Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | KOVÁŘ Daniel | 2014 | EXPRES CZ TUFO TEAM Kolín | 1. / Chlapci 5-6 let | 0:02:24.8 | 0:00:00.0 | |
2 | 56 | MAREČEK Oliver | 2014 | KOVO Praha | 2. / Chlapci 5-6 let | 0:03:06.6 | 0:00:41.7 | |
3 | 158 | SCHUSOVÁ Eliška | 2014 | CK Bítovska | 1. / Dívky 5-6 let | 0:03:07.1 | 0:00:42.2 | |
4 | 53 | UHLIG Erwin | 2014 | RSV Erzgebirge e.V. | 3. / Chlapci 5-6 let | 0:03:24.6 | 0:00:59.7 | |
5 | 60 | DOBRÝ Andreas | 2014 | Rozbehame Rakovnik | 4. / Chlapci 5-6 let | 0:03:40.1 | 0:01:15.2 | |
6 | 162 | LODROVÁ Amelie | 2015 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2. / Dívky 5-6 let | 0:03:48.1 | 0:01:23.2 | |
7 | 151 | BARTÍKOVÁ Hanna | 2014 | --- | 3. / Dívky 5-6 let | 0:03:49.3 | 0:01:24.4 | |
8 | 159 | SCHIWEK Leni | 2014 | RSV Erzgebirge | 4. / Dívky 5-6 let | 0:03:50.3 | 0:01:25.4 | |
9 | 63 | KEDRŠT Petr | 2014 | KEDA TEAM Kolín | 5. / Chlapci 5-6 let | 0:04:11.6 | 0:01:46.7 | |
10 | 41 | HAŠLAR Oldřich | 2014 | KL sport Most | 6. / Chlapci 5-6 let | 0:04:15.6 | 0:01:50.7 | |
11 | 59 | KUNCA David | 2014 | --- | 7. / Chlapci 5-6 let | 0:04:18.8 | 0:01:54.0 | |
12 | 43 | MORCH Lukáš | 2014 | --- | 8. / Chlapci 5-6 let | 0:04:39.3 | 0:02:14.5 | |
13 | 45 | ŠTĚPÁN Ondřej | 2015 | HC Slovan Louny | 9. / Chlapci 5-6 let | 0:04:50.1 | 0:02:25.2 | |
14 | 46 | KUBÍN Ondřej | 2015 | Cyklo Point Most Hobby Team | 10. / Chlapci 5-6 let | 0:05:11.6 | 0:02:46.7 | |
15 | 155 | JAKUBCOVÁ Veronika | 2014 | --- | 5. / Dívky 5-6 let | 0:05:23.3 | 0:02:58.4 | |
16 | 42 | MATĚJŮ Albert | 2015 | TJ Banik Mezibori | 11. / Chlapci 5-6 let | 0:02:38.8 | - 1 Lap(s) | |
17 | 157 | JINDŘICHOVÁ Elena | 2015 | --- | 6. / Dívky 5-6 let | 0:02:48.6 | - 1 Lap(s) | |
18 | 61 | TYPLT Jaroslav | 2015 | --- | 12. / Chlapci 5-6 let | 0:02:51.6 | - 1 Lap(s) | |
19 | 62 | ŽELTKEVIČ Michael | 2014 | --- | 13. / Chlapci 5-6 let | 0:02:54.1 | - 1 Lap(s) | |
20 | 160 | RAIDLOVA Amálie | 2014 | --- | 7. / Dívky 5-6 let | 0:02:56.8 | - 1 Lap(s) | |
21 | 58 | BLASCHKE Jan | 2014 | LK SLOVAN KOŠŤANY | 14. / Chlapci 5-6 let | 0:02:58.8 | - 1 Lap(s) | |
22 | 154 | KŘIVÁNKOVÁ Annabel | 2015 | --- | 8. / Dívky 5-6 let | 0:03:02.3 | - 1 Lap(s) | |
23 | 47 | PINHART Petr | 2014 | --- | 15. / Chlapci 5-6 let | 0:03:07.1 | - 1 Lap(s) | |
24 | 156 | OČENÁŠKOVÁ Eva | 2015 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 9. / Dívky 5-6 let | 0:03:28.3 | - 1 Lap(s) | |
25 | 49 | SEDLÁČEK Hubert | 2015 | --- | 16. / Chlapci 5-6 let | 0:03:35.1 | - 1 Lap(s) | |
26 | 51 | BURDA Mikuláš | 2015 | Kokešové Heavy Bikers | 17. / Chlapci 5-6 let | 0:04:41.3 | - 1 Lap(s) | |
--- | 44 | DRAGOUN Matyáš | 2015 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 50 | BEHRO Roman | 2015 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 52 | ČERNÝ Dominik | 2015 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 54 | HAVEL Eliáš | 2015 | ADASTRA Cycling Team | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 55 | BOKROŠ Matěj | 2015 | Chomutov | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 57 | BENDA Jakub | 2014 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 64 | STARK Emil | 2015 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 65 | STARK Paul | 2014 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 152 | HINKOVA Vendula | 2014 | Autoopravna Peleška | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 153 | KACROVÁ Adéla | 2015 | Cyklo Point Most Hobby Team | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 161 | HANUŠOVÁ Kristýna | 2014 | GHOST Junior Team | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | |
--- | 163 | TINA Riedlová | 2014 | HC Slovan Louny | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- |