AUTHOR Pražská 50

MTB
DATUM :19.9.2020 MÍSTO :Praha

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2059 detail závodníka DOSTÁL Martin CZE 2016 Akademie Cyklistických sportů 1. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:13.2 0:00:00.0
2 2004 detail závodníka BAJO Adam SVK 2016 Quentin na Okoř 2. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:16.0 0:00:02.7
3 2060 detail závodníka BENEŠ Rudolf CZE 2016 --- 3. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:18.0 0:00:04.7
4 2092 detail závodníka CHALOUPKA Erik CZE 2016 --- 4. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:18.1 0:00:04.8
5 2054 detail závodníka JIROVSKÝ Mikuláš CZE 2017 --- 5. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:18.7 0:00:05.5
6 2006 detail závodníka KOTORA Jan CZE 2017 --- 6. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:20.5 0:00:07.2
7 2067 detail závodníka KAMANOVÁ Anna CZE 2016 --- 1. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:23.0 0:00:09.7
8 2101 detail závodníka KINDERMANNNOVÁ Eliška CZE 2016 --- 2. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:23.3 0:00:10.0
9 2132 detail závodníka KRIST Sofie CZE 2016 --- 3. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:23.6 0:00:10.4
10 2084 detail závodníka KARLOVEC Jan CZE 2017 --- 7. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:25.0 0:00:11.7
11 2095 detail závodníka BAUDISOVÁ Sára CZE 2016 --- 4. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:26.5 0:00:13.2
12 2065 detail závodníka PINKAVOVÁ Kristýna CZE 2016 Velo Akademie 5. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:27.3 0:00:14.0
13 2009 detail závodníka STANISLAV Martin SVK 2016 --- 8. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:30.0 0:00:16.7
14 2005 detail závodníka BAJO Timotej SVK 2017 Quentin na Okoř 9. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:33.2 0:00:20.0
15 2018 detail závodníka ČECHOVÁ Vanda anna CZE 2016 --- 6. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:34.5 0:00:21.2
16 2125 detail závodníka PEKÁRKOVÁ Alžběta CZE 2017 --- 7. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:35.0 0:00:21.7
17 2123 detail závodníka LÉR Jonáš CZE 2018 --- 10. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:36.2 0:00:23.0
18 2061 detail závodníka LITEROVÁ Eliška CZE 2017 ACS4EVER 8. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:46.4 0:00:33.1
19 2122 detail závodníka PRCHALOVÁ Lucinka CZE 2017 --- 9. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:49.3 0:00:36.0
20 2117 detail závodníka KUBÍNOVÁ Adriana CZE 2017 --- 10. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:49.6 0:00:36.4
21 2099 detail závodníka FAUKNEROVÁ Žofie CZE 2017 --- 11. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:50.4 0:00:37.2
22 2048 detail závodníka LUČANSKÁ Alžběta CZE 2017 --- 12. /  Holky ročník 2016 a více 0:00:55.3 0:00:42.0
23 2116 detail závodníka MAREK Dominik CZE 2017 --- 11. /  Kluci ročník 2016 a více 0:00:57.0 0:00:43.7
24 2096 detail závodníka BAUDIS Tobiáš CZE 2018 --- 12. /  Kluci ročník 2016 a více 0:01:00.0 0:00:46.7
25 2030 detail závodníka MIŘEJOVSKÁ Barbora CZE 2017 --- 13. /  Holky ročník 2016 a více 0:01:09.5 0:00:56.2
26 2066 detail závodníka HYKEŠ David CZE 2017 --- 13. /  Kluci ročník 2016 a více 0:02:18.8 0:02:05.5
--- 2031 detail závodníka MATEJKOVÁ Emílie CZE 2017 www.juniorbicycles.com . /  Holky ročník 2016 a více DNS ---
--- 2037 detail závodníka SOEJONOVÁ Berta CZE 2016 --- . /  Holky ročník 2016 a více DNS ---
--- 2062 detail závodníka SAFAROVA Maya CZE 2016 --- . /  Holky ročník 2016 a více DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru