010 | 3.ZŠ Litvínov | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:20:08.3 | - 1 Lap(s) | |
24 | 1024 | HAVELKA Jan | 2010 | --- | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:20:38.3 | - 1 Lap(s) | |
25 | 1067 | HOSTAŠA Pavel | 2009 | Autoopravna Peleška | 14. / Žáci mladší 11-12 let | 0:20:44.6 | - 1 Lap(s) | |
26 | 1019 | SLAVÍČEK Ondřej | 2010 | Cyklistický klub Litvínov z. s. | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:20:51.3 | - 1 Lap(s) | |
27 | 1001 | URBAN Dominik | 2011 | Cyklistický klub Litvínov | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:21:05.3 | - 1 Lap(s) | |
28 | 1063 | HINK Kryštof | 2009 | --- | 15. / Žáci mladší 11-12 let | 0:21:30.1 | - 1 Lap(s) | |
29 | 1010 | DUŠEK Antonín | 2011 | AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o. | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:21:30.6 | - 1 Lap(s) | |
30 | 1064 | KRÁSA Tomáš | 2009 | SK Favorit Bílina | 16. / Žáci mladší 11-12 let | 0:22:04.3 | - 1 Lap(s) | |
31 | 1062 | DÖRNER Jakub | 2008 | SK Svojkov Haven MTB | 17. / Žáci mladší 11-12 let | 0:22:04.8 | - 1 Lap(s) | |
32 | 1065 | PATERA Vendis | 2009 | KL sport Most | 18. / Žáci mladší 11-12 let | 0:22:37.6 | - 1 Lap(s) | |
33 | 1003 | ŠTĚPÁN Vojtěch | 2011 | HC Slovan Louny | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:22:54.1 | - 1 Lap(s) | |
34 | 1013 | JAROŠ Antonín | 2011 | Mostak | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:23:16.1 | - 1 Lap(s) | |
35 | 1027 | VÁGNER Adam | 2010 | --- | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:24:18.3 | - 1 Lap(s) | |
36 | 1006 | JANŠTA Matyáš | 2011 | --- | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:24:32.6 | - 1 Lap(s) | |
37 | 1012 | TRUBAČ Tomáš | 2011 | HC Slovan Louny | 19. / Chlapci 9-10 let | 0:18:18.6 | - 2 Lap(s) | |
38 | 1074 | SKLENÁŘ Willibald | 2009 | --- | 19. / Žáci mladší 11-12 let | 0:19:06.3 | - 2 Lap(s) | |
39 | 1015 | HOHENHAUSEN Mark | 2011 | RSV Erzgebirge | 20. / Chlapci 9-10 let | 0:04:31.4 | - 3 Lap(s) | |
--- | 1007 | TROUSIL Jakub | 2010 | HPM Teplice | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1017 | BULA Štěpán | 2011 | HPM Teplice | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1018 | RADA Vojtěch | 2010 | SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1021 | BENDA Jan | 2010 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1023 | RIEDL Max | 2011 | HC Slovan Louny | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1025 | BONDY Štěpán | 2011 | Cycology North Bike Club | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1026 | VESELÝ Matyáš | 2010 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |
--- | 1061 | VOJÁK Matěj | 2009 | Author team Stupno | . / Žáci mladší 11-12 let | DNS | --- | |
--- | 1066 | PĚKNÝ Matyáš | 2009 | Hobýci | . / Žáci mladší 11-12 let | DNS | --- | |
--- | 1068 | NOŽKA Jan | 2009 | Cyklistický klub Litvínov z. s. | . / Žáci mladší 11-12 let | DNS | --- | |
--- | 1070 | FRYNTA Jonas Jakub | 2008 | Motorsport Chuchelna | . / Žáci mladší 11-12 let | DNS | --- | |
--- | 1072 | VORÁČEK Adam | 2008 | --- | . / Žáci mladší 11-12 let | DNS | --- | |
--- | 1073 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci mladší 11-12 let | DNS | --- |